Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 23. november 2017, 11:21

Väljas marutab, suured lumeräitsakad ja tugev tuul. Ei tahaks välja minnagi, aga peab sünnipäevakaarte ostma.
Koertele võtsin eile kaks köit, pikema ja lühema. Nüüd saab siis tirimismänge mängida. Öösel on sõbrakesed vait ja unes, aga nii kui valgemaks läheb, kõlab auh, auh ja äratus.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 23. november 2017, 12:54

Kas te teadsite, et nahkhiired suudavad ujuda? Polnud sellele varem mõelnud, kuid mujal kirjutades tekkis küsimus, ning näeh, suudavadki. Kui te kunagi aga nt seintega basseinist nahkhiire peaksite leidma, siis aidake ta ikka ettevaatlikult mingisuguse kättejuhtunud abivahendiga välja - meelega nad enamasti ujuma ei kipu, ning pika aja peale väsivad nad siiski ära ning võivad uppuda.

https://www.youtube.com/watch?v=62T-Ht_jWHE
https://www.youtube.com/watch?v=lvdgWROwz58
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 23. november 2017, 19:03

Tulin just trennist. Nüüd on mõnus rammestus, isegi süüa ei taha veel, kuigi lõunast on juba terve igavik möödas. Nahkhiirte ujumisoskuse kohta siiani ei teadnud. Üldse pole varem väga viitsinud nende elu-olusse põhjalikult süüvida. Aga ma olen saanud üht nahkhiirt pihus hoida... kui hea mitu aastat tagasi ta kütmisele mineva puuriida seest veidi turvalisemasse kohta toimetasin...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 23. november 2017, 19:30

Meie täitsa terved. Tööl nii vaikne päev, homme ka suht, eile oli ka olnud. Kuu lõpp vist jälle. Täna 3,5h polnud miskit, lugesin artikleid ja niisama materjale. Homme vist nats rohkem tegemist, aga ikka mitu mitmetunnist auku. Hea on terve olla. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 23. november 2017, 23:23

Oleks täna juba meelest läinud. Hea, et voodiski meelde tuli. Ega midagi erilist rääkida pole ka, tavaline kodune päev.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 24. november 2017, 00:57

Kui kedagi huvitab, siis siin lehel on jõhkralt ilusaid aquascaping pilte. Uskumatu, mida inimesed oskavad teha enda akvaariumidega. Minu oma on nii mõttetu nendega võrreldes. :lol: Samas mul on rohkem kalade akvaarium kui taimede oma muidugi. Aga tõesti ilusaid on, soovitan vaadata.
http://showcase.aquatic-gardeners.org/2016/categories.html
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 24. november 2017, 10:49

Ma ühte vaatasin tükk aega, et on joonistus, mitte füüsiline akvaarium. Täpselt nagu juturaamatu maagiline mets. :-D

Veeresin nüüd lõpuks arvuti taha, tegelen bürokraatiaga.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 24. november 2017, 17:46

Jõudsin päevatoimetustega ilusti hingamispäeva alguseks ühele poole. Nüüd on mõnus puhkus kuni homme õhtuni.
Nüüd vaja Karoliinil kõht täis sööta ja siis juba rongi vastu, Mariin tuleb koju. Siis on jälle palju jutustamist, puhub mulle ka elu sisse!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 24. november 2017, 18:16

Viimased nädalad on olnud muudkui töö, töö ja töö... näpuotsaga trenne ka... akvaelanike ja tigude imetlemiseks aega pole eriti jagunudki, ainult igapäevane toitmine ja hooldus, kogu muusika... praegu kipub ka juba uni kallale... aga ma tahan puhata ja mängida ka!!!
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 24. november 2017, 18:32

Täna oli ikka eriti kahtlane tööpäev. Kui juba kolmas päevane klient aja ära katkestas (ja neid oligi kolm!), hakkasime assistendiga lihtsalt mõlemad naerma, et no see ei ole võimalik. :rofl: Õnneks mõned tulid niisama ka uksest sisse, et natuke ikka tegevust oli. Aga no nii tühi ja vaikne. Vähemalt sain oma eelmise kuu ajakirja läbi lugeda, mitu huvitavat artiklit koerte ja kasside endokriinhaigustest.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 24. november 2017, 22:35

Kuku või vabatahtlikult välja. Midagi tarka postitada pole. Oleme täna lapsega kahekesi kodus, mees on Tartus, firmaspordi üritusel mängis lauatennist. Peaks magama minema aga laps ei maga veel. :dunno: Ei saa aru, pärast haigust on tõsised probleemid magama panekuga. Ta on üheksast saadik voodis ja ikka ei maga. Ma ise vaikselt magan juba. :yawn:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 25. november 2017, 02:26

Ega mul pole ka midagi tarka tavaliselt postitada, sest mu elu on parajalt igav teiste jaoks. :-D Samas kui mulle endale meeldib olla kodus oma loomade keskel. Kunagi pole igav. :-D
Minu õhtu rikkus see täna ära, et telefon kukkus kivipõrandale maha ja läks katki... see mul korduvalt maha kukkunud, kuid seekord siis lõplikult. Tõesti nõme, kui asjad lähevad katki ja peab uued ostma, püüan siin kõigest väest raha kõrvale panna võimalikult palju ja siis juhtuvad sellised asjad. Kodumasinad minu arust kipuvad ka alati kuidagi kõik järjest korraga katki minema.. :wacko:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 25. november 2017, 08:38

Minu oskus ainult niipalju üles ärgata, et kõik äratuskellad kinni panna, ning kohe uuesti magama jääda on jätkuvalt alles. Magasin eile ühe bussi niimoodi maha. Nüüd sõidan hoopis hommikul.

Kui muud pähe ei tule, võib ju alati mõnest uitmõttest rääkida. Või kellegi tehtud naljast. Või huvitavast artiklist.

Miks mitte näiteks Venera Veenuse-reisidest?
Pilt
Üks Venerade tehtud piltidest, võetud http://www.abc.net.au lehelt.

"Kas üks neist mitte mingi kakskümmend minutit Veenuse pinnal vastu ei pidanud?"
"Veenuse pinnal on temperatuur mitusada kraadi ning rõhk 90 atmosfääri. Üllatav, et niigi kaua..."
"Ei-ei ... see oli kompliment."

Venera 13 pidas Wiki andmetel, muide, vastu tervelt 2 tundi ja 7 minutit.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 25. november 2017, 14:46

Ma jätkuvalt ei väsi imestamast, kuidas vanusega aja kulgemise taju muutub: väikelapsena venib aeg hommik-lõuna-õhtu-öö jne. Kooliajal esmaspäev-teisipäev-kolmapäev-neljapäev-reede-laupäev-pühapäev. Mingist ajahetkest hakkad märkama nädalate möödumist. Siis lippavad kuud mööda nagu oleks neil tuli takus. Millalgi hakkab ajaarvamine: jaanid-jõulud-sünnipäev-jaanid-jõulud-sünnipäev...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 25. november 2017, 17:59

Ma ei tea kuidas teistega, aga mina igatahes loen teiste postitusi alati huviga, isegi kui on öeldud, et midagi rääkida pole. :-D Ikkagi kõik omad tuttavad näod. :-) Meil on täna täielik puhkusepäev. Sõime esimest korda see hooaeg verivorsti, täisvärk hapukapsa, ahjukartuli ja pohlamoosiga. Nüüd hakkame filmi vaatama, hommikupoole vaatasime ka. Homme vaja pesu ära triikida.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 25. november 2017, 18:24

Rahulik õhtu kodus. Tegelikult oli plaan minna Tallinna kirikusse, seal algas kell 18 meie pastori Rein Kalmuse autorikontsert. Aga tervis pole kõige parem, Mariin ka natuke tõbine. Jäime koju. Õnneks saab seda kontserti netist järelvaadata.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 25. november 2017, 20:52

Täna on tegemist täis päev olnud, lõunal käisid mehe isa ja tema naine külas ja siis ka mehe vend. Nüüd paneb mees last magama ja ma saan lõpuks küünla süüdata, täna on isa sünnipäev. Oleks saanud 66 aastaseks aga kahjuks lahkus ta meie seast mais.. :lein:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 26. november 2017, 01:16

Ma loen ka heameelega teiste postitusi. Selline meeldiv igapäevane tegevus :-)

Täna ostsin uue telefoni omale ära, sest ega mina küll väga hästi ilma telefonita hakkama ei saa. Paljud asjad siia salvestatud, peaaegu mu märkmiku eest mulle. Rääkimata helistamise vajadusest. Kui ma kuhugi lähen ja telefon maha ununeb, siis ma tunnen ennast kuidagi ebakindlalt ja abitult. Eriti kui kellegagi kokkusaamine on kokkulepitud ja see inimene või ma ise hilinen.

Täna mul tekkis esimest korda jõulutunne sel aastal, kui ma mandariine sõin. Pani kohe naeratama korraks. :-) Mulle nii meeldib jõuluaeg.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 26. november 2017, 10:04

Jaa, jõuluaeg on nii tore. Juba ootan adventi, et saaks jõulukaunistused välja panna. Ainult see on nii jube, et kaubandusse tuleb see jõuluhullus juba oktoobri lõpus, kui veel üldse jõulude peale ei mõtle. Siis ei taha kuskile poodi minnagi. :wacko: Rikub selle jõulutunde ära. Nüüd aga vaatan huviga, kust mis kaunistusi veel tellida/osta võiks. :razz: Nädal veel ja juba hakkabki jõuluaeg pihta. :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 26. november 2017, 14:54

Saatsin Mariini rongi peale ja läinud ta ongi jälle. Taaskohtumine alles jõulude paiku.
Meie Pätsu mängis täna! Esimest korda! Ma mõtlesin, et ta ei taha üldse mängida, vähemalt niikaua, kuni pojad tüütavad. Püüdsin kutsikatele õpetada köiest tirimist, nad ei saanud üldse pihta, minu püksid olid huvitavamad. Siis tuli Pätsu, haaras ise köie hammaste vahele ja sikutasime, tema urises, tiris! Nii nagu peab.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 26. november 2017, 15:05

Tegin vaikselt ettevalmistusi antsu kolimiseks suuremasse akvasse. Koobas oli enne olemas, täna viisin ühe puuoksa ka ühest kastist teise. Ajasin oma kolimisaktsiooniga muidugi antsu ja krevetid ärevusse. Esimene peitis ennast võimalikult sügavale allesjäänud oksa alla, krevetid sebisid ringi. Ja siis tegin enda jaoks avastuse... et uskumatu, kui suureks on viie ja poole kuuga kasvanud krevetipopulatsioon... Teadsin, et neid on juba palju, täna tundus kohe kuidagi eriti palju. Kokku lugema neid muidugi ei hakanud.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 26. november 2017, 17:07

Täna on mul ilmselt viimane hetk, kus meelde tuleb postitada. Külalised saabusid, peame venna sünnipäeva sedakorda. Suitsukala, suitsukana, salat, palju jooke (mittealkohoolseid - ma üldse joon väga harva, ja kui, siis maitse pärast), hea seltskond. Tore on.

Õhtupoole läheb seiklemiseks. Üks saadetis saabus ka, natuke autoelektroonikat.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 26. november 2017, 20:20

Mina naudin viimast õhtut kodus. Mõned asjad vaja veel kokku pakkida ja homme kolime pojaga veidikeseks ajaks lastehaiglasse. Teda ootab ees üks väike opp. Sündis väikese defektiga kui nii öelda ja nüüd lähme seda korrigeerima. Ei miskit hullu aga tulevikus parem, kui asi korda aetud. Pidime juba oktoobris minema aga siis õnnestus haigeks jääda just. Niiet homseks võite meile pöidlaid hoida, et kõik hästi läheks.:A:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 27. november 2017, 00:09

Kodus tagasi. Postitaks ehk varakult ära, võib ... kella järgi täna kiireks minna.

Katkeid eilestest vestlustest:
"Talvepalee vallutamine kõlab uhkelt ... kuigi tegemist oli tol hetkel haiglaga."
"Arst: "Aga keda see norskamine häirib? Ma kirjutan neile unerohtu välja...""

Hoian pöialt, Keilyke!
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 27. november 2017, 05:15

Hoian ka pöidlaid!
Täna valutas mul pea nii kõvasti, valuvaigistid ka ei aidanud, nii et läksin magama ja magasin pool päeva. Õnneks see aitas. Nüüd muidugi on nii raske uuesti magama jääda, sellepärast olen nii ajuvabal ajal üleval. Kahjuks on mul selliseid peavalusid tihemini kui tahaks (kes üldse peavalu tahab eksole :lol:), ausaltöeldes ei saa aru ka, mis seda põhjustab täpsemalt, aga ilmselt kuidagi haigusega seotud, sest varem mul küll ei olnud nii tihti ja nii tugevaid. Isegi migreeni pean taluma aegajalt. Mul on tegelikult niiii palju tervisehädasid, et ma ei jõuaks neid siia ülessegi lugeda või siis see võtaks ilmatuma aja. :lol: Tegelikult me võtame enda tervist nii iseenesestmõistetavalt, samamoodi võtsin ka mina kunagi. Ja me võtame ka enda liikuvaid kehaosi väga iseenesestmõistetavalt. Mul oli periood, kus ma ei saanud enda käsi ja jalgu eriti hästi kasutada, isegi pudelikorki pidin paluma kellelgi teisel lahti teha, ukselinke avasin vahel isegi nuttes, sest lihtsalt nii valus oli + hirm, et mis toimub. Alles sellel hetkel sain aru, kuiiiiii normaalne see kõik mulle enne oli ja kui hirmutav oli mõelda, et aga mis siis, kui mul need liigesed lakkavadki töötamast. Ja siis ma mõtlesin küll sügavalt selle üle, et ükskõik, millised me välja näeme, milline meie kehakaal on (praegu on see mul lihtsalt kohutav, hormoontabletid aitavad sellele väga kaasa), kui meil on hea tervis, siis me oleme ikka väga õnnega koos. Ma tean, et seda on tegelikult päriselt sügavuti raske hoomata enne kui ise koged midagi, mis paneb tundma, kuidas on, kui seda tervist enam pole. Ma vist enam ei mäletagi, mis tunne oli olla "terve". Ma olen igasugu valude ja hädadega nii harjunud, et ma vahel enam ei pane tähelegi, et mul kuskilt valutab. Mu reaalsus on hoopis teistsuguseks muutunud ja no inimene harjub vist tõesti enamvähem kõigega. Ma ei saa enam näiteks tihti arugi, kui ma olen külmetunud, sest ma olen enamus ajast 37-37,4 "palavikus", tablettidest on kuuma-külmahood, külmahigi jne, et ma tõsimeeli ei oska enam vahetki teha ja mul läks viimati meelestki öelda reumatoloogile, kui ta küsis, et kas mul viiruseid ka olnud on viimasel ajal, et midagi külmetuse/viiruse sarnast oli küll, sest ma lihtsalt olen "haiglase" enesetundega nii harjunud, et enam ei jää meeldegi sellised asjad. :lol: Mu point pole absoluutselt, et mind haletsetaks või kaasa tuntaks, ma olen enda reaalsusega selle pea 3 aastaga nii harjunud ja peaaegu olen ka suutnud aktsepteerida seda (kuigi muidugi on hetki, kus ma tunnen, kuiiiii ebaõiglane elu võib olla, sest mu haigusel pole mitte mingit põhjust, lihtsalt "vedas"), vaid kui ma suudan kellegi panna tänutunnet tundma enda hea tervise üle või vähemalt normaalse tervise üle, siis ma olen rahul. :-) Nagu AUSALT on see nii super tunne, kui inimesel on kõik tervisega enamjaolt okei, kui ei pea iga 2 kuu tagant käima arsti(isegi arstide) juures ja koguaeg ennast jälgima nind teadma tõsiasja, et ühel hetkel võib kõik äkitselt väga kehvaks minna... Ma tahaks oma haigust mustal turul maha ärida, et noh, ma ise maksaks peale.. :-D Võibolla see tekst oli väga nõme, või liiga avameelne või kellegi jaoks liiga vinguv isegi, aga mu point on see, et meil kõigil on nii palju asju, mille üle õnnelikud olla ja millega rahul olla, aga me tihti ei märka neid asju.. ja kui märkaksime, siis meil oleks põhjust olla palju tihemini palju õnnelikumad ja rahulolevamad. Noh, samas, hea lihtne öelda mul, eksole? :-D Eriti, kui midagi elus just praegu viltu läheb. Aga tõesti, elu võib ka väga noorena järsku imeliku pöörde teha, mida poleks elusees arvanud et teeb. Kus ma teadsin, et ma "üks õnnelikest" olen ja saan diagnoosi autoimmuunhaigusega just 24-aastaseks saanuna. Ja tegelikult on mul siiamaani vägagi hästi läinud, ka mul on väga paljude asjadega nii vedanud elus, mis sest, et ma haige olen ja kui analüüsid korras on, siis ei huvita kedagi, kas ma tegelikult töötada suudan või et tabletid on mu keha nii moonutanud nii mitmetes aspektides, et mul on raske end peeglist vaadata... ei, ikka on vedanud, sest näiteks ma saan kõndida ja täitsa normaalselt enda liigeseid kasutada, olgugi et vahel valudes, olgugi, et kehakaalu pärast raskendatult. Siiski, ma saan kõndida! :happy:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 27. november 2017, 14:21

Tänud pöidlahoidjatele! Opp läks kenasti aga nüüd see kõige hullem aeg. Vaeseke on voodi külge seotud, et midagi lahti ei tõmbaks ja endale haiget ei teeks. Aga kellele ikka meeldib kinni olla, seega seda protesti ikka on omajagu. Nüüd jäi magama vähemalt. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 27. november 2017, 15:58

Täna üle pika aja varakult kodus, täitsa imelik tunne on. Ei oskagi kohe, millega oma aega sisustada. Hakkaks ajaviiteks antsu püüdma. See ilmselt ei saa lihtne ülesanne olema, kopsiku ja kahvaga. Tigudele peaks seepialuud ka tellima kusagilt e-poest. Käisin täna huvi pärast värskeltavatud Pet city poes. Nagu oligi arvata, siis ainult kassidele-koertele spetsialiseerunud. Mitte üht kaupa mõnele teisele loomale-linnule.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 27. november 2017, 17:50

Tore, et pisipoisi op läks hästi! Kiiret paranemist! Kaua ta vaeseke kinni peab olema?
Meie oleme Karoliiniga palju haiglas olnud igasugustel põhjustel, praegu oleme rõõmsad, et kaal jätkuvalt tõuseb.
Minul ka viimastel aastatel üks häda teise otsa. Paar korda on selline tunne olnud, et nii, lõpp on vist käes nüüd. Aga oh imet, kõigest olen üle saanud Taevaisa abiga. Olen ka teinud eluviisis muudatusi, suhkrut peaaegu üldse ei tarbi st.ise juurde ei lisa ja magustoite - kooke ei söö jne. Kui satun kaetud laua taha, siis otsin huviga, et kas mul on midagi võtta või mitte, sest liha ma ka ei söö. Enamasti nälga ei jää, sest puuvilju-pähkleid ikka on! Pluss üks tuttav küpsetab imehead seemnesepikut.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 27. november 2017, 19:48

Mina olen nohus. :wacko: Ja aevastan. Kui kolmapäevaks terveks ei saa, siis tööle ei saa, sest kirurg tuleb väikse beebiga. Pagana nadi lugu. Joon teed ja söön Sudafedi, loodan, et homme parem. Täna oli küll päris nadi olla, nina ainult jookseb. Muidu enesetunde koha pealt hästi, haige ei ole. Aga see pidev ninatilkumine. Silmad punased ja valutavad, sada korda aevastanud.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 28. november 2017, 18:51

Kas tõesti olen ma täna esimene, kes kirjutama jõuab? Samas, aega veel on - enda tunne on selline, et öö on käes. Kohati mingid ebarutiinsed tegevused mängivad ajatajuga - sai paar toimetust ära tehtud ning natuke pimedas ringi sõidetud, tegelikult läks vaid paar tundi, kuid sisetunne ütleb, et palju-palju.

Vähemalt tervis on mul õnneks korras. Suhkrut paljal kujul mina ka eriti ei tarvita - kui, siis pigem mett, mida tee sisse ma nii pool teelusikatäit panen. Teed joon ma palju. Suhkrut ennast - pann- ja muude kookide ja moosi/siirupi sisse, mujale mitte. Kummalisel kombel on see ka minu maitsmismeelele mõjuma hakkanud, asjad, mis kunagi varem magusad polnud, on seda nüüd vägagi. Isegi mõned puuviljad maitsevad, nagu suhkruvesi.
Muus suhtes üritan toidulaua lihtsalt vaheldusrikka hoida - liha (kana, kala, veis jne), rohelised asjad (brokkoli, asparaagus, muud kapsalised, kauntega aedoad jne), seemned (muud oad, pähklid, riis, erinevad teraviljatooted), kartulid, kanamunad (1-2 päevas ... oma kanade munad), piim, juust, puuviljad (põhiliselt enda õunad ja mangod - viimased, kui on häid saadaval).
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Majestic-12 [Bot] ja 5 külalist