Kuivtoidu pakid ja kust neid osta

Kõik, mis puudutab ruigami söötmist-jootmist-närimist. Mida pakkuda maiustamiseks?

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kuivtoidu pakid ja kust neid osta

PostitusPostitas Geisha (Teema autor) » 22. september 2014, 19:51

Ehk keegi loeb ja oskab midagi soovitada.
Nimelt, mina olen poodidest leidnud kõige rohkem 1 kg merisigadele mõeldud kuivtoidu pakendeid, aga kuna see saab mul nädala või vähemaga otsa, siis kas on kuskilt võimalik osta või tellida mingit suuremat pakendit, näiteks 10 kg vms?
Tänud vastajatele juba ette :)
Geisha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuivtoidu pakid ja kust neid osta

PostitusPostitas Kissu » 22. september 2014, 20:54

Oi, kui palju notsusid Sul on, et nii kiirelt otsa saab? :)

Ise kasutan Burgessi Excel graanultoitu, mida müüakse 2 kg pakkides ja ostan seda bosse.ee netipoest. Tegelikult ühte varianti sellest on ka suuremates pakkides (4kg ja 10kg) - http://www.burgesspetcare.com/product/g ... g-nuggets/. Tõenäoliselt võiksid Bosse e-poega ühendust võtta ja uurida, et kui nad tellimuse esitavad, kas saaksid Sulle ka suuremaid pakke tellida. Nende kontakti leht: http://bosse.ee/contacts/
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuivtoidu pakid ja kust neid osta

PostitusPostitas Geisha (Teema autor) » 22. september 2014, 21:48

Mul on viis põrsast ja saavad kuivtoitu ka kord päevas. Algul lugesin ka siit, et hein ja kuivtoit peaks kogu aeg olema ees, aga no nad sööks siis päev läbi ja pakk oleks kahe päevaga otsas. Mul pole praegu päris graanulid, vaid mingi Vitakrafti kuivtoidu segu. Ei tea, kas nad neid graanuleid sööksid, kui söövad, nii palju... See interneti läbi tellimine tundub ilge jamamine, ei tea, kas kellegilt otse ei saa osta. Aga loomulikult tänud viitamast, eks kaalun ka seda varianti!
Geisha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuivtoidu pakid ja kust neid osta

PostitusPostitas Kissu » 23. september 2014, 09:21

Minu arvates peab hein ja vesi olema 24/7 ees, kuivtoit võib olla ees, kui on notsu kes oskab piiri pidada ja sööb sealt kõrvalt ka heina. Samas kuni notsud söövad lisaks heina/värsket ja liiga paksukesed ei ole, seni sinu kogus toimib. Omanikuna näed sina kõige paremini nende vajadusi. :)

Üldiselt igasuguste loomatoitude puhul soovitatakse graanultoite, kuna nende puhul jääb loomal sorteerimise võimalus ära ning nad saavad kõik vajalikud ained toidust kätte. Suure grupi puhul on see eriti tähtis, kuna ka merisigadel on maitsed erinevad ja võib juhtuda, et üks sööb ainult ühtesid osasid ja teine teisi. Ise kasutan juba 5-6 aastat ainult graanultoite kõigil loomadel (merisead, küülikud, rotid) ja pean ütlema, et siiani ei ole mul olnud looma, kes nendega piparadaks. Burgessi omad maitsevad neile veel eriti, igasugused muud nt. Dr. Stern ja Diana jms. vähem, aga segan neid vahelduse mõttes Burgessi graanulite hulka.

Bosse poest tellin lihtsalt puhtalt vajaduse pärast - teised loomapoed ei müü hinna ja kvaliteedi suhtelt normaalseid graanultoite ning Tartus Bosse poodi kahjuks ei ole. Samas mingit jamamist ei ole olnud. Toidud (kui neil vähegi laos on) jõuavad paari päevaga minuni ja piisava summa eest korraga tellides, tuuakse kulleriga lausa korteriuksest sisse. DPD poisid on suhteliselt abivalmis! Lisaks eelistan, et toidud otse laost minuni jõuavad, kuna poest ostmisel sain lisaks igsugusteid soovimatuid elanike, kes loomade karvadesse otsustasid pesa teha. Põhiline häda on hetkel see, et Bosse on lihtsalt Burgessi kriisis jälle kord. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuivtoidu pakid ja kust neid osta

PostitusPostitas merisigutik » 21. oktoober 2015, 10:32

Ooot mida!?! Kas poekuivtoitudest võib saada kirpe!?Ja kui saab siis mis kuivtoitudest??
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist