emase ja isase viiru vanus

Mida teha, kui tahad järelkasvu ja samuti poegade eest hoolitsemisest.

Moderaator: Annie

emase ja isase viiru vanus

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 30. detsember 2010, 17:29

Tere, mul siis selline küsimus, et mu isane viiru on hetkel 3 kuud vana, ning soov on võtta ka emane. olen siis llugenud et suguküpseks saavad 6-8 kuuselt. seega kui ma sooviks poegi kas ma siis peaks võtma ennem suguküpseks saamist, et sõpradeks saaksid ennem, või suguküpseks saamisel et kohe 'abielluda' :D ? ning kui ma võtan emase kui mu viiru on 6-8 kuune siis kas emane peab olema vanem või noorem?
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: emase ja isase viiru vanus

PostitusPostitas kertu0208 » 30. detsember 2010, 17:43

Sellel pole üldse vahet millal võtad. Mida noorema viiru sa võtad seda paremini harjub ta sinuga. Pole ka vahet sellel, kas emane viiru on vanem või noorem isasest (peaasi, et ta poleks üle 5-aastane, kuna siis on ta juba liiga vana pesakonna saamiseks). Linnud aga peaks olema vähemalt aastased (või isegi 1,5 aastased) enne, kui neile pesakasti paned.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: emase ja isase viiru vanus

PostitusPostitas amy0 » 29. detsember 2011, 14:51

mulle kingiti emane viiru loomapoest ta on nüüd meil olnud 10 kuud ja ei lepi meiega kohe üldse käe puuri juurde paned sisi lendab nagu segane sees:( mõtlein et peaksin ostma ühe juurde talle siis kasvatajalt ,,kuna inimestega harjunud viiru tuleb käele ..et äkki siis õpetab teist kah :D aga nüüd küsimus et kumba juurde võtta? poegi ma ei tahaks ?
amy0
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron