suured puurid ja mänguväljak

Kõik Sinu sulelisele sõbrale vajalik ja kasulik - puurist, mänguasjadeni.

Moderaator: Annie

suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 18. märts 2008, 21:39

Tere!
Tahaksin oma lembelindude puuri välja vahetada. Niisiis, mõtlesin hakata raha korjama ja tahaksin osta võimalikult suure puuri. Nägin Tartus Lõunakeskuses lemmiklooma poe ukse taga ilusat suurt ja sõrget puuri kus olid ka huvitavad õrred sisse ehitatud. Puur maksis üle 4000. Niisiis, küsiksin rohkem Tallinna inimeste käest kust saab seal osta lembelinnule sobivaid puure mis oleks ikka võimalikult suured ja milline oleks hind. Kõige parem oleks kui puur asetseks jala peal või oleks kuidagi teisiti paigaldatav, et ei peaks kappi alla panema.

Ja veel, mul on toas riidekapp, mille otsas meeldib linnukestele istuda. Kapi otsa jääb umbes 50 cm vaba ruumi kuni laeni. Niisiis ehk jagate mulle häid mõtteid kuidas sinna mängunurgake teha, et aeg mis linnud puurist väljas on saaks neile tegevust pakkuda. Ise mõtlesin sinna paigutada kuidagi õunapuu oksad, mida mööda ronida ja mille külge saab veel asju panna. Niisiis kuulan enne kõik ettepanekud ära ja siis lähen õunapui saagima :D

Küsimusi on küll palju, aga kuidas tagate teie oma elamises puhtuse. Loen siin, et osadel teist ikka palju linde ja minul on oma kahe paharetigagi raskusi. Nimelt ma teen põranda tolmuimejaga üle ning jälle on see sodi täis. Paigaldasin küll söögitopsi võimalikult madalale, et sealt vähe kraami üle puuri maha loobitaks, kuid nad vehivad ka tiibadega ja kõik põrand on ikka seemneid ja koori täis nind oma liivatopsi suudavad nad ka koguaeg ümber kallata. Ehk on kellelgi häid kogemusi kuidas korda ja puhtust hoida?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas johannap » 19. märts 2008, 17:10

Mul on täpselt sama jama , tõmban põranda puhtaks ja jälle on see samasugune :umm:
Lessi, Mops, Lotte, Riki, Kiki, Musirull ja tema õde. :)
R.I.P - Snuff, Nännu, Krässu, Kilbu, Minnie, Rommi, Rolf, Tsipu. :'(
Miss ya lot guys.
johannap
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 103
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Kuusalu vald , Kiiu .
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 10. aprill 2008, 20:58

Kas keegi teab, kust leks võimalik saada selliseid võimsaid puure nagu sellel kodulehel. Ma usun, et linnule oleks see täielik paradiis
http://www.birdscomfort.com/
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 19. aprill 2008, 11:13

Tekkis selline küsimus. Kas need suured puurid pakitakse kuidagi kokku, ma mõtlen kas neid saab ka osadeks lahti võtta, või peab võtma nii suure auto kuhu puur täies suuruses peale mahub?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas Annie » 19. aprill 2008, 11:19

Need puurid maksavad terve varanduse. Arvan, et pool suure papagoi hinnast ja sealt ülespoole. Targem on vast Eestist saadaolevatega leppida - saad ikka poes näha ja katsuda ka.

Aga muidu suured puurid ikka käivad osadeks lahti.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 19. aprill 2008, 15:47

Tänan vastuse eest, eks ma siis lähen vaatan mai algul Tallinnas saadaolevaid puure ja valin endale ühe välja.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas TrikiRiki » 15. november 2008, 14:04

Bosse lemmiklooma poes maksis ennem suur puur 4000.- Nüüd kui poes on peaaegu kõikidel asjadel allahindlused maksab puur midagi 2100.- ma täpselt ei vaadanud aga kusagil kahetuhandega oli.
Riki&Triki
Kasutaja avatar
TrikiRiki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suured puurid ja mänguväljak

PostitusPostitas SaluKat » 16. november 2008, 21:42

Eestis on küll suuri puure, kuid need on kallid ning väga vähestes kohtades saadaval. Suur valik puure nn Trtus Sõbra keskuses asuvas hiiglaslikus lemmiklooma poes.
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline