Lembeka lakkamatu hammustamine

Kõik Sinu sulelisele sõbrale vajalik ja kasulik - puurist, mänguasjadeni.

Moderaator: Annie

Lembeka lakkamatu hammustamine

PostitusPostitas iti (Teema autor) » 17. jaanuar 2010, 00:18

Lembekas Väga agressivne ja kuri koguaeg.Hammustab meeletult ja lakkamatult..muidu ise on väga harjunud istub õlal ja näpul :sad: .Annan talle väljas olles palju mängimist ja närimist(pisike pehme karu,legoklotsid,paber).Vahepeal kui tuju tuleb hüppab lihtsalt näppu kinni nokaga.Millest tingitud selline käitumine? olen teda kätega puuri pannud(õrnalt muidugi)sest vahel ei aita ei toiduga meelitamine ega midagi ja siis kell 3 öösel tahaks juba natuke nagu magama minna :sad: ...

Vahel ajab täitsa ahastusse..teen kõike olen armas temaga ja mängime ja siis tuleb ja hammustab väga valusasti..olen 15 aga see ajab mind nutma nii kurb et ta nagu ei tahagi minuga läbi saada :umm: ...?

Millest see võiks tingitud olla?mida saaksin teha et ta muutuks...leebemaks/ei hammustaks?

vahepeal kardsin teda ka metsikult..ma olen nagu saak talle
iti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lembeka lakkamatu hammustamine

PostitusPostitas nuki8 » 17. jaanuar 2010, 10:57

Mul lembekatega kogemusi pole kuid arvan, et üks meetod mõjub kõigile kellel aru peas. Pead välja nuputama mis talle ültse ei meeldi. Nt. Näkku puhkumine, mingi ebameeldiv heli, sorts vett näkku (veepritsist).
Minul aitas puhkumine hammustamise vastu. Iga kord kui hammustab, võta kohe kasutusele ebameeldiv asi.
Nt. Hammustab-kohe sorts vett.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron