Joogipudelist

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

PostitusPostitas Liisa » 08. september 2004, 09:23

Kessukene kirjutas:Ostsime eile Kessule uue suurema Ferplasti joogipudeli. Probleem on aga selles, et sealt ei tule vett välja :roll: . Enne oli meil Imaci pudel, millel on pikk, kitsas joogitila. Ferplasti omal on küll jämedam kuid lühem ja vähem kaldu kui Imaci omal. Mõtlesime, et ostame jämedama tilaga pudeli, et Kessu saaks korraga rohkem vett kätte, kuid tegelikkult on olukord hoopis vastupidine. Kuulid käivad küll ilusti ringi, kuid vett ei tule. Kas probleem on joogipudeli süsteemis või on tegemist vaid ühe pudeli veaga? :?


Mul on selline suur pudel rotipuuris ja pole probleemi. Ei oska öelda, milles asi. Võibolla raputa korra pudelit, ehk on õhumull kuskil.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 16. august 2005, 21:53

Mina ostsin ferplasti joogipudeli (pisitillukese). Sellega oli samuti jama, et vett lihtsalt välja ei tulnud (kuul ei olnud kinni jäänud). Isegi suure pudeli pigistamise peale sai paar tilka vett vaid kätte. Ma siis natukene lõhkusin seda pudelit (pudel tallinnast ostetud oli) võtsin tila seest selle plastmassist osa välja ning siis hakkas ka vesi tulema. Aga üldiselt soovitan kui vähegi võimalust pudel ümber vahetada. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 26. august 2005, 09:25

Ruigaminni kirjutas:Võib muidugi, aga mul loomad liigutasid selle alt ära, parem on ikka korralik pudel osta.
Mul ferplasti 150 ml-ga pole küll mingeid probleeme olnud ei üht ega teistpidi, aga Kissu näitel, ju oleneb ikka konkreetsest pudelist ka.

Kusjuures täiesti õige. See vee tilkumine ja mitteüldse tulemine oleneb täiesti rõhust pudeli sees. Ühesõnaga vahest panevad nad sellega väga mööda. Aga üldiselt olen avastanud, et suuremad pudelid on korralikumad kui väiksemad. Sest suurte puhul pole mul olnud ühtegi kust vett ei tuleks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas aNeTe » 28. jaanuar 2008, 12:10

Et joogipudelist vett tilkuma ei hakkaks tuleb joogipudelisse panna nii palju vett kui vähegi võimalik, ääreni täis.
Ning siis kork peale keerata ja puuri tagasi panna. :wink:
Asi on lihtsalt selles et kui te panete vett nii et pudelisse jääb õhuruumi siis hakkab seal sees olev hapnik vett tilast välja ajama. Olen ise seda katsetanud ja see tõestgi töötab. Algul panin vett nii et ruumi jäi kaks mm. Ning pärast nii et pudel oli täiesti täis ja vett ei tilkunud.
Hapniku et tohi lihtsalt vahel olla!
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Kissu » 01. mai 2008, 19:54

Kahjuks ei pruugi see alati nõnda roosiline olla. Nende pudelite puhul, mis minul korralikult tööle ei hakkanud sai kõik ära proovitud, kaasa arvatud see ääretasa täis panemine ja nad ei töötanud ikkagi. Pigem on see ikka praak pudel, kus rõhk valesti jaotunud ja selle tõttu ei tule vett. Sellist praaki ikka juhtub, mul on näiteks üks joogipudel, millel on topeltpõhi (hästi paks selline) ega see on ka mõnes mõttes praak aga õnneks töötab kenasti.

Ise olen leidnud, et suuremad pudelid töötavad suurema tõenäosusega kui väikesed, sest kõik probleemid, mis minul on olnud on alati väikestel pudelitel.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Mercar » 01. mai 2008, 20:34

Minul oli ainus probleem seni Jenny puuriga kaasas olnud suure pudeliga (600ml vist). Mis ükskõik kui täis või tühjalt muudkui tilkus. Sai lihtsalt minema see visatud.

Üldiselt ilmselt lihtsalt vedamise asi, kas saad hea pudeli või mitte. Muidugi kuuli liikumist võiks poes kohe proovida, mõnel pudelil kuul hästi ei liigu...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas unistaja » 11. aprill 2010, 15:37

Ma juba mõtlesin et minul on midagi viga aga siit loen et vist ikka pudelid jamad.

Ostsin Ferplasti joogipudeli. Tilkus. Täis, pooltühi no ikka tilkus. Viisin poodi vahetasin ümber nüüd ei tule üldse vett. Peab ennast jälle poodi ajama pudelit vahetama. Kaks pudelit järjest praak? Jama. Kui sellised pudelid on siis ma ei tea, kuidas neid üldse usaldada?
Kasutaja avatar
unistaja
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Merily » 17. aprill 2010, 23:57

Mul on ka vahel nii olnud, et vesi ei tule lihtsalt välja. Natuke lõhkumist ja korras ta ongi. Mina toksisin näpuga seda kohta, kust loomadki joovad, ju need kuulikesed seal kuidagi kinni olid. Ümber vahetanud pole ma kunagi, pole selle pealegi tulnud :D.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas kaili13 » 14. august 2010, 14:54

Minul on vedanud joogiputelitega vähemalt, ostsin trixie joogipudeli ja see on täiesti OK.!
Hoolige enda loomakestest nii nagu tahate et, teist hoolitakse.
Kasutaja avatar
kaili13
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Pildid: 9
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Liia814 » 23. august 2010, 21:02

Ma polnud kuulnudki sellest, et kui pudel triiki täis panna, et siis ei tilgu. Ostsin suure trixie pudeli, tilkus mis kole, siis ostsin pisikese ferplasti pudeli, see ei tilkunud. Nüüd lugesin siit et kui pudel täiesti täis panna, et siis ei tilgu. Proovisin suure pudeli peal kohe järgi ja ei tilgugi :happy: Jälle targem ja suur pudel varuks olemas.
Kasutaja avatar
Liia814
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Keilyke » 12. november 2010, 16:18

Mina ostsin täna trixie joogipudeli sellise.
Alguses märkasin kohe, et see tilgub kahtlaselt palju. Aga mõtlesin, et äkki jääb järgi. Tund aega hiljem vaatasin rõõmuga, et näed, ei tilgugi enam. Aga siis avastasin, et terve korrus lainetab ja pudel oli tühi. Umbes tunni ajaga tilkus 250ml vett lihtsalt maha. :bang: Sellise pudeliga pole vist midagi teha?!
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas atupotu » 12. november 2010, 16:26

Mul 2 trixie pudelit, suur ja väike ja mõlemad vahest tilguvad, aga natukene sättida siis jääb ikka pidama. Ühekorra on nii ka tilkunud, et täitsa tühjaks ja veel öösel, siis oli küll paanika, et kas loomad ikka juua said. Pole ammu pisikesi loomi olnud ja üldse ei mõelnud selle peale, et nii võib juhtuda. Sellepärast ostsin ka väiksema juurde, sest üks peab ju ometi töötama..
Sigri & Migri
Kasutaja avatar
atupotu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 65
Teemad: 3
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 12. november 2010, 18:36

Minul ka üks joogipudel ei töötanud, alatasa kontrollisin ka ikka tuleb vett või ei tule. aga ajapikku hakkas tulema, ju siis ei olnud "harjunud" :D
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas AlisaIsabella » 23. jaanuar 2011, 15:50

Mina olen poes näinud ainult ühtesid saksa omasid . Need on väga logud ja vesi jooksis koguaeg välja . Isa saatis firmasse kirja ja need ainult saatsid vastuse et tuleb vaadata et vaakumisse ei jääks ja et sinna "torusse" õhku ei jääks. Et tuleb pigistada vms. Siis saime ühe pudeli Jaapanist (ehituspoest vist) see on hea ehitusega ja püsib ilusasti puuri küljes. Vett välja ei tilgu ja pudel on nii armas roosade kirjadega :D Maksis küll u 130 kr. aga parem kui need 25 kroonised ja logud .
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas SugarBabex » 28. november 2011, 22:44

Minu veepudel töötab väga hästi,harva tilgub,võtan lihtsalt näpuotsakesega tilga ära ja on korras.Ju siis on mul vedanud joogipudeliga. :hdance:
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Tuhkur43 » 02. detsember 2011, 09:59

Minul on 2 joogipudelit. Üks mingi Rootsi firma, teine Biba. Rootsi firma pudel on väga lühikese tilaga, pudeli all on koonus, ja auk, et nööri panna. Tilkus. Tilkus nii, et puuris loik. Ja kukkus maha ka, joogipudeli hoidja hoidis hästi, kuid pillati ikka, notsudega maha. Hakkasin siis nööri august läbi ajama ja siduma, ja võtsin ära. Kole pundar oli. Enam ma seda ei kasuta. Seisab. Maha müüa ka ei taha, sest keegi praagiga pudelit ei osta. Biba tilgub harva, on pikema tilaga, kuul liigub hästi, vett vahetada hea, kuigi võiks suurem ja pikem olla, et rohkem vett mahuks. Peal on ilus roti ja merisea pildike. Olen rahul, kuid superhea see pole. Rootsi pudel võibolla sellepärast ei tööta, et notsud maha pillanud koguaeg, et kuulil pragu sees?
J'aime les furets, le soleil et l'air, l'amour, comme vos animaux, mais pourquoi, je ne peux pas èntre mon veritable amour- furet, qui ouvre la voie vers le soleil, un
ami, à moi et le bèbè. Furet, L' amour Du Soleil
Kasutaja avatar
Tuhkur43
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 74
Teemad: 1
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas justme » 06. detsember 2011, 10:22

Minul on kaks joogipudelit: ferplasti ja trixie. Aga see trixie oma on kuidagi väga logu, neid on juba mitu tükki katki läinud. Trixie pudelit kasutan vaid ajutiselt, kui deegud pikemalt üksi jätan. Ferplasti pudel on ka juba kolmas. Esimene tilkus jubedalt, teisest ei tulnud üldse vett. Praegune pudel õnneks OK. Aga teiste firmade pudeleid pole müügil näinud. Ehk peaksin ehituspoest ka vaatama?
Kasutaja avatar
justme
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 31. detsember 2011, 17:40

Minul on küülikule puuri pantud Savic´i joogipudel. Kui esimene kord kasutasin panin sinna natuke vähem kui 250ml vett(pudelil on 250ml suurim kogus) ja kinnitasin puuri külge. Pudeli tila otsast hakkas tilkuma ja saepuru sai kõik seal all märjaks. Järgmine päev vahetasin vee ära ja panin pudeli ääreni täis, kinnitasin puuri külge ja tilast enam ei tilkunud. Nüüd jälle tilgub. Peab vist uue ostma:)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 03. märts 2012, 15:01

Nüüd uus joogipudel mis samuti tilgub, sain selle pudeli kaasa puuriga Ferplasti Rabbit 80. Ei tea mida teha, peab neid mitukümmend koju ostma??
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Che » 11. märts 2012, 00:31

Nende pudelitega ongi nii minu meelest, et alguses natuke tilguvad ja siis enam ei tilgu, vähemalt minu omadega on nii. Pudel tuleb täiesti täis panna (nagu eelpool mainitud) ja siis seda ka loksutada korra, ka see pidi aitama. Endal kodus nii trixie kui ka ferplasti pudelid, kõik tip-top, aga ferplasti oma meeldib mulle ikkagi rohkem...näeb ilusam välja ja koliseb vähem :happy:
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 11. märts 2012, 11:33

Tänan nippide eest Che !!
Proovin ka loksutada :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 30. märts 2012, 18:24

See pudeli loksutamine ja ääreni täis panemine ammu juba proovitud, aga pudel ikka tilgub, mitte küll väga kiiresti. Tilgub väga aegamööda ja jänkul pidevalt tagumik märg, sest talle meeldib tihti pudeli all lösutada/magada. Äkki on viga pudelis? Peaksin Rosinale uue pudeli ostma? Millise?(mis firma)
Tänan vastuste eest!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Che » 30. märts 2012, 18:54

Tundub, et su pudel on siis tõesti nahkas... See on normaalne, kui pudel alguses veidike tilgub, aga kui see laseb ikka nii hullusti läbi, et loom märg on, siis see pole küll normaalne... :shock:
Ma arvan, et sa pead uue pudeli ostma lihtsalt siis, mina soovitaksin Ferplasti oma, sest need meeldivad mulle kõige rohkem ja mul pole Ferplasti pudelitega kunagi jama olnud. Lisaks sellele kolisevad need pudelid vähem kui mingid teised pudelid, siis see ei häiri nii hullusti, kui loom joob. Aga eks sa ise pead vaatama, milline pudel sulle meeldib ja sobib.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 31. märts 2012, 09:44

mul oli ühe vana väiksema puuriga ka üks joogipudel kaasas, nimeks oli tal mingisugune savic biba, vist :) Too kolises ja tilkus nii mis hirmus ja siis ei osanud ma veel midagi ette võtta. Võtan su soovitused kuuldavaks Che, ning ostan Rossule uue joogipudeli. Pilt pudelist siin: http://www.google.ee/imgres?q=savic+bib ... 29,r:2,s:0 (mul oli täpselt samasugune 250ml pudel)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Che » 31. märts 2012, 10:36

Ma ostsin hiljuti oma koopaoravale Ferplasti pudeli 150 ml, sest suur pudel oli tema jaoks liiga suur, ta joob nii vähe. Sellega pole mingit probleemi... Ma tahtsin kindlasti ferplasti pudelit ja halli värvi, sest mul puuripõhi ja sisustus hall ja ferplasti oma. Läksin ühe müüjaga isegi tülli selle pärast, et tal endal ferplasti pudeleid müüa polnud, olid ainult mingid punased ma-ei-tea, mis firma omad ja siis ta hakkas neid mulle peale SURUMA :shock: ja väitis, et nendel erinevatel joogipudelitel pole mingit vahet... Ikka väga tükk aega vaidlesin seal temaga ja üritasin selgeks teha, mis erinevate pudelite vahe on :-D , lõpuks sain enda pudeli Viru keskuse Bossest ja pakiti kilekotti ka veel.

Jänkuke11, anna siis meile ka teada, kas uus pudel on parem kui vana :wink:.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Pinto » 21. mai 2012, 13:39

Che kirjutas:Endal kodus nii trixie kui ka ferplasti pudelid, kõik tip-top, aga ferplasti oma meeldib mulle ikkagi rohkem...näeb ilusam välja ja koliseb vähem :happy:

Mina jällegi enam Ferplasti pudeleid ei osta, sest liivahiirte elamus on nende tööiga väga lühike. Seal toru sees on kumm, mille hiired üsna kiiresi täkkeid täis teevad ja siis pudel enam ei pea (mul on ~20 Ferplasti pudelit, millel on tila osa nässu keeratud hiirte poolt :D). Ka meeldib neile toru ja pudelit koos hoidev kummitükike ja kui nad sellele hambad taha saavad, siis voolab kogu sisu terraariumisse :dry:

Tegelikult tahaks ma korralikke keeratava kaanega klaasist joogipudeleid, aga selliseid Eesti ei müüda :(
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 22. mai 2012, 19:32

Issake, kas lihtsalt nii kõrge hind või ongi pudelid nii kallid? Käisin Valga maxima loomapoes ( ZOOPLANET) ja seal olid kõik nii pisitillukesed pudelid mis olid mõeldud liivahiirtele, deegudele jne. Aga vaatasin, et poes on alles kaks dekoratiivküülikut ning neil on puuris mingi 100-150 ml pudel ja seal on alati (siis kui ma vaadanud olen) olnud nii vähe vett, et sellest saab ainult 2-4 lonksukest. Aga seeselleks siis, loomapoes oli veel üks pudel ferplasti oma "Ferplast Sippy water bottle" ning see pudel maksid peaaegu 10 eurot. Kas tõesti on pudelid nii kallid? nod väiksed pudelid liivahiirtele ja deegudele jms loomadele mõeldud maksid 1-2 eurot.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Che » 23. mai 2012, 10:20

Jah, pudelid ONGI nii kallid :-D. See pudel, mis ma oma oravale ostsin oli 150 ml ja Ferplasti oma ja ma maksin selle eest peaaegu neli eurot... Aga vähemalt ma teadsin ja sain, mida ma tahtsin, nii et mina olen rahul :happy:.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Sipsuka » 23. mai 2012, 11:34

Ferplast Sippy ongi kallis.See enamasti ei tilgu ka ja on lihtne täita.Tavalised pisikesed pudelid on enamasti 1-4 euro kandis. Ise kasutame närilistel ferplasti 150ml pudeleid ja tuhkrul mingi tundmatu firma pudelit, kuna see on suur.
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 24. mai 2012, 12:06

Okei :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron