Joogipudelist

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas AlbinoFurets » 26. mai 2012, 07:03

Mina olin alguses täitsa hädas- kõik pudelid on katki ja tilguvad. Kuni avastasin Ferplasti suure joogipudeli- ei tilgu, ei lähe katki, on läbipaistev, suure ja mugava korgiga ja kõik hea. Peaks ka Ferplasti Sippy ostma, see meenutab tilalt ja kujult kraanikaussi, mis on väga lahe :-D.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Che » 26. mai 2012, 09:44

Ma olen ka Ferplasti andunud fänn :razz:, kuigi tõesti, närivatele loomadele nagu näiteks liivahiired, ma Ferplasti pudelit ei ostaks, sest seal see kummitihend, mille nad suure tõenäosusega ära lõhuvad... Aga koopaorav pole küll pudelile suutnud mingeid jälgi teha ja kõik tip-top. Sixu pudel on ka juba aastaid vana, oli isegi mu eelmisel meriseal ja küülikul ka vahepeal, ikka töötab nagu õlitatult ja pudel on puhas ja selge, mitte hägune pealt. Trixie pudelite plastik muutub ajaga inetuks ja pudelid lähevad katki lõpuks, mul ühe suure Trixie pudeliga juhtus nii ja vanaemal läksid korraga kaks pudelit katki...
Lihtsalt armastan Ferplati tooteid, kuigi need on kallimad, kui näiteks Trixie asjad, siis neid on silmal ilus vaadata, käega mõnus katsuda ja tean, et need on kvaliteetsed :wink:.
Aa ja Ferplasti pudelite puhul meeldivad mulle need võrekinnitused ka, kuigi saab ka ilma selle kinnituseta osta, siis on traat kaasas, aga kui seda võrekinnitust on panna kusagile, siis see on väga mõnus lahendus. Richu puurile just seda vaja oligi :happy:.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas AlbinoFurets » 14. juuni 2012, 17:25

Mina olen nüüd küll täitsa hädas. Mul on olnud Trixie pudelid, Biba pudelid, ning nüüd ka Ferplasti tavaline pudel. Kõik tilguvad, kui pudelit käes hoida, ilma et pigistaks vms, hakkab lihtsalt tilkuma. Mitte nii, et tuleb üks väike tilk, vaid phm voolab sealt tilast, tilk tilga haaval. Tundub, et viga on puuris, minus või pudelis. Minu puur on selline. Ma panen pudeli tila lihtsalt sealt aluskasti august läbi, ja surun vastu seina. Aga mu merisead ajavad pudeli koguaeg alla, ning mina ei taha koguaeg seda pudelit laua tagat püüda (mu käsi ei ulata sinna hästi). Kas Eestis ongi kõik pudelid praagid? Mõtlesin osta Ferplast Sippy pudeli, see on kallis aga ma ei tea, ehk on see ka praak? Vabandust, aga lihtsalt ei meeldi kuus pidevalt 3-4 uut pudelit osta.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Che » 14. juuni 2012, 17:29

Ferplasti Drinkyga pole mul küll kunagi probleeme olnud... (Kokkupuude olnud 4-5 pudeliga, täpselt ei mäleta), äkki lihtsalt ei ole vedanud sul. Võid Sippyt proovida küll, usun, et see ei tilgu.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas AlbinoFurets » 14. juuni 2012, 17:47

Annan teada, kas tilgub või mitte. Homme lähen vaatan, kas seal loomapoes on Sippy pudeleid. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Mari8 » 20. juuni 2013, 20:42

Minul on jällegi kõik suured pudelid tilkunud. Küülikule sai neid erinevatest kohtadest mitu tükki ostetud, kõik tilkusid. Viimaks panin talle puuri väikese rotilt laenatud pudeli, no super! Mitte ühtegi tilka ei tulnud läbi. Pidi päevas küll mitu korda vett vahetama, aga oligi tal kogu aeg värske vesi ees.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas jänkuke11 » 26. juuni 2013, 00:17

Mari8- seda peab ikka väga hoolega jälgima. Kuna küülikud joovad suhteliselt palju on vaja tihti vett vahetada ja see roti pudel on ju tegelikult väga väike ning võib kiiresti tühjaks saada (eriti nüüd suvel ) Ma ise ostaks veel siis ühe pisema pudeli
(korraliku, kust ei tilgu) ning paneks 2 pudelit puuri külge. Kui küülikul üks pudel tühjaks joodud saab ta vajadusel teisest juua.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Mari8 » 26. juuni 2013, 08:39

Hoolega ikka, aga kauss värske veega oli ka alati ees. Ise valis kummast jõi. Päris tühjaks ma ei lasknud veepudelit kunagi minna. Suvisel ajal elas küülik õues ja toitus ainult värskest rohelisest, siis ta käis ikka väga harva joomas, lehed on ju nii veerikkad. Talvel kuivema toidu peal läks loomulikult jälle rohkem vett.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudelist

PostitusPostitas Kissu » 26. juuni 2013, 08:48

Tegelikult oleneb kõik pudelist endast. Mul on aegade jooksul olnud nii viletsaid kui häid pudeleid ja suurus ei mängi erilist rolli. Võibolla ainult probleemid on erinevad. Suurtel on enamasti probleemiks see, et nad jäävad tilkuma aga väikestel tihti see, et neist ei saa üldse vett kätte. Kumbki pole just ideaalne variant. Kui tegu on ilmselge praakpudeliga, siis tuleks see poodi tagasi viia ning lasta uue vastu vahetada. :)

Muide ainus pudel millega mul pole mitte kunagi probleemi olnud, on Ferplasti Sippy pudel. Olen neid aegade jooksul ostnud päris mitu ja siiani pole ühtegi probleemi kohanud. http://www.ferplast.com/en/shop/small-p ... 674-medium
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline