WC sisu

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

WC sisu

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 14. november 2005, 18:02

Tekkis siis küsimus, et mida kasutada looma wc-s. Minu üks hiirtest käib väga kenasti karbis ennast kergendamas, aga paar korda käib ära ja juba see karp haisebgi (siis peaks päevas mitu korda karpi pesema). Proovinud olen saepuru panna, see tassitakse ruttu pessa. Proovisin siis selle spets tšintsilja liivaga, see kraabiti kausist välja. Mida veel proovida ja mida te kasutate loomade wc-s?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 14. november 2005, 18:13

Saepurugraanulid peaksid hästi sobima. :)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 14. november 2005, 19:29

Minu loomad käivad st. käisid höövlilaastu peale, aga siis nad lõpuks närisid enda wc nii ära et viskasin minema.
Aga soovitan sul jah proovida kas saepuru graanuleid nagu juba öeldi või äkki oleks kasu ka ajalehe paberist ?
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas petal » 06. detsember 2005, 20:52

Minu rottidel on WC'ks üks madalate äärtega karbike. Igalpool mujal puuris on neil graanulid ning ainult WC's on saepurulaastud (kuna nad olid harjunud koguaeg selle peale oma hädasi tegema, siis vähehaaval jätsin saepuru vähemaks ja vähemaks, et tekiks WC-nurk, kuna nad harjusidki ühte kohta tegema - saepuru peale, siis paningi neile saepuruga karbikese ka puuri, et mul oleks lihtsam iga paari päeva tagant seda puhastada).
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruigaminni » 08. detsember 2005, 17:42

Kasiiliiva EI TOHI panna, ka mitte tolmavat. Kurvemal juhul võib see lõppeda looma surmaga.
Tolmavad liivad ärritavad hingamisteid (savi baasil).
Klompuvad liivad teevad kurja kõhus, samuti kvartspärlid ja "keemilist" päritolu liivad. Päris harilikku rannaliiva ju kassiliiva kotist ei leia ja see ka ei imaks.
Näriliste "suplusliiv" ei ole ohtlik, aga pissi ka ei ima.
On ju olemas höövlilaast, puidu-, maisi- ja paberigraanulid. Miks kasutada kassiliiva?
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 06. mai 2008, 15:16

äkki on odavam?
olen kasutanud erinevaid variante, kõik mu loomad on elusad terved, ei ole enam maailm täis saepuru prahti ega vaibalt nokkimist igat väikest puru, mina kasutan julgelt kassiliiva, just sellist mis oleks paigal ja mis ei oleks väga suure teraline, suured terad loobitakse välja, ükskõik on see jänes v rott :-) soovitama ma ei hakka, igaüks teab ise kuidas oma looma eest hoolitseda :-D
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Mercar » 06. mai 2008, 15:28

Paakuvaid kassiliivu ei tohi kasutada.
Kassiliiv moodustab (kogemata) sisse söömisel klombi ja selline takistus sooles võib osutuda surmavaks või vajada operatsiooni, mida Eestis on nõus ette võtma võibolla vaid 1-2 arsti!
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 07. mai 2008, 07:48

no minu loomad ei söö seda liiva, selleks on oma toit neil, ma ei mõista eriti miks arvate et loom sureb kohe ära kui on kassiliiv aluspanuks? või siis hoopis võib surra, arusaamatu, see kui kellegil on nii juhtunud ei tähenda et kõigil juhtub, tuleb osata loomadele sis selgeks teha et nad ei sööks sellist liiva :-) kinnitan endiselt, et kõik mu loomad on terved ja elurõõmsad ja ei ole söönud seda liiva, ükski loom ei ole nii loll et sööks liiva sisse
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas triini22 » 07. mai 2008, 08:09

Tore kui sul ei söö seda liiva, kuid parem karta kui kahetseda. Kas sa tõesti tahad võtta seda riski, et ehk kunagi juhtub ja kogemata satub osa sellest liivast suhu ja sealt edasi seedeorganitesse, kus see paisub ja ummistuse põhjustab? Loomad ei ole siiski nii arukad nagu inimesed, kellele võib selgeks teha mida võib ja mida mitte. Isegi lastel juhtub õnnetusi, kuigi varem on selgeks tehtud, et nii ei tohi teha, mida siis veel loomadest tahta. Selle pärast see ongi kassiliiv, et see on kassidele mõeldud, mitte närilisteliiv, neil on aluspanuks muud materjalid.
Samas eks iga loomaomanik teab ise, kuidas ta oma loomade eest hoolitseb, teised saavad vaid oma kogemusi jagada ja soovitusi teha. Kui siis midagi loomaga peaks juhtuma, teab loomaomanik, kas see jääb tema südametunnistusele või mitte.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Kissu » 07. mai 2008, 08:29

Meil foorumis on juhtunud seda, et loom sööb seda sisse ja sureb ära, seega omadest kogemustest räägime seda ikka. Lisaks ei saa loomale seda 100% kindlusega selgeks teha nagu ka Triini22 ütles. Loomad võivad käituda ebatavaliselt ja ettearvamatult ning seda ei anna ennustada ette. Võibolla ta täna-homme-ülehomme ei võta sellest ampsu aga kuu aja pärast hakkab tal igav ning otsustab selle ära proovida siiski. Keegi ei keela sul oma looma ära tappa sellega, kuid ära tule seda foorumisse teistele soovitama, vabandusega et me ei oska oma loomale selgeks teha, et ta ei tohi seda süüa. Foorumis soovitades pead sa arvestama sellega, et teised inimesed jäävad lootma sinu soovitustele ning kui tõesti tema loom sureb tänu sinu soovitusele, siis jääb selle looma surm küll sinu hingele - tahad sa sellist vastutust omale võtta? Oled sa kindel, et mitte üksgi loom enam kunagi ei söö seda sisse ja ei sure selle tulemusena?
Mainin veel ära, et see pole mitte kena ja rahulik surm vaid ikka piinarikas. Kas tõesti on vaja sellega riskida?

Tore, kui teiste loomakesi lollideks nimetatakse ka veel, kas pole?

Edit: Vabandan takkajärgi, et nii kurjalt sai see nüüd kirja pandud, kuid ära ma seda ei kustuta, sest ega see kõik on tõsi lihtsalt öeldud välja ilma ilustamata. Osad inimesed usuvad veel siiani ka seda müüti, et loomal on nii tugevad instinktid, et ta teab ise mida süüa tohib ja mida ei tohi. Kuid me oleme foorumis korduvalt vastupidist tõestanud. Looduses on tõesti loomadel välja arenenud mingid instinktid ja nad oskavad hoiduda mürgistest taimedest enamasti jne. Kuid lemmikutena peetavad loomad on juba vähemalt kümneid põlvkondi elanud inimeste juures ning nende instinktid on nii suurel määral vähenenud, et nad ei oska sellistel asjadel vahet teha. Pigem on nende puhul instinktiks usaldada omanikku, kes pakub neile turvalist keskkonda kus kasvada ja elada.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Mercar » 07. mai 2008, 09:40

Lisaks vihjaks et loom ei pruugi seda süüa igavusest / kehvast õpetamisest vms. aga piisab sellest kui nt. mõni niiskema aedvilja tükk loomal puuris askeldades kassiliivale kukub ja pärast kõhtu rändab.
Mina küll poleks kindel et on ilmvõimatu et midagi sellist kunagi juhtub, kuna loom on sul kole hästi õpetatud.

Aga igaüks peab ise otsused tegema ja tüüpiliselt teiste vigadest õppida ei taheta. Sinna ei saa meie midagi teha.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 07. mai 2008, 12:37

Kui ma ei eksi sis ütlesin selge sõnaga et ma ei soovita, lugesid ma loodan? Ja just ongi et ma tean mis või kuidas, rääkisin vaid kogemusest eksole, see et te olete siin tulivihased selle liiva peale on teie enda teema, mina ei olegi öelnud et peaks nii või nii tegema. Ehk siis mõtlesin seda et jutt käis et mis, kus, kuidas, ja kas...rääkisin teile lihtsalt oma versiooni asjadest. Te ei pea kohe ju mind maha materdama et teen nii. Rahunegem maha nüüd selle liiva teemal ja elu läeb edasi, eestis on niigi palju viha.
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Kissu » 07. mai 2008, 12:44

Foorumis kirjutades, pead sa paratamatult arvestama, et teised kasutajad võtavad sinu postitusi nõuannetena. Keegi ei kirjuta postitusele ette, et nüüd tuleb nõuanne. Tõenäoliselt, mis kõige enam sellist suhtumist tekitab on see, et sa kirjutasid, et sa eelistad pigem enda mugavust, kui loomade heaolu. Sinu jaoks on tähtsam, et vaip oleks puhas, kui et küülik oleks terve. Samas tuleb juba enne looma võtmist mõelda läbi sellised asjad ja arvestada, et elu-olu muutub igal juhul. Loom tuleks siis teise kohta panna, kus ei ole vaipa põrandal või üldse jätta loom võtmata, kui ei suudeta pakkuda talle turvalist ja ohutut keskkonda.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 07. mai 2008, 13:38

Jah armuline proua, mul on jänes olnud juba väga pikki aastaid, ta on olnud väga leplik kõigega, kui on vaja mul kodunt ära olla, ja ta peab hakkama saama sellega mis olen talle ette kuhjand söögi joogi poolist, kui ka jahedat kodu kui talvel üksi olla ja ka suvel suurt kuumust, ta on minuga väga arjund, ja meil on kõik hästi, aga tänan kurjuse eest :-) asi ei ole nii hull kui paistab. Ma hoolin siiski oma loomadest ka, ära ütle et nad on tühikoht mu jaoks, muidu oleksid nad olemata ju.
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Kissu » 07. mai 2008, 15:59

Palun, palun - kuigi ei näe seda "kurjust" küll otseselt kusagilt, seletasin lihtsalt millisena sinu tekst lugedes teistele paistab. Hmm... See on juba teine kord paari päeva jooksul, kus mind kutsutakse armuliseks prouaks ja mitte eriti viisakas kontekstis. Hakka ennast veel õite vanana tundma nii. :razz:

Lisaks ära sa ütle, on olemas palju loomaomanikke, kes ei hooli oma loomadest ning ei võimalda neile isegi elementaarseid eluks vajalikke tingimusi, eriti kui see tähendab iseenda elutingimustes väiksematgi muutust. Miks sellised inimesed siis loomad võtavad? Ei tea, huvi ja teadmatuse pärast tõenäoliselt. Nad kahjuks ei teadvusta endale, et looma võtmine on vägagi sarnane lapse saamisega. Sa pead kohandama oma kodu loomakindlaks, sa peab jälgima mida loom sööb jne. Lapse puhul jälgitakse küll, et mänguasi pisikesi osi ei sisaldaks, mille laps võib alla neelata või kasvõi seda, et laps ei sööks kassiliiva. Paludele aga ei jõua kohale, et lemmiklooma tuleb täpselt samamoodi jälgida.

Ei noh, tore kuulda ju, et sinu küülikul on kõik eluks vajalik olemas ja ta õnnelik on. Lihtsalt murelikuks tegi see, et sinu kirjeldusest jäi mulje nagu oleks küülik teisejärguline ning esmatähtis oleks see, et ühtegi puru poleks vaibal ega põrandal.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Scratchy » 07. mai 2008, 16:57

sipsus kirjutas:... ükskõik on see jänes v rott
Saan aru, et sul vist rott ka selle kassiliiva peal?
Kui rottidel on paha olla, ajab iiveldama, siis nad võivad süüa mittesöödavaid asju. Looduses söövad rotid nt. muda, savi, kuid lemmikrotid võivad seega süüa ka nt. kassiliiva, kuid paha olla on. Seega sellega tuleks siiski ettevaatlik olla.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 07. mai 2008, 17:59

Ei neil ei ole paha olnud, nad on kõik krapsakad ja ei köhi, oksenda ega ole nohus, nendega kõik korras. Korras on ka olnud teiste loomadega, keda hetkel enam kahjuks minuga ei ole, neil on uus kodu.
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Scratchy » 07. mai 2008, 18:14

Rotid oksendada ei saagi, seetõttu on neil ka selline toitumishäire välja kujunenud, millest eelmises postituses kirjutasin. :wink:

Ega sa seda ei tea, kui rotil paha hakkab. Rotid, kui uudishimulikud loomad, tahavad ikka igal pool uudistada ja hambaga üht-teist proovida, ükspäev võivad nad sul midagi sellist proovida ka, mis just tervislik neile pole ja võib tekitada iiveldustunde. See, et neil siiani pole pealtnäha midagi viga olnud, paha olnud, ei tähenda, et tulevikus ei võiks olla.

Pigem karta, kui kahetseda! Eks sa ise otsustad, mis neile aluspanuks paned, kuid tasuks ikkagi ennetada halva juhtumist, mitte arvata, et kui praegu pole nad seda söönud, siis tulevikus ka ei söö, ja kasutada aluspanuks midagi ohutut.
Varsti peaks toimuma ka Megazorbi tellimine, see aluspanu on loomadele ohutu, tasuks seda tellida, kui huvi on (paar teemat üles pool on megazorbi tellimisest kirjas). :)
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Diana » 08. mai 2008, 10:21

Minu meelest on maisigraanulid vaid veidi kallimad kui enam-vähem kvaliteetne kassiliiv. Ei näe eriti säästu. Soovitan lugeda kassiliiva koostist ja mõelda selle peale, miks kassiliiva ei pakuta ometi väikeloomadele, ta on ju nii hea imavusega ja hoiab lõhna.

Pinto, kas maisigraanulid ei sobinud ka?
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 08. mai 2008, 10:34

Mis need maisigraanulid veel on? Aausalt öeldes ei ole kuulnudki, olen kasutand tavallist saepurugraanulit, aga see läheb kalliks ja minu lähedal ei ole sellist poodi kus seda saada, ning käeotsas on väga raske seda tassida kuskilt kaugelt keskusest.
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Diana » 08. mai 2008, 10:48

Maisigraanulid on saadaval Bramhami poodides näiteks. See on naturaalne (mis nimest järgnebki) aluspanu, mis meenutab välimuselt peenikest kassiliiva. Ei tolma üldse, ei tee sissesöömisel halba, sest organism suudab seda enam-vähem seedida.
Mina kasutan seda tuhkrutel. Regulaarsel koristamisel hoiab normaalselt lõhna. Niiskust hoiab suurepäraselt.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 08. mai 2008, 11:27

Vot ongi see brramhami pood minust kaugel, ja sellep ei saa kaa sealt tuua. Ega rrohkem ei olegi väga neid häid loomapoode, muide see onn üüd uues kuues pood, nimi on tal nüüd Bosse :-D ja uus kujunddus ka, minu meelest ei ole nagu erilist vahet miuke välja nääb, natuke naljakam tundub, aga see ongi hea.
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Pippi » 08. mai 2008, 12:03

sipsus, nagu keegi ennem mainis, siis kiika ka Megazorbi ühistellimise teemasse. Sealt oleks Sul väga hea tellida nt. kaks kotti: tuuakse koju, on vähese tolmuga ja parem kui saepuru, höövlilaastud või kallid graanulid. Aga samas küsiks ära ka, kui vana Sa oled? Tekst kubiseb kirjavigadest. :ups:
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 08. mai 2008, 12:38

no aga palju selle hind on? seal pole kirjas ju, ja see välismainee värk ka..
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas raheldeegu » 08. mai 2008, 12:42

Seal on hind jumala olemas.
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas samton » 08. mai 2008, 17:56

sipsus kirjutas: ...ja see välismainee värk ka..


Kasutad Sa Eesti päritolu saepuru ja kassiliiva?

:ot: Kuna mul autot ei ole, tassisin - kuni Megazorbi saamiseni - maisigraanuli kotte jumalast käe otsas bussi peale ja pärast bussi pealt koju. Päris hea tükk teed kumbki ots. Ellu jäin :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Pippi » 08. mai 2008, 19:52

sipsus kirjutas:no aga palju selle hind on?


Minul tuli hinnaks vist 210 või 220, täpselt ei tea(üks kott). Soovitan kindlalt kaks tellida, kui rahakott kannatab ja päris tühjaks ei jookse. :-)
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Diana » 08. mai 2008, 21:28

Bramham'i tõin vaid näiteks. (Muide selle poeketi uus nimi ongi Bosse.) Ise ostan maisigraanuleid ka teistest loomapoodidest.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas sipsus » 09. mai 2008, 08:03

Bramhami tean et ta nüüd bosse on, superhästi tean firmat kes selle üle kleepis :-D

Eks näis mis ma selle koti asjaga teen siis, tahaks jänese veel ära anda ja jäävd ainult rotid, see suur kotitäis jääks sel juhul siis kolmeks aastaks varu ehk :-)
Kasutaja avatar
sipsus
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 31
Pildid: 4
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: WC sisu

PostitusPostitas Patu » 29. oktoober 2009, 11:08

Mina kasutan nii puuri kui ka wc aluspanuna Cosy Bedding naturaalset aluspanu, valmistatud õlgedest. hinna poolest ka ei ole väga kallis, 20 l maksis umbes 150 krooni. Ostsin selle ülemiste Bossest. Alguses kasutasime saepuru, aga sellest loobusime, kuna kogu korter oli hiljem saepuru täis nüüd seda probleemi ei ole.
Kasutaja avatar
Patu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron