Lõhnastatud aluspanud

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas karin. (Teema autor) » 12. märts 2005, 10:15

ma ostsin ühest loomapoest ühe saepuru mille peal oli kirjas et see on rohelise õuna lõhnaga. no..panin selle siis puuri põrandale oligi mingi lõhn aga umbes päeva pärast lähen üles melodyt vaatama et mis ta teeb ja tema tuuseldab jookseb puuris ringiratast kõik saepuru väljas kõik lendab ja peksab ennast vastu puuri võresid teen siis ukse lahti, et vaadatga mis lahti ja teda maha rahustada tema aga hüppab puurist ruttu välja minust ültse välja ei tee jooksis voodi alla ja sealt enam välja ei tule ainult nagu uriseb või nii ja lööb jalgadega vastu maad endal on kogu aeg pea maas ja kükitab seal nurgas tegin siis akna lahti et seda lõghna välja saada toast ja kui natuke värskem õhk tuki läks ta kohe reipamaks ja hakkas tavaliselt ringi jooksma...ühesõnaga ta läks sellest lõhnast täiesti hulluks ning ma viisin ta teise tuppa teist saepuru mul aga ei ole
kas keegi on seda saepuru ostnud??
mida teha?? :cry:
karin.
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õunalõhnaga saepuru?

PostitusPostitas sphinx » 13. märts 2005, 15:11

Mina olen näinud aga pole ostnud. See mittenormaalne lõhn pole kunagi looduslik ja normaalne olnud. Pole plaanis osta kah sellist keemiat.
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õunalõhnaga saepuru?

PostitusPostitas Kerly91 » 13. märts 2005, 17:14

Mina olen kah seda näinud ja nuusutanud. Lõhn ei olnud kange/tugev. Pärnus müüdi seda kunagi ülejõel, kalatarvete poes. Ma ei tea kas seda seal veel on. Sõber ostis ja küsis kas on kahjulik, öeldi et ei ole.
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 13. märts 2005, 17:25

Mina kasutasin Telnetile seda vahepeal. Üldiselt midagi halba nagu otseselt ei juhtunud, kuid mulle endale ei meeldinud see keemiline lõhn. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Õunalõhnaga saepuru?

PostitusPostitas Jänkumamma » 14. märts 2005, 11:50

Siis, kui Joosep veel nooruke oli, pesi mu ema kunagi tema puuri mingi kemikaaliga (Fairy vms). Puur sai korralikult ära loputatud küll, kuid kemikaalilõhn häiris Jossi sedavõrd, et ka tema hakkas puuris märatsema ja eelkõige endale haiget tegema. :o
Peale seda olen ma jänkude puuride puhastamisel vaid vett kasutanud...
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 14. märts 2005, 13:02

Veel aitab lõhnade puhul, soodaga pesemine ning vaniljega pesemine (viimase puhul peab omanik küll ise seda lõhna fännama) aga rotipissi haisu võttis kenasti ära (ja ega küüliku oma hullem pole, tean omast kogemusest).
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas PusaL » 16. märts 2005, 12:26

Minu jänese nina on kah ülitundlik - õunalõhnalist saepuru pole proovinud, küll aga on jänes tavalise saepuru peale nägusid tegema hakanud ja ei käinud enam kangekaelselt pissinurgas, enne kui teise firma saepuru ostsin. Samuti tõmbasin ükskord pissinurga kiiruga selle niisutatud ajaxi salvrätikuga üle ja kuigi loputasin kõvasti ei tõstnud jänku oma jalga enne pissinurka, kui pesin kasti kõvasti soodaga üle.
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas Elllii » 02. aprill 2011, 20:43

Päris jube. Ma arvan, et ei ole hea sellist lõhnastatud allapanu osta. Ma ükskord ostsin, aga õnneks midagi sellist ei juhtunud. Nüüd ostan lõhnastamata höövlilaaste.
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas listelle » 28. detsember 2011, 16:22

Meil oli ka õuna lõhnaline sae puru üldse mitte tugeva lõhnaga midagi ei juhtunud seal oli ka sidruni lõhnaga aga,see oli sagu wc lõhnastaja. :scr:
listelle
Õigekiri longab
 
Postitused: 8
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas justme » 28. detsember 2011, 19:50

Mina olen poes neid lõhnastatud saepurusid näinud, aga osta neid küll ei taha. Kuna ise olen kõiksuguste kemikaalide lõhnale ülitundlik, miks ma peaksin seda siis veel loomale panema? Aga see on ainult minu arvamus.
Samas pesen ma puuri põhja nõudepesuvahendiga ja see küll loomi häirivat ei paista. Aga ma kasutan ka ainult lõhnavaba nõudepesuvahendit.
Kasutaja avatar
justme
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas Sinisukk » 28. detsember 2011, 21:54

Olen minagi selle endale koju kogemata ostnud (tulime maalt ja haarasin suvalise saepuru letilt). Kodus lahti võttes avastasin mille ma koju tõin - ajas lausa naerma, et tänapäeval ka saepuru lõhnastatakse. Jajah, usun, et see võib paremini igast kuse haisu katta, aga põhimõtteliselt on see ikkagi väga jama. Teine mõte oligi, et miks sellist keemiat looma elupaika vaja on. Peale seda jälgin alati mille ma letti täpsemalt viin.
Enda hiired ei tujutsenud, neile vist sobis, aga ma ise ei mõista seda toodet. Jään rohkem naturaalsema aluspanu juurde.
Kasutaja avatar
Sinisukk
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 163
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas SugarBabex » 18. veebruar 2012, 12:22

Mul on rotil hetkel sidrunilõhnaline allapanu,aga tema ei ole märatsenud ja ma loodan,et ei hakka ka.
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas samton » 18. veebruar 2012, 12:33

Märatseda ei pruugi, aga meeldiv ja kasulik see talle kindlasti ei ole.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lõhnastatud aluspanud

PostitusPostitas Che » 11. märts 2012, 00:22

Minul sellistesse lõhnastatud aluspanudesse usku ei ole... Looma puuri tuleb puhastada. See on minu jaoks sama hea, kui inimene ei käi pesemas, vaid topib endale ainult igasugu deodorante peale... Pealegi saepuru lõhn on nii mulle kui ma usun, et ka mu loomadele meelepärasem. Ja ma usun, et mõnel loomal võib see lõhnastatud saepuru vabalt allergilise reaktsiooni tekitada ja rottidele ei julgeks ma seda üldse panna...neil ju niigi tundlikud hingamisteed. Eks see lõhn ole ikka inimeste jaoks pandud sinna, aga ma arvan, et ükski inimene, kes oma looma armastab, ei osta talle sellist asja, vaid puhastab puuri korralikult :happy: .
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist