Korruste materjal.

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

Korruste materjal.

PostitusPostitas Lillu (Teema autor) » 05. märts 2011, 16:34

Kuna puuri mõõtudele vastavaid korruseid poes ei ole , siis peab ise tegema hakkama . Küsiks siis neilt kes on ise puuri korruseid meisterdanud , et mis materjalist te neid tegite ? Puidust ei tahaks teha kuna see imab hästi ja hakkab ruttu haisema . Äkki on kellelgi ideid ?






Vabandan kui selline teema juba olemas on , ise ei leidnud .
Mustsaba,Roosasaba,Paksu,Jasmin,Täpi,Hõbe ja Kämbu .
Kasutaja avatar
Lillu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas samton » 05. märts 2011, 17:07

Soovitan vaadata ringi erinevate alafoorumite hoolduse teemades; mitmel pool on selline teema, kus räägitakse ise puuri tegemisest. Sealt võid vast mõne idee saada.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas Lillu (Teema autor) » 05. märts 2011, 17:18

Aitäh , hakkan siis uurima .
Mustsaba,Roosasaba,Paksu,Jasmin,Täpi,Hõbe ja Kämbu .
Kasutaja avatar
Lillu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas Aydy » 05. märts 2011, 22:47

Endal oli puidust ja suht halb puhastada jah. Kui aga niiske svammi ja veega pesta, siis ok.
Aga teha annaks veel aluseid bambusest ja lillealustest-need pruunid, mida müüakse, erinevates suurustes ja väikese äärega, et sinna peale annab ka saepuru panna :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas cougar » 07. juuli 2011, 14:17

Nii, vana puur järele jäänud, loomapoest soovitati sellest ise korruseid meisterdada. Ainult mul pole nii spetse tööriistu ja pealegi on vana puur nii kole, et ma ei tahaks sealt tükkigi uude puuri panna!
Siit aga küsimus, kas rottidel PEAB ILMtingimata neid korruseid olema? Põrandapinda trallamiseks on nüüd üksjagu. Ok, ma võin mõne vana mütsi või salli neile üles riputada, et asi huvitavam oleks, aga on see's niiiiiiii obligatoorne?
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas meari » 07. juuli 2011, 15:28

salle ega riidest asju ära pane - need hakkavadki haisema. . // rottidel võib ka 1 korrus olla aga siis peab tal ka seal tal ka ruumi olema et ta seal ringi saaks käia . :D
meari
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Pildid: 1
Asukoht: Raplamaa-Juuru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas cougar » 07. juuli 2011, 15:32

No puur on merisea oma, seega kaunis suur neljale tankistile :) Ega mulle ka need riidest asjad ei meeldi - plikadel on vana fliismüts, mille ma olen kaunis tuugalt kinnitanud, tegelikult peaks selle nüid lahti kakkuma ja pesema. Poistele ma aga nihukest "stammplatzi" ei tahaks sinna tekitada, sest neil niikuinii kogu aeg "rida taga". Vist ikka pean minema isalt tööriistad laenama ja ühe väikese "osavate varvaste ringi" asutama..
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas Mercar » 07. juuli 2011, 15:48

Üldiselt rott tahab ronida ja korrused annavad pinda ikka juurde.

No aga neid riidest asju saab vabalt korruseks teha ja kasvõi iga päev vahetada (st pesta). Minul olid sellised "korrused" ise heegeldatud või paksemast riidest. Mis siis kinnitusid suurte kirjaklambritega suht pingule ja olid rottidele väga meelepärased. Eriti suvel, siis ikka käis ka kõhualt veidi õhk läbi...
Pilt
kiik_suvine1 by Mercar, on Flickr
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas Kuldhai » 07. juuli 2011, 16:02

Mul ka madalad puurid, aga väga hea on kasutada korruseks pappkarpe. Neile meeldib sinna peale hüpata ja alla pugeda. Annab pinda juurde. Mina saan neid karpe toidupoe uksetagant, seal on virnade viisi ja igas suuruses ja kujus, aint vali. Lõikan vahest mõne augu juurde või allapääsu laiemaks vastavalt fantaasiale. Rotid saavad hambaid teritada ( asuvad kohe lammutama), ja kerge on vahetada, kui pissiseks ja katki läheb või ära tüütab. Mina olen igatahes täielik karbifänn.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas cougar » 07. juuli 2011, 16:52

Ahah, eks ma siis lähen homme Säästukast toon mõned karbid :) Loodetavasti seal ainult mingeid teravaid klambreid pole - tankistid teevad alalõpmata mingeid Paunvere veski puntratantse, niiet ma küll ei taha, et nad seal maadeldes end vigastaksid.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas krokudill » 07. juuli 2011, 16:57

meil vana isetehtud rotipuur kodus. siuke kaks meetrit kõrge jaa 70x80 cm või midagi sinnakanti. kõik on traatvõrest. sissepoole külgedele on pandud sellised seinakesed et saab spiraalselt üles joosta neist. nagu ümber mäe jookseks spiraalselt tee, aga see on puuris seespool:D
vbla saad ka midagi traatvõrest/võrgust teha?
ps. arvatavasti see puur ka meil enam kasutust ei leia, rotte pole enam ammu ja metsik kassipoeg kes seal eelmisel kuul kodustus:D leidis ka parema koha endale:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas Kuldhai » 07. juuli 2011, 18:04

cougar kirjutas:Ahah, eks ma siis lähen homme Säästukast toon mõned karbid :) Loodetavasti seal ainult mingeid teravaid klambreid pole - tankistid teevad alalõpmata mingeid Paunvere veski puntratantse, niiet ma küll ei taha, et nad seal maadeldes end vigastaksid.


Mina vaatan veel seda, et ei oleks kleeplindiga kinni tõmmatud, nad ju närivad.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas postituvi » 07. juuli 2011, 22:28

Ferplasti puuridele sobivaid(sobivad ka teistele, millel sarnane võre) nurgakorruseid saab osta või tellida nt. bosse poodidest. Kui õigesti mäletan oli ühe tasandi hind 75 või 85 eeku (aasta alguses, kuid euro hinda ei vaadand tol korral veel) Tasandid ei ole poes nähtaval kohal vaid tuleb müüja käest küsida(tavaliselt ette tellimisega tuuakse firma laost soovitud Bosse poodi).
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Korruste materjal.

PostitusPostitas HelloKitty12 » 18. september 2011, 17:28

Ma tahaks ka puurile korruse teha (see, mis albumis on, kole), aga ei tea kuidas, kuna seal pole mingit ust ega ava, ainult üks suur uks, aga tahaks korruse teha, nõu?
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline