Coroplast

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

Re: Isetehtud puur

PostitusPostitas Liz13 (Teema autor) » 30. oktoober 2004, 21:57

eagles kirjutas:http://cavycages.com/howto.htm
vaadake, misasi seal selle puuri aluseks on? Mis materjal see on? Ja Kust seda saada?


Algul ma ka ise otsisin seda, inglise keeles on selle nimeks coroplast.
Mõtlesin, et ehk on eesti keeles siis koroplast, aga kui panin neti otsingusse selle sõna, siis tuli välja et see on hoopis mingi segu millest valmistatakse ma ei tea mis asju.
Mul paps käis ehitusmaterjalide poes ja otsis õhukest plastmassi(paistab olevat selline see coroplast pildil), kuid seda polnud müügil ja müüja ei teadnud sellest midagi. Niisiis ostsin pleksklaasi selle asemel.
Ehk on mõni targem, kes teab, mis materjaliga on tegu, eesti keeles?
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 31. oktoober 2004, 12:26

Ei tea mis asi see on. Aga tean, et PVC plaate müüakse küll. Ja jääke. Aga kus? Kuskil Lasnamäel.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Puurimaterjalid

PostitusPostitas Ruigaminni » 04. august 2005, 20:54

Lihtsalt küsin teadjamatelt arvamust:
kas BIP plaadid on võrreldavad kurikuulsa coroplastiga? On kellegi kogemusi?
http://www.proplastik.ee/index.php?alam=168
http://www.lexplast.ee/?id=1087
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 08. august 2005, 14:12

Minu sikude puuri kasti põhi on Bip ja sinad PVC-st. Väga vastupidav ja kerge, kuid kuna kast on liiga suur, et kraanikausis või dussi all pesta, nühin märja lapiga ja kollased pissi plekid saan maha väga kergelt lahjendatud söögiäädikaga! Puur on ikka ilus valge. Lihtsalt natuke libe matejal kui siga ehmatab ja tahab ruttu jooksu pista, siis käivad käpad tükk aega all ringi, enne kui kohapealt minema saab. :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Restid, raamid ja kärgplast?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. september 2005, 14:44

Teab keegi kas neid moodul reste (mida cavicages.com propageerib) ka kusklit eestis leida võib, samuti ka sobilikke kärgplast plaate ja säärast materjali.
Olen kiiganud ehitusmaterjalide ja siis ka majakauppade poodidess aga ei ole nagu silma hakandu midagi säärast ?
Tahaks jooksu aediku teha sellise mida saab lihtsalt maha ja lihtsalt kokku panna. Nendest restidest oleks seda parim teha.
Lihtsalt lahti ei saa lasta, kapi taguseid ja kapi aluseid on liiga palju. Ükskord proovisn juba mingist nurgast kätte saada. Tükk tegemist oli.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Restid, raamid ja kärgplast?

PostitusPostitas Ruigaminni » 29. september 2005, 15:21

Sellele plastikule (coroplast) peaks sarnane olema toode nimega BIP, mida reklaamimaterjalide tootjad müüvad ka Eestis (näiteks Proplastik). Mingid PVC variandid sobivad ilmselt ka.
Neid moodulriiuleid pole mina kuskil näinud, aga mingid restid kasutamiseks ikka leiab, iseasi on hind.
Mul ka Vunts alguses jooksis kogu aeg nurgadiivani alla kõige kaugemasse nurka ja igavene tegemine oli ta sealt jälle välja meelitada või mööbeldada. Läks oma 4 kuud, aga nüüd ta mööbli alla enam ei mahu, jupikajee. Preili see-eest veel mahub :P .
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Coroplast

PostitusPostitas mammu17 » 13. oktoober 2008, 11:08

Ma siis uurisn ka asja sipa ja Eesti on jah coroplastil teine nimi.
SEda kutsutakse tunnelplastikuks ja biprint ning tootjaks suurest on Eestis hetkel http://www.proplastik.ee/.
Aga anna teada kas ma selle materjali ka endale kätte lõpuks saan.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Coroplast

PostitusPostitas mammu17 » 13. oktoober 2008, 11:20

Nii otse tootjalt seda saaks kui olla Tallinna lähistelt. Mina aga põline pärnakas ja siis saadeti mind reklaami tegijate juured. nemad kasutavad seda erinevate plakatite tootmisel.
Nii et otsiga kohalike reklaamitegijaid või minge Sakussee otse tootjalt ostma.
Viimati muutis samton 13. oktoober 2008, 11:23, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Järjestikuste postituste tegemise asemel võiks kasutada "muuda" nuppu.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Coroplast

PostitusPostitas Stiina123 » 22. august 2013, 16:58

On plaan minna Sakusse seda Biprinti aka coroplasti ostma ja on valida 3,5 kuni 10 mm läbimõõduga. Millise paksusega peaks valima, et oleks ikka vastupidav samas ka veel normaalselt painutatav? On kogemusi kellelgi?
Stiina123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Coroplast

PostitusPostitas Stiina123 » 26. august 2013, 11:25

Nii, mina ostsingi sealt Saku tehasest Coroplasti ehk BIP(BiPrint). Valisin 5mm paksuse, sest seda oli veel normaalsete mõõtudega(nimelt peab ostma terve lehe korraga): 250x100.Hinnaks oli 14,38€. Arvasin, et isegi odavan, kuid pole seegi mingi tappev hind nüüd. Paksus ja muud mõõdud sobisid ideaalselt ning värviks valisisn valge. Soovitan väga, kellel on plaanis ise oma loomakesele puur teha, see on super materjal! Asukoha ja muud andmed saab: www.proplastic.ee ning merisigasde foormumisse kirjutan ka oma puuriehitusest koos piltidega ning jagan kasulikke nippe.
Stiina123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Coroplast

PostitusPostitas merisigutik » 04. juuli 2016, 21:21

Tere mul selline küsimus et millena te seda nn coroplasti kasutate?Vot siuke küsimus siis
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron