Kas tiinus?

Kõigest, mis seotud tsintsude pisipere soetamisega.

Moderaator: Imbeeh

Kas tiinus?

PostitusPostitas likethaz (Teema autor) » 10. jaanuar 2012, 15:11

Tere.
Eile juhtus minu pärdikuga imelik asi. Kella kaheksa aeg õhtul panime tähele et tema pärakust(kui nende elundit nii nimetatakse) tuli läbipaistvat limast vedelikku. Tsintsu kaalub 1 kilo ja on pea kahe aastane. Isasega oli koos augusti kuus kuid suguakti ei pannud ma tähele(mitte et ma neid koguaeg jälginud oleksin). Stopperit ei ole ma tema puuris märganud ja poegi ei ole siiani sündinud. Helistasin eile ka ühele chinchilla kasvatajale ja ta ütles et ega väga muud võimalust ei ole kui et ta on tiine ja hommikuks peaksid pojad olema kui siiani ei ole midagi juhtunud. Kas ta võib tiine olla ja kas pojad võivad veel sündida või on tegu mõne haigusega ja ma peaksin loomaarsti poole pöörduma? Ta on paar päeva häälitsenud ja puhastab suuga oma pärakut koguaeg ja istub pimedas kuudis.

Ettetänades
likethaz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas tiinus?

PostitusPostitas Imbeeh » 10. jaanuar 2012, 23:29

Peale augustikuud pole su loom, isase isendiga rohkem koos olnud? Villakute tiinus kestab 111 päeva, et minu arvutuste kohaselt peaks see aeg möödas olema juba tükk aega ja kahlustan, et siin võib tegu olla millegi muuga kui tiinusega. Et hoia oma villakul silma peal ja vajaduse korral pöördu loomaarsti poole, sest ma arvan, et villakul võib miski muu probleemi tekitada.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline