Chinchilla puur!

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

Chinchilla puur!

PostitusPostitas Sirtsu56 (Teema autor) » 12. oktoober 2009, 09:42

Sooviks teada, kas Eestis on peale Ferplasti, Imaci jne ,ka muid puure saada? Või teate lemmikloomapoodi kust saaks välismaalt tellida? Võimalik et oleks vaja paari nädala pärast uus puur soetada, kuid soov oleks saada sellist mille kõrgus on alates 160cm. :mellow: Praegu olev puur on super ,kuid kui leiaksin uue puuri samalaadse suurusega kuid mille võred on kas teistmoodi risti või kitsamad kui praegu oleval tuhkru puuril siis oleksin kindel ostja. Kõige viimaseks jätaksin ise tehtud puuri :nono: .
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Chinchilla puur!

PostitusPostitas Kissu » 12. oktoober 2009, 10:02

Teil on praegu Furret Tower? Tollel ei olnud ju need võrevahed nii suured?

Põhimõtteliselt on Eestis valik tõesti piiratud Ferplasti, Imaci ja Saviciga. Kahjuks ei ole võimalik ka tellida teiste firmade kaupu enamasti (võibolla mõni üksik poeke oleks nõus Euroopa piires tellima kaupa ka aga pead ei anna). Välismaistest e-poodidest ei ole ka puure võimalik üldjuhul tellida, kuna need on nii suured ja saatekulu läheks tohutult kalliks (olen seda uurinud veidi). Lähiriikides kahjuks pole ka valik oluliselt parem - Lätis, Leedus üldjoontes sama valik, mis meil. Soome osas täpselt ei tea, kuid kuuldavasti pidid kõik loomatarbed seal üldiselt olema tohutu kallid.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Chinchilla puur!

PostitusPostitas Sirtsu56 (Teema autor) » 12. oktoober 2009, 10:14

Jah, mul on praegu Furret Tower, mis on muidugi ideaalne, kuid kui ma võrdlen oma kunagise chinchilla puuriga siis praeguse võrevahed on ikka hulkmaad suuremad. Ning rääkides mõndade inimestega chinchilladest, sain aru et need luumurrud kipuvad päris tihti esinema, sellest saingi idee et ehk on olemas ka selline puur mis on väga suur kuid võrevahed veidike kitsamad või siis jooksevad mai tia ristirästi. Kuna mul chinchillasid 3 ,siis väiksem puur ei tuleks kõneallagi :wink: . Kuid kui ma ei leia midagi, kas äkki saan praeguse puuri kuidagi turvalisemaks muuta? :ups:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Chinchilla puur!

PostitusPostitas samton » 12. oktoober 2009, 12:02

Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Chinchilla puur!

PostitusPostitas Sirtsu56 (Teema autor) » 12. oktoober 2009, 13:14

Kuule ideaalne juu :o ... Ma ennist vaatasin ka netis ringi ja leidsin ka sellise puuri näiteks :
http://www.petsmart.com/product/index.j ... id=prod_cs
Sellel pildil oleval puuril samuti võred jooksevad teistpidi mis meeldib mulle ka.. Kuid kust sina ostsid oma puuri? Ja räägi kui kõrge ta sul on ?midagi taolist olen näinud Vist Horteses? :A:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Chinchilla puur!

PostitusPostitas samton » 12. oktoober 2009, 13:28

Saatsin Sulle priva.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Chinchilla puur!

PostitusPostitas Pisi63 » 15. aprill 2010, 16:19

Hei! Soovitaksin sul külastada järgmist lehekülge: http://www.hot.ee/chinchillaliit/ , See on Eesti Chinchilla Liidu koduleht ja seal lehel sa saad põhimõtselt kõike teha, saad oma Chinchillasid hinnata, saad oma Chinchilladele vajalike asju, tarvikuid soetada : jooginiplid, kolmikud, voolikud, kaelavõrud, närimiskivid,
liiva- ja söödanõud, "fungistop", kõrvamärgid, nahanumbrid. Ja sinu peaamine mure, saad oma Chinchilladele mõeldud puuri soetada, mis sobib just ideaalselt neile! Seal toimub siis nii Ost kui ka Müük! Lähed kodulehele ja saad sealt ülevalt paremalt valida: Põhikiri, juhatus, liikmed, tõuaretus, turg, näitused ja chinchilla foorum ka olemas! Ja just nimelt ''turg'' alt leiad: Puurid, tarvikud, tõuloomad ning Chinchillade hindamise. Puuride all on siis neli isikut ja võta nendega ühendust kas siis meile teel või telefoni teel! :)
Pisi63
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron