Tšinšiljad ja joogiveepudelid.

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

Tšinšiljad ja joogiveepudelid.

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 01. august 2009, 14:28

Eile õhtul Muffini ja Kupo puure koristades avastasin, et jälle on vaja uus joogiveepudel osa. Sellega seoses tekkis kohe suurem huvi, et kui mitu joogiveepudelit olete teie selle aja jooksul, mil teil villakud kodus on olnud uusi pudeleid ostnud? Mina näiteks enam ei mäleta, sest viimase kolme aasta jookul on neid kulunud ikka palju ja mulle tundub, et iga paari kuu jooksul pean uue pudeli ostma. Minu loomakesed oskavad neid läbi närida, joogitilad ära lõhkuda, plastpudelisse augu sisse närida, maha lükkata või siis olen ise kobatsenud ja pudeli maha kukutanud nii, et sellest enam asja ei saa. Kuidas teie loomakesed joogipudelitesse suhtuvad?
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tšinšiljad ja joogiveepudelid.

PostitusPostitas Kissu » 02. august 2009, 12:29

Millist pudelit sa kasutad? Võibolla aitaks teistsuguse pudeli soetamine?
Minu tsintsud omal ajal küll ei lõhkunud ühtegi pudelit ära. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tšinšiljad ja joogiveepudelid.

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 02. august 2009, 19:13

Ma olen igasuguseid joogipudeleid meie loomade puhul kasutanud. Alustades nendest, mis puuriga kaasa antakse kui ka valikuga, mis poodides pakutakse. Näiteks Bosse lemmikloomapood pakub ainult selliseid pudeleid, kus on silikoonist osa lisatud, mille minu loomad nahka pistavad ja siis jälle puuri põrand ujub, nende hambad ikka ulatavad igale poole. Kord lemmikloomapoes oli veel selline juhus, et kui ma uurisin, et kas neil on spetsiaalselt tšinšiljadele mõeldud joogipudeleid, et meie omadele lühikese tilaga ei sobi siis müüja vaatas otsa ja hakkas õpetama, et joogipudel tuleb puurist välja panna mitte sisse ja ma siis seletasin talle, et nii ma teengi aga minu omadel hambad sügelevad pidevalt. Lõpuks õnnestus leida just sobiv pudel minu loomadel, kus piisavalt pikk tila ja hambad ei ulatanud plastpudelit närima aga selle kukutasin ise maha ja see läks katki, enam pole ühestki poes seda leidnud, tundub, et tootmine lõpetatud. Vahel mul on tunne, et nende jaoks on joogipudelid mänguasjad. Sest kui ei anna pudelit alt hävitada siis ronitakse mööda puurivõret ja hammustatakse kuhugile ikka auk sisse või siis lükkavad pudeli kinnitustest välja või kasutavad mingit muud trikki. Sellest tekkiski puhas huvi, et kas teistel villakute omanikel samasugust probleemi esinenud või saadakse ühe joogipudeliga ilusti hakkama?
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tšinšiljad ja joogiveepudelid.

PostitusPostitas Kissu » 02. august 2009, 20:16

Imbeeh kirjutas:Lõpuks õnnestus leida just sobiv pudel minu loomadel, kus piisavalt pikk tila ja hambad ei ulatanud plastpudelit närima aga selle kukutasin ise maha ja see läks katki, enam pole ühestki poes seda leidnud, tundub, et tootmine lõpetatud.


Ega sa sellest pudelist pilti ei leia Googlest näiteks. Mind lausa huvitab, milline see välja näeb.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tšinšiljad ja joogiveepudelid.

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 06. august 2009, 22:39

Ma ei suuda siiamaani meenutada selle firma nime, samas kui peaksin selle firma joogipudelit poes nägema siis tunneksin küll ära. Eks ma pean edasi otsima. :happy:
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist