Mitmele tšintšiljale selline puur sobib?

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

Mitmele tšintšiljale selline puur sobib?

PostitusPostitas Destiny7 (Teema autor) » 08. aprill 2012, 16:47

Mul on endal 3 tšintšilljat ! Üks emane kes peaks olema 1,33 aatane ja tema pojad kes on sündinud 18.03.12 ! :)
Saime nad neti kaudu , puur oli suur-suur aga sisustus? mull jäi suu lahti , väga - väga vähe asju . :nono: Läksimme siis esimesse öö mõõdudes looma poodi . Ostsime juurde toru , jooksuratta, uue pudeli ja redeli . Ennem oli ainult ratas, mingi pulk ,maja ja kiik mis polnud sees. Pudel oli ka katki juba neil näritud , muidugi on neil ka veel puuris õunapuu oksad, puu kllots need 2 närimiss kivi , tühi vetssupaberi rull ( mmis neile ei meeldi ) ja maiuspulk + toit ja vesi ning hein .
AGA poesss nägime ühte tšintsiljat , kohe meeldis selline valge ja halli kirju , kahjukss sugu ei küsinud . :sad:
Samas ma tooks ta ära sealt poest aga ema on ju oma pisikeste lastega :S Emme ei pruugiks teist emast ligi lassta ja isane võib kohe uusi tegema minna :shock: !
Küsimus siis otseselt selles kass puur sobib ikka kolmele tšsintšiljale? Ja kas ka neljale?
Mõõdud :
Laius:53,5 cm
Pikkus:98 , cm
Kõrgus: 79,5 cm
Aitäh kõigile vastajatele!
Destiny7
Õigekiri longab
 
Postitused: 13
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mitmele tšintšiljale selline puur sobib?

PostitusPostitas Sirtsu56 » 11. aprill 2012, 17:26

Kui poegadest on keegi isane ,siis kahjuks sa ei saa neid kõikki kokku elama jätta, vaid juhul kui laseksid isase ära kastreerida. Kolmele chinchillale sinu puur on täitsa okei'' , kuid neljale on kindlalt väike. UUs chinchilla ei pruugi sobida koheselt teisega ning kui tal veel pojad on -pole vaja omavahel kokku panna . Kõik chinchillad on armsad ,kuid kõikki ei saa ju omala ka võtta ( ma korrutan seda endale alati kui näen kusagil iludust istumas) . Alles mõned päevad tagasi olin Mustika zoo planetis (tallinnas) ,seal on hetkel imeilus black velvet chinchilla, no muidugi ma tahaks teda endale kuid mul on juba 5 iludust kodus ;)
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mitmele tšintšiljale selline puur sobib?

PostitusPostitas Destiny7 (Teema autor) » 02. juuni 2012, 12:34

Seda ta tõesti nii on ,et kõiki kaunikesi ei saa, vabandan ka paljude kirjavigade pärast , olin öe arvutis ja tal enamus nupud puudu ja see oli vaevuline ja raske töö seal kirjutada!! , Aga aitäh vastuse eest!
Destiny7
Õigekiri longab
 
Postitused: 13
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist