Tsintsu ärkab kummaliselt

Haigused, ravi ja nende ennetamine.

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Tsintsu ärkab kummaliselt

PostitusPostitas arvutimodem (Teema autor) » 27. oktoober 2011, 14:27

Tere!

Selline mure et olen 2x leidnud tsintsu puuris lihtsalt lebamas(lääpas maas).. mitte tavapärases magamis poosis ja kui üritan teda püsti ajada siis toibub tükkaega ennem kui "ärkvele" saab ja ennem kui ärkvele saab siis nagu üritaks ennast püsti ajada aga ei saa jalgu alla natuke nagu tõmbleb Natuke hiljem siis on tal kõik okei jookseb ringi ja turtsub kui lähenen. Mis tal viga olla võib ? :sad:


M.
arvutimodem
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tervise probleem`?

PostitusPostitas Sirtsu56 » 27. oktoober 2011, 16:10

Selle jutuga peaksid põõrduma loomakliinikusse. Väga hea chinchillade arst on Dr.Selirand, Billy Loomakliińikus,Tallinn. Chinchilladel võib olla palju erinevaid tervisehädasid, sellepärast ongi raske seda üht ainsat põhjust välja tuua; Alustades toidust -lõpetades allapanuga .
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tsintsu ärkab kummaliselt

PostitusPostitas Kissu » 07. november 2011, 23:46

Vahel võib tegu olla sellise hästi sügava unega ja loomakesel tõesti kulubgi tükk aega, et üles ärgata. Ma olen seda küülikute ja rottide puhul näinud - kutsud looma kõva häälega, tonksad sõrmega ja siis lõpuks alles saab ta silmad lahti ja on paras uimerdis. Samas igaks juhuks tasuks teda siiski arstile näidata või vähemalt arstiga konsulteerida, sest parem karta kui kahetseda. :happy:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron