Tsintsul oleks nagu sisikonda väljas...

Haigused, ravi ja nende ennetamine.

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Tsintsul oleks nagu sisikonda väljas...

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 14. oktoober 2011, 19:59

Nii pöördun teie poole suure murega, tegu pole minu tsintsuga, aga parima sõbra tsintsuga ja sõber ise elab Brüsselis. Eile õhtust oli tsintsuke tavalisest loium ja oli näha ka veidike verd, nad vaatasid loomakese üle, aga midagi silma ei torganud. Täna õhtust aga nägi sõbranna, et loomal on nagu munandite piirkonnast katki ja ta ise ei oska määratleda, kuid arvad, et see on soolikas, mis väljas on. Ta ütles,et ebausutav, et loom ennast puuris ise vigastas ja midagi ta loomakesega ei teinud ka, andis süüa ikka nagu tavaliselt. Ja palun see pole nagu, et ta oleks loomapiinaja, sesr ta ise istub mul skypes vastas, loomake süles ja nutab. Loomake ise hingab raskendatult ja nemad otsivad loomaarsti, kuhu minna, aga enamus kohti pole avatud enam sellel kellaajal. Palun, kui kellelgi on selliseid kogumusi või ma tean, et siin on palju tarku, palun andke nõu. Esimesed tunnid on väga olulised ja pealegi pole loomake veel nii vana, et probleem võiks olla vanadusest.
Olen ette tänulik!
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tsintsul oleks nagu sisikonda väljas...

PostitusPostitas Misty1 » 14. oktoober 2011, 21:49

Jube kahju et ei oska aidata.Aga soolikas ...tundub ebat6enäoline.Äkki kasvaja? Ei- ma ei oska kahjuks jh nõu anda, aga isegi meil on Pärnus 24 tunnine vet abi olemas. Ehk seal ka. Infoliinidest saab teada.Kallis küll, aga oma looma jaoks polnud mul ka kord kahju. Aga anna teada. Ei jäta ka teiste mure külmaks
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tsintsul oleks nagu sisikonda väljas...

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 14. oktoober 2011, 23:01

Nii, kahjuks pandi loomake magama, oli tõesti soolikas väljas ja bakter oli sees, loomake piinles. Ja mis minule nii närvidele käib on see, et isegi nii kurva sündmuse puhul suudetakse inimestelt sisse kasseerida nii suur summa, aga noh ,mis siin ikka kiruda. Vähemalt loomake ei pidanud piinlema kauem. Lihtsalt väga kurb ,sest loomake oli ka minu südames, olin minagi teda mitmeid kordi hoidnud. Kalliks Nossuke, mäletame ja armastame sind alati, jääd meie südametesse igaveseks, puhka rahus ! :lein: :hanky:
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tsintsul oleks nagu sisikonda väljas...

PostitusPostitas Misty1 » 14. oktoober 2011, 23:31

:lein: kurb.
Nüüd on ta valudest vaba........
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist