väikeloomakliinik Tallinnas?

Haigused, ravi ja nende ennetamine.

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas cofitabs (Teema autor) » 19. oktoober 2010, 21:38

Tere,

Kas keegi oskab soovitada head väikeloomakliiniku pealinnas, kus ka tšinšiljasi üle vaadatakse?
Nimelt kardan, et mu tšinšiljal õnnestus oma käppa vigastada (sihvka ei seisa mitte peos ning paterdab vaid tagajalgadel ringi).
Kas Valdekus tegeletakse närilistega? Või kuskil mujal?

Tänud!
cofitabs
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas Sirtsu56 » 19. oktoober 2010, 22:38

Billy loomakliinik sobiks sulle kui u chinchillal on ehk luumurd?!
Tatari loomakliinik , Västriku loomakliinik, Maxi loomakliińik võibolla. Tuleb helistada ja konkreetselt rääkida oma probleemist neile, siis nad oskavad sind aidata või edasi suunata .
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas cofitabs (Teema autor) » 20. oktoober 2010, 07:11

Aitäh, Sirtsu56!
Helistan täna kõik Teie poolt pakutud kliinikud üle.
cofitabs
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas Imbeeh » 21. oktoober 2010, 15:12

Mina käin ühe oma tsinsuga Maxi kliinikus ja olen väga rahule jäänud. Kas õnnestus siis arsti juures käija ja millist kliinikut siis külastasid?
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas cofitabs (Teema autor) » 21. oktoober 2010, 18:55

Käisime Tatari tn kliinikus.
cofitabs
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas NummiNumpsik » 08. jaanuar 2011, 17:05

Tatari jah hea kliinik ise käisin seal oma viirudega lugesin ühest kohast et seal üks arst on vähestest kes on spetsialiseerunud väkeloomadele
NummiNumpsik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: väikeloomakliinik Tallinnas?

PostitusPostitas Tsinnu12 » 15. märts 2012, 01:29

Mina saan oma kogemusest soovitada Pae Loomakliinikut (dr.Veiko Meus-Salk).Mul oli tsintsu väga haige ja ei saanud enam üldse süüa,käisime ühes teises kliinikus,kus pidavat olema väikeloomadele-närilistele spetsialiseerunud arst.Rääkisin oma mure ja ütlesin,et vist on mingi hammaste probleem,et äkki on pikad liiga.Ta tegeles 5 minutit,kaalus,vaatas korraks suhu,ütles,et midagi erilist küll ei paista ja andis rohtu põletiku vastu.Tsintsu nägi siis veel hea välja ja arst ei osanud vist ka soovitada,et peaksin ise toitma süstlaga vähemalt 4 korda päevas.Võtsime siis rohtu mõned päevad,aga läks aina hullemaks.Siis läksime Pae kliinikusse(kui helistasin ütles arst kohe,et pean ise toitma,kuigi siis ma oma tarkusest juba toitsingi süstlaga) ja meie tsintsule tehti korralik läbivaatus,ning selgus,et suus oli olukord väga halb.Nimelt olid põskkoopad nii põletikus,et hakkasid juba haavandid tekkima ja veel oli suus mingi moodustis,ilmselt kasvaja.Olime oma raviga juba hiljaks jäänud,tsintsu oli väga halvas seisus-alatoitumus jne.Oleks olnud vaja anda varem lisaks põletiku rohule ka valuvaigistit,et ta oleks saanud süüa.
Siinkohal tahaksingi väga tänada dr Veiko Meus-Salku Tallinna Pae Loomakliinikust.Väga asjalik arst,teeb vajadusel korralikud uuringud nt röntgeni,et saada hammastest korralik ülevaade(võivad kasvada liiga pikaks ka lõualuusse)

Olge ikka terved
Tsinnu12
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline