Tulid hamstri pojad!!!

Kõigest, mis puudutab pisipere saamist ning hamsubeebisid.

Moderaatorid: E4-, Saara

Tulid hamstri pojad!!!

PostitusPostitas ferplast (Teema autor) » 21. august 2015, 23:26

Hei mul tulid hamstri pojad ja ma allles ostsin umbes 2 nädalat tagasi poest 2 hamstrit . Ja poes oli kirjutatud seal , et emased. siis märkasin et eile õhtul vaatsin ,et üks hamster nii paks täna öösel vaatan et üks väljas ja teine sees võtan majalt katuse maha ja 10 poega sees, väiksed, nunnud olid seal majas, aga päris umbes ma ei tea kui palju neid oli seal. See on jama kas mul üks siis äkki isane või on ta enne mul paaritanud sest loomapoe müüa ütles, et umbes nädal aega tagasi just tulid uued hamstrid. Nüüd ongi jama ei saa aru kas teine hamster on isasane või ei ole?!?

Ja see ka kas ema annab ise toitu neile poegadele?
ferplast
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Tulid hamstri pojad!!!

PostitusPostitas Saara » 27. august 2015, 18:58

Vastsündinud poegi toidab ema rinnapiimaga. Tema töö hõlpsamaks tegemiseks võid teda sel perioodil hellitada, pakkudes toekamat toitu, milles leiduks rohkelt valku, näiteks keedetud muna, natuke juustu, keedetud riisi või muud putru jms.
Kuldhamstrite tiinus kestab kolm nädalat, kääbushamstrite oma umbes 18 päeva. Kuna Sul on mitu hamstrit, eeldan, et nad on kääbushamstrid, sest kuldhamstreid ei tohiks kindlasti mitut koos elada, nad eelistavad eraldi olla. Seega arvan ka, et hamster oli tiine juba loomapoes. See ei välista aga, et üks neist isane olla võib. Loomapoes tehakse tihti selles osas vigu. Võid siit: Kuidas emasel ja isasel hamstril vahet teha? küsimusele ise vastust uurida, aga soovitan kindla teadmise jaoks loomaarsti poole pöörduda, tal on selle teemaga kindlasti rohkem kogemusi.
Kuidas äkitselt suurenenud hamstriperekonnaga hakkama saada, võid lugeda sellest põhjalikust teemast: Puuris üllatus, pojad.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline