Kuidas teie hamsu pojad sai?

Kõigest, mis puudutab pisipere saamist ning hamsubeebisid.

Moderaatorid: E4-, Saara

Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas tupsununnutupsi (Teema autor) » 23. jaanuar 2005, 18:22

:D Rääkige oma lugu kuidas teie hamsu pojad sai!!!Minul oli kunagi nii, et ühel päeval tulin koolist koju ja pesas on minu hamsul mingid vorstikesed.Jooksin kohe emmele helistama.Tema käskis nad tema tuppa viia , kuna arvas et ma segaksin neid liiga palju.Ta oli mul aint 5 päeva olnud.Sain kogemata poest tiine hamsu :wink: Õnnelik juhus 8) :D
tupsununnutupsi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai???

PostitusPostitas -Kristin- » 23. jaanuar 2005, 18:52

tupsununnutupsi kirjutas:Sain kogemata poest tiine hamsu :wink: Õnnelik juhus 8) :D

Tegelikult võib selle üle vaielda, kas õnnelik juhus või mitte. :P Ja just nimelt sellepärast, et poes võis paarituda sinu hamsu mõne oma vennaga, siis võivad tulla väärarenguga pojad. Aga see ei pea ilmtingimata iga kord nii olema. :)
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 23. jaanuar 2005, 19:30

Minagi sain poest tiine hamsu. Ta oli koos isasega ühes puuris ja ma olen selles päris kindel, et nad ei ole õde ja vend, sest nad on välimuselt nii erinvad. Siis ma ei osanud vaadata ka, et mis soost nad on. Ma arvasin, et valge on emane ja must on isane. Kuid siis ühel päeval lasin musta hamsu Mustiku (enda arvates isase hamstri) oma tuppa ringi jooksma. Kui ma tahtsin teda puuri tagasi panna, siis pidin teda hoolikalt otsima, enne kui ma ta leidsin. Ta oli kusagil kapi taga ja seal oli nii pime. Võtsin taskulambi ja nägin, et mingid asjad väänlevad seal maas... Lähemalt uurides sain ma vapustuse - isane hamster sai 7 poega. :eek: Nii tuligi siis välja, et valge hamster on hoopis isane ja must on emane. :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas tupsununnutupsi (Teema autor) » 24. jaanuar 2005, 17:57

Need saab ju poodi tagasi viia ja selle eest saab mingi raha summa kah.Tegelt ei pea poemüüja seda ütlema, kui sa just ei küsi.Ja ma arvan, et keegi pole õnnetu selle üle, et ta hamsu pojad sai.Minu hamsu sai 6 ilusat ja tervet poega.Aga jah sellest pesakonnast jäid kaks meile ja nendel kahel tulid jah sellised pojad , et kaks olid pisemad.Üks pisem suri ära nagu niisama.Teine pisike tapeti teiste poegade poolt ja kisti kõhust soolikad välja..See oli kohutav vaatepilt. :(
tupsununnutupsi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 24. jaanuar 2005, 18:21

tupsununnutupsi kirjutas:Need saab ju poodi tagasi viia ja selle eest saab mingi raha summa kah.

Viis kuni kümme krooni, ma pakun. :) Ei kata poegadele tehtud kulutusi toidule ja aluspanule.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas tupsununnutupsi (Teema autor) » 25. jaanuar 2005, 17:11

Ega jah, on küll jah 10 krooni.Vähemalt ma sain 10.-, aga see ei oma tähtsust.Tead sa, kui hea tunne on, kui su hamsu saab pojad.Suur elevus, mitte teadlikkus mõne asja suhtes jne jne...Kõikidele loomadele läheb raha ja nendega ei teeni kah ju tagasi(vbl koerte/kassidega näitustelt´, aga sis läheb tema peale rohkem raha kah).Mulle meeldib lihtsalt selliste eest hoolisteda.
tupsununnutupsi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helery » 19. aprill 2005, 18:54

Minule tõi üks tuttav isase hamstri kes hiljem pojad sai. Ma ei teadnud muidugi ja siis ma muidugi väntsutasin teda elevusest ja kui pojad sündisid siis kõik uurisid ja siis ta sõi mõned pojad ära. Pärast oli ikkagi liiga lahe vaadata pisikesi hamstrikesi jooksmas ja mängimas!
Helery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 28. august 2005, 12:30

Sa võid ju oma emase ja isase eraldada siis kui sa poegi ei taha :P
Minu kääbikud said lihtsalt ühel päeval pojad. Läksin oma tuppa hamstrite juurde ja kuulsin mingit vääksumist. Kuulatasin ja sain siis aru et hamstril olid pojad sündinud :syda: :)
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Misty » 12. november 2005, 17:01

Mul on kaks pesakonda olnud.
Minu kaks hamstrit olid puuris koos.
Emane ja isane.
Mu emasel oli arvatavasti jooksuaeg.
Sest kui ma tulin laulupeolt oli mu emane hamster väga imelik.
Ühel hommikul äratas ema üles ja ütles et mu hamstril on POJAD! Ma olin vaimustuses.
Alguses said mu isane ja emane hamster hästi läbi aga hiljem hakkas emane isast hammustama ja poegi kaitsma.
Pidime isase hamstri purki elama panema.
Hiljem suri mu emane hamster ära.
Siis sai üks hamster oma vennalt pojad.
Hästi armsad:)
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Gerbil » 13. november 2005, 03:43

See on nüüd küll OT, aga pean ütlema et:
Õde ja vend poegi saada ei tohi! Enimlevinud hamstrid (Süüria?) elavad ainult üksi! Kui poegi saada tahad, siis kuskil puurist väljas kokku lasta.
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas -Liz- » 29. jaanuar 2008, 20:55

Mul olid Hamsud kunagi ammu 3-4 aastat tagasi aga mäletan et ma käisin õues ja kui tagasi tulin nägin et 1 Mini roosa karvutu hamster oli pesast väljas ma olin nii õnnelik sest ma sain 8 poeg ühe jätsin endale kes hiljem suri kasvajasse. Aga homme saan ühe hambu uuesti üle pikka aja ! olen nii õnnelik! :-D :biglove:
Hamstrid *Love* Aphrothite- Melany, Janine- Destiny :)
-Liz-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 1
Asukoht: Saku/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

lugu kuidas hamster pojad sai

PostitusPostitas väikehamsu » 05. mai 2008, 16:53

ma olin ükskord oma sõbrajuurde ööseks jäänud ja ta oli just päeva alguses kaks hamsut ostnud (emase ja isase) ja noh läheme magama ja ma näen siis et isane kargab emast.hommikul ärkasin üles ja puuris olid pojad :huh: no ega see nyyd nii kiiresti ka käi me läksime poodi tagasi ja tuli välja et sõber oli tiine hamsu saanud . nii u kuu aja pärast oli teine pesakond juba :wink:
Viimati muutis Mercar 05. mai 2008, 16:56, kokku muudetud 1 kord.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lugu kuidas hamster pojad sai

PostitusPostitas aNeTe » 06. mai 2008, 10:33

Ma arvan, et kui Su sõber hoolib oma hamstrist ja hamsu beebidest siis peaks ta emase ja isase lahutama . Sest kui emane on ühe pesakonna ilmale toonud siis varsti-varsti on ta võimeline juba uue pesakonna loomiseks . Ja emasele hamstrile oleks see tervisele ka omamoodi kahjulik kui ta pidevalt poegib . See kurnaks ta lihtsalt ära .
Aga hea tunne võis see küll olla kui hommikul olid väikesed beebid majas :) . Igatahes õnnitlused su sõbrale !
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lugu kuidas hamster pojad sai

PostitusPostitas kailikaili » 17. juuni 2008, 12:29

Mul olid esimest korda hamsud nii, et ema ütles mulle, et emane ootab poegi. Mina ei uskunud teda, kuni kuulsingi ühel päeval puurist piuksumist. Teise pesakonnaga ma sain tegelikult juba aru, et emane ootab poegi, sest ma nägin, kui nad paaritusid:D. Aga mul olid väga armsad hampstrid, nad lubasid aeg-ajalt kätte ka võtta ja teise pesakonnaga ma ei näinudgi, et emasel pojad olid, me nägime seda siis, kui me puuri puhastasime, aga isane oli niiikaua puuris olnud, kuni me ta lõpuks ära võtsime, aga nad ei olnud emsega kakelnud ja ühtgi poega ka kadund polnud. Esimese pesakonnaga 10 poega ja teisega 15 poega, tublid hamsud olid, kõik nad(K)
kailikaili
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas Liismari » 19. oktoober 2008, 17:06

Aga kas siis alati poest ostetud emased hamstrid on tiines? Kui ma oststin eile, oli ta puuris kahe isasega ja veel ühe emasega... :-D
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas Liisu- » 19. oktoober 2008, 17:20

Sellisel jihul on üsna suur tõenäosus, et ta on ikkagi tiine. :sleep:
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas Saara » 19. oktoober 2008, 21:01

Offtopic küll, aga nähtavasti vajab veel ülekordamist: poest ostetud emased hamstrid ei pruugi sugugi kindlalt tiined olla. Kui nad on piisavalt vanad ja koos isastega, siis aga tõenäosus muidugi suureneb. Liismari, oled sa kindel, et poes erisoolised loomad koos olid? Nii ei tohiks küll loomi müüa ja see on poest/müüjatest väga vastutustundetu!
Kui vastostetud hamster iga päevaga paisub, võib sellest küll järeldada, et ta on tiine. Kui ta aga normaalselt kasvab, sõbralik ja seltsiv on ning ülearu pesas ei passi, on vedanud. Vedanud sellepärast, et tihti on poes koos elavad loomad õed ja vennad ning kui nad lapsi saavad, on vägagi tõenäoline, et pesakonnas võib esineda väärarenguid.
Tiinetest loomadest poodides leidub teema siin: viewtopic.php?f=83&t=122
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas Liismari » 20. oktoober 2008, 10:04

Me ostsime sõbraga koos ühe emase ja ta oli isastega puuris küll, niimoodi öeldi! Küsiti, et kas soovite emast või isast ja võeti emane samast puurist välja, kus olid ka isased! Aga jah, noh meie emane paisub jah iga päevaga rohkem ja koguaeg tahab olla puuris oma majakeses ja talle ei meeldi, kui teda puudutatakse! :ups:
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas Maku » 05. oktoober 2009, 19:09

Lugu oli järgmine . Alustasin oma hamstri elu kuu ja paar nädalat tagasi . Alguses ostsin kaks musta isast hamstrit . Paari päeva pärast selgus , et üks hamstritest . Nimelt Tiku oli puuri vahele kinni jäänud ja seal oma elu lõpetanud :umm: :sad: Mul hakkas väga kahju ja tõttasn vanemate teadmata uut Hamsut ostma .Ostsin siis Tartust Maksima looma-poest Endale Hamsu. Valge ja pruuni laiguline(Mary Zimmer) hamster pidi olema isane ,(nagu ütles müüa)aga kodus selgus , et oli emane . Ei läinud Päevagi ja juba esimesel õhtul kui kokku nad sokutasin tekkis neil side koos isase (Justin Browniga) , ning olin neid uudistamas kui nad äkki paaritusid . :biglove: . 3 nädala pärast olid ühel hommikul pojad sündinud :ups: Nüüd on pojad juba 1 nädal elutsenud ilma silmadeta . Tekkis ka küsimus , et kuna neil silmad tekivad ? See oli siis lugu , kuidas sain mina oma esimesed hamsu pojad .(need olidki esimesed imikud peale mu väikse venna sündi meie peres ) :-)
Elu on läbi ):
Kasutaja avatar
Maku
Rat's are in My Heart!
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas hamsternäncy » 15. märts 2010, 22:32

Minul ei ole veel poegi sündinud aga, täna ma vaatsin, emane hamster pikutab pepu püsti, ja isane käib koguaeg tema pepu juures, ja siis korra nagu limpsib seda või ma ei tea. Ja siis tahaks nagu sugu teha, aga ta vist ei oska veel ,:D teeb külje pealt... Ma ei tea, kas ka niimoodi võib ta tiineks jääda?
Praegu ka emane pikutab saba püsti ja kui isane tema peput ninaga puudutab siis tõstab selle ülesse:D suht imelik, loodan, et varsti võib poegi oodata:D Kas hamster on tiine 15 päeva?
Ja millal peab hamstrid ära andma, mitme päeva pärast?
aitähh
Näncy & Jeisy, Tupsu & Tiiger
hamsternäncy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas E4- » 15. märts 2010, 23:03

Küll need hamstrid juba paarituda oskavad, miks neil muidu siis pidevalt poegi tuleb. Tiinus kestab 15-18 päeva, hamstripojad võib ära anda kolme nädalaselt, kuna siis on nad ka juba paaritumisvõimelised ning nad on vaja nii või teisiti üksteisest eraldada.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas hamsternäncy » 16. märts 2010, 17:53

Aga kas võib ka anda, hamstrid ära 2tk ühte perre??
Ja kui hamstrid on õde ja vend kas nad saavad siis ka poegi?
või on ikka pojad normaalsed?
Ma lugesin, et kui 3nädalat mõõdas siis peab kõik hamstrid eraldama üksteisest, :D aga 2tk võib ju ikka kokku jätta??
Näncy & Jeisy, Tupsu & Tiiger
hamsternäncy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas E4- » 16. märts 2010, 18:08

Ühest soost hamstrid võid kõik omavahel kokku jätta. Aga kui on plaanis neid ka ära anda, siis emast-isast võiks lapsed eraldi tõsta, et nad harjuks omaette olema. Õde ja vend saavad omavahel poegi küll ja pojad sünnivad enamjaolt normaalsetena, lihtsalt on neil suurem võimalus pärida vanematelt haigusi, mis võivad hiljem välja lüüa.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas hamsternäncy » 18. märts 2010, 18:51

Minul on alles 3päev ja juba ma saan aru, et kõht on paksemaks läinud. Kui ta jookseb on seda eriti aru saada, kas teie saite ka nii vara juba aru?
Või võisid nad juba enne paarituda, kui mina nägin kui nad paaritusid?
Näncy & Jeisy, Tupsu & Tiiger
hamsternäncy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas E4- » 18. märts 2010, 20:05

Kolme päeva pärast hamster küll veel paksem pole. Kui emane ja isane hamster koos olid, võisid nad paarituda ükskõik millisel ajahetkel, niiet su hamster võib küll juba pikemat aega tiine olla.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas kutupiilupart » 22. veebruar 2011, 22:16

Mina sain ka poest tiine kääbushamstri.
Ostsime hamstri 2 nädalat tagasi.
Eile hommikul avastasin hamsule vett pannes, et imelik piiksumine on pesas. Ja leidsingi 5 pojakest.
kutupiilupart
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 5
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas CharlyJaLotte » 12. aprill 2011, 14:11

Meie saime ka poest tiine hamsu. Poemüüa tõi meile kena preili ja katsus kõhtu ning ütles et temal võivad juba pojad kõhus olla ja siis 1päev enne seda kui hamsu oleks saanud 1nädal meie juures olla, olid titad majas :)
Kasutaja avatar
CharlyJaLotte
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas HamsuJänku1 » 06. detsember 2011, 19:39

Tahtsin sünnaks kunagi 2 hamstrit. Läksime siis poodi ja saimegi 2 ''emast''. Paar nädalat hiljem olid pojad platsis! Hommikul enne kooli nägin kuidas Joy (emane hamster) siis poegis ka.. :)
In riding a horse we borrow freedom
Kasutaja avatar
HamsuJänku1
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 352
Teemad: 11
Pildid: 11
Asukoht: Eesti,Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas helenakroot » 05. september 2014, 17:06

Oeh, lugesin neid postitusi ja kõik nii rõõmsad lood (kuigi mõni kurb ka) siis tekkisgi selline tahtmine et, tahaks veel endale ühte hamsut :3 tegelt ise alles ostsin paar päeva tagasi endale müüja jutu järgi emase hamsu, nimeks sai Nööbi ehk Nöpsu. Noh nüüd mõtlengi et mul sobrannadel on kaa hamsud olnud, et kui keegi ostaks endale isase hamsu, kas see oleks halb mõte neid kokku lasta?
helenakroot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas teie hamsu pojad sai?

PostitusPostitas samton » 05. september 2014, 18:31

Me ei toeta pisilemmikute arulagedat paaritamist (paaritamisel peab olema kindel eesmärk: liigi hea iseloomu, hea tervise, värvi, markeeringu, karva-/kõrvatüübi jms. parandamine ja edasikandmine).

Pisi foorumi eetikakoodeks
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron