Minu viirud - Bibi ja Keko.

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 06. juuni 2009, 07:54

Tere hommikust!
Eile õhtul tuli minu Kekole seltsiks üks viiru. Nime otsisin enne, Bibi tundus selline armas ja pehme (mida küll Bibi kohta öelda ei saa, kuna ta on sellise vägaväga kileda häälega ja selline energiline). Panin Bibi teise puuri Kekost. Puurid panime kõrvuti. Siristavad küll, eile õhtul panid läbi puuri üksteisele juba nokaga. Ahja, muide nad on emane ja isane, kes aru ei saanud :D. Täna proovin vist neid kokku panna ühte puuri, eks näis, kui kaklevad siis eraldan ära ja panen puurid kõrvuti jälle. Kui Bibi tuli, siis Keko oli puuri seina küljes kinni. Piilus Bibit ja laulis talle. Bibi ka ei võõristanud, läks ka kohe puuri seina külge Kekoga mulisema :D. Keko on selline kõhu alt meresinine, pea on helekollane, tiivad mustvalged ja jalad sellised nunnud roosad. Bibi on ka sinine, kui tunduvalt tumedam. Selja pealt lausa veidi lillakas, kõhu pealt selline mõnus sinine. Pea on lumivalge. Tiivad must-valged. Jalad on tal ka tumedamad. Ööseks panin Bibile väikese katte peale, jätsin ühe nurga lahti, hommikul kell 4 Bibi kollas puuris. Siis piilus katte äärest mind. Ta on üsna arglik, lähedale ei lase, kuid Kekoga on küll selline sõber. Kardan seda, et Keko on nüüd mitu kuud üksi olnud, kuid teine linnuke oli teistega koos. Et ehk teeb Bibi Kekole tuule alla. Bibi on selline kondiväänaja kah, käib puuris ringi, jalad võre küljes ja siis teeb kukerpalli. Seda on jube vaadata, selline tunne nagu kohe-kohe käiks prõks ja Bibi murduks ära. Kuna pean varsti kodust ära minema, siis mõtlesin et panen söögile sisetopsi ja välitopsi koha kleebin kinni, kuna Bibi ronib söögitopsi sisse ja siis siputab jalgadega ja kogu toit tuleb välja topsist. Mul see tops ka selline, et võib nagu ära tulla, seda ma küll ei tahaks, et seni kuni mind pole tema välja tuleb... Kui saan, siis teen varsti pilte ka ja jutustan edasi nendest :)

Kõige head teile kõigile tänaseks päevaks!
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 06. juuni 2009, 13:58

Ha, nüüd tuli välja, et Bibi ei olegi sõbranna Kekole, Bibi on isane viiru... Kahtlesin kohe selles, kas ta emane on, kuna vahanahk ikka korralikult sinine, kuid ta on veel väike. Panin nad täna koos ühte puuri, Keko käib Bibil koguaeg sabas, natukene löövad üksteist ja tülitsevad, kuid muidu saavad täitsa normaalselt läbi.
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kertu0208 » 06. juuni 2009, 18:58

Bibi käitub nagu meie Sandy (kondiväänamise ja toidukausiga). Sandy teeb seda siis, kui ta on teistest eraldi ja väikses puuris. Ma arvan, et koos Kekoga ta seda enam ei tee, kuna puur suurem ja seal ka muud tegemist.

Aga minu poolt tere tulemast Suleliste Suvilasse. :D
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 06. juuni 2009, 19:03

Ojaa, nüüd Keko ei lase teda üldse silmapiirilt välja, käib sabas koguaeg. Ajab pisikest kiigult kah minema, kuid ise ka ei taha kiikuda. Eks see harjumise asi, loodan et läheb hiljem paremaks nende suhted siin.
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 07. juuni 2009, 08:06

Panin enda isiklikku albumisse pilte neist! Tervelt viis tükki! Minge ka vaatama :)
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas nuki8 » 07. juuni 2009, 11:37

Oo, minu Miia on täpselt samat värvi.
Vaatasin, et sa ostsidki taolise suure puuri, mida ma soovitasin ühes teises foorumis. Tubli :clap: Selles puuris on neil küll hea elada :-D .
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 07. juuni 2009, 15:02

Ojaa, kogusin suure summa kokku, kuid see puur oli üsna soodne! Raha jäi ka üsna palju üle (mille eest ostsin siis mõne mänguasja ja magustoitu). Ja ka järgmise kuu toiduks jäi veel üle :)
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 29. juuli 2009, 19:38

Oi, märkasin, et ei ole päris kaua nendest kirjutanud. Elu läheb meil väga toredalt ja samas ka tavaliselt. Viirud saavad väga hästi omavahel läbi, õhtul puhastatakse üksteist ja selline musitamine käib (kuigi mõlemad on isased....). Kahjuks nad eriti ei taha näpule tulla, kuna Bibi ikka veel veidi kardab ja kui ta ära läheb, siis hakkab Keko ka kohe kartma. Vahel on küll jälle nii, et mõlemad tulevad hea meelega näpule, eks see vajab natuke harjutamist veel :). Mõlemad on mul ka hetkel parajad "ossud", nagu meie emaga neid kutsuda armastame. Ehk siis neil tulevad pea peale uued suled, siis on nagu väikesed traadid püsti, enne kui nendest suled saavad :D Mõned pildid ka siis:
Pilt
Kekokene :)
--------
Pilt
Selline on Bibi. Ta on Kekost ikka tunduvalt pisem, kuid vanuse järgi peaks juba suurem olema. Ta on vist siis teistsugune, kes jääbki pisemaks :)
-------
Pilt
Bibi tahtis pildile jääda ja tuli puuri juurde, minul aga oli digikas zuumi peal ja Bibi kõht jäi nagu päike : D. Keko on ka valmis hüppama :D
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas nuki8 » 29. juuli 2009, 19:59

Kas see kiik, viimasel pildil on sinu meisterdatud?
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 29. juuli 2009, 20:37

Jah, mul on puuris kaks kiiku, kuna muidu tekkis kaklus, et kes kuhu saab, siis läheb üks ühele kiigule ja teine teisele :D. Ja mul on üks ise punutud nöör ka, see on puuri võrest veidi eemal ja siis Kekole meeldib minna õhtul nii, et üks jalg on nööril ja teine puuri võre küljes. Siis ta on selline "jalad-harki-džungli-poiss" :D. Kui ma teda jälle nii taban täna, siis teen pilti ka : )
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 29. juuli 2009, 21:15

Niisiis, tabasingi Keko "dšunglipoisina" ehk siis jalad harkis üks jalg nööri küljes teine puuri küljes. Tegin pilti ka.
Selline jalad-harki-epu-trilla ta siis on:
Pilt
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas Liismari » 29. juuli 2009, 21:20

Armsad linnukesed! Bibi on nii ilusat värvi! :-)
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 29. juuli 2009, 21:23

Nüüd, kui nad on koos, siis on Bibi nii vaikne ja rahulik. Bibi teeb vist päevas paar korda häält - hommikul Kekoga äratuseks ja siis õhtupoole kui Keko vait on, siis laulab tema. Muidu päeval ta vaid veidi laulab. Ja ta ei ole nii energiline kah. Keko peab koguaeg laulma ja eputab ka koguaeg :D.
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas nuki8 » 29. juuli 2009, 21:50

Viimane pilt on ikka nii vahva.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 30. juuli 2009, 06:13

Toon täna õuest mõnusate lehtedega puuoksi, panen sinna kohta, kus tal see džunglinöör on ja las ta siis hargitab oma jalgadega, ongi mõnus džunglinurk tal seal, kui veel lehti ka on.
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 30. juuli 2009, 08:48

Mu postitused on nüüd kuidagi nii tihti, kuid ma ei saa lihtsalt ilma rääkimata nüüd olla. :sleep:.
---
Täna hommikul otsustasin, et vana mänguasi vajab väljavahetamist. Valmistasin värvilise ja mõnusa mänguasja. Alla otsa panin võtmehoidja, see on ka väga särav. Neile meeldivad säravad asjad väga. Ma arvasin, et nad teevad nii, nagu alati uute asjade puhul - pool päeva harjuvad ja "tonksavad" seda, enne kui mängida julgevad, kuid need jooksid kohe võidu mängima. Järelikult tuli nii särav nende jaoks, et kohe kutsus mängima :roll:. Mänguasi sai selline (pildil ta küll eriti särav ei tundu : D) :
Pilt
-
siis aga tuli mulle tuhin peale ja telefonist laule kuulates (ja usinasti Keko ja Bibiga kaasa lauldes) hakkasin teist mänguasja ka tegema. Sellest üksi ma pilti ei saanud, kuid ühel pildil on seda näha natukene. See sai värviline mänguasi, all on selline pärl, et on nagu väike hõbedane ring ja siis selle ringi sees on kaks ringikujulist pärlit. Need kõlisevad mõnusalt ja siis tuleb neil selline tuhin peale :). Siit pildilt on natuke näha (pilt väga udune, Bibi on mängimas):
Pilt

Pärast kui õues on kuivem siis toon neile selle lehtedega oksa ka, mille ma neile juba lubasin :D Siis on õige džungel neil :)

EDIT: Kui ma enda piltides nuhkisin, siis leidsin vahva pildi - Keko haigutab! : D
Pilt
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas nuki8 » 30. juuli 2009, 09:14

Kas Kekol on üks varvas puudu?
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 30. juuli 2009, 09:17

Hakkasin ise ka seda pilti vaatama, kui nuki kommentaari nägin. Pildil tundub tõesti, et üks varvas puudu, jäin ise ka vaatama, kuid Kekol on kõik varbad olemas, pildil on see üks varvas kuidagi jala keskel vms, kui pingsalt jälgida siis on küünt näha jala keskel. Muidu on tal kõik varbad ilusti terved ja tugevad :)
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 07. august 2009, 12:13

Minu jaoks väga tähtis asi juhtus! Bibi lubas mind esimest korda enda lähedale. Muidu hüppas ta alati peitu, kui käe puuri panin, kuid nüüd lubas peaaegu enda kõhuni panna käe. Treenin edasi, varsti julgeb ka Bibi näpule tulla!
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 27. august 2009, 22:04

Täna tuleb muljeterohke postitus!
Nägin täna Nuki8 linnukesi! Ja nad kõik olid nii armsad (ja pealegi tuli ka kohe suur tahtmine enda viirudele veel seltsimehi võtta). Ka pisikest nümfitibu nägin, pilte vaadates arvasin koguaeg, et see tibu on suurem, kuid tegelikkuses oli ta nii tillukene! Kõik need linnud olid tõesti nii-nii armsad ja kenad! Mind ehmatas küll ära, kui Tupsi maandus nii mu peal, et õlale ronida, kuna minu viirud õlal ei istu, nemad on mõlemad mul nüüd juba tublid näpu ja käelinnud.
See kõik nähtu pani mind mõtlema viirudele seltsiliste võtmisele. No näiteks nümfid, kellest ma nii vaimustusse jäin. Ja siis veel suur puur! Kindlasti viitsiks mu vend sellise valmis ehitada, kui mul materjal valmis ostetud on.
Tegin õhtul mõlemale viirule mõnusat head-ööd massaaži, mida nauditi...Väga!
Samuti leidsin enda kaustast ühe pildi neist koos, kus Bibi on sellise näoga, nagu tahaks teada millega ma pilti teen, kuna siis tegin telefoniga, mitte digikaga :D.
Pilt
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas nuki8 » 27. august 2009, 22:52

Puuri ise ehitamine on alati hea mõte. Osta siis kindlasti terasest võrk, mitte tsingitud. Sellist terasest võrku müüakse nüüd ABC ehituspoes. Sinu toodud salatilehed on peaaegu juba ära nokitud :razz:
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 16. september 2009, 19:21

Pilt
Ja nii on nad igal õhtul kui on vaja tuttu minna :D. Siis mina tõstan nad jälle omale kohale. Nad on juba nii harjunud sellega, et igal õhtul lähevad niiviisi võre külge ja siis ootavad, kuna ma tulen ja tõstan neid :D. Ja hoiavad kasvõi nokkadega ennast kinni võre küljes, peaasi et ma ikka tuleksin ja neid tõstaksin. Ja tõstmisele järgneb ju veel mõnus massaaž :biglove:
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 19. detsember 2009, 15:24

Pakkisin täna jõulukingitusi oma perele ja sõpradele. Muidugi ei saanud ma unustada kahte pere pisemat "nunnukest" :
Pilt

Nendele ka siis jõulukingid, kaks pakki magustoitu! Üks sulgimise oma ja teine apelsiniga! :)
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas nuki8 » 19. detsember 2009, 15:29

Nii armas, et pead oma sõbrakesi, ka ikka meeles :clap: Kui ma oleksin viirpapagoi, siis tahaksin kindlasti sinu juures elada :razz:
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 20. detsember 2009, 13:41

Leidsin arvutist nunnu pildi :happy: :
Pilt
Keko: "Nämm! See magustoit on nii hea!"
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 23. veebruar 2010, 16:35

Märkasin, et ma pole juba ammu kirjutanud... Meie elu jätkub ikka tavaliselt, keskendun ikka rohkem Bibi harjutamisele, kuna Bibi on ikka natukene arglik... Keko on täitsa julge ja tänu Keko julgusele on Bibi ka julgem. Iga päev toovad nad ikka naeratuse suule, nii vahva lihtsalt on neid vaadata! :) Üks pilt ka Kekost peegli ees :D
Pilt
"Tere. Mina olen Keko ja tema on minu pruut Peegliplika" ehk siis keko lemmikkohas - peegli ees :D
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 01. aprill 2010, 20:16

Oeh, pole ammu kirjutanud.
Meil läheb ikka hästi. Kuna Keko hakkas juba peeglist n-ö sõltuma ja istus koguaeg peegli ees siis võtsime peegli ära. Muidu kui vahel peegliga väikesed kaklused käisid ja minu koolist koju jõudes tervituseks paar siutsu tehti ja kohe peegli ette vuditi siis nüüd, ilma peeglita on puuris rahulikum, Kekol aega ka Bibiga mängida (Bibi pole peeglist üldse välja teinud). Ja kui ma koolist koju jõudsin ja puuri juurde neid tervitama läksin vudis Keko kohe ukse juurde ja jutustas mulle pika-pika loo. Kekot on nii põnev vaadata, kui ta mulle jutustab, no kohe on selline teistmoodi nägu kui lauldes. Räägib kohe suure põnevusega pika jutu mulle :).
Nad mul ikka niii nunnukesed, musitaks ja paitaks neid vist lõpmatuseni. Ja ega keegi mõnusatest sügamistest ju ära ei ütle ka :A: :wink: .
Pildike ka, kus nad minu toa kardinapuul istuvad:
Pilt
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas Kuldhai » 01. aprill 2010, 20:50

See viimane pilt tuletab mulle minu viirukaid meelde, nemad lendasid ka kohe kardinapuu peale istuma, kui puuriukse lahti tegin. Väga ilusad linnud on sul!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 07. märts 2011, 22:24

Pole siin lehel päris ammu käinud, sattusin täna siia ja mõtlesin, et kirjutan veidi ka sellest, kuidas meil läheb. Mõlemad viirud on mul endiselt alles ja sõbralikud-toredad. Kui pilte teen, siis postitan üsna pea siia ka :)
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu viirud - Bibi ja Keko.

PostitusPostitas kapsel (Teema autor) » 11. juuli 2011, 09:03

Nonii, jagan teile siis paar pilti ka oma Kekost ja Bibist. :roll:
Keko:
Pilt
Bibi:
Pilt

Bibi oli kaamera suhtes rohkem arglikum, Kekol polnud sooja ega külma :lol:
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist