Roby

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Roby

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 13. oktoober 2007, 14:48

Minul on 1 viirpapagoi, Roby. Ta on minu esimene lind ja kuigi olen juba 5 aastat lindu tahtnud otsustasin seda alles nüüd teha. Kuna mul on varem olnud nii kasse kui ka rotte siis oleks linnukese pidamine võimatu olnud. Nüüdeks on Roby minuga juba suur sõber ja ainuke asi mis mul veel korda pole läinud on see, et ta mul õla peal istuks. Tegelt on ta seda ükskord teinud aga see juhtus vist kogematta. Olen väga õnnelik, et otsustasin linnu võtta ja ainuke asi mida ma kahetsen on see ,et talle suuremat puuri ei ostnud. Talle piisab sellest puurist küll aga sinna ei saa nii palju oksi ja mänguasju panna. Tegelt ega ta eriti mänguasjadest välja ei tee. Olen mõelnud ka selle peale, et võiks nümfkakaduu võtta aga seda ei tee ma kindlasti enne seda kui mul loomi natuke vähemaks on jäänud. Nimelt on mul veel ka jaapani tantsuhiired. Robyst on pilte ka aadressil http://www.matmice.com/home/piret1212 . Igastahes on Roby väga tore linnuke ja pahandust ta teinud väga ei ole. Ta on proovinud küll kardinat näkitseda aga kui ma ütlen ei siis ta kuulab kenasti sõna. Muide roby on minu juures olnud juba umbes 3-4 kuud :-) .
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas nuuu » 02. november 2007, 13:40

Väga ilus linnuke. Kas sul talle kunagi kavas kaaslane on ka võtta?
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 22. november 2007, 15:34

Vahepeal arvasin küll ,et võtan aga kuna viirpapagoisi on looma poodides nii palju siis pole emast võtta võimalik. Isasest kaaslasega on jällegi see jama, et kui 2 isast koos on siis nad pidavat lärmama väga palju. Nii ,et ma ootan kuni mul eksamid see aasta ära on ja siis võttan võibolla isase juurde. :-)
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 05. detsember 2007, 20:22

Nüüd siis olen otsustanud võtta talle ikkagi kaaslase. Ega ma seda päris nüüd ei plaaninudki aga lihtsalt juhtus nii ,et kellelgi oli pakkuda ja ma lihtsalt ei suutnud vastu panna :happy: . Saama peaks ma uue isase reedel ja eks ma siis annan teada kuidas ta täpselt välja näeb ja kuidas ta Robyga läbi saab.
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas Lind1100 » 05. detsember 2007, 21:22

Palju õnne juba ette, ning head ja lihtsat tutvumist oma uue linnukesega!
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas nuuu » 06. detsember 2007, 19:17

Väga tore, et sa talle ikka kaaslase võtad. Soovin ka juba ette õnne sulle uue linnu puhul :happy:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 07. detsember 2007, 17:02

Niisiis täna saingi oma kauaoodatud linnukese kätte. Nimeks panin ma talle Ruudi, sest Robyt hüüame me Ropsiks ja nüüd saame Ruudit Rutsuks kutsuda :-) . Ta on väga kaunis lind ja mul on ka paar pilti temast webcammiga tehtud. (vaata minu galeriist) Varsti loodan, et mu väike õde tagastab mulle mu digika, et saaksin paremaid pilte teha. Robyga saab ta üllatavalt hästi läbi. Muidugi ei tea ma seda veel kindlalt aga te võite mulle öelda, et kas see on hea näitaja, et nad "sügavad" teineteist oma nokkadega ja päris alguses oleks nad nagu musitanud :happy: . Olen üsna kindel ikkagi, et tegu on isasega, sest ka robil oli kergelt sinakas-lilla nokka pealis kui ta veel päris tillu oli. Muide on Ruudi umbes kuu vanune nii ,et ta peaks olema üsna hästi õppetatav. Võibolla hakkab tema ka mänguasjadega mängima mida muidu Roby pole teinud. Igastahes tundub Roby õnnelik ja ka mina ei kahetse oma otsust :-D .
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas Misty » 07. detsember 2007, 17:27

Oi. :) Hästi palju õnne teile Robyga! :) Rutsule ilusat kohanemist. :wink:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas remykristi » 07. detsember 2007, 17:44

Meie isased viirud "musitasid" ka üksteist ja isegi, kui saime neile emased juurde jätkasid seda tegevust. Eks nad suhtlevad nõnda omavahel. Palju õnne ka uue linnukese puhul.
Kasutaja avatar
remykristi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 6
Pildid: 10
Asukoht: Kadriorg
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 08. detsember 2007, 12:52

Täna lasin siis Ruudi esimest korda lendama ka juba. Muide tema lendab kardinapuu peale mida Roby ei teinud. Sõrme peale ei tule aga kuna Roby näitas talle ,et minu õla peal on igati hea olla siis tuli ka tema minu õla peale. Üks halb harjumus mis tal on ja Robyl ei ole on see ,et tema jättab seemnekestad söögitopsi sisse. Roby aga pistis pea topsi ja siis võttis jälle välja nii et seemnekest kukkus puuri põrandale. Roby ei lase Ruudil ka õuna süüa vaid seisab ees nagu see oleks tema oma :happy: . Muidu saavad üsna hästi läbi ja ma usun, et Ruudiga saavutan ma edusamme kiiremini kui Robyga. Roby on üldse mul väga tore linnuke. Tal ei ole halbu kombeid nagu asjade lõhkumine ja muu värk. Ta ei hammusta mind ka muidu aga täna, kui ma tahtsin Ruudile pai teha siis ta üritas küll aga siis ma panin kinda kätte ja lõpuks ta harjus sellega, et ma Ruudile pai teen :-) .
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 08. detsember 2007, 14:37

Mõned videod Robyst ja Ruudist:
http://www.youtube.com/profile?user=piret1212

Ja ainult Robyst on ka seal kui vaatate minu channelit :-D .
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby

PostitusPostitas nuuu » 09. detsember 2007, 15:20

Väga ilusa linnukese oled endale saanud :biglove:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist