Viirpapagoide pesakasti puhastamine

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Viirpapagoide pesakasti puhastamine

PostitusPostitas Lilianluig (Teema autor) » 26. mai 2016, 19:56

Mu viirukate pojad on juba umbes kahe nädalased ja pesakast on ka nende vanusele vastavalt must (päris sõnnikune) :razz: . Mu mure on järgmine:
Kuidas pesakasti puhastada :huh: ? Seda ma tean, et pojad tuleb pesast välja tõsta, aga kuidas pesakastiga endaga jääb? Kas tuleb see puuri küljest ära võtta või on mingi muu võimalus? Lihtsalt kindlasti hakkab emme kraaksuma ja närvitsema. Ja kui tuleb puuri küljest lahti võtta, siis kas see tuleb lihtsalt teistpidi keerata :hmmh: ?

Ma tean, palju küsimusi, aga ehk suudate mulle vastata :m8hh: ? (Jälle üks küsimus.)
Kasutaja avatar
Lilianluig
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 21
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Viirpapagoide pesakasti puhastamine

PostitusPostitas nuki8 » 27. mai 2016, 06:33

Vaata alateema alt, kus räägitakse pesitsemisest. Oled teinud teema valesse kohta. Siin räägitakse lihtsalt enda papagoidest :)
Ära puutu pesakasti enne, kui kõik pojad pesast välja tulevad ja jäävadki välja. Egas looduses keegi nende pesa puhasta.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist