Minu 4 nümfi

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu 4 nümfi

PostitusPostitas ehakiir1 (Teema autor) » 01. mai 2013, 23:31

Mul on 4 nümfi muretsetud .2 isast ja 2 emast....loodan,et nende elu saab olema rõõmus.
Või äkki ma poleks pidanud korraga nii palju neid muretsema.
Sai ostetud alguses 2 aga siis selgus,et mõlemad emased...sai siis seltsilisteks võetud veel 2 isast :-D
Oskab keegi selle kohta oma arvamust õelda.
ehakiir1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu 4 nümfi

PostitusPostitas nuki8 » 02. mai 2013, 15:57

Oleneb kas sa suudad nende eest hoolitseda. Kahe paari puhul peaks olema kaks eraldi puuri, juhul kui üks paarike pesitsema hakkab. Pesitsev nümf on tige teiste lindude vastu. Puuri suurus ei tohi olla alla minimaalsete mõõtmete ühe linnu kohta.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu 4 nümfi

PostitusPostitas ehakiir1 (Teema autor) » 02. mai 2013, 19:16

Puuri suurus on normaalne...sai ostetud Zooplanetist suur rataste peal olev puur...käe otsas ei jõuaks seda tassidagi :-)
Olen kuulnud seda,et kui pesakasti ei pane,siis ei hakka ka pesitsust toimuma...on see ikka õige jutt.
Ise arvan ,et saan nendega hakkama...
ehakiir1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu 4 nümfi

PostitusPostitas nuki8 » 03. mai 2013, 15:43

Suure tahtmise juures võivad emased isegi puuripõhja muneda. Seal ei tohi kindlasti tibusi lasta välja haududa. Miks, sellele leiad vastuse siis kui otsid infot pesitsemise kohta.
2 puuri peaks olema ikkagi, sest mis siis saab kui keegi haigeks jääb? Pead haige linnu eraldama. Kevadel, kui on pesitsusaeg (seda sa takistada ei saa) on lindude mõtted ikkagi pesitsusel ja isased võivad olla agressiivsemad üksteise vastu.
Teine puur (abipuur) võib olla min. mõõtudega, mis sobib kahele nümfkakaduule.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist