Aldo aka Eesti rahvuslind

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Aldo aka Eesti rahvuslind

PostitusPostitas mariandel (Teema autor) » 02. oktoober 2011, 20:37

Heihopsti !

Kui ma ennast siia foorumisse juba regasin, siis mõtlesin ka Teile oma sulelist näidata :-)

Ostsin ta endale Veeriku Selveri lemmikloomapoest umbes 3,5a tagasi. Ega ma täpselt ei mäleta, kuna ta elamine minu juures tundub terve igavikuna. Meeldis ta mulle teistest samas puuris olevatest linnudest, kuna ta oli Eesti lipu värvidega. Siis mõtlesingi et ohh, ristin ta Eesti rahvuslinnuks siis :-D

Selline ta siis on, õrnalt sinine kõhu alt, põhivärv valge ja mustade täppidega.

Pilt

Pilt

Ta on mul ülim rõõmupall ja julge. Isegi võõrastele maandub pea või näpu peale. Peas meeldib talle kõige rohkem ringi tatsuda ja juustejuuri sikutada :rofl:

Jutupaunik on ta ka. Seletab hommikust-õhtuni ja lõppu ei paista tulevat. Saaks vaid aru, mida ta seletab.
Temale ma siis kaaslast otsingi, kuigi ta ei paista üksinduse üle kurtvat.

Täna tõin ta siis oma vanemate juurest ära oma uude koju. Koju jõudes hakkasin juba kahetsema, sest mul oma kodus on mehe lemmikuks kass, kes on õues tõsine kiskja. Kass oli linnust ikka hullult vaimustuses. Passisin siis seal puuri ees, valmis iga hetk kassile virutama. Paar korda isegi üritas käpaga võret katsuda, aga kui käratasin, siis kadus nagu keravälk. Siis passis ta teda eemalt põrandalt, pingsalt. Siis vist silmad väsisid ära ja ta kobis magama. Eks ma paar päeva vaatan, mis neist kahest saab ja mis nad teevad. Loodan, et kass siiski harjub ära ja ei võta Aldot jahisaagina.Pean mingi nipi leiutama, kuidas puur laua külge kinnitada nii, et kass seda maha ei nügiks, kui tal peaks selline tuju tulema. Muidu kodust ära minnes, lasen kassi välja või panen linnutoa uksed kinni.

Arvasin, et ehmatan linnu uude koju toomisega ära, aga kui ta laua peale paika panin, siis hakkas sirin ja mänguasjadega mängimine pihta. Tundub, et ei traumeerinudki teda.

Millal ma võiksin teda juba uues kodus lendama lasta ?
[Eesti Rahvuslind aka A L D O ]
mariandel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aldo aka Eesti rahvuslind

PostitusPostitas pepe7 » 03. oktoober 2011, 16:53

Tere tulemast!

Väga ilus sinine austraaliakirju viiru :biglove:
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aldo aka Eesti rahvuslind

PostitusPostitas taanka » 03. oktoober 2011, 22:11

Tõesti ilus tegelane , tere tulemast !!! :-)
tuhkrute koduleht- http://tuhkrud.jimdo.com/ ,papagoidele koduleht- http://papagoi.jimdo.com/
taanka
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 21
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aldo aka Eesti rahvuslind

PostitusPostitas mariandel (Teema autor) » 06. oktoober 2011, 20:13

me täname..:-)
[Eesti Rahvuslind aka A L D O ]
mariandel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aldo aka Eesti rahvuslind

PostitusPostitas SnoopyMusi » 06. november 2011, 20:33

Väga ilus linnuke ! :D
Minu pisikesed sõbrad ! ♥
Kasutaja avatar
SnoopyMusi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 34
Pildid: 26
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline