Millist lindu soovitate?

Tiivulised mõtteterad

Moderaator: Annie

Millist lindu soovitate?

PostitusPostitas Nümmi (Teema autor) » 12. jaanuar 2015, 21:03

Tere!
On siis plaanike võtta ca kahe aasta pärast veel üks papagoi.
Kas keegi oskaks soovitada milline papagoi oleks selline hästi seltskondlik ja kellest võiks saada ärrmiselt taltsas käelind(õpetamisel muidugi) ning kes naudiks seltskonda?Ja keda saaks äkki rääkima õpetada ,et äkki tal ei oleks väga kile hääl.
Mõtlesin võtta nata suurem papagoi nüüd,mõtlesin näiteks senegalipapagoile,ljaano-aratingale ,kaeluspapagoile aga samas ka päikesearatingale või kellelegi sellisele näiteks.
kas keegi teaks soovitada?
♥ C.W Gortner
♥ Me olime valetajad
♥ Minu sari
Kasutaja avatar
Nümmi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 29
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Millist lindu soovitate?

PostitusPostitas nuki8 » 13. jaanuar 2015, 10:02

Senekaak pole kindlasti seltskondlik, kui see puudutab teisi papagoisi. Ta sööb neid hommikusöögiks. Ma tean seda oma kogemustest :wink:

Üldiselt kehtib reegel: mida suurem, seda koledam ja valjem hääl. Seda paremini õpetatav, kuid ülbem teiste lindude vastu.
Kana muidugi on kõige leebem ja sõbralikum, suur samuti. Kahjuks ta pole papagoi ja rääkima ta ka ei hakka. Ma võtaks küll endale korterisse kana, kuid siis mõtlen, et mida naabrid ütleks kui kana kaagutamist kuulevad. :lol: Või tuvi, hästi tark ja seltskondlik.
Muidugi kes rääkima õpib ja suur on, on vares. Venemaal on spetsiaalselt vangistuses kasvatatud varesed. Vares muidugi tapab pisemad linnud ära. Röövlind ikkagi ja ta haiseb. Tuvi ja kana haisevad ka.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Millist lindu soovitate?

PostitusPostitas Nümmi (Teema autor) » 13. jaanuar 2015, 15:03

Teisi linde eriti ei puuduta(kui välja arvata et kavatsen talle hankida sõbra/sõbranna).
Okei,Tuvile muideks mõtlesin aga ei saa tuvi võtta.
Ma otsin veel igalt infot,ja siis paistab mis saab :)
♥ C.W Gortner
♥ Me olime valetajad
♥ Minu sari
Kasutaja avatar
Nümmi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 29
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron