Kas võtta või mitte?

Tiivulised mõtteterad

Moderaator: Annie

Kas võtta või mitte?

PostitusPostitas katu96 (Teema autor) » 04. detsember 2014, 13:14

Tere!

Mina olen endine viirpapagoi omanik. Kahjuks mu viimane viiru suri hiljuti vanadusse. Plaanis on võtta uus lind, kuid seekord nümfkakaduu, aga ka jako(kuigi hetkel siiski võtaks nümfi). Olen juba mõnda aega uurinud nümfide kohta - toitumine, puurid, haigused jne. Kui ma võtaks nümfi, siis ma ehitaks ise enda tuppa puuri. Probleem on aga selles, et lõpetan järgmine aasta gümnaasiumi ja uue kooli tõttu lähen elama ilmselt Pärnumaale poissõbra juurde, kes elab muidugi oma vanematega veel(elan muidu Viljandimaal). Lindu ma ei tahaks võtta sinna kaasa, just tema vanemate pärast, sest see on siiski nende kodu ja ma ei saa niisama lihtsalt oma loomadega sinna kolida, mul niigi hetkel selle aasta kutsikas kodus, tahaks tema ka kaasa võtta, aga ei saa ju nii. Samas kui mul poisssõber oleks linnuga nõus, siis saaksin (kuigi mai usu seda). On keegi olnud taolises olukorras ja mis on olnud lahendus? Kas peaks hetkel linnu võtmise jätma ja võtma siis kui oma kodu saan? Linnu võtaks järgmise aasta alguses, oleneb millal kasvatajalt poja saab.

Ja kui juba võtta lind, kas siis 1 või 2? Ise tahaks 2 sp, et juhul kui mul pole aega mingil perioodil, siis ei hakka igav, aga sp tahaks 1, et saaksin rohkem tegeleda, nt trikke õpetada jne. Kas kahekesi elav lind pühenduks mulle vähem või oleks ikka minuga sama-aktiivne kui üksik lind?
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kas võtta või mitte?

PostitusPostitas nuki8 » 05. detsember 2014, 09:17

Soovitan sul ära oodata oma kodu.
Poissõbrad on ebastabiilsed nähtused. Mina sellist "lemmiklooma" ei peaks. :nono:
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist