Moderaatori nõuanne postituste kohta

Tiivulised mõtteterad

Moderaator: Annie

Moderaatori nõuanne postituste kohta

PostitusPostitas Annie (Teema autor) » 24. oktoober 2004, 11:08

Tere kõigile linnusõpradele!
Kuna mina olen nüüd uus moderaator ja siia on tulnud ka palju uusi kasutajaid, siis annan mõned nõuanded postituste kohta. See teema ei puuduta muidugi ainult papagoimaja ja sellest on mujal ennegi räägitud, aga ega pole paha ka siin üle korrata.
1. Kui on soov midagi küsida, siis tasub enne kõik teised pealkirjad silmadega üle lasta, et äkki on sama teema juba kusagil olemas. Võib-olla saab vastuse sealt.
2. Kui postitad uut teemat, siis tasuks mitte panna pealkirjaks näiteks "miks", "kui kaua", "algaja küsimus" jne. Sellise pealkirja järgi ei saa ju aru, millega on tegu ja see ei tõmba lugejat ligi. Kui tahad näiteks teada, kui suur peaks olema viiru pesakast, siis ära pane pealkirjaks "kui suur", vaid näiteks "viirude pesakasti suurus". Siis on meil kõigil selgem ülevaade ja saad oma küsimusele ka kiiremini vastuse.
3. Enne nupule "tuld" vajutamist, loe postitus veelkord läbi, et ei oleks kirjavigu (väikseid vigu esineb meil kõigil, kuid mõnikord tekib paarist tähevest aga hoopis teine sõna :P )
Tegin väikest korrastustööd ja nägin, et väga palju oli kattuvaid teemasid, mis ma nüüd üheks liitsin. Kui keegi ei leia oma pandud pealkirja järgi teemat üles, siis tasub otsida sama sisuga pealkirja järgi.
Kui on postitustega mingi probleem, mille kohta arvad, et see pole mõledud kõigile lugemiseks, võid mulle alati privada :).
Samuti on alati oodatud head ja uued ideed - kui Sa leiad, et midagi võiks teisiti või paremini teha, anna kohe teada!
Meeldivaid kohtumisi ja koostööd Suleliste Suvilas :) !

Natuke muudetud 21.07.2007
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist