Lihtsalt Konn

Suuremad ja väiksemad kilbilised

Lihtsalt Konn

PostitusPostitas tydruk809 (Teema autor) » 22. detsember 2010, 19:25

Terekest!
Niih teen siis kah enda punakõrva tutvustuse ära :) Olen hetkeseisuga vist teine punakõrv kilpkonna omanik siin foorumis, kuna pole tutvustusi rohkem näinud siin (va üks). Meie punakõrva nimi on lihtsalt Konn, kuna pole pähe tulnud midagi targemat nende aastatega. Vanus on nii umbkaudu teada ehk siis midagi 8 aasta kanti ja ega ma ausaltöeldes seda sugu ka nii täpselt ei tea, kuid igasuguse info järgi peaks ta olema emane. Ja tuli meile ta aastal 2004, kui ma nüüd õigesti mäletan. Siis oli ta juba üpriski suur, niiet pojana pole mina teda näinud.
Oli õnnetu loomake, kelle ostsid rikkurid Sakus ja panid enda uhkesse talveaeda elama. Suvel oli tal tõesti seal vägev elamine koos veesilma ja erinevate eksootiliste taimedega. Kuna minu vanatädi töötas seal, siis rääkis, et olla olnud veel üks kilpkonn, arvatavasti talle sõbraks ja paariliseks.
Kuid saabus külmem aeg ja ei hoolinud nendest kahest seal enam keegi, kuna majas oli veel igasugu loomi ning nii väikestele "asjadele" ei pööratud tähelepanu. Arvatavasti oli siuke plaan, et ostetakse järgmine suvi uued :S Kuid nagu eelpool mainitud, siis minu vanatädi oli seal majapidajanna ja läks juhuslikult talveaeda midagi otsima ning avastas ühe kilpkonna sealt külmast. Loomulikult tõi kohe tuppa ja läks teist otsima, kuid kahjuks ei leidnud. Arvatavasti oli juba varem kuidagi plehku saanud panna.
Ja nii andiski ta kilpkonnakese minu ema kätte, kes tõi ta koju. Elab siin enda rahulikku elu, nii vees kui ka vahest saab toas ringi jalutada. :)

Ja mõned pildid:

Pilt

Pilt

Pilt

Sissuga
Pilt
Kasutaja avatar
tydruk809
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 4
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lihtsalt Konn

PostitusPostitas Loomahull » 22. detsember 2010, 19:48

Väga tore, et meil veekilpkonnaomanikke ka juurde lisandub! Tere tulemast foorumisse! :hi: Sinu Konna nahk tundub palju tumedam kui minu Kilpsil, võibolla see ka pildi viga. Ilus Konn on, kilp ilus ühtlane.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lihtsalt Konn

PostitusPostitas tydruk809 (Teema autor) » 22. detsember 2010, 20:53

Iseenesest on tal tõesti tume nahk või no tumedam, kui paljudel teistel ;) Aga piltidelt vaadates on fotokas nats tumedaks tõesti teinud.
Kasutaja avatar
tydruk809
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 4
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lihtsalt Konn

PostitusPostitas kelluke » 22. september 2011, 22:15

mulle väga meeldib viimane pilt :D
see sümboliseerib minu lemmikuid loomi: kilpkonna ja sfinksi :D
Kasutaja avatar
kelluke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 2
Pildid: 13
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Kilpkonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline