VT Debby kutsikad 2011

Palju pisikesi käppasid, ninasid ja sabasid.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas maris2 » 10. juuli 2011, 18:02

Avatud silmaga pudrune poiss on päris armsake.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 10. juuli 2011, 21:20

Täna avanes 1 silm ka kõige suuremal tüdrukul.
Pilt
(pilti endast teha ei lase.. keerab pea alati enne ära kui klõps käib)

Pilt
titad sõid tänagi möksi ja seda juba oskuslikumalt ja isukamalt. Potilegi jõudsin tõsta 4 tõhku, kellest suurem plika arvas et tal pole häda ja pistis kisama.. ja nii kahel korral. Aga kolmas kord avastasin ta ISE potist- oli ise potti roninud. ja tegi ka häda :A: eks see üks juhuslik kord ole, aga me tegeleme sellega edasi. Pildil üks väike poisike, kes veel pole isu kaotanud.

Pilt
pärast sööki liibati oma võdisevatel koibadel edasi ja kisati emmet( kes oli saadetud teiste tõhkudega rõdule asumisele)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 11. juuli 2011, 21:07

Titadel täitus täna 1 kuu siin ilmas. :flo:
Meisterdan neile just papist oma pesa e. pesakasti.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Anete12 » 12. juuli 2011, 19:10

Palju õnne esimese kuu puhul poegadele! :cake:

Pontsu plika on armas! :razz:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Johhi » 13. juuli 2011, 09:47

Appikene, kui armsad! Debby on ikka väga tubli emme! :)
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 13. juuli 2011, 22:50

Natuke värsket infot :)
tittede kaalud 13.07.11
suur plika 240g, väike plika 191g
poisipõnn1 208g, põnn2 196g, põnn3 196g, põnn4 179g
kui kõik teised on võtnud 2 ööpäevaga juurde 9-10g, siis suur plika lausa 17g.
Ja pontsikul(suurel plikal) on 2 silma lahti nagu ka põnnil nr. 3. ning põnnil nr. 2 on 1silm(vasak) lahti. Seega 12 silma peale on 5 silma lahti :D

Pilt
vees pehmeks leotatud krõppareid söömas
Pilt
pontsik ehk kõige suurem plikatirts koos ühe põnniga söömas( 3 põnni on aint samas värvuses ja kaalus, seega ei mäleta kes)
Pilt
pisipoiss söömas. kõige väiksem ja kõige tumedam
Pilt
pisipoiss kakil :) potti nad veel ise ei saa( peale pontsiku), seega tõstsin ise.
Pilt
pontsik oma kahe silmaga :) kõige kiiremini arenenud titt ja kõige näljasem alati ja kõige suurema kisaga ;)
Pilt Pilt
selleks ajaks kui kõik tited said söödud ja potitatud, puur korrastatud ja ümber seatud, oli pontsik jälle nälgas- kuna olin just Debbsi kaussi tõstnud krõppareid oli käsi krõpsulõhnaline ja neiuke võttis eriliselt näljaste liigutustega sõrmedest...tavaliselt ta nii näljaseid liigutusi pole teinudki... ja siis ma tõstsin ta Debby kaussi... ja oh imet.. nälg oli vist nii suur juba, et hakkaski krõmpsutades krõppareid krõbistama.. pead ühelt küljelt teisele loopides :) pärast edukat krõbistamist võtsin tibu sülle ja pakkusin talle ka pudelist vett juua- jõi päris isukalt.. nagu laps lutipudelist
Hetkel ka pisid söövad oma "pehmikuid". Debbsi tõstsin transasse kinni korraks- sööb muidu titetoidu ära, ja kui ära ei söö siis tekitab puuri korraliku läbuse segaduse :D

Pilt
öösöök- kell 00:15 No on alles õgardid. ja kes parasjagu ei söönud, see müras :)
Homme hakkame kiskjateks e. proovime esimest korda kanasüdameid süüa.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Heleri » 14. juuli 2011, 17:04

Muide, tittede potil käimist hõlbustab ka see, kui alustuseks panna neile suure kandilise asemel paar kolmurkset liivakasti. Sinna nad saavad ise sisse.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 14. juuli 2011, 17:20

Jama selles, et Furet plus puuril pole nii palju vaba pinda... pildilt on ka näha kogu pind, mis on vaba. Kui kolmnurk panna, siis kandilisele enam ruumi ei jääks. Ja Debbs va sinder, nt kui panin talle väiksema kandilise poti, et puuris rohkem ruumi- lükkas poti seinast eemale ja lasi poti taha. Vahetasin tagasi suurema poti vastu, nüüd ikka- lükkab poti eemale ja teeb nurka.. mitte küll 100% aga siiski.. ja teise tekkinud nurka tassis täna nt. tittede pehmikud e. leotatud krõpsud. Kuid ise ei söönud sealt seda ära(ja tited sinnna ei saand) :P
Mul endal on olemas üks kolnurk, mis hetkel pole kasutuses, katsetan järgi õhtul. Nagu nii olen ma pidanud siiani iga päev si**a pesema puurist... ja mitte nii väga tittede oma kui just Debbsu...( 2 esimest päeva oli puuris korralik ja kakis mulle tuppa- nüüd on vastupidi- tuba on puhas, puuripõhi kakine) Oleks et Debbs teeks aint puuri nurka, kuid tal on vaja siis veel ka potiga mängida- et sõidutada seda kaki sees edasi tagasi... näha on et tittedest hakkab tal siiber saama. Igal võimalusel kui puuri juures olen, näitab ta oma soovi kondama saada.
Ostsin täna tittedele ka RC kitteni konservliha. See peaks neile maitsema küll :D ( Debbsu võtan puurist selleks ajaks ära :P)
Õhtul hiljem saavad ka südameid maitsta... kuidas ma neid serveerima peaks aint?
Tegin tittedele pappkarbist pesa, see võtab ka üksjagu ruumi vähemaks... aga noh, kauaks seda pesa nagu nii ei ole kuna Debbs lammutab seda....
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas DessaMerisiga » 14. juuli 2011, 18:08

Jõudsin siis ka kommimiseni ... Nii vahhvad lookesed ja hästi kirjeldad tegevust . Pildid on ka väga väga ilusad ja huvitavad :biglove:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas triinabelle » 14. juuli 2011, 20:07

Igatahes kui mul oleks vaja lapsehoidjat, siis ma tean, et Kätlini juures on tited rohkem hoitud kui ma ise seda suudaksin. Lisaks saab ta veel hakkama kõige toimuva kirjeldamisega. Imepärane! :thu:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Heleri » 14. juuli 2011, 20:23

Suur kandiline võta ära ja pane kolmnurk. Eks siis pead Debby järelt koristama, aga tited tahavad üsna varsti ka liikumise- ja mänguruumi saada, seepärast kolmnurk ongi ajutiselt parim lahendus ma usun.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 14. juuli 2011, 21:35

http://www.youtube.com/watch?v=R_HqETmATtM (pesafliis oli tuulduma saadetud seniks kuni tited toimetavad, seega on mürgel paljas kastis)

peale esimese nälja kustutamist tuli mürgli aeg... mõnda tegi see mürgel jälle näljaseks.. ja oli vaja ka potile taas saada... ( täna ei avanenud ühtegi silma. Liha pole veel andnud... see on öösöök :D Mehmikute sees on neil ka RC konserv- see meeldis küll

Pilt
pontsik sööb
Pilt
kolmekesi potil ( äärmised hetkel just asjatasid... keskmine uudistas niisama...


Dr. Triinu kommentaar on parim tunnustus ühele isehakanud "tuhkrukasvatajale" :-D :biglove: (ametilt ma ju lapsehoidja olengi ;)) Arenen iga päev ise ka, piinates Helerit oma küsimustega. Ja kuna minu jaoks on see titemajandus uus.. siis mõtlen, ehk on veel neid kelle jaoks on see asi uus ja tahaks saada kasvõi natukenegi aimu, mis toimub enne kui nad endale 2 kuuse tite koju saavad. Eks kasvatajatele ole see juba kulunud vaatepilt... kõik need pildid ja videojupid :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Anete12 » 16. juuli 2011, 13:19

Tite video oli väga armas. Ja tited ise on ka hiiglama armsad!! :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 17. juuli 2011, 20:37

http://www.youtube.com/watch?v=86sUPWJYQDI
tittede häälitsused kui nad tissi nõuavad... emme oli paar tundi pesast eemal, kuna ta väga ei olegi huvitatud tittedega pesal istumisest ning tissitamisest. Enamasti ronib mööda võresid ja lammutab puuri et välja saada.
Eile said pisid 5nädalaseks.

Tittede kaalud eilse seisuga:
plikad:
267g(mõlemad silmad lahti) ja 232g
poisid:
nr.1- 242g, nr2(vasak silm lahti)- 231g, nr3(mõlemad silmad lahti)- 228g, nr4- 206g

Titad on muidu ise väga tublid ja üritavad potil käia, kuid vahel emme segab- tarib poole häda pealt tagasi pessa :P. Peale sööki lähevad nad enamasti kõik potile, kuid peale magamist teevad osad häda põrandale. Ja hommikuks on ka üksjagu minikringleid põrandal. Osad tited käivad küll potil, kuid upitavad oma pepu üle ääre, ja häda maandub ikka põrandal :) Aga tähtis on püüdlikkus :D
Peale sööki mängitakse juba 15-20 minutit(kuidas keegi jaksab). Õpetan pisisid ka pudelist jooma.. paraku on tagumised käpad veel nii nõrgad et neil seista et pudelini upitada, ei tule välja. Hoian ise neid pudeli juures. Kõik peale poisi nr.3 joovad sealt... Kanasüdamed maitsevad ka kõikidele :) Pontsik krõbistab ka kuivi krõpse, teised ootavad pehmikuid.

Pilt Pilt
pontsik magab.. ja haigutab
Pilt
kõige väiksem(poiss nr.4) ja kõige suurem plika( pontsik) Väikseim poiss on ka kõige tumedam.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 18. juuli 2011, 00:15

Laheeee- väiksel plikal läksid õhtul mõlemad silmad korraga lahti :D Ja homme peaks minema ka kõige väiksemal poisil- mõlemates silmades on pilud juba sees.
Pisid on ikka nii tublid- kui Debbsu ei ole segamas- peale sööki ei teinud õhtul keegi oma häda põrandale. Kuid kui Debbs on juures, siis ta tirib tited potilt ära. Enne söötmist just nägin kuidas Debbs tassis 2x järjest tite potilt minema. Ja siis tassisin ma Debbsu minema- ta alati valmis kohe puurist lahtkuma kui luugi avan :D Ja titt sai 3x minna potile...
Ja kui Debbs on puuris, siis tited teevad põrandale ja siis Debbs ise trambib seal otsas( ta enamasti üldse ei maga, aint mässab mööda võresid turnides ning neid kangutades) :grr:
Vaikselt upitatakse end ka pudelini.... osad juba peaaegu saavad ise. Ja krõppareid avastasin ma ka nad söömast. Sest kui Debbs on puuris, siis seal pehmikuid ei ole, kuna ta sööks ise kõik ära( mul pehmikuds segatud RC kitteni konserviga). Pehmikuid saavad nad siis, kui Debbs on kas toas jooksmas või transas kinni.
Täna(eile) tittedel ikka väga tegude(avastuste) rohke päev olnud.
Nad on ikka niinii armsad :biglove:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Johhi » 18. juuli 2011, 16:13

Väga armas vaadata, kuidas kutsikad emale järgi lähevad. :)

Nad on teil ikka eriti armsad (esimene pilt on VÕRRATU)! :biglove:
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 19. juuli 2011, 18:38

Oh pagan, ma olen ikka niiiiiiiiiiiiiiiiiii paljust ilma jäänud :( aga pole miskit, nad alati ülinummid olnud ja on edasi ning õige pea toon tited uuesti koju ja siis saan ise nendega mässata....ööd ja päevad... :D tahaks juba oma viiksuvaid ringituiavaid pehmeid ja karvaseid...mmmmmmmm... :ups:
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 19. juuli 2011, 19:59

Hehee- viiksumist enam ei ole :) Ei mingit kisa- me oleme juba tegijad :D
Kõik tited joovad pudelist. Ja söövad ka kuivi krõppareid, kuigi tundub et kõhtu täis nad veel krõbistamisega ei saa. Väga isukalt süüakse pehmikuid. Ja kui Debbyt ei ole puuris käiakse ilusti potil. Debby on aga täitsa segane no ei lase tittesid potile, tassib minema :P Aga ise pesas olla ei taha- üldse puuris mitte. Ja täna oli tema kord vabadust nautida- tegi katuseluugi lahti ja toimetas elamises. Kuid nii palju kurja kui mu kaagid ta teha ei jõudnud. 2 lille kaevati üles. Ja kringli jättis põrandale...
suurem plika kaalub juba 305g väikseim poiss 233g :)
Ja kõikidel on silmad lahti.. osadel on nats hiinlased küll veel ;)

Jäi mainimata, et olen avastanud nr. 2 poisi 3x dead sleepi magamas. Eile korra ja täna 2x. Eile korra ehmatasin ka ära- täielik sült oli käes ja liigutamise peale ei ärganud...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 21. juuli 2011, 19:39

Kuna Debbs pole enam huvitatud tittede eest hoolitsemisel ja puuris olles aint märatseb ja tekitab segadust, sai ta üleeile tittede juurest eemaldatud ja kolitatud oma plikade juurde.
Öö magasin kõrvatroppidega, sest oli vaja ikka mööda puurivõresid turnida ja võresid kangutada. Eile õhtul lasin ta tittedega kokku, et tissudes põletikku ei tekiks, kuna seal on veel piima. Tited said piima aint nii u. 10 sekundi jagu sest Debbs ei püsi paigal vaid tuiskab mööda puuri. Sõi -jõi, tassis tited pessa ja hakkas võredel turnima. Ööseks sai puuri katuseluuk ka tabalukustatud... kuid tühjagi- hommikul kui ärkasin, kuulsin et köögist tuleb kahtlast kolinat... debbsu tuli vastu :) Sigatseda ta veel ei olnud igatahes jõudnud.. kuid uskumatu millisest katuse praost ta end välja pressis.. et ikka nii suur soov oli minema saada.
Ja kohutav milline oli puur- kui Debbsu pole puuris, käivad tited u. 70-80% potil, vahel mõni ajab oma pepu üle kolmnurga serva(ise on potil, kuid junn maandub siiski põrandale). Kuid kui Debbs on puuris, ei luba ta tittedel potil käia- tirib natist tagasi pessa.. ja siis läheb ise potti ja puurivõredele turnima. Pärast on nii puurivõred kui ka pesa ja puuripõhi kakiseks trambitud Debbsu poolt. :(
Pilt
täna hommikune puuri välja nägemine :P :( (debbsu tõstsin pildistamise ajaks juba ära) (igal hommikul ja õhtul pesen puuri ja kausid täielikult puhtaks, kui on töövaba päev, saab veel päevalgi pestud)

Ja lõpuks ometi suutsid poisid plikade kaalust mööda seilata :D (muidugi suurest plikast veel jagu ei saada, tema juba tegija igas mõttes)
plikad: 318g ja 280g
poisid: põnn1-291g, põnn2 295g, põnn3 273g, põnn4 235g. (Enam polegi kaalud suuruse järjekorras nagu ma nad alguses panin- selle järgi saidki põnnid endale selle niinim. "nimenumbri" :) )
Pilt
põnnid puhtas puuris, pesas tudul
(täna nt. nii palav, et nad on avastanud enda jaoks magamiseks puuri põranda ja ka poti)
Pilt
poiss2 käpad
Pilt Pilt
poisipõnn3( ka tema oskab nagu nr. 2-ki magada dead sleepi, väntsuta kuidas tahad)

Pilt
suurem plika tegemas RC reklaami ;)
Kõik tited on nii asjalikud juba, et ema järgi ei nuta enam keegi. Aga kui Debbs puuri panna, siis tuleb küll kõva hädakisa :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas maris2 » 21. juuli 2011, 20:14

See viimane pilt on vahva. Ja need pisikesed käpakesed :biglove: . Suurem plika tundub ikka üsna suur juba olevat.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 21. juuli 2011, 20:25

Teistega võrreldes ongi ta nagu hoopis mujalt pesast. Asjalik ja toimekas ;) Arengus on kõikidest ees. teised on nagu tuhkrubeebid, tema nagu tuhkrukutsikas :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Anete12 » 23. juuli 2011, 11:47

Oh mis armsad beebid! :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 24. juuli 2011, 14:00

Titad on nüüd 6-nädalased. :flo: Ja polegi enam kui aus olla eriti titad...
Seoses möödunud palavate ilmadega arvasid titad, et pott kõlbab jahutavaks uinakuks ja seega tuleb hädad teha mujale...
Pilt
magaja( nii kui üks lahkus potilt magamast saabus kohe uus)

Reedel töölt tulles olin ma eriti üllatunud.... keegi tittedest oli kakinud teisele titele selja peale.. too magas kringel seljas( "kena" ja laiali määrimata alles)
Pesamajake sai ka välja visatud, kuna arvati et ka see kõlbab wc-ks, kui keegi poti on magamiseks hõivanud :) Ja pott kõlbab peale magamise ka kaevandamiseks...
Tited on üpris aktiivsed ja mängivad isegi oma 30 minutit järjest. Eile said nad sünnipäeva puhul ka oma esimese kanakaela ja limpsu Nutrit :) Kõik olid kingiga rahul- mekkis küll. Lihasöödikud eraldasin suurtesse kaussidesse ja puurinurkadesse - muidu oli kisma ja kisa. Päeval on nad saanud veel 1 korra ka pehmikuid, kuid muidu saavad ise ka hakkama juba kuivade krõbinatega( igaks juhuks olen korra päevas andnud pehmikuid, et äkki mõni äpum ei saa veel nii hästi jagu ja siis on kõht pooltühi kogu aeg)
Pilt
oma privaatne "nurgake" kus liha järada
Kui kõik teised tited on hambulised ehk hammustavad kiskjad, siis suurem plika on nii nii lahe mutike, et tema enam(alguses, tulles mu juurde elama, siis küll) ei hammusta, oskab mu sõrmedega nii mängida, et hammastega haiget ei tee... ta on nii nii armas tibi :biglove: Ja ta on ainuke keda saab juba ka musitada, saamata vastutasuks huulerõngaauku :D ( tema peidaks ära, kui Siret õhtul tittedele järgi tuleb :P ;))

Aga Debby vist lapsendas Deeli ära :D Kugiseb tema juures ja peseb teda puuris. kuid kui Alli tahab taga mängida, siis Debbs aint vingub( u. nagu alli teeks mängides talle haiget).
üks videoke magavast ja siputavat poisikesest nr3:
http://www.youtube.com/watch?v=av6YxZVQT2w

ja pildid:
Pilt
plika nr1 kaal:351g (eilse seisuga)

Pilt
plika nr2 k:317g

Pilt
poiss1 k:300g

Pilt
poiss2 k:331g

Pilt
poiss3 k: 305g

Pilt
poiss4 k: 265g
seebikaga oli neid kole raske tabada- enamasti kui kaamera jõudis ära teravustada ja tahtsin "tulistada", oli titt juba asendit või üldse kohta vahetanud :D

Õhtul lähevad titad ja Debbsu oma koju tagasi.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas maris2 » 24. juuli 2011, 14:13

Poiss nr 2 ja plika nr 1 :biglove: , nad tunduvad teistest suuremad. No see kringel teise seljas, lausa uskumatu. Kuid ka Edison magab meelsasti graanulitel, kas seal siis tõesti jahedam?
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Anete12 » 24. juuli 2011, 18:26

Nr1 pliks on tõesti hiiglama nunnu! :biglove: Vaatan, et tal ainukesena(?) ka selgelt mask juba ammu näos kui teistel.
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 24. juuli 2011, 22:21

Titad on läinud :hanky:
kuid lahkumine toimus kringliga :D:
Pilt
(tegelt küll enne kui Siret tuli juba- poiss1 lasi poiss3-e täis, oli küll potil kuid pepu oli vales suunas..., käis pesus...)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas Anete12 » 27. juuli 2011, 14:38

Lahkumiskingitus! :rofl:

Karvasuslik, aga kas kõik pojad on broneeritud? (Huvi pärast)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas postituvi » 27. juuli 2011, 14:50

Nii palju kui mina tean, siis ei ole kõik bronnitud. plikad vist küll, kuid kõik poisid mitte :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 27. juuli 2011, 22:40

no on ikka nummid :) pild peal :) aga kodus, puuris on nad veelgi änksamad! ei tea, kas raatsingi loobuda :P korralikku pulli teeb kogu mu kamp, eriti, kui Debbsu ka jooksma lasen samal ajal, kui põnnid puuri puhastamiseks tuppa jooksma lasen. Rääkimata sellest, et Rets on omajagu segaduses - oli üks, järsku on neid igal pool viiksumas, kisamas ja ringi tuiamas :D
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Debby kutsikad 2011

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 27. juuli 2011, 22:52

Anete12: Plikad on bronnitud, poisid on veel vabad (kuid mõtlejaid on ;) )
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Pesakonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist