Pepsi

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Pepsi

PostitusPostitas PEPSI (Teema autor) » 18. juuni 2009, 22:11

Ok, sain nuud prugikasti temast eemale.Talle vist meeldib sibul nuud ka, kartul talle huvi ei pakku, l2hen temaga kooli l6pu aktusele : D laup2eval
Talle meeldib ,kui mu juukseid lakkuda on peale pesemise, nii naljakas xD
PEPSI
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pepsi

PostitusPostitas väike kuradike » 19. juuni 2009, 11:56

Kas sa paned peale pesemist mingit hooldusvahendit ka juustesse - balsamit vms? Kui see juustes on, siis ma väga ei laseks lakkuda, me ei tea, kuidas need asjad tuhkrutele mõjuvad.
Minu omad tahavad ka peale seda kui ma duši all käin lakkuma minna dušipõrandat, aga ma igaks juhuks ei lase. Pole vaja, et nad seepi vms sisse lakuvad.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pepsi

PostitusPostitas Sun- » 26. juuni 2009, 11:32

Väga armas tuhkru tüdruk! Tore, et sa ta paaritamise suhtes ümber mõtlesid ja teisi pisilasi kuulasid, see on su Pepsile tõesti parem! Vahva on ta. :)
Sun-
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 90
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pepsi

PostitusPostitas PEPSI (Teema autor) » 28. juuni 2009, 00:36

väike kuradike kirjutas:Kas sa paned peale pesemist mingit hooldusvahendit ka juustesse - balsamit vms? Kui see juustes on, siis ma väga ei laseks lakkuda, me ei tea, kuidas need asjad tuhkrutele mõjuvad.
Minu omad tahavad ka peale seda kui ma duši all käin lakkuma minna dušipõrandat, aga ma igaks juhuks ei lase. Pole vaja, et nad seepi vms sisse lakuvad.


Ei ei xD ega ma seebitud peaga ringi ei k2i : ) lihtsalt kui pesed pea puhtaks, see sampooni l6hn j22b sulle kulge ja tuhkrutele see meeldib
PEPSI
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist