Ronja

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 02. juuni 2009, 12:22

Eile õhtul tõime koju oma pisikese tukruplika Ronja, pärit on ta kasvatusest Predator. :-)
Sündinud 9. aprillil 2009, ema on Mirell Quicksilver ja isa on Helves Hubert.
Värvuselt on Ronja soobel, pesakonnas kõige heledam.

Sõit Tallinna lähistelt tagasi Tartusse möödus üsna rahulikult rahulikult, plika tudus süles ja natuke uudistas autos ka ringi. Linna jõudes panin ta transpordipuuri, et poes käies ta istme alla ei poeks vms...vaevalt jõudsin puuri ukse kinni lükata kui plika oli poole kerega uksest läbi... Ukse võrel olid liiga suured augud sellise pisikese kutsika jaoks. Täna sai viga parandatud, otsisin oma käsitöökarbist peenikest traati ja heegelnõela, heegeldasin augud lihtsalt väiksemaks :-D

Uues kodus pole ta eriti ringi veel käinudki, olgugi, et luba on tal igalepoole minna, eelistab ta oma puuri ning selle ümbrust.
Eks kõik taha veel harjumist. Meie harjume uue tegelasega ja tema meiega ja uue elamisega. Loodetavasti saame hammustamise kombest ka jagu ja küllap ka hädad hakkavad rohkem potti maanduma.
Ja kunagi kui ta lubab endale traksid selga panna, siis tuleme vabalt teiste Tartu tõhkudega jalutama.

Igaljuhul olen ma väga õnnelik, et mul selline pisike nunnu Ronja on :happy:
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas maris2 » 02. juuni 2009, 13:58

Traksidega nii ,et see harjutamise asi, eks nad ole alguses ebameeldivad. Mäletan kui enda omale esimest korda traksid peale panin, siis vedeles maas ja ei liigitanud ennast ja natukese aja pärast hakkas ennast mööda maad nühkinma ,et äkki tulevad nii ära :-)
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas Kati » 02. juuni 2009, 14:01

Meil nii, et kui toas oleme ja traksid peale panna siis nühitakse ringi nendega. Aga õues unustatakse kohe ära, et traksid küljes ja uudistatakse ringi.
Õnne ka kutsika puhul.
Bob & Neegu
Kasutaja avatar
Kati
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 4
Pildid: 9
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas väike kuradike » 02. juuni 2009, 14:54

Üks pikk pai ka meie pättide poolt :happy:

Huvi pärast küsin, millised traksid talle muretsesid?
Ma alguses ostsin enda omadele sinise vesti, see püsis neil küll seljas, aga ega see neile ei meeldinud. Vahetasin need välja ise tehtud ümber kere käiva paela vastu(käib kaheksas kõhu alt) - see on kerge, ja ei võimalda neil eriti välja vingerdada, ning suurust saab reguleerida lukustiga(nagu kapuutsipaeladel küljes). Mõned omanikud on küll öelnud, et nende omad suudavad välja vingerdada, niiet eks igaüks peab lihtsalt omale sobiva leidma :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 02. juuni 2009, 14:54

Natuke aega tagasi proovisin, lasi külge panna, aga kui maha sai siis hakkas püherdama ja ringi kimama.
See õues proovimise variant on päris hea :) Usun, et võib isegi toimida.
Aitäh kaa :-)
Viimati muutis thea 02. juuni 2009, 15:23, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 02. juuni 2009, 15:04

Traksid on meil sellised, et üks võru käib ümber kaela, ja teine ümber kere, seljapeal on nõks, kuhu saab jalutusrihma haakida. Kuljusega. "Living world" tuhkrutraksid
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas elina1987 » 02. juuni 2009, 19:40

kuidas muidu pisikesel ka läheb?
elina1987
Õigekiri longab
 
Postitused: 120
Teemad: 8
Pildid: 3
Asukoht: Kaberla, kuusalu vald, Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 02. juuni 2009, 21:08

Täname küsimast, hästi läheb :)
Tudub palju ja tasapisi harjub uue elamisega.
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 03. juuni 2009, 19:49

Täna oli pisikesel põnev päev.
Ronja rändas transpordipuuris minuga kooli kaasa. Sealt võtsime sõbrannad kampa ja läksime grüünele trakse katsetama. Sahistasime muru sees ja natuke kaevasime liivaaugus.
Traksid on talle veel natukene lohvakad, aga küll ta kasvab :) Prooviks vist ostan need kapuutsi-nööri-moodi traksid ka, kui kuskil poes silma jäävad. Mulle tundub, et nendega oleks praegu kindlam. Üks võimalus on muidugi ise väike vestike õmmelda...
Tundus, et tal oli päris vahva õues, vahepeal ronis ikka mööda pükse üles ja proovis jaki alla peitu minna, aga esimese korra kohta läks minu arust väga hästi.
Pärast ajasin mina koolis oma asju ja tema tudus mõnusat tuhkruund. :)
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas Marilin » 03. juuni 2009, 20:07

Tere ka minu poolt teile siin.

Ronjal ei ole ju marutaud ja viimane kaitsesüst veel tehtud? Siis ei soovitaks väga käia kohtades, kus käib teisi loomi. (Mul hetkel ei köida üldse, mis koht see güüne on..) :roll:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas maris2 » 03. juuni 2009, 20:18

Meil oli ka nii ,et Bull sündis aprilli lõpus ja tõime koju enne jaanipäeva ja siis tegime süsti ära juuli kuu alguses ja alles siis läksime õue. Muidu hingas värsket õhku lihtsalt rõdu peal ja proovisime traksidega harjutada.
Ja mina sain need nöörtraksid Tallinnast Hortesest, ja tegelikul neid lihtne ka ise teha aga selleks peab neid muidugi enne nägema. Aga ma pole loomapoodides neid eriti kohanud ja müüad ei tea neist midagi.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 03. juuni 2009, 20:25

Ohsamait, me ei tiku siis enam linnas välja, ennem viimaseid kaistesüste. Kui siis maal, seal ei konda meil võõrad loomad ringi. :)
( Grüüne on üks vana staadion meil siin Tartus. Eks seal ikka käivad ka teised loomaomanikud.)
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas maris2 » 03. juuni 2009, 20:29

Maal? Kui maa asub metsa sees\ juures ,siis seal veel suurem oht, metsloomad, ja nemad kannavad ju igasugu haigusi. Lihtsalt väike tähelepanek.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 03. juuni 2009, 20:31

Ahh :-D
Milline udu ma ikka olen. Püsime toas.
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas maris2 » 03. juuni 2009, 20:34

Pole ju hullu midagi ,kui oma käikudest ja elust siin teistele jutustame, siis inimene kõrvalt saab ikka nõu anda. :wink:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 03. juuni 2009, 20:36

Jaa.
Aitäh hüva nõu eest :)
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 04. juuni 2009, 10:49

Ronja läheb iga päevaga julgemaks ja ikka pätimaks.
Täna oleme terve hommikupooliku mänginud ja ringi möllanud. Korra proovis palmi potis kavata ka, mulda lendas poole toani :-D Igaks juhuks viisin lille silma alt ära, et vältida selle väljakaevamist või veel hullem selle söömist/näkitsemist. Kui eile tegutseti ainult põrandal, siis täna käib elu juba diivanil ja madalamatel riiulitel.
Seoses joogikausiga tekkis mul küsimus, on see normaalne käitumine, kui ta joob sealt ja siis vahepeal kaevab seal sees? ( Pärast on esimesed käpad üleni märjad) Vett vahetan tihti ja väga külma ei pane. Kõiks peaks okei olema, loodetavasti on tegemist lihtsalt väikese krutskiga. :happy:
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas maris2 » 04. juuni 2009, 10:58

Ma arvan, et see kaevamine on see ,et ta tahab selle veekausi tagurpidi keerata. Kas see kaus on tal põrandal kuskil? Mina sain ka esimese paari päevaga selgeks, et põrandale pole mõtet veekaussi panna, sest endal pärast palju koristamist. Sai ostetud metallist kaus ,mis käib puuri külge, ja siis veel see veepudel ka plastmassist mis tavaliselt puuridega kaasas. Ta kindlasti õppib ära kuidas need pudelid ja kausid sealt puuri küljest ära käivad :-) . Ja mul nüüd siis talle kohe kolm joogi kohta pandud. Üks kauss lausa kruviga puuri küljes kinni sest teised ta lihtsalt ajab alla,aga palavaga pole siis ju kuskilt juua.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 04. juuni 2009, 11:20

Veekausi jaoks on puuris selline kõrgem vorp, kus kauss kindlalt paigas seisab. Ümber pole õnneks seda võimalik ajada:)
Viimati muutis thea 04. juuni 2009, 17:59, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas Marilin » 04. juuni 2009, 11:31

See on tuhkrute puhul täiesti normaalne, kui veekausis ollakse käppapidi sees, üritatakse seda kaevata ja tõmmata. :-D Sellepärast ongi mu arust kausile parem moodus panna veepudel, pole võimalik seda ümber ajada ega midagi.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 08. juuni 2009, 16:24

Ronja on meie peret rõõmustanud juba terve nädal!:)
Mulle tundub, et ta on päris palju kasvanud selle aja jooksul.
Kolm päeva tagasi kolisime suveks maale, kahjuks pole tal siin rohkem ruumi kui linnakodus. Puuri panime esialgu kööki, sest see on ainuke tuhkrukindel ruum meil majas. Aga vaatamata kitsastele oludele saab ta siin kõvasti möllata. Lemmik mänguasjadeks on kujunenud tühi veepudel , väike pehme pingviin ja üks karumõmm, kes on temast poole suurem. Hästi väga meeldivad talle ka jalad, vahet pole kas sokkides või paljad, ikka on hea pureda.
Mulle teeb suurt headmeelt see, et juba 80% hädadest lähevad õigesse kohta, noh, mõnikord juhtub ikka õnnetusi, aga need satuvad ka enamasti puuri, mitte kööginurka.
Köögis on tal lemmik peidukas ka, me nimetame seda "staabiks", see suure kapi alune, kust ilma nutriplusi või pika kolistamise ja hõikumise peale looma välja ei saa. Ma küll proovisin teed sinna blokeerida, aga liiga hilja, ta oli juba korra seal käinud ja ennem järgi ei jätnud, kui oli sinna sisse murdnud.
Mõnikord mulle isegi tundub, et ta juba saab aru, et ta nimi "Ronja" on. :-D
Enamus inimesi, kes Ronjat on näinud on temast vaimustuses, eriti kui on näinud teda mängimas ja kugisemas, ainult vanaema teeb mulle muret, ikka käib siin ja siis natuke poriseb, et kas ikka on vaja seda suurt kasti siia nurka ja mis kasu sellest loomast on... Mh. Ma proovin mitte välja teha, sest mulle on see väike pätt väga oluline ja temast on nii palju rõõmu.

Tervitame sugulasi ja tuttavaid :happy:
Thea ja Ronja
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas kertu0208 » 08. juuni 2009, 22:24

Kõik vanaemad on vist sellised, minu vanaema ei ole samuti rahul mu loomaaiaga. Ronja on väga armas tuhkruke. :biglove:
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas Marilin » 09. juuni 2009, 02:06

Minu vanaema oli ka alguses väga Maasika vastu, kui ta võtsin. Põhiline jutt oli muidugi see, et haiseb kohutavalt jne. Nüüd aga alati, kui vanaema juures käin, siis on tema suurim kussutaja Maasikal. Delisat ta veel näinud ei ole. :roll:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas väike kuradike » 09. juuni 2009, 15:02

Minu vanaema armastab meeletult mu pätte, käib iga nädal nendega kaks kodra vähemalt mängimas, ja nüüd suvel nõuab, et iga nädalavahetus tema juurde maale viiks :happy:

Nööritraksid olid olemas eelmisel suvel Horteses Pärnu maanteel, ja mingi kuu aega tagasi Ossu loomapoes Norde Centrumis. Maksab mingi 100 eeku vist, ja sinna peaks juurde ostma kapuutsiklambri Abakhanist või kuskilt taolisest kohast. Siis saab vastavalt tuhkru kasvamisele ja kahanemisele seda täpselt reguleerida. Soovitan ära proovida :happy:

Joogikausis kaevandamise vastu panin mina neile puuri külge klambritega joogikausi, ning selle kallal natuke logistati, aga nüüdseks on see rahule jäetud. Eks noortele loomadele on kõik uus ja huvitav, mida vanemaks saadakse, seda targemaks saadakse. Nüüd ronib mul Sylvester vetsupotti solberdama :bang:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 10. juuni 2009, 15:53

Ma loodan, et mu vanaema ka ajapikku ikka harjub, korra juba ta ütles, et ta on ikka nii nunnu, need väiksed valged kõrvad ja.. :biglove:
Vetsupotis pole mu pätt veel käinud :-D Õnneks!
Ma olen teda nüüd kaks päeva järjest süles õue kaasa võtnud, kasvõi passime natuke aega trepi peal, nuhutab küll värsket õhku, aga siis hakkab riiete alla pugema ja nagu kardab, eks see on vist normaalne...uus ja võõras värk ja kõik need hääled.. Ümber maja on meil suured puud ja palju linnupesi, linnud hakkavad teda nähes kriiskama, peavadteda vist väga ohtlikuks. :)
Täna ikka ahastan siin omaette, sõnusin vist ära oma 80%-jutuga. Eilsest saati pole ükski häda õiges kohas maandunud, puuri küll, aga mitte õigesse nurka.
Eile sai ta kahe kuuseks, selle puhul käis ta pesus ka, ega talle see "kingitus" väga ei meeldinud, aga tehtud see sai. (Muidu poleks hakanud jamamagi, aga tal käpakesed kuidagi haisesid, eks paterdab ikka läbi oma loikude, kui ma kohe peale sai satu.)

Nöörtraksidega pole veel tegelenud- poes (Tartu PetCenter) nägin küll vist taolisi, maksid u 50 krooni, vist olid mõeldud närilistele.
(Muide, soovitan tartukatel sinna poodi vaatama minna, eile kleepisid nad suurtele ratastega puuridele müstiliselt väikeseid hindu peale.) :-)
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 11. september 2009, 15:05

Üle pika aja kirjutan natuke Ronjast kaa:) Suve veetsime maal, selle ajaga kasvas pisike pätike suureks pätikeseks. Traksidega pole meil enam mingit probleemi, talle väga meeldib õues ringi uudistada ja kõige lemmikum tegevus on lillepeenardes ja mutihunnikutes kaevamine- seda teeb ikka tõsise kirega.
Natuke on veel probleeme potile pihta saamisega, aga vähemalt enamus maandub ikka puuri...toanurka jätab üllatusi harva:)
Muide, pussu pole ta veel kordagi lasknud. :D Omamoodi täitsa tore, et ta ei haisuta, aga ma ei julge hõistata ka väga... äkki just täna laseb pussu lahti.
Sületuhkur ta väga ei ole, pigem selline rahmeldis ja uudistaja, ta tahab ikka ringi vaadata ja igalepoole sisse pugeda.
Süüa meeldib talle ainult oma krõpsu, mõnikord muna ja kana liha. Lemmik maiustus on kahtlemata nutriplus.

Nüüd oleme suurema osa ajast Tartus, läheks hea meelega teiste pättidega jalutama- Ronja pole veel omasugustega kohtunudki. Ainult koera on lähedalt näinud, aga see ka kartis teda niiet mängimisest ei tulnud midagi välja.

:)
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 14. oktoober 2009, 11:14

Käisime Ronjaga eile steriliseerimisel.
Ööseks panin puuri voodi kõrvale ja hoidsin tal silma peal nii palju kui endal silmad lahti püsisid. Haava vastu pole õnneks suurt huvi üles näidanud. Juba sööb, joob ka ilusti, tundub, et kõik läks hästi :)
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas maris2 » 14. oktoober 2009, 11:37

Ega nad selle haavavastu ei tunnegi eriti huvi. Bull oli juba järgmisel päeval vist tema ise, ainult ei rahmeldanud nii palju kui muidu. Head paranemist teile :-)
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas thea (Teema autor) » 14. oktoober 2009, 12:26

Aitäh (:
Kasutaja avatar
thea
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronja

PostitusPostitas elina1987 » 09. aprill 2010, 20:21

Emme Mirell ja vanemõde Paks soovivad palju õnne sünnipäevaks!
elina1987
Õigekiri longab
 
Postitused: 120
Teemad: 8
Pildid: 3
Asukoht: Kaberla, kuusalu vald, Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist