väike Tuti

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 18. august 2009, 22:12

Aga mõtle nüüd, et kuskil võis olla nii, et metsa tuhkur tuli kelleki maja juurde poegima ja hülgas pisikesed ja hea inimene võttis nad endale ja tegi neile bassid ja kiibistas nad ning pani maximasse müügile, miks muidu oli 3 ühe pesakonna kutsikat seal? Ei muidugi võib olla, et ta on veel pisike jne, aga vabalt võis olla midagi taolist. Mulle tundub, et ta ei ole piisavalt ema hoolt saanud, kuna ta imeb Tuti kõrvu magama jäädes ja Tuti võtab teda kui oma last, peseb teda ja pidevalt kanseldab (veab kratist). Mina igatahes arvan, et ta on metsik.
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas kertu0208 » 18. august 2009, 23:35

See jutt kisub juba väga teemast mööda, aga ta võib olla vabalt kuskilt välismaa farmist, kus ei tegeletagi loomadega, toodetakse lihtsalt juurde loomapoodidesse viimiseks vms.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Marilin » 18. august 2009, 23:48

Jah seda ma juba usun ise rohkem, mis kertu0208 kirjutas, sest nii see ongi minu teada ka, et loomapoodides on tuhkrufarmidest toodud loomad.
Ja ma vaatasin su Batman´i pilti ka. Minu teada metstuhkrud on palju tumedamad ka.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 19. august 2009, 17:59

Poest öeldi, et eesti loom.
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas helen125 » 19. august 2009, 18:52

Poed võivad rääkida seda ka, et supper sugupuu ja pool kullast loom standart värvi :lol:
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 19. august 2009, 19:04

Kui ma Tuti ostsin siis öeldi, et lätist ja kui Batmani ostsin siis öeldi, et Eestist .. No ma ei tea, te ise ka ei tea :D. Ma arvan, et pole mõtet vaielda, las ta olla see kes ta on, minu nunnu :).
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Marilin » 19. august 2009, 19:17

Ehh, ma ei üritanudki vaielda ega midagi :umm: Lihtsalt ütlesin oma arvamuse, et mu jaoks vähe tõenäoline, et metsloomad loomapoodi viidud. Aga okei, kunagi ei või ju teada.
Kindasti on ta sinu nunnu! :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Misty1 » 19. august 2009, 21:02

Nuuh kuidas väiksel sõbraksel läheb? Kindlasti oli tegu ka mingi stressiga.Ta oli vist kaua üksi, kui teised ära müüdi ja see tilluke kast, milles nad seal poes-ebaloomalik. Armas , et Tuti ta ,,pojaks,, võttis :biglove:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 19. august 2009, 21:30

Pisike on väga msuimajas loomake :). Ainult musitaks. Batman tahab Tutiga mängida, aga Tuti ei võta vedu ja Batman väsib hüppamisest ära ja siis Tuti hüppab pisikesele peale oma pakus kõtuga ja siis läheb lustimiseks :D. Selline on meie igapäeva elu. Pisike hüppab niii kõrgele! Tuti ainult roomab ja veretab end voodist alla, aga Bätu hüppab jube kõrgele! Hmm, mis ta veel teha oskab..sisiseda oskab, vahest kui ta mingi maiuse kätte kuskilt saab, siis ei saa seda tagasi võtta sest ta hakkab sisisema ja tahab kallale tulla ja teeb sellist naljakat haukumis häält, aga sellest ma juba rääkisin.. Aa, vahest ki Tuti Bätu ära kaotab siis ta hakkab mööda tuba ringi jooksma ja nuhisema (või noh seeb seda lahedat häält) nagu otsiks teda ja üles leiab siis hammustab talt kõrvast umbes nagu ''kus Sa olid, ma olin mures'' .
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas Marilin » 19. august 2009, 21:41

Oh, teil on siis täpselt samamoodi nagu meil alguses oli, kui Delisa pisem oli :-D Noh kõrgustesse hüppeid teeb ta siiamaani. Ja meil oli veel nii ka, kui Delisa ise Maasikast eemale jäi, siis hakkas nutma.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väike Tuti

PostitusPostitas banaanimoos (Teema autor) » 20. august 2009, 14:25

Nii armas, et nad üksteist omaks võtsid. Algul ma kahtlesin, aga juba esimese päeva õhtu lõpetasid nad ühes pesas tudides :).
Kasutaja avatar
banaanimoos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline