Nera (Bullbergid: Bull,Bindi ja Edison)

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Bullbergid- (Bull), Bindi ja Edison

PostitusPostitas 3rika » 20. mai 2015, 16:02

Aeg läheb tõesti kiirelt. Alles ma ju käisin teil külas ja tutvusin Bindiga, kes tol hetkel oli veel üksinda... Ja juba sai Edison 4! Täiesti uskumatu!
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bullberg Edison

PostitusPostitas maris2 (Teema autor) » 10. september 2015, 20:16

Edison hakkab vaikselt toibuma. Enam ei otsi nii palju Bindit . Mina aga vahel just kui kuuleks teda tulemas :( . Nii raske ja valus on temale mõelda, pisar tuleb ikka silma.
Koristasin põhjalikult Edisoni tuba, panin ühe oma koti ukselingi külge rippuma, Edison arvas et seal see on lahe magada. Üldiselt ta päeval ainult magab ja õhtul siis tahab mängida. Täna rikkusin ta une ära ja viisin ta naabermaja Toivoga jalutama. Koju jõudes nõudis süüa ja ruttu tuttu, äkki uni läheb ära.

Pilt
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Nera ja Bullberg Edison

PostitusPostitas maris2 (Teema autor) » 08. juuni 2016, 11:18

Muutsin teema pealkirja juba ammu ära aga kirjutada kuidagi pole tahtnud. Seega.
Meil siis kodus uus paskaak nimega Nera. Ma poleks endale uut tuhkrut võtnud, aga. Mõtlesin et kui üldse veel tuhkru võtan siis saab see olema loom kellel on hädasti kodu vaja . Ja nii läksgi. Ühel päeval sattus Tartu varjupaika terve pere tuhkruid. Otsus Nera omale võtta tuli ruttu. Võibolla sellepärast et Nera on välimuselt veidi Bindi moodi.
Koju saabudes oli Nera piraaja. No mina ei saanud näppe väga veriseks. Vaid kerge kriimustus. Aga Lennart sai ikka ja saab täna ka veel ikka korralikult pureda. Ei tea kas Nera on minu välja valinud või miks ta Lennartit pureb. No ma muidugi alguses kaitsesin Nerat Edisoni eest ka, ta tundis end mu süles turvaliselt. Tänaseks on see pisike piraaja aga minuga tõeline musipall. Lennart ütleb et olen ta ära hellitanud, aga ta ise on muutunud selliseks takjaks mu küljes.
Edisoniga nad alguses läbi ei saanud. aga arvan et mingi kuu või poolteist läks ja siis oli juba enam vähem. Ei pidanud enam tubade vahelt uksi kinni panema ja sai normaalselt elada. Ega ma nende lepitamiseks ise suurt midagi teha ei saanudgi. Edison otseselt ei rünnanud aga endale ligi ka ei last. Kui kokku said siis oli terve elamine haisu täis. Kui ma nägin et lahti olles kismat pole siis hakkasin neid juba ööseks ka koos lahti jätma. ma arvan et läks kokku umbes kaks kuud. Nera saabus meile märtsis ja nüüd juuni alguses suudavad nad juba kaisus ka magada. Ma arvan et see läks meil isegi hästi. Alguses tundus et see lugu on lõputu. Naljakas oli aga see, et kui nutrit neile andsin suutsid nad seda koos lakkuda ja tegid teineteisel suud ka puhtaks. Kui nutri lõppes siis oli kisa taevani ja haisu tuba täis.
Nera peab veel vetsu kombeid õppima. Ta teab kus kast on aga teeb ikka enamus ajast kasti kõrvale.


Nera
Pilt

Pilt

Kahjuks ei ole mul hetkel arvutis pilte kus nad koos oleks, sõbralikult.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 19 külalist