Tuhkur Briti

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas triinabelle » 06. aprill 2009, 20:20

Tere!
Jälgin viimastel päevadel foorumit just selle teema all. Nii tore, et kõik paremuse poole liigub! Tunnen ennastki veidi süüdi selles, et puur nii hirmus asi on, kuigi ega seal ju muud võimalust polnud. Kui see - puur siis - igal ajal mõlemale loomale saadaval on, siis on ehk ka kergem sinnapugemisega harjuda ja see muutub igapäevaseks asjaks. Ma saan aru, et narkoosist toibumine läks nii nagu ikka ja Bossukas tunneb ennast nii hästi kui nendes tingimustes tunda võikski! Pai ka minu poolt - ükskord musi ka - ta ei teagi, aga ta sai juba mõned kui magas :sneaky: Minul endal on veel aeg-ajalt silme ees see ilme, millega mind sealt puuriservast vaadati ja see meeleheide kui süstimispuurist enam välja ei saanud. Aga ma loodan väga, et ta kunagi saab sellest aru, milleks seda vaja oli!
Kannatust kõigile!
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 06. aprill 2009, 21:11

Oi,kuidas ma kadestan sind,kuna mina veel ei olegi saanud teda musitada!
Arvame ise siin,et ta on ju (arvatavasti) kogu oma eelneva elu puuris pidanud olema ja nüüd kui on siin saanud vabadust nautida,kardab kohutavalt,et ta pannakse puuri tagasi.2 puuri on meil koguaeg siin nende pesade juures,nüüd panin ühte puuri Bossu söögi/joogi kausikese ka,et ta käiks puuris söömas ja ei kardaks seda nii väga. Kui ta tuleb sööma ja mina lähedal olen,siis vaatab Bossu koguaeg mind,siis toitu,mind,toitu jne.Uurib hoolikalt,et ma puuri ust kinni ei paneks niikaua kui tema seal sööb. Kui käisime siin teiste tuhrutega jalutamas,võtsin Bossu ka kaasa,sai transporidipuuris värsket õhku hingata,kuigi hiljem ma juba kahetsesin,et ta sai kaasa võetud,sest Bossu häälitses jälle nii hirmsasti seal ja olen kindel,et tal oleks kodus vabaduses palju parem olnud. Enne välja minekut sain ma ta puuri ka nii,et kui ta sööma tuli,panin kiiresti ukse kinni. Mul oli nii paha tunne seda teha,nagu oleksin teda alt vedanud. Nüüd panen ma ta puuri tõesti ainult siis kui muud moodi ei saa,st vaja kuskile sõita temaga koos.
Muudmoodi jah ei saanudki ju temaga,kuna kätte ta ennast võtta ei lase,ta ei pruugi sellest aru saada,aga meie teame et nii oli talle endalegi kõige parem!
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas totuliia » 07. aprill 2009, 18:30

Aga mina olen armunud Bossu sabasse :biglove: . Käisin siis Helina juures külas oma nuustikutega. Briti ikka supper, hüpper energiline, Bossu aga uudishimulik numsik. Lähedale küll ei tulnud aga meeletult armas oli ta küll, Nässu sai omale uue sõbranna :happy: . Aitäh et meid sisse lasid.
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 07. aprill 2009, 18:42

Totuke,mis aitäh!?Mul on tõeliselt hea meel,kui siin käite,Lensu hoiab sind ka nii väga juba ja Britil on nii lõbus teistega mängida! Sinu nuustakad on nii armasad,nii rahulikud,neid on nii hea süles hoida,kui Briti sülle võtan,siis rabeleb ennast kohe maha!Energkapomm,nagu ta on. :)
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas maris2 » 22. aprill 2009, 14:58

Tere ,kuidas teil vahepeal läinud ka on??
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 22. aprill 2009, 22:04

Nüüdseks on siis lood sellised,et Bossu ei ela enam meie juures juba umbes nädal aega,võtsin selle otsuse väga raskesti vastu,aga seda tuleb lihtsalt mõistusega võtta :sad: .Nüüd on ta Soomes minu ämma juures.
Bossu ja Briti hakkasid päris palju kaklema viimasel ajal,niiet täiesti tavaline oli see kui Bossu lasi pussu umbes 5-7 korda päevas ja seda ikka korralikult,niiet terve elamine haises kohutavalt,pidin koguaeg tuulutama,kõik aknad pärani,kuna väike laps on majas,siis enne tuulutamist pidin alati talle soojad riided selga panema,sest üks Bossu puss tähendas seda,et aknad pidid pärani olema umbes 15 minutit ja seda siis umbes 5-7 korda ööpäevas.
Briti ei käi meil ''poti peal''.Bossu alguses käis,aga siis hakkas Briti ette kakama vaibale ja Bossu lasi sinna samma kohe järgi.Bossu kakab umbes 2 korda suuremalt,kui Briti.Igakord kui hommikul ärkasime pidime vaatama,et ise ja laps sinna sisse ei astuks. :bang:
Bossul on seal kindlasti väga tore elada,ta elab seal koos ühe koera ja kassiga.Saavad üksteisega väga hästi läbi!Koeraga pidid kaisus lausa magama. :roll:
Üks päev enne seda,kui Bossu läks olin ma kohuatavalt kurb,panin ta jälle puuri kinni,kuna hommikul vara pidi minek olema,ei saanud riskida sellega,et teada hommikul kätte ei saa,siis nutisme koos,tema puuris ja mina puuri ees.Olin kohutavalt kurb! :hanky: Olin temaga seal umbes kella 4ni öösel,siis läksin ära magama.Hommikul vara ajas ämm mind üles,et Bossut ei ole enam puuris.Läksin siis vaatama,puur oli ilusti korralikult kinni,mulle oli täiesti arusaamatu,kuidas ta sealt välja sai.Kui Bossut nägin,oli tal suu juurest natukene katki,hästi vähe.Läksin siis puuri uurima,et kuidas ta sealt ikkagi välja oli saanud,lähemalt uurides sain aru et üks puuri võre osa oli painutatud üles poole,kui teised ja siis sain aru,et ta oli ennast sealt vahelt läbi pressinud,seal 2 cm suurusest vahest :o !(just mõõtsin ära!)Igatahes ütlesin hommikul,et mina ei hakka teda enam kinni püüdma,ma lihtsalt ei suuda seda teha,ajasin mehe üles ja tema siis sai Bossu kätte ja pani puuri.Nii nad siis läksitki.Kui kohale jõudsid,siis ämm helistas,et Bossu täpselt nagu nutaks,silmad pidid märjad olema.Kindlasti oli see lihtsalt juhuslikult nii,aga südamesse läks ikkagi,see tegi mu olemise kuidagi palju raskemaks.
Olen koguaeg ämmale helistanud ja uurinud,kuidas Bossul läheb,kõik pidi väga hästi olema!Seal on suur maja ja palju ruumi jooksmiseks.Ämm ütles,et Bossu on väga mänguhimuline seal,jookseb ja möllab ringi koera ja kassiga,aga inimest endale ikka veel päris ligi ei lase.
Nüüd pühapäeval lähen ka Soome ämma juurde ja vaatan kuidas Bossul on,ei jõua ära oodata,millal teda näen! :biglove: Siis teen palju pilte ja panen üles.
Päris pikk jutt tuli nüüd!Aga selline lugu siis...
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas kertu0208 » 23. aprill 2009, 00:08

Kahju, et sa pidid temast loobuma, aga tore, et ta sai endale hea kodu ja juba koera kaisus magab. :-)
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas väike kuradike » 23. aprill 2009, 11:07

Kahju tõepoolest, aga ehk on tal seal parem, sest ikkagi suur maja jooksmiseks. Ja regulaarsed pussurünnakud jäävad ära.

Mina oleks muidugi tahtnud teda kunagi ikka ka paitada, aga nüüd jääb siis ära.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 23. aprill 2009, 11:27

Olen ka kindel,et talle meeldib seal väga ja Briti tundub ka palju õnnelikum,jookseb rohkem ringi ja mängib palju.
Väike kuradike. Kindlasti saad sa talle kunagi pai teha. Kui Bossu rohkem hakkab inimestega ära harjuma,võtan ma kindlasti ta enda juurde ka suvel,siis oleme põhiliselt vanemate suvilas ja seal pussutagu palju jaksab!
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Harbiny » 23. aprill 2009, 12:10

Noh jah, selliseid raskeid otsuseid tuleb üsna tihti langetada. Elu ongi ebaõiglane. :dry: Aga Bossu üle on mul äärmiselt hea meel et ta sai endale suure nö territooriumi. Kindlasti tal on seal väga hea olla. Eks sinulgi see kurbus aegamööda üle läheb.

Ja ootame siis pilte. :wink:
Tulevik on suur ja sügav kuristik, mida õpin tundma alles siis, kui olen sinna sisse hüpanud.
Kasutaja avatar
Harbiny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 715
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn/Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas maris2 » 23. aprill 2009, 12:24

Mul hakkas ka kurb lugedes, aga ikka ju tal omal ka parem olla kui ei pea kellegagi kaklema. Ja kui ta teiste loomadega seal klapib, siis on ju lausa supper elu tal.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 23. aprill 2009, 12:44

Jah tean ka kindlasti,et talle meeldib seal rohkem,kui siin,aga viimasel ajal,ta hakkas kuidagi hoidma mind.Magas minu juures voodi kõrval maas,või akna laual,ärkasime koos üles,mina läksin kööki kohvi jooma ja tema tõusis minuga ja tuli kööki sööma kohe. Aga see on hea,et ta ei ole kuskil vööraste juures,saan ju teda näha päris tihti. Nüüd hakkan harjuma ka sellega juba,et teda siin ei ole. Juba pühapäeval näen oma mopsukest! :biglove:
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas riinu559 » 23. aprill 2009, 13:55

Tore et Bossul vähemalt hästi läheb ja ta sai kindlasti väga hea ja hooliva pere!

Tervitused Britsule ja Bossule! :)
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Harbiny » 23. aprill 2009, 14:01

Ävv.. :happy: nii armas siiski. Kuid jahh, eks see nii ole. Jõhkralt tahaks neid pilte juba näha !
Tulevik on suur ja sügav kuristik, mida õpin tundma alles siis, kui olen sinna sisse hüpanud.
Kasutaja avatar
Harbiny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 715
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn/Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas totuliia » 23. aprill 2009, 17:32

Aga täna käis Britsu mul külas :biglove: , nii armas pisike tegelane on ta. Bossust on kahju aga loodan et eluke toob ta siia meie juurde tagasi :happy: .
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Babu » 23. aprill 2009, 19:57

Kahju, et Bossu enam sinu juures ei ela, aga hea et ta endale toreda kodu sai.
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas inesza » 23. aprill 2009, 20:49

Kahju kuulda,et Bossu Britiga kakles ja pidite Bossu ära andma... Aga loodan, et Soomes leiab ta endale päris kodu. :) Huviga ootame pildid tegelasest.
ninast sabaotsani.....
Kasutaja avatar
inesza
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 23. aprill 2009, 22:51

Inesza,Soomes minu ämma juures ongi nüüd tema päris kodu. :) Ja nüüd tuli selline otsus,et lähen Soome juba homme,seetähendab,et näen Bossut juba homme! :biglove:
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas stella18 » 24. aprill 2009, 15:43

Bossu ja Briti mõlemad on väga armsad :happy: Kui Soome lähed tee kindlasti pilte ka. :wink:
Tuhkrud ♥♥♥
Kasutaja avatar
stella18
Õigekiri longab
 
Postitused: 101
Teemad: 1
Pildid: 6
Asukoht: Põlva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Goldenfish » 06. mai 2009, 15:47

Kuidas Bossul läheb? :)
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 12. mai 2009, 09:36

Oeh,ei ole siia ammu kirjutanud,kuna tegemisi on hetkel väga palju.Bossule ehitasime hästi suure puuri õue,millest ta kuidagi välja sai,nüüd elab ta õue peal,magab kuuris põhiliselt,kätte ta ennast ei anna,söömas käib trepipeal.Igal hommikul,kui rõdul kohvi jõin,nägin teda aias ringi kepsutmas,kaevas ja toimetas seal. Igatahes tundub,et ta on oma eluga rahul ja kusagile jooksu pista ei kavatse. Mõni päev kirjutan siia pikemalt ja panen pildid ka.
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Degus » 31. mai 2009, 09:50

Oiii! Nii kahju, et Bossu jooksu pistis. Loodame, et tal vähemalt niimoodi hea elu oleks!
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Cismet » 14. august 2009, 17:21

Kuidas siis pisikesel läheb nüüd?
Kasutaja avatar
Cismet
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 01. juuni 2010, 19:57

Ei ole nii pikalt saanud aega siia kirjutada.
Tulime just Soomest,kahjuks Bossust on halvad uudised,teda ei ole pikka aega näha olnud,ju on ta parematele jahimaadele läinud. :( Mõtlesime,et kui ta poleks ehk lõigatud,oleks tal vb olnud pisikenegi lootus looduses ellu jääda,aga mis siin ikka enam heietada. :(
Britil kõik ikka hästi,kolisime nüüd uude kohta üüri korterisse,seal peab ta kahjuks nüüd natukene rohkem puuris olema,kui eelmises kodus,kuna tal on see paha komma toitu igalepoole vedada ja ära peita,mõnest kohast ei leia üles ja hakkab haisema.
Nüüd kui olime Soomes,julgesin Briti esimest korda vabalt jooksma lasta,alguses kardsin väga,et paneb jooksu,aga õnneks midagi sellist ei juhtunud.Lõpuks olid meil maja uksed koguaeg pärani lahti ja Briti käis õue-tuppa nii kuidas ise tahtis.:) Seal majas on üks kass Kiili,kellega Briti on väga suur sõber,käisid koos väljas koguaeg.Vahepeal nägin,et jalutasid koos matsapoole,kardsin et Briti kaob äkki ära ja läksin neile järgi,kuid lõpuks kaotasin nad ikkagi silmist. Läksin tagasi aeda ja jäin neid ootama,umbes 2 h pärast tulidki koos metsast välja,mõlemad väga tuuri täis,hüplesid ja mürasid koos,ju Kiili käis Britile oma valdusi näitamas . :)
Soomest tagasi tulles oli Briti transpordipuuris.Enamus aja veetsime lastetoas,seal oli Briti kui maailmaime :D. Koguaeg oli suur kari lapsi puuri ümber.Kui ühele küsimusele vastasin tuli 100 kohe vastu :D . Hiljem paar väikest last jonnisid oma vanematega et nemad ka tahavad endale sellist looma, Küll teda pildistati ja uuriti seal :). Lõpuks väsis Briti kogu sellest tähelepanust ära ja tahtis magama jääda,siis otsustasime lastetoas lahkuda.
Muidu on Briti ikka sama energiline ja rõõmsameelne tuhkrutirts :)
Mõned pildid siin,kõik ei ole küll Britist,aga mõnel Briti ka peal :) http://fotoalbum.ee/photos/helina1989/sets/
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Misty1 » 01. juuni 2010, 22:14

wow kui ilus looduslik koht ja olemine ja Briti muidugi ka, aga mina ei riskiks uksi lahti hoida. :wink:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti ja Naarits Bossu

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 01. juuni 2010, 23:04

On jah ilus koht,uksed olid meil lahti,aga me jälgisime koguaeg,et kas Briti on toas või õues.Ja õhtupoole,kui ta tuppa tuli panime uksed kinni,et jääks tuppa ikka.

Bossu valdust on ka näha 20ndal pildil,nagu maja all,kus selline puust võre on,sellest võrest seespool oli muidugi ka selline taraat,ruudukesed nagu puuridel(ei tea kuidas seda nimetatakse),aga järelikult ei olnud see piisavalt sügaval maa sees ,et ta sealt välja sai. :( Tal oli nii suur ruum seal,ei tea,miks talle see ei sobinud. :hanky:
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti

PostitusPostitas maris2 » 02. juuni 2010, 11:49

Elu vabaduses oli talle rohkem meeltmööda. Loodame vaid et tal ikka kõik ok.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Tuhkur Briti

PostitusPostitas Bridgestone (Teema autor) » 02. juuni 2010, 12:04

Jah,seda loodan mina ka.
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist