Mr-Balou

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas väike kuradike » 25. veebruar 2013, 00:43

Mu omad saavad ikka kuueseks :D Ma ka vaatasin et Heleni omad 7sed, igaks juhuks uurisin passist veel enda omade vanuse järele. Aga mais saavad ikka kuueseks. Kuigi parajad pensiokad on juba, pool tundi müttavad ja siis on lõunauinaku aeg :D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 25. veebruar 2013, 10:02

Kunagi ole tore kõiki vanu tuttavaid näha.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 10. märts 2013, 13:33

Eelmisest Eestis käigust mõni tore seik. Nimelt tutvustan vaikselt lapsele tõhku. Roger (8 kuune poja mul) temast eriti lugu ei pea veel. On küll õppinud vaatama looma ringi siiberdamist, aga katsuda ta teda ei tahe :D ei tea küll miks, haiseb vist pahasti...irw. Üks hommik saime nii nunnu vaatepildi osaliseks. Roger istus oma käimistoolis ja mugis leiba, Balou leidis ka tee kööki ja ema võttis ta sülle, et lapsele näidata. Roger vaatas teda, näksis leiba ja siis pakkus Baloule ka :D Nii lahke poiss mul. Balou ei oleks seda lahkust kasutamata jätnud kui me ei oleks sekkunud. Ja ega tola loll ei ole, kohe sai selgeks, et selle väikese inimese käest saaks üht-teist veel välja pressida, seega tuli kavalad mõtted kalaõliga meelest pühkida. Ja toimis.
Teine vahva asi on see, et tänu Marilini õmmeldud traksidele on vend saanud omale uue hobi-tõhu jalutamine. Balou käib nüüd korrektselt iga päev ja iga ilmaga õues, talle on isegi meeldima hakanud. Lahe on muidugi asja juures see, et ega mul vend enam mingi väike poisike ei ole, vaid täiskasvanud mees..ja vot näed meeldib. Ühel õhtul, kell võis nii 18-19 paiku olla kui Vend diivanilt püsti kargas ja ütles, tuhkur on ju jalutamata täna :D Baloul ei olnud valikut, tuli minna :D Aga eks teda lohutab teadmine, et peale õues käiku ootab alati Nutri-amps.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 25. märts 2013, 09:41

Tuleb välja, et mu tubli loomake teeb ikka vahel sigadusi ka :D Vanaema majaosas on remont ja rahvas avastas, et diivanisse on käigud uuristatud. Hea ühest otsast vups sisse, teisest vups välja hüpata :D Miks ka mitte..irw
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 24. mai 2013, 10:00

Loomadel on ikka hea tunnetus. Nädal tagasi Eestis olles oli öösel mega äike ja vihm. Õhtu oli täiesti tavaline, soe ja mõnus. Tõhu läheb tavaliselt nii 21:00 paiku magama, too õhtu ta miskipärast mitu korda keeldus. Panin puuri ja hakkas kohe kolistama. Ja vot sellist asja nägin mina tema puhul esimest korda, et Balou küsis ise õue. Ta iseseisvalt mitte kunagi ei taha välja jalutama minna (õues puuris sunniviisiliset peab olema, aga tundub, et on rahul ). Hüppas ja kraapis rõdu ust. Ega siis midagi, toppisin talle traksid selga, ise hommikumantlis ja sussidega-läksime õue. Ta nii rahul oli, siblis ringi, kaevas paadi all (isa paat seisab hoovis) ja oli igati viisakas jalutaja, tavaliselt ta tõmbleb siia-sinna. Hommikul ärgates mõtlesingi, et ju tundis tormi ette, et mingi looduse kutse või nii....öösel mega äikesega magas nagu kott.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist

cron