Totuliia suhkrud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas cuiza » 21. september 2008, 14:41

Ka minu Laimale meeldib mind nakitseda :happy:
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Lizard » 21. september 2008, 15:40

Eh, veab teil kui õrnusest nakitsevad. Minu oma suurest õrnusest pureb mind :)
Hea, et nad nagu rotid õrnust välja ei näita. Rott kui sind väga armastab siis jätab sinu peale pisikesi pissi tilkasid.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 22. september 2008, 12:01

Minu kallis Südameke (rott) näitas kiindumust just ka hammustamise teel :lol:
Tinku jällegi annab musi ja ronib sülle, Nässu keerab selja ja Coco võtab ninast kinni- nad nii armastavad mind :razz:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 22. september 2008, 14:40

Mina sain täna ka hommikul musi. Arnold arvas, et minu nina ja suu vajab pesemist, ja lakkus need põhjalikult üle.

Ma musitan neid niikuinii ise ka, niiet nad saavad päris hästi aru, mis see matsuv hääl on, mida ma teen, ja tavaliselt tulevad siis ninaga mu näole lähemale :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 25. oktoober 2008, 20:14

Musi ma saan igapäev, vahel harva Tinkerbeli käest koos väikese hammustusega :biglove: . Täna külastasin siis Kerlit ja lisan pildid siis:
http://album.ee/user/6984
Seal siis ka veel teisigi pilte mida piiluda :wink: (lähiajal plaanin sinna veel lisada)
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas cuiza » 26. oktoober 2008, 08:57

Tuhksuhkrukesed :-D
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Mercar » 26. oktoober 2008, 10:01

Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 26. oktoober 2008, 10:13

See ju meie pisike Laima. Üllataval kombel see isegi sobis talle :roll: . aga loodame. et ikka karvad tagasi kasvavad.
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Lizard » 26. oktoober 2008, 12:18

See on ikka karm saba :D
Võibolla tobe küsimus, aga kas siis võib ka juhtuda nii, et ei kasvagi uued karvad tagasi või vähemasti mitte nii uhke saba kui varem oli?
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas cuiza » 27. oktoober 2008, 08:49

Laimal oli ju 2007 aastal täpselt samamoodi ja pange nüüd tähele ,ootan natuke,sest pragu tal kasvavad juba pisikesed karvakesed.
Ja mõne nädala pärast on tal väga ilus saba.
Tuletage Pilt meelde,et te veenduksite :-)
Laimal kasvas eelmine aasta väga uhke ja paks saba taha :-D
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 27. oktoober 2008, 17:37

Aga mulle meeldis Laima praegune saba ka, selline erinev ja ülimalt armas :happy:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas FriendDegus » 02. november 2008, 10:54

Juba nunsad tegelased awww.... No kohe isu tuleb peale :D
Minu deegu sai täna soolakivi :D
Kasutaja avatar
FriendDegus
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 06. november 2008, 00:09

Appi need loomad ajavad mu hulluks!!! Sest tõsiselt täna ei olnud enam kaugel minu esimene infarkt. Asi siis selline, tulen mina koju peale pikka tööpäeva. Ema tuli ka õnneks. Saime siis tuppa ja rääkisime juttu. Nii nagu ikka oli mul Coco ja Nässu kinni ja Tinku ja Venku lahti. Jutustame siis emaga ja alati kui ema külla tuleb annab ta mu nuustikutele nutrit :-D . Nii ka seekord. Kuna Vernal juba sõi siis kutsusime ka Tinkut. Aga ei midagi. Kutsusime, häälitsesime ja ma ei tea mida veel tegima aga looma ei kuskil. Siis korraga vahib nurga tagant mulle otsa Nässu, kes nagu pidi kinni olema. Ja siis oli śhokk. Puuri küljes on meil väljapool selline maja, kus kõigile meeldib magada-puurist seest saab sinna. Ja selle katuseluuk lahti. Mul käisid hirmu judinad üle. Hirm oli meeletu, kuna Coco alati ründab Tinkut julmalt :bang: . Mõtlesin et kus on Tinkerbel. Ja kohe mitte kuidagi ei suutnud teda leida. Need loetud minutid tundusid sajanditena... Coco magas rahulikult ühes transpordikastis, Nässu ja Vernal emal süles, Tinkerbeli ikka veel mittekuskil. Juba mõtlesin et Tinkut äkki polegi enam...
Ühtäkki nägin silmanurgast et mu kampsun liigutab. Õnn oli meeletu, kui Tinkerbel oma nina mu kampsunist välja pistis. Võtsin ta sülle ja musutasin ja kallistasin oma lemmikut. Süda tagus ikka veel meeletult, aga loom oli käes ja üle vaadatud- haavu ei paistnud! Sai ka tema lõpuks oma nutri kätte :-D .
Vot seline infarkti eelne seisund oli mul täna koju jõudes. Muidu hakkab neile neljale juba talve kasukas selga tulema, nüüd nad mul juba kõik heledamad ja mõnusad pontsikud . Ikkagi ilma nendeta on mu elu tühi ja olen õnnelik et nad kõik mul olemas on, kõigi oma pätustega :biglove:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Marilin » 06. november 2008, 13:46

Tuleb vist kül talv :-D Maasikas on ka nii paksukeseks läinud, eelmine aasta küll sellist asja ei olnud.(nohh, ta oli küll noorem ka siis, aga ikkagi.. :-D )
Põnev on sul nende elukatega!
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 06. november 2008, 21:16

Mina avastasin täna enda pätid voodilina alt. Tegin ukselahti, ja järsku hakkavad lina all kaks mügarikku liikuma :lol:
Aga ega magusat und ei saa siis ju segada :happy:


Talvekarvast niipalju, et Sylvester on ka nii mõnus pehmik, aga Arnold on ikka kribal, ei ole tal lõhna ka talvekarvast. Imelik, aga eks me siis oota veel.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Bridgestone » 27. november 2008, 13:28

Palju kasu oli sellest,et mul külas käisid,sain niiii palju õpetusi kuidas tuhkrutega käituda,nägin kuidas sina oma nuustikuid õpetasid ja hoidsid,sellest oli minusugusele algajale palju,palju abi! :ups:
Ja sinu nuustikud,nad ikka tõeliselt armasd!!! Näen,et neil on perenaisega ka väga vedanud.Hästi hoitud ja õpetatud tuhkrud.Nende kasukad on nii mõnusalt suured ja pehmed. :biglove:
Kõik nad võitsid mu südame. Aga kõige enam uudistasin Cocot,kuna ei ole ennem näinud valget tuhkrud.
Nad on nii rahulikud,loodan suuda oma Briti ka kunagi selliseks kasvatada. :roll:
Jään ootama meie järgmist kohtumist,tahaks Tinkerbeli ka ära näha :)
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 27. november 2008, 19:11

Tinkuga jah selline kurb lugu, et ei saa teistega eriti läbi ja kuna tulin taksoga siis ei tea kunagi ette kas hakkab mul pussama või mitte. Ta mul selline armas plika kes on väga ette arvamatu :-D . Kujutan ette kui ta peaks taksos puuksu tegema, juht viskaks mu lihtsalt välja. :lol: , kusjuures Tinku on meil autos lasknud ja siis oli see, et auto momentaalselt seisma ja ise kibe kiiresti tänavale :bang: . Ei nalja saaks. Nii et mina ootan teid nüüd oma juurde külla :biglove:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 27. november 2008, 19:39

Kuna ma korra suvel transportisin vanemaid, siis kupatati tuhkrud tavalise esipingi asemel tahapingile koos emaga. Keset sõitu siis ilmselt Arnold otsustas pussu lasta, ja meil kõigil kibekähku aknad lahti. Vaene ema sõitis kogu ülejäänud aja lahtise aknaga, ja väitis et tal läheb kohe süda pahaks :lol:
Ilmselt, kuna auto on piisavalt väike ruum, siis pussu/õhu kontsentratsioon on seal piisav, et pisar silmanurka tuua. Ja kindlasti ei ole välistatud, et taksojuht välja tõstab :roll:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas PrinCess » 27. november 2008, 19:42

Heh, neid jutte lugedes naersin nii, et pisar silmas. :thu: Tuhkrud jube vinged loomad!
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Marilin » 28. november 2008, 17:44

totuliia kirjutas:Tinkuga jah selline kurb lugu, et ei saa teistega eriti läbi ..

Aga, Maasikaga nad isegi said läbi, Tinku ei hakkanudki piuksuma ja midagi muud tegema, kui viimati Glehnis käisime. Maasikas ja Tinku istusid mul mõlemad süles. Pigem oli Maasikas see, kes häälitsema hakkas, kuigi talle midagi ei tehtudki :-D
Ja see, kuidas Tinku mul süles istus, sellega võitis ta minu südame! :biglove:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 28. november 2008, 18:48

Maasikas ja Vernal ongi vist ainukesed kellega kiskuma/kisama ei hakka :-D , nagu õeldakse-lootus sureb viimasena :wink:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 24. detsember 2008, 13:01

Tinkerbel, Nässu, Vernal, Coocoomacocopuff ja mina soovime kõigile: Ilusaid ja Rahulikke Jõule !!!
Palju kinke meie lemmikutele :-D
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 31. detsember 2008, 16:52

Kärarikast Aastavahetust!
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 23. jaanuar 2009, 13:35

Nonii kuna alles täna hakkasid mu nuustikud ärkama, peale Helina juures käiku, siis on ka midagi kirjutada. Põhiliselt kodus sama seis mis ikka, Tinkerbel ei saa läbi ei Nässu ega ka mitte Cocoga. Nii kui nad kõik mul lahti on siis vaid metsik kisa ja kaklus. Ka Helina juures kaklesid omavahel Tinku ja Coco ja Tinku ja Nässu(Tinku sai seal teistega normaalselt läbi), muidugi leidus ka teisi kaklejaid. Täna hommikul tegin siis oma südame külmaks ja lasin naised lahti, poisid hakkavad nüüd ühte puuri jagama ja tüdrukud teist. Vaatab mis saab, olen lihtsalt julm nende vastu-las klaarivad oma suhted ära, kuna nii ma enam ei jõua :bang: . Nässu ja Tinkerbel alguses madistasid, käis kisa ja ka pussu lasti :shock: , nii see kestis u paar tundi(seesmiselt mina nutsin ja palusin et leppige nüüd ilusasti ära). Praeguseks magavad neiud mul alumises puuris (puuri uks on lahti-ei hoia neid sundviisiliselt kinni!)ja koos ühes kiiges :-D . Kuigi peab tõdema et ninad on mõlemal eri suunas :happy: . Aga algus seegi. Piilusin ka ülemisse puuri, et mis poisid teevad-magavad, Vernal kiiges ja Coco platvormi peal :-) . Eks nad lepi-ma loodan. Aga jah hakkan neid nüüd nii hoidma, et plikad koos ja poisid omavahel, eks hiljem teen uue vahetuse :wink:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Bridgestone » 23. jaanuar 2009, 14:33

Hoian pöialt,et ära lepiksid :)
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas bbrenda » 23. jaanuar 2009, 23:28

Hoian ka pöidlaid :) Ega siis kerge ju pole, kui kõik kaklevad. Küllap lepivad ära :-D
Tuhkrud on sama magusad kui suhkrud!
Sweety Tweety!
Kasutaja avatar
bbrenda
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 5
Asukoht: Brüssel; Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 14. veebruar 2009, 19:36

Kõikidele pisikestele sõpradele soovivad Nässu, Tinkerbel, Vernal ja Coocoomacocopuff ilusat sõbrapäeva :biglove:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 10. märts 2009, 17:50

Nonii pajataks ka väheke oma kaabakate tegevusestest. Kõigepealt pean suurelt vabandust paluma oma Coco käest, kuna olen alati arvanud et just tema on mul täielik riiukukk. Eriti just Tinkerbeli vastu! VABANDAN!!! Täna tegin siis oma südame kõvaks ja lasin kõik 4 toas lahti. Esimesena ründas Coco Tinkut, siis aga oh üllatust Tinks ründas Cocot nii et lõpuks poiss ainult jooksis eest ära. Eile panin suure puuri juba ette kokku tänaseks suureks katsumiseks. Kõik koos väljas olles oli vaid mõni üksik kokkupõrge Coco ja Tinku vahel. Protesti märgiks lasi Tinkerbel keset tuba ka mulle junnikese. Natsa hiljem võttis Tinku koha sisse puuri ees-kes lähedale läheb saab peksa! Seal ta siis seisis ja valvas vapralt! Kuna ema oli ka siin, siis otsustasime et paneme kõik neli kaabakat puuri kinni-vaatame mis saab. Kartsin hullemat aga võta näpust :wink: . Tinku keeras ennast alumisse kiike magama, teised olid ülemistel korrustel. Ühel hetkel tahtis Coco alla korrusele saada aga kuna ta mul memmekas siis ei julgenud ta tulla, kuna kardab Tinkerbeli meeleheitlikult. Kokku on puuris 5 platvormi ja 3 suurt kiike-nii et ruumi neil jagub. Läksime siis emaga poodi jättes loomad kinni. Tagasi jõudes magasid loomad nii: KÕIK KOOS ÜHES KIIGES!!! :biglove: Aaa ma ei tea kui kaua olen ma oodanud sellist pilti. Lõpuks õnnestus. Eelnevad korrad olen olnud vist ise liiga hella südamega... Aga nüüd lõpuks olen täielikult kõige õnnelikum inimene maailmas :-D Tegin ka selle päeva puhul pilte, kui aega saan siis panen ka albumisse ülesse. Lähen nüüd tähtsa sündmuse puhul kööki kooki tegema :ups: .
Ahjaa see ka veel kui Tinku ja Coco kaklesid siis ei olnud mitte teragi tunda pussu haisu :lol: . Olen väha õnnelik lõpuks, võttis aega mis võttis lõpuks sai asja(oma 7 kuud läks aega :shock: )
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Kuldhai » 10. märts 2009, 18:00

Oi kui tore uudis! Kõik koos põõnamas - see võis olla armas vaatepilt! Palju õnne!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Marilin » 10. märts 2009, 18:18

Jeeee :-) Väga lahe, nii toredaid uudiseid lugeda.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist