Arnold (Mai 2007- 13.06 2013) ja Sylvester - Karini šuurikud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. august 2010, 17:44

Niisiis, meie karvaperet on ka laastamas see müstiline kõhuhaigus, mis peale tuhkrupäevi ringi hakkas käima.

Alguses arvasin, et pätid vedasid köögist mingi asja minema, mille kallal käidi nabistamas ja mis neil kõhu lahti tegi. Aga eile õhtust saati on nad mul minu toas kinni olnud, kus ei tohiks midagi muud süüa olla kui ainult krõbuskad. Mõmmikul tundub kõik korras olevat, korraks lõi kõhu lahti, aga täna on juba kenad kringlid vastu vaatamas. Arnoldil on vaheldumisi vedel ja siis selline süldi moodi kallerdav ollus, ja Sylvesteril tume poolvedel ollus. Ühesõnaga, kõigil erinev. Muidu pole neil häda midagi, joovad, ja tundub et söövad ka, kui vaadata krõbuskate kadumist söögikausist (kui just Mõmmi tolmuimejat ei mängi, mis võib ka üsna tõenäoline olla).
Ainult Sylvesteriga olen veidi hädas. Ta on viimased paar päeva maha maganud. Ilmselt on tema organism alles natuke aega tagasi tehtud operatsioonist veel nõrk, ja ei kannata nii palju praegu korraga. Aga liigub ta ikka ise, tuterdab veidi. Aga potil käib, ja joob ka, niiet kõige hullem asi ei ole. Teda ma poputan siis Nutriga, ehk see annab veidi rohkem energiat.

Kuna Helenil läks peaaegu nädal aega, et paranemismärke näha, siis ma veel paar päeva hoian nad koduse vaatluse all, sest minu omadel algas see alles paar päeva tagasi. Kui siis ka paremaks ei lähe, võtame ette vähe kiirendatud visiidi Västrikusse(muidu peaksime minema 26ndal).

Seetõttu jäi meil täna ka jalutama minek ära. Kartsin, et kuna see tundub päris nakkav asi olevat, siis ei hakka riskima, ja tervetele loomadele seda edasi andma.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas maris2 » 14. august 2010, 18:19

Helen algul kahtlusta et asi toidus, kas sa ka toitu vahetasid?
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas bblondie » 14. august 2010, 19:41

Ma ei tea.. minu meelest ei tohiks asi toidus olla. Meie omad söövad seda juba tükk aega ja ei ole mingit häda sellega. Ka Kätlini suslik sööb seda sama toitu ja pole mingit probleemi. Kui te ikka seda "supa ferretit" silmas peate.
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas maris2 » 14. august 2010, 19:53

Minu omadel pole pahasti midagi, kuid tegin ka selle supa ferreti lahti ja Bindi sõi seda hea meelega. Kaka mõlemil korras. Kuid ega minu omad seal suvepäevadel eriti ringi ka ei kõndinud magasid rohkem. Seega ei puutunud nad eriti teistega kokku ka.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. august 2010, 20:04

Ei, mina ei vahetanud toitu. Ma naljalt toitu ei vaheta, need pakikesed jäävad tavaliselt sahtlisse neid päevi ootama, kui parasjagu oma toit otsas on ja poodi ei jõudnud :lol:

Ja Maris, selleks et teistelt tuhkrutelt mingi haigus külge saada, ei peagi tuhkrud kontaktis olema. Piisab juba ka sellest, kui perenaine käib ja nunnutab seda tegelast, kes viiruse kaasa toob :-)

Ja kuna mina käisin seal ilmselt kõik tuhkrud läbi, siis pole ime, et minu omad selle ka endale said.

Aga nagu öeldud, siis ma väga ei muretse, sest nii Mõmmi kui Arnold möllavad mul praegu toas. Sylvester on natuke unisem, aga just natuke aega nägin ka, kuidas ta krõbinaid sõi. Niiet loodetavasti läheb see paari päevaga üle :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas bblondie » 14. august 2010, 20:27

loodame, et poisid paranevad ruttu :-)
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas maris2 » 14. august 2010, 21:01

Mina olin seekord väga laisk perenaine ja nunnutasin vähe loomi. Deeli vedeles vist kõige rohkem mu süles. Ja muidugi Kirkke pisike mõmmi ka. Ma küsisin selleks et Bull ka täna kuidagi selline laisk ja imelik, kuid ilma ka ju vastav.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas postituvi » 14. august 2010, 21:36

Kahju poistest- loodan et paranevad ruttu ja midagi halvemaks ei lähe. Minu pliksiga on küll kõik ok- aktiivne duracellijänes nagu ikka- isegi tänase kuuma ilmaga. Ja isegi peale jalutuskäiku oli tal energiat toas mürgeldamiseks :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 14. august 2010, 22:03

Ma läheks ka kohe Västrikusse aga sealt öeldi, et nemad ikkagi midagi teha ei oska hetkel, et 26ndal tuleb Triin, ja tema ainukesena jagab tuhkruid. Et kui asi mingi jamaks hakkab minema, siis soovitati minna kusagile Tammsaare tee 88, kuigi ma ei tea, kes seal on ja kuidas asju jagab.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. august 2010, 22:20

Muidu Tataris on ka suhteliselt adekvaatne tohter kes tuhkrutest üht-teist jagab. Ma vanasti nende juures käisingi, enne kui Triinu juures käima hakkasin.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 15. august 2010, 23:38

Ma koristasin oma majapidamise pissipotte ja kirusin mõttes ikka korralikult. Hmm, kuidas seda nüüd viisakalt väljendada.... aga mul on kodus kari ekskrementeerijaid :bang: Enne, kui mul olid ainult Arnold ja Sylvester, pidin ma potte puhastama iga paari päeva tagant, sest mul on neid lihtsalt majapidamises nii palju. Aga nüüd, Mõmmi tulekuga pean ma seda tegema iga päev. Ei tea, kas see on seotud noore tuhkru ainevahetusega, aga Mõmmi teeb sama palju häda, kui Arnold ja Sylvester kahepeale kokku :rofl: Jumal tänatud, et 90% hädadest maandub pissikasti, muidu läheks ma hulluks põrandaid kasides (hea tuju korral viitsin ma korra nädalas koristada, muul ajal umbes korra kuus :lol: ).

Muidu on meil kõik kenasti, välja arvatud see pagana kõhulahtisus. Mõmmi tundub omaks võtvat minu unerütmi, ja lasi mul täna hommikul kenasti magada. Kui ma siis arglikult silmad lahti tegin ja telefonist kella uurisin, ei suutnud ma silmi uskuda kui see näitas 12 läbi :happy:
Mingit suurt madistamist enam ei ole, Mõmmi käib küll vanakesi ahistamas, aga need ei vasta enam talle hirmsa vihaga, vaid üritavad pigem kuskile rahulikumasse kohta minna. Ilmselt on suur osa rahunemises ka mänguasjadel mille loomapoest koju tõin. Mõmmi veedab päevas ikka paar head tundi nendega mängides. Kusjuures, mind ei ole vajagi, panin need kuljustega karukesed pesuresti külge, ja Mõmmil jätkub iseendaga mängides lõbu pikaks ajaks :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas triinabelle » 16. august 2010, 12:15

Mhmhh, see on hämmastav, kuidas vahel on ka ainult iseendaga lõbus olla :wink: Meil Karla hunnikud on ka kordi suuremad ja neid on kokku ikka jube palju võrreldes vanema generatsiooniga. Eks ta muidugi sööb ka oluliselt rohkem. Kusjuures tema ehitab selliseid ilusaid kakatorne :-D Aga nõme komme on tal see, et armastab pissida vette - rõdul on talle pandud suur kauss, milles solistada.... ja pissida :mad: Tänu sellele saavad mu rõdulilled ohtralt kastetud ka vihmasema ilmaga.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 16. august 2010, 12:47

Aga minuarust on see häda tulek kuidagi veega seotud. Minu omad jooksevad ka kohe häda tegema, kui ma nad märjaks olen kastnud. Võibolla on sama nagu inimestel, et kraanist vee solisema keerad, siis tuleb kohe vetsuhäda :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas bblondie » 16. august 2010, 13:03

haha.. kui ma enda omad esimest korda ujuma viisin siis lõi see pätul ka korgi alt ära :rofl: esimene asi kui välja sai oli loik ja kringel maas.
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 18. august 2010, 15:06

Kui vahepeal hõiskasin, et jess, ma sain hommikul kaua magada, siis paar viimast ööd on küll täiesti vastupidi olnud. Tänane öö oli väga hea näide, hea et ma üldse magada sain :grr:
Kõigepealt ei olnud Mõmmi nõus magama minema, nii ma siis mängisin tund aega temaga veel voodis, enne kui ta piisavalt väsinud oli et magama minna. Ise sain rahu seega kuskile poole kahe kandis. Siis kuskil poole viie ajal tundsin järsku hirmsat närimist oma sääremarjas. Arvasin et JÄLLE Mõmmi on paha peal, aga ei, see oli hoopis Arnold. Ja ma ei saanudki aru, miks ta nii kõvasti mind närima tuli, ta tavaliselt üldse niimoodi ei tee. Unesegasena siis nipsutasin teda ja lükkasin eemale, seda sai veel mitu korda korrata. Lõpuks sain ta nii kaugele, et ta jäi mulle kõhu peale magama. Mulle tundus ta tulisem kui tavaliselt, niiet äkki tal oli paha olla, ja ta tuli tähelepanu nõudma.

Nojah, siis sai natuke veel kooma ja ärkveloleku vahel kõigutud, kuni Mõmmi arvas, et nüüd on õige aeg ärgata. Ja siis tuli tema mu jalgu närima, see oli mingi 7 paiku :bang: Ja ta ei saanud aru ka kui ma ta peale käratasin ja teda nipsutasin, tuli ainult vihaga tagasi. Päädis see siis sellega, et ma konkreetselt lükkasin ta jalaga voodi pealt maha(õnneks ei ole kõrge kukkumine :-D ). Mille peale tuli podisev Mõmmi tagasi ja näris mu jalga edasi. Peale kolme voodist maha lükkamist sai ta lõpuks matsule pihta ja läks magama tagasi. Ma siis üritasin ka veel paar tundi tukkuda, aga kui unerütm on terve öö häiritud olnud, siis ei tule sellest eriti midagi välja.

Lõunal mõtlesin, et annan neile liha. Viisin siis osa sulatatud lihast neile tuppa, ja mõtlesin et annan ülejäänu õhtul enne magamaminekut. Aga nii kui magamistoa ukse kinni sain ja kööki jõudsin, oli kisa kuulda. Arnold oli tolmuimejat mänginud ja kõik liha pintslisse pannud, ja läks siis Mõmmi tükki ära varastama. Mõmmi ei olnud sellega muidugi nõus.
Ma viisin siis ülejäänud portsu ka sinna, ja jäin valvama, et kõik ikka oma osa saaks. Mõmmi kolis voodi taha nurka sööma, ja Arnold-Sylvester sõid söögikausi juures. Ei tea, kas Arnold oli nii näljas, aga ta tahtis korra isegi Sylvesteri ära ajada liha juurest. Noh, õnneks jätkus liha piisavalt, ja paar tükikest sai isegi paremateks päevadeks peitu viidud.
Muidugi, kui ülejäänud põõnasid, siis Mõmmi käis ja pätsas paar lihatükki veel peidupaikadest ära :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas anery » 18. august 2010, 18:40

Tahaks pilte Mõmmist :ups:
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas triinabelle » 18. august 2010, 19:16

Ilmselt oligi Arnoldil juba hommikul lihaisu :wink:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 19. august 2010, 08:57

Nonii, peale mitut päeva krõbuskate mitte söömist, kui ma juba jõudsin muretsema hakata, olen nüüd neile andnud liha. Ja iga söögikorraga kui liha ette panen, tõmmatakse see nii kiiresti sisse, et ma ei jõua silmigi pilgutada. Ainult matsutamist on kuulda paar minutit.

Ma ostsin neile seekord RC Outdoori, äkki neile ei meeldi see konkreetne krõbusk. Tavaliselt mul vahetamisega probleeme ei ole, neil vahet pole mis krõbin, sisse läheb ikka. Olen ju proovinud paari erinevat tuhkrutoitu, ja RC proovipakikesi, ja kunagi ei ole sellist asja, et ei sööda ära.

Ma siis nüüd ostan ühe väikese Babycati, ja vaatame, kas seda hakkavad sööma. Liha süüakse küll nii nagu oleks kuu aega näljas olnud. Ja kohe kui liha sööma hakati, kadus ka see roheline limane väljaheide ära.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas triinabelle » 19. august 2010, 10:17

Teoreetiliselt - ja ilmselt on see ikka ka reaalselt nii, et kui tõhk sööb liha, on tema väljaheide vähene ja kuiv. Kui toidus on rohkem taimset valku ja kiudu, mida ei seedita, mida on aga kõvasti krõbinates, peaks olema väljaheide vedelam, mahult suurem ja aromaatsem.
Meie härrad teevad vahet isegi sellel, kas ette pannakse RC Weaning - kassipoegadele 4nädalast 4 kuuni - või Growth - kassipoegadele sealt edasi vanuses. Küll aga lähevad kõigile hästi - ja mitte ainult nälja pärast ning koera tagant pätsamise lõbust - RC Westie, Skin Support ja isegi Satiety Support - viimane on eriti vinge kiusisaldusega ja mõeldud rasvunud koertele kaalulangetamiseks. Seda ei taha isegi paljud koerad niisama harjutamata sööma hakata.
Kuna see pole nende tavasöök, siis pole ma nende takistamisek midagi ette võtnud -kui Kuts arvab, et las söövad, mis siis minagi :lol:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Heleri » 19. august 2010, 10:51

Mul ei prtsutata mitte ühegi söögiga, ei krõbuski ei lihaga, süüakse seda mida ette pannakse. Söögipuudust nel ei ole, aga neil on suhtumine, et mis ette pannakse, seda tuleb süüa, kes teab millal järgmine kord süüa antakse. Nii nagu toortoidu söötjad soovitavad, sisi vahest teen ka näljapäeva neile, st 1 päev midagi süüa ei saa. Toimub igal juhul häsi, sest kõik söövad alati suure isuga, sest kunagi ju ei tea, millal see näljapäev jälle tuleb :-D Ütlevad et see on hea, organismi puhastab mingil moel jne. No ei tea, kahju pole igal juhul näinud. Loomulikult ei tohi näljapäeva teha haigele tuhkrule või tuhkrule kellel on nt insulinoom jne.
Väheke OFF TOPIC, aga selline asi aeg ajalt mõjub, kui tuhkrud on pirtsakad

RC Outdoori kohta veel, et hiljuti leidsin omal kodust 2*400g pakki seda, ja panin tuhkrutele ette ja hullud poisid pidid mu käed koos kotiga ära sööma, selline rünnak tehti mulle. Neile igal juhul maitseb.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 22. august 2010, 20:56

Nonii, maal käidud, tuhkrud kõigile ära näidatud. Nagu alati, oli kõigil külalistel väga lõbus, ja paljud nägid esimest korda selliseid elukaid. Lastel muidugi eriti lahe, tegid mu eest töö ära ja jalutasid pättidega aias :happy:

Söömise kohta niipalju, et suht-koht kohe kui neile Västrikust ostetud RC babycati vaste ostsin, siis söödi maal kauss tühjaks krõbuskatest. Ma ei suutnud ise ka uskuda, et kuidas nad mul nädal aega linnas suutsid vastu pidada, sest krõbuskat ei puututud absoluutselt. Ja nad ei ole absoluutselt piprad krõbuskate suhtes. Ma ei pea tavaliselt isegi segama erinevaid krõbuskaid et neid harjutada uutega, kõik mis ette pannakse läheb kaubaks. Maal söödi seda babycatti päevas kaks kausitäit kolme peale ära. Ja muidugi on nüüd kõhud ka kõigil korras, ei mingit lahtisust enam.
Ja nüüd, ainult paar päeva hiljem, on välimus Arnoldil ja Sylvesteril ka kõvasti paranenud, enam ei nähta välja nagu piinalaagri põgenikud. Ega siis muud, kui uuesti Västrikusse ja ostan selle suurema kotitäie koju ära. Ilmselt proovin Outdoori ja babycatti omavahel segada, vaatame siis, mis saab.

Kui nüüd maalt koju tulime, siis 4 tundi möllati korteris ringi. Nii energilised pole nad mul tükk aega olnud :happy:

Ja muide, meil on alati sedapidi, et kui süüakse krõbuskat, siis vormitakse ilusad kuivad kringlid. Ja kui süüakse liha, siis läheb väljaheide väiksemaks, tumedamaks ja veidike vedelamaks. Ehk siis, mitte päris nii nagu Triin seletas, ei tea küll miks meil see vastupidi on :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas maris2 » 22. august 2010, 21:14

Bindil samamoodi, kaka väike, tume ja veidi vedel. Ja nii on see tal alati olnud. Kui sööb krõbinaid siis selline kõvem ja veidi suurem.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 24. august 2010, 09:29

Eile sain siis teada ka Mõmmi pärisnime, selleks on Harrison. Nagu Heleri ütles, siis mul on täitsa kuulsuste paraad kodus :lol:

Igatahes, kõht enam lahti ei ole. Ei tea, kas aitas maal värskes õhus käimine või midagi muud, aga praegu tundub asi OK olevat. Ja isegi RC Outdoori hakati sööma, kahe suupoolega lasid kõik seda. Eelmine nädal millegipärast ei puututud seda varbaotsaga ka.

Mõmmi on paras nuhtlus. Täna hommikul oli mul kell kuus äratus, tema arvas et nüüd on õige aeg mängida. Õnneks ta enam niimoodi ei tule varvast närima, nagu päris alguses, aga üles ajas mu ikkagi. Eks ma siis lükkasin teda voodi pealt minema niikaua kuni asjale pihta sai ja uuesti magama läks. Temast võib veel asjagi saada :lol:

Sylvester on ka elama hakanud, ei maga enam päevad läbi, ja mängib lausa vabatahtlikult Mõmmiga.

Niiet igal rindel edukas, ja asjad paranevad :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. september 2010, 15:16

Ma pole siin enam üldse midagi kirjutanud, nüüd siis aeg väike ülevaade teha kodus toimuvast :happy:
Igasugu haigused on meil nüüd üle läinud, süüakse korralikult, ja madistatakse kodus ringi nii nagu enne. Pättusi tehakse ka, ja potitreening on täiesti ära unustatud :bang:

Mõmmil on muidugi vaikselt juba tuurid peal, käib ja ahistab Arnoldit ja Sylvesteri igaõhtuselt. Paradoksaalne on muidugi see, kuidas müramise käigus ainult Mõmmi vigiseb. Ise hammustab ja siis piiksub haledalt juurde. Muidugi ega Sylvester ja Arnold selle energiapommiga väga rahul ei ole, ja mõnikord on täitsa näha, kuidas nad üritavad tema eest peitu saada. Ma siis võtan Mõmmi järgmise ohvri sülle, ja nii me siis istume viimasel ajal päris tihti teleka ees ja üks pättidest tudub mul süles rahulikult. Mõmmi muidugi süles ei püsi minutitki.

Kolmekesi õppisid nad mul kõik ära, kuidas prügikasti mööda saab üles laua peale ronida, ja seda kasutatakse täiega ära. Mõnikord on päris lahe vaadata, kuidas Mõmmi või Arnold punnitab ennast seina ja prügikasti vahelt üles, puhib natuke ja siis kukub alla tagasi :lol: Aga nõme on ka, sest mul on laua pealt otsetee kõikidesse riiulitesse ümber köögi, ja siis käiakse ja veetakse kõik toormaterjal ära(korvis oleva kartulid või õunad). Õnneks ma saan kohe-kohe uue köögimööbli, siis tuleb prügikast kraanikausi alla ära peita.

Hommikuti mul järjekindlalt magada ei lasta. Kaks hommikut järjest on Mõmmi mind kell 7 üles ajanud. Täna, kui ma ta lõpuks jälle magama sain, siis pool üheksa tuli Arnold mu jalgu sööma. Ja tema on selline, et kui ma teda ära ajan, siis tuleb vihaga tagasi, ja hammustab kõvasti. Nii ta sai siis mu käest üle pika aja paar nipsu.
Otseloomulikult olin ma siis poole kümne ajal üles tõustes vana toriseja ise, ja vihastasin ennast veel paar korda siniseks, kui kõik kolm järgemööda ronisid mustmiljon korda mu suure toa lauale laamendama :bang: Eks ma nüüd tunnen natuke süümekaid ka, ja viin neile õhtul liha koju :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Kellykaazz » 14. september 2010, 15:23

Oh kui tuttav lugu.
Meie käisime täna uut puuri ostmas ja paneme nüüd ööseks Kreveti eraldi,sest ma olen ka väsinud iga päev kell 6 hommikul minemast alla,et Krevett vannituppa kinni panna, kuna ta ei lase teistel tõhkudel magada :bang:
Ja Skippy ja Potsu jooksevad ka koguaeg eest ära, sest Krevett ajab neid lihtsalt hulluks !!! :rofl: :rofl: Möllav puberteet.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. september 2010, 19:50

Ojaa, täielik puberteet :lol:

Ma olen mõelnud selle peale, et nad ööseks lahku panna, aga ei raatsi, Mõmmist hakkab kahju ju. Ja teine asi on see, et ma ei taha, et Mõmmit võõrastama hakataks. Kui ta öösiti teistest eraldatud on, siis mine tea, äkki hakatakse võõraks pidama.

Aga no mingi kuu aega veel kannatada, siis saab munad maha võtta, ja asi peaks rahulikumaks minema :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 16. september 2010, 12:58

Issake, ime on sündinud. Ma sain täna rahus poole kümneni magada :lol:

Ma ei teagi, mis põhjusel Mõmmi varajast ärkamist täna ei soovinud, ehk hakkab lõpuks meie pere reziimiga ära harjuma. Võibolla oli põhjuseks ka see, et ma ajasin ta kella kahe ajal öösel unest üles, kui koju jõudsin. Et siis kui tema magamisreziim sassi ajada, siis põõnab hommikul edasi. Pakub mõtlemisainet, ja kindlasti pean loomkatseid jätkama :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 17. september 2010, 19:35

Viimased paar päeva on meil möödunud erineivaid pahandusi tehes :rofl:

Mõmmi ja Arnold üritavad võidu prügikasti abil laua peale ronida, ja minu vastumeetmed väga ei mõju. Nii avastasin ühel hetkel üle-eile õhtul, et Mõmmi tuleb jalutab mulle rõõmsalt rahuloleva näoga vastu, ise täiesti musta mulda täis. Esimene reaktsioon oli mul, et krdi pätid, kaevasid mu vastistutatud piparmündi või melissi välja. Aga ei, õnneks nii hull ei olnud asi. Küll aga olidi laamendatud mullakotiga, mis mul laua peale jäi. Selle sisu revideeriti ning puistati laualt aknalauale ja põrandale, kus ühe korraliku tuhkru arvates ju peabki muld asuma.

Eile õhtul käisin koolipeol kursavendadega. Alguses sai minu juures veits soojendatud. Suurem laga sai küll ära koristatud, aga kahe silma vahele jäid paar topsi kus veel üht-teist joogimaterjali sisse jäi. Öösel tõstsin nad suurde tuppa, sest minu tuppa ei saanud teatud põhjustel neid jätta. Ja otseloomulikult leiti, et kõik mis topsis, ei pea sinna mitte jääma, vaid palju lõbusam on, kui see on laua peal. Nii oligi mul hommikul cocalaud, ja Sylvester käis seal vahepeal kokteili limpsimas. Ma isegi mõtlesin, et mine tea, kas jääb purju, aga ilmselt oli see alkohol sealt selleks ajaks ikka ära lahtunud juba.
Hommikupoole, kui ma sain nad juba lahti lasta, siis nad laamendasid ekstra hoolega. Köögis tõmmati prügikast ümber suure kolinaga, ja revideeriti tühjade pudelite koti sisu. Ühel hetkel kui ma kooma ja ärkveloleku vahel avastasin Mõmmi endaga tõtt vaatamas, oli vaatepildi allikas arbuusi järgi lõhnav ja tumeda ninaga Mõmmi. Tumedaks läheb tal nina ainult siis, kui ta mullas kaevandab. Ma valmistusin muidugi halvimaks, ja käisin kontrollisin köögi üle, et ilmselt lahendati see ülejäänud muld ka lõpuks ära. Aga kui köök korras oli, siis läksin kukalt kratsides suurde tuppa, osalt ka selle vihje tõttu et Mõmmi oli endale uue lõhna hankinud ja meil jäi eilsest õhtust sinna vesipiip. Õnneks oli piip terve, aga suure toa heledal parkettpõrandal ilutsesid pisikesed mustad käpajäljed. Saladus lahendatud, pätt oli piibu söekotis käinud möllamas. Sütt seal enam õnneks ei olnud, aga tolmu leidus seal küllaga. Ja tulemuseks uue kujundusega põrand ja Mõmmi, kelle käpad on veel praeguse ajani alt mustad :lol:

Õppetund 502 tuhkrute pidamisel - kui ped oma pätid peale pidu ööseks suurde tuppa panema, veendu, et sealt on eemaldatud absoluutselt kõik vedelikud ja määrdumist tekitavad ained :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Misty1 » 19. september 2010, 14:16

hahaa kiire kooma teraapia ja ajutegevuse turgutus:) kasu neist tuhkrutest kaah raskematel hommikutel:)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas garfield » 19. september 2010, 21:36

Karin, jutukesed on vahvad küll, aga pane mõni pilt ka. :D :D
Tuhkrukasvatus Quicksilver
Kasutaja avatar
garfield
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 9
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Mees
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline