Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 10. august 2010, 18:40

Poistega on pahad lood, esiteks on mingi karva jama, suht kiilakad mõlemad.

Siis täna ema helistas, et Sillul on väljaheide imelik, selline mädane ja haiseb metsikult nagu mäda, nii et terve tuba on haisu täis, läksid siis kliinikusse, nii palju ma sain aru, et Sillul on neerukivi aga neerupealse kasvajat ei ole. Kõhulahtisuse jaoks tehti 2 süsti, et vedeliku puudust ei tekiks ja määrati antibiotsid, ning veel mingid ravimid ja turgutavad asjad. Ma alguses mõtlesin, et äkki on söögi vahetusest aga ikka vist ei ole, kuna see väljaheide pidavat olema ikka selline rõve. Homme hommikul lähen ise ka esimese asjana poiste juurde maale, Sillul on iga 4h tagant mingit asja vaja anda nagu ma aru sain.

Viljandist kirjutati juhis kaasa, mida ja kui palju ja kui tihti anda tuleb, eks ma siis annan teada, mis jama on kallal.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Kellykaazz » 10. august 2010, 19:15

Loodame,et ikka kõik korda saab!!
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Kassu- » 12. august 2010, 10:58

Jõudu Sillule, ootame parenemist!
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 12. august 2010, 16:13

Mõlemal poisil kõhud lahti, annan pro kolinsit, eks näis kas läheb paremaks, hetkel mõlemal vesine värk, eile õhtul ja hommikul oli veel paksem moosimoodi asi.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Kassu- » 12. august 2010, 18:42

Helen, kuidas sinu omadel on? Nüüd avastasin, et Annyl on junnid või noh need pole junnid vaid selline rohekas kollane lima !? :S
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 12. august 2010, 23:22

Kas sa andsid ka seda Exceli sööki?
Ma kahtlustan, et mul vb söögi vahetusest oli, kuigi ma vahetasin söögi tagasi vana vastu, aga ma ei tea millest.
Eks see väljaheide jah on selline limane rohekas kollakas ja vahepeal selline tükiline v naljaka välimusega ja haiseb rõvedalt.

26-ndal saan Västrikusse alles, et siis üldkontroll ära teha, aga loodan, et kõhu jama läheb varsti üle, annan pro kolinsit, kuigi seda nad võtavad vägagi vastumeelselt, aga homme proovin seda nutriga segada, vaatan, mis siis saab. Arvatavasti lasen panna implantaadid, kuna and on tõsiselt rõvedad, kõhud ja seljad paljad.

Viljandist öeldi Sillu kohta, et ei tea kas ikka on neerukivi või mingi muu asi seal.

Muret niipalju, et lähen lolliks ära.


Uus uudis ka, kuna ma ei saa poisse enam 24/7 vabapidamises pidada, siis ostsin panga abiga uue puuri Ferret Nation 142, hea uudis, et esimesed 2 junni tehti potti, loodan, et ülejäänud ka. Nüüd veel vaja mingeid sarnaseid sisustusi nagu siin näha http://www.littlefeetferretbedding.org/ ... ngclub.htm
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas bblondie » 13. august 2010, 07:03

Meie andsime ka Pätule Pro kolini.. sega jah nutriga.. siis läheb päris libedalt alla! Loodame, et poisid paranevad.
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 13. august 2010, 09:19

Nutriga ei õnnestunud, Sillul läks vurr pihta ja juba hakkas käppadega suud kraapima, Hugo suutis 2x keelt vastu panna ainult. Ja siis pidin rakendama jõumeetodit, peale seda mindi suud kraapima ja potti nina nühkima, siis kui natuke rahunesid, söötsin nutrit otsa, et see möks ei oleks nii vastik seal kurgus.
Kui ma nutrit ja seda pro kolinit segasin, siis tundsin, et see pro kolin on nagu liiv või savi, selline kare, seega pole ime, et neil ebamugav tunne suus ja kurgus on.

Poisid enamus ajast magavad, väljaheide on endiselt vedel, potist oli 2 junni mööda läinud, kuna potti oli ööjooksul tehtud mingi 4 junni ja siis, ju neile tundus, et ei mahu rohkem. Teise potti oli tehtud ainult 1 junn.

Sillu siis harrastab magada ülemisel korrusel, seal on ka pott, panin vee jaoks ka kausikese sinna. Ja Hugo magab all. Paistab, et poistele sobib eraldi magamine, puuris nüüd piisavalt ruumi mõlemale.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Kassu- » 13. august 2010, 11:27

Andsin küll. Mul piirdus asi nüüd sellega, et panin kohe vana söögi peale tagasi ja kõht natuke parem juba. Loodan, et asjad liiguvad ka edasi paremuse poole. Seniks jõudu ja pikad paid sinu poistele meie poolt! :)
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 13. august 2010, 14:47

Ma panin ka vana söögi tagasi, et nüüd kõht lihtsalt lahti aga enne olid sellised tumemustad ja rõvedad lärakad.

Andsin poistele kanasüdameid, Hugo jõhverdas esimese ühe hingetõmbega alla, teine jäi poolikuks, Sillu sõi esimese ära ja teise viis potti. Nii tore, et nad sõid kana, tavaliselt nad ikka pirtsutavad, krõbuskeid on ka keegi söönud.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 13. august 2010, 19:25

Nii kellegil oli nüüd vahepeal 1 junn nõka parem, pakun, et see oli Hugol, aga nüüd viimased junnid on ikkagi vedelad plurrid.

Andsin neile pro kolinit ja Sillu suutis isegi oksendada natukene selle peale, Hugoga on asi veidike parem, teeb ikkagi suu lahti, aga Sillul nagu poltidega kinni ja rabeleb ja on nõus isegi hammustama.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas maris2 » 13. august 2010, 20:01

Kuda kutid muidu on, väga loiud? Loodn et ikka patanevad.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 13. august 2010, 20:34

Ma sain ka seda poltidega kinnitatud suud ja libedat angerjat tunda, kui Sylvesterile üritasin maksarohtusid sisse sööta :lol:

Aga hea kuulda, et paranemist on :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 14. august 2010, 09:57

Täna sõi Hugo kanasüdame, Sillu keeldus ja lammutas puuri isegi täna, ronis selle redeli alla seljaga ja siis kangutas. Lisaks sellele avastas, et vastu seda redelit on hea selga sügada :rofl:

Lasin nad nüüd korteri peale tegutsema, veidikene möllasid ja solberdasid vees ja nüüd on vaikus.

Aga Sillu kraabib suud, nagu oleks midagi hammaste küljes kinni, aga ta ei näita mulle üldse, mis seal on, surub lõualuud kinni jubedalt. Tahaks, et see õudus juba lõppeks.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 14. august 2010, 21:57

Oehh aru ma ei saa, mis Silluga on, see pro kolin jääb nagu talle keele ümber ja suulakke kinni, täiesti ajab teda oksele ja ta oksendabki selle välja. Isegi, kui Sillule nutrit anda või kui vett joob, siis kraabib suud ja nina ja nühib nina potis ja vastu maad, ma ei saa aru, kas tal on midagi suus või on kurk valus või mis jama on, kangutasime täna kahekesi Sillu suud lahti, et vaadata, mis seal on, aga meile ei paistnud küll midagi. Hugoga läheb libedamalt, neelab pro kolinsi ilusti alla, natukene nühib nina potis, siis kerge vee lonks ja nutri ja on normaalne. Ja mõlemad poisid näevad ikka väga mannetud ja koledad välja, kondid väljas. Junnid on läinud õrnalt tihkemaks, Hugol sellised tumedamad ja Sillul rohekamad.

Arstile minekuni on 2 nädalat aega, loodan, et nad ikka veavad välja, ja et mul endal närvid üles ei ütle, ei oska neid kuidagi moodi aidata ise.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 15. august 2010, 10:05

No nii, seis selline, et täna lammutati puuri hoolega. Junnid on tihkemad aga mitte veel päris korras.

Lasin poisid elamise peale lahti ja Sillu limpsis mul noormehe kaela ja õrnalt nagu tahtis hammustada, teate küll pani hambad õrnalt ümber. Aga noh ei tundunud, midagi imelikku, läksin siis korraks toast välja Hugoga teise tuppa miskit tooma, no nii sekundiks, kui kuulen tugevamaid hääli. Sillu otsustas noormeest jalast hammustada, terbvelt 10 auku pahkluul, + 2 pöidlas, ja ta pures korralikult, nii, et veri väljas ja verevalumid olemas. :bang: Ilmselt elas ennast välja ja maksis kätte selle pro kolinsi sisse söötmise eest teise peal, kuna mind ju ei või hammustada. :nono: Aga see oli ikka tõsiselt hirmus kogemus. Panin siis poisid puuri tagasi. Ei julgegi ilma järelvalveta jätta oma poisse, kellegi teisega. :umm:
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Heleri » 15. august 2010, 19:32

Ära hellitatud sul see Sillu, muud midagi :-)
See Pro Kolin ongi nagu savi, lastele antakse ka kõhulahtisuse vastu savijooki juua, imeb vist mingeid mürke ja rahustab magu (võimalik et ajan väga lolli juttu :-D
A Sa pead Rihole õpetama et sellise puremistöö eest tuleb küll üks kõva tohlakas Sillule anda.....
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 15. august 2010, 20:34

Jah, ma Rihole nüüd ütlesin küll, kuidas see karistamine käib, aga esilagu oli ehmatus see, et jalaküljes loom kinni ja sõrmedega tuli lahti kangutada, aga nüüd vast oskab ette aimata ka, et kui peaks hammustamine jälle päevakorda tulema.

Nii nüüd õhtused junnid on kinnisemaks läinud, et pole enam moosilurts vaid kujuga, samas välimus on imelik ja see konsistents. Hea on see, et poistel on söögiisu parem, või siis nii ära nälginud, et juba sõid südameid, Hugo sõi ühe ropsuga 2 järjest, Sillu kuidagi naljakalt närib esimese kallal, ei tea, kas hammastel mingi probleem, teine läheb nagunii potti arvatavasti.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 15. august 2010, 21:13

Sillu on ametlikult Rihot otsustanud vihata, mitu korda üritas rünnata, aga ma keelasin, siis läks eemale, aga nii kui ma selja pöörasin, kohe läks ja lõi hambad jalga sisse ja mitte õrnalt vaid ikka megakõvalt ja vihaselt, karistasin teda hoolega, panin puuri kinni, ja ta tundub väga õel, isegi mind vaatas megavihaselt, nunnusus on kadunud, väga õel tuhkur. Eks näis, kas hakkab kõiki hammustama või kuidas. Vedas, et Hugo seda rünnakut ei näinud, muidu Hugo arvaks, ka et peab ründama.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 15. august 2010, 23:21

Silluga siis sama jama nagu mul Arnoldi ja oma vennaga :rofl: Kui Rihost õhkub kasvõi natukenegi kartlikkust, siis niikaua Sillu jahib teda täiega.

Riho peab südame saapasäärest välja võtma, ja Sillule ilma sinu järelvalveta paar paremat tutakat andma, ja natuke ta peale karjuma. Aga kui ikka korra juba hammustada oled saanud, siis esimene refleks on ikka raputada ja üritada hambaid lahti kangutada.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 16. august 2010, 09:35

Junnid täna mitte vormis vaid koogi kujulised.

Imelik on see, et kõik need kuud pole ta ju hammustanud teda ja nüüd siis järsku lambist, aga jah, eks ma talle ütlesin ka, et peab tappa andma.

Imelik on, see et ma ise nüüd kardan, Sillul on selline jube kuri pilk nüüd ja vaatab ja käitub nagu tahaks mind ka hammustada. Talle ei meeldi, et teda puudutatakse ja mängimisest pole juttu ka, Suu juurde ei luba kätt panna siis kohe võpatab, pakun, et ikkagi see pro kolini söötmine on meeles.

Kutsikatel on teravad hambad aga kui Sillu hammustab siis seal oleks jõud ka taga, õnneks ta hetkel väga vormis ei ole, aga ikkagi liha rebimise tunne oli ära ohvri ütluste kohaselt.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 16. august 2010, 16:41

Kliinikus käidud, mõlemal antibiootikumid peal, eks vaatab, siis mis sellest kõhulahtisusest saab.
Sillul lisaks veel suurenenud põrn, mis on hetkel vist pole hull asi, samuti tundmatu neerumoodustis, aga hoiame silma peal siis regulaarsete kontrollidega ja igemes on ka põletik.

Mõlemad poisid said omale implantaadid ka.

Kaal: Sillu 1,1kg ja Hugo 0,9kg, nii kergekaalus pole nad veel olnud, ribid ja kõik on näha, kuna karvu pole peal, päris jube.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 17. august 2010, 09:32

Segasin antibiootikumid nutrigeliga ja niimoodi söödan sisse, Hugoga väga edukalt aga Silluga läheb natuke keerulisemalt, tegin sellised hernetera suurused pallikesed, et Sillu natuke limpsis ja siis lasi jalga, järgmine katse kui limpsima hakkas lükkasin palli suhu enda küünepealt. Hugo sõi ilusti ära ja oleks nõuds ka Sillu palli ära sööma. Õhtul katsetan natuke suurema koguse nutriga.

Öösel keegi oli oksendanud, võimalik, et Hugo, kuna ta pugis kanasüdameid päris hoolega eile, Sillu natuke nokitseb ja siis viib potti, vahepeal sööb nagu ühe ära aga teine läheb raudselt potti, ja siis vahepeal käib jälle nokitsemas sealt.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 17. august 2010, 16:33

Nii viimased junnid on vormi võtnud juba kringli moodi, kuid siiski pole ideaalsed veel, suurema koguse nutriga segamisel on see jama, et nad ikkagi ei taha seda süüa, imelik maitse vist juures, mõlemad nühivad nina ja Sillu kakub suulage, seega suurema koguse segamisel on oht, et suurem kogus antibiootikumi jääb nagu söömata, aga no ma ikka üritan selle sisse sööta.

Hugoga sain ilusti sisse söödetud aga Sillul jäi lõpp problemaatiliseks, jõi isegi vett ja kraapis suulage peale seda.

Seega, kes iganes leiutab nutrigeli v kana maitselise antibiootikumi saab kindlasti väga rikkaks.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas triinabelle » 17. august 2010, 16:52

Kusjuures seda Pro-Kolinit söövad meil Nutriga segatult Villu ja Karla ja Kuts, Harri ei taha niimoodigi. Kuts sööb muidugi niisamagi seda savi. Karl aga lakkus oma kareda keelega puhtaks ka minu kleidi, kuhu Harri osa oma portsjonist sülitas. Samas tabletid, mis Nutri sisse segatud, limpsib ka Harri ilusti sisse.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Heleri » 18. august 2010, 14:01

Ma ei küsi pro kolini puhul küll kellegi käest kas nad tahavad seda või mitte, torkan kurku ja korras. Tabletid lähevad nutriga ülihästi.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 18. august 2010, 14:52

Ma ei küsi pro kolini puhul küll kellegi käest kas nad tahavad seda või mitte, torkan kurku ja korras
:rofl:

Ma ka üritasin, kui Sylvesterile oli vaja maksarohtu anda. Aga niipea kui vähe elumärke näidati, suudeti ka piisavalt vingerdada, et mina üksi ei suutnud talle küll midagi suhu torgata :rofl: Ja pärast oldi kaks tundi mu peale solvunud, et kuidas ma julgen vaest loomakest niimoodi piinata :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 18. august 2010, 21:23

Nii mõlemad antibiotsi söötmised on olnud edukad. Tulin just koju ja vaatasin, et Hugo käitub imelikult, teeb alakehaga selliseid liigutusi, nagu tahaks kedagi tonksutada, noku ots on ka natuke väljas ja natuke imelik on see organ seal. No tahaks loota, et ta kusagile kinni ei jäänud ja välja ei venitanud, kuigi see on suht võimatu, et kusagile oleks võinud kinni jääda, sest puuris nii kitsaid kohti ei tohiks olla. Tuppa tulles oli selline hais, nagu keegi oleks värskelt haisu lasknud.

Implantaadist??? Kas see läheb üle kunagi???
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 21. august 2010, 12:46

Eile alustasin Clavaseptini andmist, seda on lihtsam anda kui Synulox vms, kuna on pehmem ja kergem teha pudiks ja tuhkrutele saab lihtsamini koos nutriga sisse sööta. Junnidega on nii, et osad on kringlid sellised ja osad on ikkagi plörtsud sellised, aga sellised klassikalisi junne veel pole nagu tavaliselt on. 4 päeva veel, siis saab antibiotsikuur läbi.

Sillu täna otsustas pisut rõõmsameelsem olla, isegi mängis täna.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 23. august 2010, 20:30

u 0,5cm kaugusel nokust on Sillul, mingi haavand või katkine koht tekkinud, ei saanudki täpselt aru vaatluse põhjal, mis see on.
Hugol on siia maani noku aegajalt väljas, päris rõve vaadata seda soolikat ja siis tonksutab õhku.

Hugol täna olid vahepeal täiesti vedelad seemne sarnaste tükkidega väljaheited.

Ei tea, mis toimub.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline