VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas mesimummu » 02. juuli 2015, 12:54

Appi kui palju Skaut juba kaalub :-D
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 03. juuli 2015, 13:32

Ta kasvab jah uskumatu kiirusega :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 05. juuli 2015, 10:28

Täna mul pilte jagada pole, kuigi mul on sellest hirmus kahju. Aga mis teha, pidin täielikult oma tähelepanu tõhkudele suunama. Nimelt meil läheb tünnisaun remonti. Laseme sellel õues ära kuivada ja veel ise ära aurata. Mõtlesin siis seda juhust ära kasutada ja tõhke seal ujutada. Vesi on ääretult soe. Kuskil 30-35 kraadi. Panin siis korda mööda tuhkrud traksidesse ja jalutusrihma ja lasin vette. Ise julgestusena hoidsin siis rihmast, et kui ära väsib, siis ei upu ära. Mõlemad poisid ujusid tubli 5 minutit järjest puhkamata. Skaut oleks vist veel 5 minutit edasi lasknud. Mõtlesin, et õhtu poole lasen neid uuesti ujuma. See on neile igati hea trenn,

Ma ei teagi, et mis ma nendega nüüd peale hakkan. Skaut on alles kutsikas ja tekitab Kuubiku nahale palju haave ja kärnasid. Kuubiku nahk on ürpis kole ja näitusel võetakse selle eest korralikult punkte maha. Ja mingite punktide pärast on ebanormaalne neid terveks kuuks lahutada ka. Aga jällegi on ebaaus, kui ajutise kutsika perioodi tõttu saab Kuubik hoobilt mingi -10 punkti.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas maris2 » 07. juuli 2015, 18:24

Ma mäletan et Bindi tegi Bullile ka korralikud kärnad kaelale. Bull vist mingil hetkel ise ei last oma kaela enam retsida.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 26. juuli 2015, 16:30

Mul Kuubik ei võitle üldse vastu, kannatab valus edasi... Aga see siis selleks. Eile käisime siis seltskonnaga Meremõisas ja kaasas olid tuhkrutest Heleri Grima, Johanna Spitu ja Ferrero, Karini Henry ja Valge ning minu poisid.. Ilm oli ilus, päev oli tore. Poisid said küik toredasti mürada. Ailen tegi mõned klõpsud ka mu kuttidest :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas BLackRat » 26. juuli 2015, 18:37

Skaut vist kasvab veel suuremaks kui Kuubik :D
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 27. juuli 2015, 10:04

Ei tea :) Heleri arvas, et ehk ta lihtsalt on kiirema arenguga ja kasvab oma suuruse kiiremini täis :) Aga eks tulevik näitab :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 05. august 2015, 15:53

Eile oli meil poistega käik Västrikusse, et poisid laupäevaseks näituseks valmis seada. Oh minu üllatust, kui dr. Triin nad ära kaalus. Kuubik 2145 gr ja Skaut 1810 grammi. Igavesed pirakad :D Nüüdseks on poisid laupäevaks valmis. Täna lõikasin küüned ja hakkan nende käpapatju õlitama :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 25. september 2015, 13:11

Jälle pikalt uuendamata... 8.augusti näitusel läks meil väga hästi! Kuubik tegi mulle suisa 2 kinki sünnipäeva puhul - II koht Senior Male Implanted ja BEST SABLE! Best sable üle olen ma eriti uhke, sest ta on nii mitu korda käinud selle kategooria võrdlusel ja ikka ilma jäänud. Seekord siis lõpuks oli tema kord. Skaudiga läks kehvemini, sest ta oli kogu näituse esimene loom, kes lauale läks, seega ei jõudnud ma tal kõrvu, küüsi ja karva üle vaadata/puhastada. Palju punkte läkski just selle nahka - näiteks karv kuiv, kõrvad mustad, käpad mustad...

Augusti lõpus käisime me ka tuhkrutega jalutamas Johhikese ja viirpapagoiga. Poisid said korralikult mürada. Tited on ju peaaegu kõik ühevanused, Spitu on ainult mingi kuu aega noorem aga ega ta siis teistest kehvem pole ;)

17.09 käisin ka poistega Keskkonnanädala saates. Saadet saab näha selllelt lingilt: http://www.tallinnatv.eu/index.php/saat ... onnanaedal , meie osa hakkab umbes 11:30 pihta.

Skaut on meil nüüd ka ottotriinu. Käis 21.09 kastreerimisel. Ise alles saab 03.10 6-kuuseks aga juba 5-kuuselt hakkas isatsema. Märgistas ja hõõrus meil majas.. Vähe sellest, Kuubikust oli kahju. Üks sarivägistaja elas tal seljas koguaeg. Aga nüüdseks on see möödas.

Oleks äärepealt unustanud. 21.09 kaalus Skaut 2050 grammi :)


Pilt
Mina ja Kuubik näitusel. Pildi autor Marilin.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kuubik oma võidetud nänniga :)

Pilt

Pilt

Pilt
Spitu, Skaut ja Dän.

Pilt
Dän, Skaut, Spitu.

Pilt
Kuubik ja Skaut.

Pilt
Pildi tegi Elis Kuusik.

Pilt
Pildi tegi Elis Kuusik
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas mesimummu » 25. september 2015, 19:31

Viimasel pildil on küll Kuubik nagu kuju :-D
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 16. oktoober 2015, 15:01

Jep. Ta tihtipeale vahibki oma suurte silmadega mulle otsa ja kiilub kinni :D

10.10 käisime me seltskonnaga Zooexpol Tallinnas. Meid oli 3 ja tuhkruid 6. Ja sellega piirduski kogu tuhkrurahvas näitusel. Uudistajaid oli kohutavalt palju. Sai kõigile kenasti ära seletatud kõik kõige olulisem tuhkrutest. Mõni inimene ikka küsis alles küsimusi, mille peale ei osanud kohe miskit kosta. Näiteks üks vanem daam küsis, et kas meie peame tuhkruid kasuka pärast. Jahm, tulime näitusele, et oleks neist kasu ka ja koju minnes lööme maha :D Aga see selleks. Poisid pidasid mul äärmiselt viisakalt ennast üleval. Kuubik otsustas õigel päeval ka showd tegema hakata. Ta ei ole vähemalt aasta surnuund maganud ja sel päeval ta otsustas,et täna on see päev :D Inimestele pakkus hirmsasti nalja. Lisaks peaks olema pilte meist, tuhkruinimestest, olema näha järgmises "Lemmikus". Härra käis ja klõpsis meid ning lisas, et teeb fotoreportaaži. Kui see kuskil üleval on, eks siis saab siia lingi ka :)
Kohapeal oli mitmeid võistlusi. Minu poisid tegid mul seal pulli. Oli muna söömisvõistlus. Täiega surun neid sööma, no ei. Ei võta suu sissegi samal ajal kui teised lasevad minna. Ja siis kui teised tuhkrud juba lõpetasid, otsustas Kuubik - ah, eks ma võin siis süüa kah. :D Seal oli ka kaalumine, et kes on kergeim ja raskeim tuhkur. Ma küll väga kahtlen nende andmete õigsuses, kuid sealsete andmete põhjal oli Skaut 2200 ja Kuubik 2600. Kuubik kaalus täpselt sama palju kui Ferrero. Ma kohe üldse ei suuda uskuda, et see reaalne on. Tuhkrud pidid oma esimesel talvel kõige raskemad olema, kui kaaluga 2.6 kg ületab Kuubik juba praegu oma eelmise talve tippkaalu. Ja pole veel talv alanudki :D Aga nüüd siis aga pilte :biglove:

Pilt
Zooexpol - väsinud kratid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano & VT Early Scout

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 20. oktoober 2015, 20:04

Väike update Zooexpost. Antud lingil on video, kus meie tuhkrud võistlesid vutimuna söömise võistlusel. Samuti oleme paaril pildil :)

http://lemmik.postimees.ee/3358089/gale ... -sulelised
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 15. november 2015, 09:43

Meie poistkambaga liitus eile Kuubiku vend Hõbelus, kes oli siiani minu vennapere lemmik, kuid tõsiste tervislike probleemide tõttu, ei suuda nad Hõbelusele head elukeskkonda pakkuda. Nõnda ta meie juurde saabuski. Hõbelus on siis kohvipesast kõige pisem isane (12.05.14 sünd). Värvuseks must soobel ja kaalu poolest on ta Skaudi ning Kuubikuga võrreldes paras kirp :D Tundub, et ta ise on marurahul oma elumuutusega- tantsib ja kugiseb. Kuubiku ja Skaudiga suuri kokkupõrkeid pole esinenud. Eks see aitab kaasa, et nad on korduvalt varem kohtunud. Esimene öö puuris möödus vaikselt. Keegi ei kiljunud ega piiksatanud. Skaut ja Kuubik magasid üksteise kaisus, Hõbelus hoidis veel neist veidi eemale. Minu suurim mure temaga seisnes selles, et vennapere kodus ta eriti liha ei söönud... aga siin ta on juba mitu head tükki kitseliha ja kanamaksa söönud. Läheb palju valutumalt. Vetsus on ka siiani ideaalselt käinud- ptüi, ptüi, ptüi! Praegu ma teda pildistamisega kiusama ei hakka, seega need tulevad veidi hiljem ;)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas mesimummu » 19. november 2015, 14:58

Kus on, sinna tuleb juurde :wink:
Palju õnne uue pereliikme puhul!
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 21. jaanuar 2016, 09:58

Aitäh! :) Pole pikalt siin midagi uuendanud. Kirp on end kenasti sisse seadnud, koguaeg musitab mind. Minu unistus on täitunud! Tükk aega kadetsesin inimesi, kellel on loomad, keda nad usaldavad oma näo ligi ja kes musitavad. Nüüd on mul ka selline :biglove:. Ma usaldan kõiki kolme näo ligi aga Skaut ja Kuubik ei huvitu musitamisest. Ja Kuubikut ei usalda ma üldse kellegi näo ligi. Võõraid kipub näost naksama.
Käisime koos Geneli, Airi ja Elisega just ka Soomes Fantastic Ferret Show 2016, kohtunikeks Ailen ja Heleri. Meil, eestlastel, läks super hästi. Tühjade pihkudega ei tulnud meist keegi koju. Geneli Ets (VT Boneknapper) sai 2014 mustade sooblite I koha, Airi ja Elise Stardust Berry sai lõpuks oma kaua ihaldatud Parima Erivärvi. Kuubik võitis 2014 sooblite kategooria ja sai ka teist korda järjest Parima Soobli. Ma olin ta üle nii nii uhke. Skaut jäi napilt auhinnakohalistest kohtadest välja ning jäi 3. kohta jagama (2 kohta jagati). Meil on Geneliga ka väike võistlus käimas - kumb saab enne championiks, Kuubik või Ets? Kuna mõlemad võistlevad nüüd seeniorites, ei lähe juuniori sooritused arvesse. Hetkel on nad mõlemad viigis. Mõlemal on vaja veel saada 2 I kohta ja 1 BIS/BOS 2 aasta jooksul (või 2 BIS/BOS 3 aasta jooksul) ning olla üldarvestuses 6 parima punkti arvestuse seas. Eestis ei ole veel keegi championit saanud aga unistada ju võib ;)
Kirbust tahan ka veel nii palju rääkida, et tal on juba enam-vähem mingi talvekarv kasvanud. Pole küll nii ilus, kui võiks olla, kuid on juba siiski talvekarva moodi. Uskumatu, kui kaua võtab aega looma välimuse muutmine, kui seda teha toidu vahetusega. Enne ta sõi ainult krõbinaid, nüüd sööb ainult toorest. Hambad on tal ka ikka 500 x paremad. Jah, veel on siin ja seal veidi kollast (super vähe ja hambakivi pole üldse), kuid vähemalt ei ole enam musti laike hammastel.
Laupäeval on Tallinnas Kopli Noortekas järjekordne näitus. Kohtunikuks Krisztina Ferenc Ungarist. Mul on kõik poisid sellel osalemas. Loodame, et midagi siis jälle pudiseb. 13.02 on Soomes uuesti näitus, Valentine Show. Sinna ma Kirpu jälle kaasa võtta ei saa, sest ma sain ta ju nii hilja ning registreerimised olid ammu ilma täis. Aga hea küll, jutt läheb vähe pikaks. Panen paar uuema pilti ka, mis FBs on juba vanad :D
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 28. jaanuar 2016, 15:32

Estonian Winter Ferret Showl käidud ja tulemustega üpris rahul. Okei, Kuubik oleks võinud 0,5 punkti rohkem saada - siis oleks esikolmikusse mahtunud aga mis olnud, see olnud. Skaut, nagu ikka, jäi kuskile keskele. Aga minu suurimaks üllatuseks sai Kirp lõigatud seeniorite grupis I koha! Lisaks ta käis parima musta soobli ja parima seeniori võrdlusel. Minu jaoks oli tema karv veel kehv, kuid uskumatu kui palju ta on muutunud minu juures elades. Ma olin super õnnelik!! Mitte just see võit polnud kõige tähtsam, vaid just see, et mis temast nüüdseks saanud on. 100% teine loom. Näitusel kõik nunnutasid ja nässutasid teda. Tal oli suht savi, magas kõigi süles. Ka tema eelmine pere ei tundnud teda lihtsalt ära. Otsisid tükk aega aedikust taga aga lihtsalt ei suutnud teda ära tuvastada.

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 25. veebruar 2016, 10:12

Kiire näituste aeg on möödas ja nüüd on aega kirjutada. Viimane näitus oli Valentine Ferret Show, Vantaas. Poistel seekord ei vedanud. Oleks ikka pidanud oma sisetunnet usalda. Ma pikka aega mõtlesin, et kas on mõtet poisse regada või mitte, sest taustauuringuid tehes sain teada, et kummalegi ei meeldi suured loomad. Nende jaoks on 1200 grammine isane ideaaalses vormis. Mnjah, Kuubik on vaid 1 kg ideaalsest raskem :D :D Aga mis siis ikka, ega kõik näitused ei saagi hästi minna. Lihtsalt üllatav oli, et kõik kõige tugevama isendid jäid võrdlustest ja kohatadest ilma. Nagu näiteks Emilia Aviya või siis Peto või Cosmos. Suvistele Soome näitustel ma veel plaane pole teinud. Korra mõtlesin, et läheks Tammerferretile aga see on kaugel Tamperes. Kui midagi lähemal toimub, siis võiks küll minna seltskonnaga :) Aga aitab mölast, mul on nii palju uusi pilte tehtud ja pole neid näidata saanudki :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 25. aprill 2016, 09:02

Nii mõnedki asjad on vahepeal juhtunud. 03.04 sai Skaut juba 1-aastaseks! Aeg lendab nii kiiresti, alles ta oli pisikene titakene :) 16.04 käisime koos Johhikese ja viirpapgoiga Zooexpol Tallinnas Eesti Tuhkrute Liitu esindamas. Auhindade pärast me sinna ei roninud, sest noh, selle vahvlibatooni võin ma ise ka poest osta. Läksimegi sinna eesmärgiga jagada infot tuhkrute kohta. Olime jälle ainukesed tuhkruomanikud. Poisid pidasid end nii kenasti üleval. Tegelikult oli meil kaasas 7 tuhkrut aga 2 neist olid koguaeg liikvel :D

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

17.04 tulid avalikuks ka virtuaalnäituse tulemused. Kirbul läks ülihästi! Sai Parim Seenior ja BOS :biglove: . Ma olen maru uhke ta üle. Mulle väga meeldisid ka kohtunike kommentaarid, hästi südamlikud.

Juunior Isased
Ferret nr. 1 Valgetuhkur Early Scout
(d.o.b April 2015, neutered, chocolate)

Pilt

Livia Szabo “Lovely boy with good structure, mask could be little darker, too much white on the throat”

Christina Steensbro “Nice positure, head is a bit too flat, too much white on throat but very cute face.”

Seenior isased:
Ferret nr. 40 Valgetuhkur Cafe Cubano
(d.o.b 2014, implanted, sable)

Pilt

Livia Szabo “Lovely boy. His nose structure little long, eyes are little big. His color and mask very beautifull.”

Christina Steensbro “I like his expression and his mask a lot even if it could have been stronger, I am sure it is due to winter timing in the pictures. He has a bit too much skin around the face and seems a bit soft on the belly.”

Ferret nr. 41 KLASSI VÕITJA & VASTASSUGUPOOLE PARIM! ” Valgetuhkur Cafe Tobio
(d.o.b 2014, neutered, black sable)

Pilt

Livia Szabo “He looks like a little soft bear. Her belly is little big.Mask could be cleaner and nose color must be darker.”

Christina Steensbro “Lovely face expression and good mask and head. He has a bit too much skin on his chin and seems soft, if you feel him up.”

Pilt

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas mesimummu » 04. mai 2016, 11:10

Palju õnne Kirbule! Mulle ta nii meeldib :biglove:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 16. mai 2016, 08:57

Aitäh! :ups:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas Harleyquin » 30. mai 2016, 22:57

Mul ei ole lihtsalt sõnu, kui ilusad ja nunnud pildid, teeb kohe tuju heaks :biglove: Su pilte vaadates tuleb kange tahtmine oma nunnut kohe kallistada. :hug: Kallid ka sinu omadele.
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 30. september 2016, 13:55

Aitäh!

Nii palju on vahepeal jälle juhtunud. Ei teagi kohe kust alustada. Nüüdsest on ETL ridades juures veel üks tuhkrukasvatus - Sombres (koduleht - https://sombres.wordpress.com/ ). Sombres on minu kasvatus, mis hakkab tulevikus tegelema eelkõige sooblite ja mustade sooblite tuhkrute kasvatusega. Kuubikust saab Sombresi aretusisane. Esimene pesakond on planeeritud Angoora kasvatuses Moonshine. Kuubik läheb koos tema sokilise soobli Mascaraga paari. Ootame ilusa värviga ja tugeva luustikuga soobleid ja sokilisi soobleid. Seoses kevadise pesakonnaga, käisin Kuubikuga eelmine nädal Västriku loomakliinikus tema implantaati eemaldamas, et tal algaks jooksuaeg ikka õigel ajal. Haav paraneb hetkel kenasti.

Juuli lõpus toimus Estonian Summer Ferret Show 2016, kohtunikuks Lisa Hyöky Soomest. Kuubik võitis Senior Male Implanted II koha ja sai Best Sable. Kirp sai Senior Males Implanted II koha.

Augusti alguses toimus Soomes näitus Kesäpiknik, kohtunikuks Maša Vilar Stupica Taanist. Eestlastel läks seal mega hästi. Kuubik ja Kirp võistlesid ühes klassis. Selles klassis oli 2 auhinnalist kohta. I koha sai VT Boneknapper, II Kuubik ja napilt välja jäi Kirp oma III kohaga. Uue näitusteperioodi kalender on juba kokku pandud ja uutele näitustele registreeritud. Natukene pelgan Prewinter 2016 minemist, sest kardan, et ehk ei kasva Kuubiku raseeritud laik kuklas selleks ajaks veel normaalselt tagasi. Sellest järgmine näitus on Capital! (Soome) detsembris, siis Fantastic Ferret Show (Soome) ja Estonian Winter Ferret Show jaanuaris ning hooaja lõpetab Valentine Show (Soome) veebruaris.

Praegu osalevad mu poisid Inglismaa Online Ferret Show'l. Kui midagi head juhtub, annan kindlasti teada.

Seniks aga nautige uusi pilte ;)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas Lind1100 » 30. september 2016, 22:57

Õnnitlused Kuubikule auhinnaliste kohtade puhul!

(Limps-limps-limps. :-P )
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 01. oktoober 2016, 10:45

Aitäh, Lind1100! :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: VT Café Cubano, VT Early Scout & VT Caffé Tobio

PostitusPostitas 3rika (Teema autor) » 01. jaanuar 2017, 13:57

Lubasin teada anda, mis sai Inglismaa Online Ferret Showst. Kuubik sai 33-st sooblist II koha ja sai auhinnaks II koha lindi.

Selle aja jooksul osalesid Kirp ja Kuubik ka Prewinter Showl ja Capital! Soomes. Prewinteril tegid vennad hea töö. Nagu ikka võistlevad nad Soomes samas klassis. Kirp sai klassi I koha ja Kuubik II koha - kohtunikeks Aija Kouhi ja Lisa. Ka III koht kuulus eestlastele. Capital näitusel sai Kirp II koha ja Kuubik jäi IV kohale - inglannad Leanne Lowes ja Farnoushka Thompson olid kohtunikud.

Pilt
Prewinteri võidud.

Pilt
Kirp Capital! võiduga.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist