Kulla, Bella, Totu, Rambo

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 12. mai 2013, 16:21

Sul ju ka Pärnus arst olemas kelle juures käisid, kuid jah sul natuke kaugemal, mul tõesti on vedanud, et sattusime nii elama, et kliinik kohe nurga taga. Meil on mees arst kelle juures käime ja ta nii fännab minu tuhkruid, eriti Rambot kuna ta nii lahmakas on.

Täna Kulla titakene nuttis öösel päris palju. Ajasin ennast voodist üles, et ikka kontrollida, aga tundub, et lihtsalt ei osanud tissi omale valida, kuna tal nüüd neid nii palju kui ise üksinda on;)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 09. september 2013, 18:40

Pole ammu saanud enam kirjutada, foorum oli vahepeal ju uuendamisel. Meil on jälle üks pereliige juures, tema nimi on Puma ja uhke poisikratt, vaatan kas saan pildi ka üles kus Puma peal on. Puma on meil siis cinnamon.

Pilt
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas 3rika » 10. september 2013, 20:54

Kuidas titadel läheb? Pole neist midagi kuulnud?
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 18. september 2013, 22:56

Titud läksid juba ammu uude kodudesse. Ühed on mulfb sõbralistis ja näen nende ulakusi kah vahest.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas Ailen » 20. september 2013, 05:02

Kas sa pilte ka näitad, millisteks nad vahepeal kasvasid?
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 24. september 2013, 13:01

Nad on täpselt nagu Bella kõik läksid emme moodi. Aga Kullal on uued kutsikad kuna eelmise pesaga läks veits kehvasti. Ta oli vaeseke nii õnnetu mul. Seekord on meil 8 tükki ja neli neist on valged. Hiljem panen pildi ka üles kui silmad peas on. Kuskil nii nädala pärast on olemas. Muidugi magamata ööd on mul tihti, sest nii kui keegi piuksub on mul silm lahti ja juba saan aru kui keegi on pesast välja roomanud ja emme ära kaotanud. Marsin siis kõrval tuppa ja toimetan eksinud tite jälle tissi otsa, sest muidu mina tududa ei sa kui kuulen, et keegi nutab, süda lihtsalt vajuib saapa säärde. Muidugi nunnu meeter on meil põhjas nad on nii nunnud ikka, et jumal hoia.

Puma on meil täielik kiusu punn ja elab just Rambol sajaga seljas. Kisub ja tutitsab ning murrab nii mis hirmus. Rambo siis kannatliku meelega laseb elada seljas nii kaua kuni üle viskab siis on trall lahti ja ega koer ka kauaks maha ei jää. Vitamiini pasta on meil endiselt lemmik viie peale üks tuub läheb ikka suht ruttu tühjaks;) Täna maiustasime kalkuni fileega tuhkruid, see läheb neile hästi peale kui kana tiiba ei võeta suhugi enam.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas Ailen » 24. september 2013, 18:03

:bang: Juba teine pesakond Kullal?! Kas sa seda tead, et järjest kaks pesakonda on emasele vägagi kurnav??? Minu arvates enne seda, kui hakata pesakondi tegema võiks korralikult endale selgeks teha aretamise ja paaritamise teema.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 25. september 2013, 21:33

Tänan targutamast, kuid meiega on kõik korras. Emme on terve ja pojad on terved. See ongi see miks mulle ei meeldi siin laialt infot jagada, kohe kukutakse halvustama ja arvatakse, et teatakse kõike kõige paremini. Minu tuhkrud on arstil kontrollitud ja vet arst ei ole midagi öelnud,m et Kulla oleks kurnatud või alakaalus või mis iganes.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas 3rika » 26. september 2013, 09:40

Asi pole targutamises või selles, et "arvatakse, et teatakse kõige paremini." Asi ongi selles, et reaalselt tiinus kurnab looma. Kujuta nüüd ise ette, et oled rase, saad lapse, puhkad kuu aega ja oled jälle rase ning saad uuesti lapse. See kurnab igat elusolendit. Seekord teil siis vedas, et emme ja pojad terved, kuid alati ei pruugi nii hästi minna- võid üldsegi emast ilma jääda. Ma pole isegi mitte kuulnud, et Eestis mõni korralik kasvataja oleks üht emast sellist asja läbi pannud elama 2 korda aastas (v.a juhul kui on olnud valetiinus..)

Usun, et soovid oma tuhkrutele head ja hoolid neist väga... ja loomalapsed on alati armsad.. Kuid teinekord ikka loe, mis kasvatajad on paarituse ja tiinuse kohta kirjutanud. Mitte, et nüüd targutada, kuid nõnda elavad su loomakesed paremini/tervemini ja on ka sinul neist kauem rõõmu. Aga igal juhul, tore, et Kulla ja beebidega kõik korras on.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas AlbinoFurets » 13. oktoober 2013, 09:50

Kuidas kutsikatel läheb? Viis tuhkrut ja kutsikad, kas teil mingi päevaplaan ka on, et kes sööb puuris, kes toas ja kuidas jalutamas käite? Loodan et kõik läheb hästi. Pilte kutsidest! :)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist