Elvira ja Lucas

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas postituvi » 24. juuni 2012, 12:15

See pilt, kus ta hiirt "nunnutab", see on nii armas pilt :biglove: Muidu- pildi pikem külg tohib olla kuni 800pix
Elvira kaalub emmega sama palju selles eas- Alli oli 2,5 kuusena 760g :) Praegune potitrenn ja jälgimine on väga tähtsad edaspidise hää elu jaoks omanikele ;)
Päris "hull" video- sellised röövlid akna taga ründamas :P Mäletan, et olen ise ka väljas jalutades hakke ja vareseid minema peletanud...lennati murult puu otsa ja kraaksuti kurjalt... ja pidevalt vahetati puid, et ikka meie läheduses olla :scared:
Tervitused emmelt! Ja... Eloise oleks ka nunnu nimi olnud... isegi nunnum kui... :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 24. juuni 2012, 12:34

Potitreening läheb hästi - väga tubli tüdruk on, ei tee üldse pahandusi enam.
Ja nimega on see asi, et Eloise ei hääldu hüüdes hästi, liiga "pehmeks" jääb. Ja no, ilmselt vahet pole mis nimi, sest ilmselt hakkame Elli'ks kutsuma (siis on emmest ka midagi)

Ma tegin omas peas matemaatikat, ja kuna lugesin et 700x700 peab olema pilt, siis sain vastuse, et 850x550 on ka okei. Aga edaspidi tean, aitäh :)
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas jannela123 » 25. juuni 2012, 11:30

Väga lahe tuhkur :biglove: !
Eddy, Fredi, Nospel, Marta, Lessi, Lotte, Garfield, Minni.
Kasutaja avatar
jannela123
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 181
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas Heleri » 25. juuni 2012, 18:34

Kiibi kaotamise jätkuks kirjutan, et meil oli jah kodus selline tore juhus, et mul abikaasa leidis mingi imeliku jubina põrandalt ja ütles et see on kiip, et ma kontrolligu järgi, kellel puudu on. No tol hetkel, need kutsikad, kes kodus olid, said läbi katsutud ja oli kõüigil jubin naha all olemas. Võimalik, et Elviira läks ära päev varem või midagi ja teda ei jõudnud kahtlustada. Mina muidugi väitsin, et ei saa olla, et kõik kiibid said korralikult pandud ja et see on kindlasti mingi tema enda jupp (teate ju küll, meestel on alati igasugu jubinaid kogutud igaks juhuks, äkki läheb vaja).
Igal juhul sai Triin olukorrast informeeritud ja kuna ära näritud kiip prügikasti rändas, siis ei olnud ka võimalust numbri järgi kontrollida, et kellelt see ära on kadunud :)
Tore et Elvira omale uue sai!
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas triinabelle » 26. juuni 2012, 02:02

Ja muide - läbi naha katsudes oli olemas ka selline paksem koht - arm, kus see kiip kunagi oli olnud - nii et ka katsudes võis veel eksida. Ja uue kiibi panemisel pidi ka selle peaaegu Kady omale pöidlasse saama :-D
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 26. juuni 2012, 15:17

Uus teenus: inimeste kiibistamine :wink:
Õnneks jäi Kady terveks!
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 01. juuli 2012, 15:31

Oleme käinud viimastel päevadel jalutamas ja esimesed kogemused käes. Teisel korral läks pisikest koera uudistama (ei tea tõugu, selline pisike lühikarvane, kikkis kõrvadega nö sülekoer) ja kuna ilmselt tajus, et koer kardab, hüppas tallle otse kõrri, lausa kaks korda - õnneks midagi ei juhtunud, tegi õrnalt. Aga enam ma ei julge koerte ligi lasta.
Teine, palju positiivsem kogemus on see, et õues talle meeldib mu süles olla ja nö pugeda. Oleme palju lähedasemaks saanud tänu sellele. Justkui mina kaitsen teda õues ja tema enam ei hammusta mind (ainult mänguhoos näksab). Täna oli nii palav ilm, et istusin maha ja Elvira ronis sülle, et puhata ja päikse varjus olla.

Meil siin mustamäel on päris suured murused alad majade vahel ja uudishimulikke inimesi jätkub (enamus suhtlevad vene keeles). Täna näiteks arvas üks daam, et Elvira on chinchilla :rofl:

Mõni nädal tagasi tehtud. Läbi une piuksus kõva häälega ja siis hakkas siputama.
http://youtu.be/GPOtFlxlVq0

Täna peale õues käimist oli vaja keha maha jahutada
http://youtu.be/UVx8cmnyPis

Ja mõned pildid ka
https://www.dropbox.com/sh/ibtyuypqtnjhi0b/bGIjDnW8fP#/
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas AlbinoFurets » 01. juuli 2012, 16:08

Kuna ma elasin ka kunagi Mustamäel, siis tõesti on seal palju venelasi. Imelik, et tuhkur on ju Eestis paljudel ja tuntud lemmikloom, kuidas teda siis ei teata. Chinchilla ja tuhkru vahe on ju väga suur, alustades sellega et chinchilla on näriline ja lõpetades sellega et kehaehitus ja suurus on vägagi erinev. :-D

Elvira on tõsiselt nunnu! Hea, et ta "jooksmisega" kiigust alla ei kukkunud.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas Ailen » 01. juuli 2012, 16:51

Väga-väga vähesed teavad, et tegu on tuhkruga. Eriti, kui liigud ringi mingi muu värvusega, kui soobel.

Tervitused ka onu Armani poolt! :)
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 22. juuli 2012, 12:59

Elvirast on kasvanud mõnus karvapall ja musuloom. Kodus ta muidugi ei tule kaissu aga mängima meelitama küll. Õues poeb minu ligi kui väsinud on ja naudib süles olemist. Käisime ka Saaremaal reisil ja ta oli nii tubli - sai nii paljudes kohtades jalutada ja isegi natuke ujuda koduaia väikses nö kaunistus-basseinis ja rannas nuuskida merd. Transpordipuuris magas kiigus ja ei rahmeldanud. Häda meeldis teha märja liiva peale :) Vanaema-vanaisa ei kartnudki teda, mis siis, et neid oli nii hea kannast näksata.

Eile ostsime pallid ja säilituskarbi ning oh sa imet, ei visanudki kohe üle uus mänguasi vaid käib ikka seal aegajalt sukeldumas. Muidugi ma panen ta lemmikpalli teiste vahele peitu ja ta käib seda sealt ära toomas ja diivanitaha "õigesse kohta" viimas. Nagu ikka tõhkudel on ka Elviral oma nurk kuhu viiakse kõik mänguasjad ja kanalihatükid/kondid. On tekkinud ka uus hobi: värskelt pestud märja pesu alla sikutamine või otse käest varastamine ja nurka tassimine.

Ostsin ka kaalu ja kui see nüüd ei valeta, siis eilse seisuga kaalus ta 891g
Lisasin ka lingi, kuhu postitan aegajalt pilte.
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas Ailen » 22. juuli 2012, 13:15

Minul käidi ka samamoodi pesumasinas, seda lõbu jätkus nii kaua, kuni tihend näriti täiesti katki.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 22. juuli 2012, 13:26

Ma olen lugenud selle kohta jah :) Muidu on alati see uks kinni ja vannituppa ka ei pääse, aga tol korral oli pesumasina täitmine pooleli lihtsalt....
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 17. oktoober 2012, 12:49

Tüdruk on juba päris suureks kasvanud, kuid vendadele-õdedele jääb ikka kasvu poolest alla (1030g). Võibolla on asi selles, et preili on pirtsakas ja konte ei näri. Kõik lihatükid peab talle parajaks lõikama, muidu need peidetakse tugitooli sisse või potsatavad liivakasti täpselt värske "kringli" peale. Jonni jagub - kohe kui midagi ei meeldi, siis demonstreeritakse rahulolematust sellega, et mitu päeva järjest on junnid vales kohas esikus liivakasti kõrval või puuris vales nurgas. Aga kui kõik on hästi, siis oskab hea tüdruk olla küll :) Viimasel ajal on ta eriti memmekaks muutunud ja mul on lausa kahju, et ma ei saa temaga rohkem aega veeta. Kui enne mõtlesin, et kevadel/suvel võtaks teise tuhkru, siis nüüd juba tahaks kohe talle seltsilist.

Ja suurim pahandus, mida ma olen oodanud ja imestanud, et ei ole juhtunud varem: lillepoti muld välja kaevatud ja pott ise prantsaki põrandal pooleks. Oh seda ehmatust! Nii on ta mul nüüdseks 2 kuivanud kaktust likvideerinud (jah, ka teine kord sai ka aknalauale, miks ma küll ei õpi tugitooli eemal hoidma... :P) Ja ka lükanduksed pole tema jaoks probleem.
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas Johhike » 17. oktoober 2012, 15:17

Kaalu poolest võib väike õde teistele küll alla jääda, kuid tundub, et ta pahanduste poolest püsib kenasti konkurentsis ;)
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas kulla » 21. oktoober 2012, 00:29

Väga vinge pliks on sul, super ilus ja kenad pildid, väga huvitav poos oli seal klaasi sees;) Mulle värvus väga meeldib. Huviga jään ootama teie seiklusi;)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 30. oktoober 2012, 21:08

Kodus on täitsa võõras plika, magab päevad läbi ja hommikul kella 4-6 vahemikus hakkab kolistama puuris. Ja kui ööseks puuri kinni ei pane, siis saan jalatallast pealaeni üle lakutud/näksatud. Värvus on ka niivõrd palju muutunud, et ei tunne ära tüdrukut. Karv on aga mõnus paks ja sile... ja kõik musta värvi riided on heledaid karvu täis :bang:

Pilt

Pilt

Pilt

Veidi vanem pilt. Uusi kõrgusi avastamas..
Pilt
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas postituvi » 30. oktoober 2012, 21:45

Oi, kui paksu plika esimesel pildil paistab :D Oled teda kaalunud ka? Emmegi magab rohkem, aga kaalu suurt juurde ei tule...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 30. oktoober 2012, 22:29

Kaal on umbes 1030-1050g kandis, päris täpset vastust ei saanud. Aga paksuke näeb ta välja küll, eriti kui ta kompaktselt sülle võtta - ehtne mõmmi :)
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas Johhike » 31. oktoober 2012, 08:06

Tean, mida sa tunned. Ferrero ajab ka meeletult karva.
Sa pead õhtul Elvirat rohkem väsitama, et hommikul uni pikem oleks.
Ferrero saadab väiksele õele tervitusi :)
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 07. november 2012, 20:45

Viimasel ajal on Ellule mu voodi meeldima hakanud. Kõik võimalikud nurgad on ära kraabitud muidugi ja suleteki peal on nii hea hüpelda ja ka magama jääda. Järgnev video on peale uinakut tehtud.
http://youtu.be/28Zd2yanQDk
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas Ailen » 07. november 2012, 20:51

Heh, Armani teeb ka nii. :D Nii nunnu!!
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas postituvi » 02. detsember 2012, 21:24

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas AlbinoFurets » 11. jaanuar 2013, 01:59

Oi kui armsakesed oma emme Alliga, Tont maitseb natuke šokolaadi, lakub näo üle ja sakutab kõrvast :-D.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas KinderBueno » 20. jaanuar 2013, 12:54

Väga ilus tuhkrutüdruk!
Soojad tervitused venna Bo poolt!
Happiness is a warm ferret!
Kasutaja avatar
KinderBueno
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 1
Asukoht: Maardu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 25. jaanuar 2013, 17:32

Aitäh tervituste ja soovide eest :)
Eile käisime arstitädi juures steriliseerimas ja Ellu toibub rõõmsasti kodus. Alguses tuikus ühe koha peal ja oli väga segaduses aga peale väikest uinakut tuli kange janu ja nälg peale (ning see tegi mind väga rõõmsaks). Pärast magas muidugi edasi. Täna hommikuks oli juba palju reipam. Pilte ei saa hetkel uusi panna, kuna fotokas läks katki. (Peab külla kutsuma fotograafe varsti...)
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 09. juuni 2013, 18:53

Reedel täitus mu unistus ja Elvira sünnipäeva puhul liitus meiega imearmas tuhkrupoisike. Ta on väga sõbralik, mänguhimuline ja ainult hästi vähe arglik. Esimesed 2 päeva olid muidugi katsumusterohked, kuna Ellu ei taha teda väga omaks võtta.(Tal on ainult üks varasem kokkupuude tuhkrutega) Loodame, et see ajaga muutub ja saavad headeks sõpradeks.
Poiss kaalub tänase seisuga u. 725g
Kodust nime pole veel kindlalt pannud aga passinimi on Valgetuhkur Ice Cube :biglove:

Pilt

Täna tegin ka väikse fotosessiooni, mille lingi lisasin siia alla.
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 09. juuni 2013, 22:22

Venna Miko saadab tervitusi :)
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Tuhkruplika Elvira

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 15. juuni 2013, 17:37

Jääkuubik on nüüd 8 päeva Elvirale kaaslaseks olnud. Algul arvasin ma, et nad ei saa läbi, aga tuli välja, et ma olen lihtsalt natuke rumal tuhkrute läbisaamise koha pealt. Nemad lihtsalt natuke vääksuvad-kiunuvad mängides ja kordagi selle aja jooksul ei ole kakelnud. Jääkuubikule pole siiani kodust nime välja mõelnud - ootan ja vaatan, mis nägu ta on....
Iseloom on igatahes tal väga hea. Elvira tema vanuses ei otsinud nii palju kontakti ega püsinud süles üle 5 sekundi, aga poissi saab nunnutada väga kaua - laseb sügada, kallistada ja musitada. Olen saanud vaid ühe korra hammustada, kuid eks ma olin ise süüdi selles, et fotosessiooni ajal sättimas käisin.

Kodune elu on suht rutiinne. Öösiti magavad rahulikult, saavad hommikul 30minutiks välja ja siis 8-9h on nad ilmselt päevaunes ja õhtul saavad taas tuppa laamendama tulla. Potitreening läks esimestel päevadel ülihästi - ja siis ma sõnusin ära :bang: Nüüd pean väga valvas olema, sest poiss ei kuula sõna enam vaid tahab mängida minuga. Võin 20x ka poti peale panna aga sekund hiljem maandub ikka voodi alla või kuhugi uude kohta. Vot siis hakkab minul tore: ronin käpukil mööda tuba ringi, nuuskides kapialuseid, sest fuih kui kange pissihais on :o Nii võibki otsima jääda!

Hommikul istusin põrandal ja jälgisin nende mängu. Järsku avastasin, et poiss tundub kuidagi suurem. Hops kaalu peale ja ossa-appikene küll, juba 895g! Ellu kaaluks täpselt 1kg. Praegu võib poiss pehme kaisumõmmi olla aga varsti on mul kodus mingi suur jurakas :) (ja ma ei saa õnnelikum olla... ma olen tõeliselt õnnistatud kahe armsa tuhkruga :biglove: )

Video hommikust (kuna fotokat ikka pole) Sealt saab ideaalselt jälgida, kuidas siin asjad käivad. Kohe kui Ellu kuhugile ära jookseb, on poiss nagu sabarakk küljes ja vastupidi ka http://www.youtube.com/watch?v=03-rdtVDgCw&feature=youtu.be
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Elvira ja Lucas

PostitusPostitas Heleri » 27. juuni 2013, 15:16

Nimi on ilus! Jõudu! Selle pesakonna tuhkrud on väga sotsiaalsed ja kontaktsed. odus olevad neiud ripuvad ka ainult küljes ja jälitavad mind.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Elvira ja Lucas

PostitusPostitas marjakas (Teema autor) » 17. juuli 2013, 20:46

Lucasest on saanud suur ja tore põrkepall :) Tänaseks juba kaaluga 1730g. Elab aina Elvira seljas ja ei lase vaesekesel üldse puhata. Õnneks on poiss nii suur, et diivani sisse ei mahu ja Elvira saab sinna põgeneda, kui enam ei viitsi mängida. Nädalavahetusel läheme esimesele jalutuskäigule


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline