Arabella, Alnico ja Blanca

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas jannela123 » 05. juuli 2012, 16:29

Palju õnne! :)
Eddy, Fredi, Nospel, Marta, Lessi, Lotte, Garfield, Minni.
Kasutaja avatar
jannela123
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 181
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Ailen » 05. juuli 2012, 16:35

Venna tervitab :hi: !
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Johhi » 05. juuli 2012, 20:42

Õnnitlused ka minu poolt! :)
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Anete12 » 05. juuli 2012, 21:50

Palju õnne uue viisli puhul! :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 09. juuli 2012, 12:27

Suured tänud õnnitluste eest :-)
Esimesed päevad oli küll tunne, et tõime vastsündinu koju ja ei tea kust otsast seda vääksuvat titte võtta.Arabellal oli teisel päeval isegi kõht lahti, ei tea kas siis stressist.

Nüüd on peaaegu rahu majas, nooh välja arvatud potindus vajab trenni ja trenni.
Me lihtsalt ei jõua poisile nii välkkiiresti järgi kui ta magamast hiilib ja jõuab vahepeal junni ära teha.
Siis avastasime, et tüdrukute ja poiste konstruktsioon on erinev. Äpardusteks on meil küll ajalehed mööda nurki laiali aga poiss ronib kõhuli radika alla ja kuna kraanike on kõhu peal siis tulemuseks me saame kõhu alt märja lõhnava nustiku.
Nädalavahetusel tegelesime kappide lukustamisega. Nüüd on siis plaanis radika alused kinni müürida.
Hommikuks on puuris tavaliselt kõik tagurpidi. Täna oli lihasöömisnõu kollast pissi ääreni täis, ma ei tea kuidas see tal õnnestus aga jah see vist kraanikese omadus.
Igatahes iga uus päev on täis rõõmu ja avastusi.

Nüüd nats pilte ka

Vägilane
http://i1254.photobucket.com/albums/hh6 ... C_0887.jpg

Hetk enne näksamist
http://i1254.photobucket.com/albums/hh6 ... C_0894.jpg

Masöönsuää
http://i1254.photobucket.com/albums/hh6 ... C_0927.jpg

Suur uudishimu
http://i1254.photobucket.com/albums/hh6 ... C_0912.jpg

Tramp ja trall
http://i1254.photobucket.com/albums/hh6 ... C_0922.jpg

Edit samton: Muutsin liiga suured pildid linkideks. Palun järgi foorumi reegleid!
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas mesimummu » 09. juuli 2012, 12:49

Palju 6nne uue pereliikme puhul! :flowers:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Johhi » 10. juuli 2012, 10:45

Nutikas tüüp tundub olevat. :D
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas ferret111 » 10. juuli 2012, 12:17

Hilinenud õnnesoovid! :flo:
Kena pätt! :)
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 10. juuli 2012, 13:36

Nutikas pätt jah ja ma nüüd hakkasin kahtlema kas neid pättusi vähemaks jääb kui üks on akrobaat ja teine jõumees. Äkki tuleb universaalne bande hoopis. Arabella juba näitab kõik ette kuhu ei tohi minna ega ronida :-)
Hetkel otsin uuristamiskindlaid madratseid, ei tea kas peaks spetstellimuse tegema, presentkatetega. :dunno:
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Johhike » 10. juuli 2012, 14:25

Viimane pilt on väga vahva ja ilmeksas :-D
Minul ka kodus üks madratsiuuristaja (Eddie). Olen kõik praod kinni ehitanud, et pätt voodi alla ei saaks, aga ikka käib üritamas ja kraabib ühte madratsi nurka. Mul on voodi nurka, madratsi peale lihtsalt pandud üks tugevamat sorti riide riba - selline pikergune, mille üks ots läheb madratsi alla ja teine on lihtsalt voodi peal lahtisel. Esimese hävinugu hoiab see ära :) aga ilmselt kui ta pikemalt üksi jääks selle ribaga, siis taipaks sinna alla uuristama minna.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Heleri » 10. juuli 2012, 18:52

Meie lõime oma vedrumadratsi põhja kunagi vineeriga üle :D Väga tuhkrukindel oli ja polnud mingit ohtu, et keegi vedrude vahele uitama läheks.

Liivakasti kummutamise vältimiseks kasuta suuremat kasti ja kinnita kast puuri külge.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Katy001 » 10. juuli 2012, 19:35

...ma siin loen ja imestan, et Kas tõesti teevad need armsad loomakesed nii palju pättusi? Meie Sniffu on ikka VägaPaiPoiss Teie tuhkrute kõrval- Sniff on ainult ühest lillepotist natuke mulda välja kraapinud.

Aga Väga vahvad pättused siiski, loen ka edaspidi Teie seiklustest.
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 10. juuli 2012, 20:51

Lilled ma likvideerisin kohe, ma ei hakanud nendega isegi katsetama :-)
OK, proovime potti puuri külge keevitada :-)

Meil Arabella pättuste nimekiri on üsnagi pikk :lol:
Kaminasse ronimine ja korstnapühkija mängimine, õnneks polnud jõudnud kaugele ronida ja sadas piiksupalli peale tagasi nagu santa klaus,
Läpaka peale pissimine,läpakas läks remonti :-D
Seinariiulitele ronimine 5 erineval viisil ja sealt asjade alla viskamine, mehe lemmik õllekruus läks hingusele
Mehe kalamehe lantide ära söömine, mingi eriti haruldased silikonist 3D kalakesed, mees nuttis 3 päeva.

eh..hetkel ei tule kohe kõik meelde
nii et igav meil pole :-D
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Ailen » 10. juuli 2012, 21:14

Mul on meeldiv kuulda, et mitte ainult minu läpakas on "katki" läinud tänu tuhkrule... Minu läpakas uppus sõna otses mõttes ära. :)
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas mesimummu » 10. juuli 2012, 22:37

Adelle kirjutas: kalamehe lantide ära söömine, mingi eriti haruldased silikonist 3D kalakesed, mees nuttis 3 päeva.

hahaha, tubli t6hk :rofl:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 17. juuli 2012, 13:18

Meil käib nüüd selline tramp ja mürgel, et vahest pole isegi telekat kuulda. Mürgeldav kera veereb üle ja ei tee väljagi. Kuna poiss on suht häälitsev tüüp siis hakkas Arabella ka nüüd kisendama ja kuna ta hääl on sihuke kile klatšimuti oma siis vahet viskab üle. Eile närv ei pidanud vastu ja panin poisi aresti. Vahest ehmatan küll selle kisa peale, vaatan märatsejad üle, et mõnda auku pole kuskile tekitatud aga kui jälgida siis pätt suure kisaga ise kargab Arabellale kõrvadesse kinni, nii et see pole haiget saamisest aga nii sama võitlemiskisa, midagi vist tuhkrute HURRAA taolist! Kui kera lahti tirida siis kas üks või teine nagunii ronivad jälle kokku. Kui Arabellal viskab üle siis ta susiseb ja poiss jätab ta rahule ning tuleb meid kiusama.
Nimega on meil ka jama. Mu Rembo ei sobind kuna pätil polevat Rembo nägu. Mehe poolt pakutud Shrek, Buldooser, Bubu ja Totakas jälle ei meeldi mulle.
Ok võibolla ta praegu on junninaator aga mõne aja pärast on kindlasti tark iludus ja mis Shrek ta siis on.
Ahjaa ja poiss on nüüd ka avastanud Arabella kõrvad ja lutsutab neid, Arabella käib nüüd märgade kõrvadega ja sassis soenguga. Alguses poiss ahastuses otsis tal tisse ja isegi kaevas põrandat ta alt , ei leidnud ja kisendas nüüd siis avastas kõrvad.
Sööb meist rohkem ja tundub, et kõike. Korra üritasin teleka ees maasikaid süüa, ta hüppas ja klammerdus maasika külge nagu tiiger nii et maasikalt tutt ära lendas ja ma põgenesin kööki.
Ühesõnaga oleme nüüd peaaegu korralikud, sööme ilusti köögis ja kõik asjad on kappides ning kapiuksed ilusti kinni.
Pühapäeval 9,5 nädalaselt oli ta 750 g ja varsti on Arabellast suurem, ma ei tea mis siis hakkab toimuma. :-D
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Johhike » 17. juuli 2012, 15:33

Alnico tundub olema vahva tegelane ja väike pätt! :)
Aga nime osas - võib-olla saate hüüdnime tuletada nimest
Nt Nico/Niko
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas väike kuradike » 19. juuli 2012, 21:40

Maasikad tunduvad tuhkrutele meeldivat. Minu omad passivad ka peale, ja kui kuskilt mõne kätte saavad siis seda nende suust enam kätte ei saa. Hoitakse viimase hingetõmbeni seda hambus, ja kui tükike juhtubki maha kukkuma, siis vaadatakse sellele nii kurva pilguga järele, nagu oma varbast jääks ilma :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 20. juuli 2012, 07:40

Nooh maasikatest saan ma veel aru aga eile poiss hüppas mu kapsasalati kaussi, ja hakkas kapsast sööma :wacko: sorry sõin jälle teleka ees, tähendab üritasin. Tundub, et pole asja mida ta ei sööks. Üks päev varastas toidumoona kotist suitsuvorsti.
Ma ei saa aru kas see on minu kodukoha anomaalia, et siin hakkavad kõik hirmsasti sööma või on see lihtsalt kutsika iga veel. Järgmine krõbuski kott on kindlasti 7 kilone ja juba kujutame ette kuidas me nagu Beethoveni filmis poes krõbuskeid ostmas käime. :-D
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas väike kuradike » 21. juuli 2012, 22:12

Nooremana süüakse loomulikult rohkem, kasvav organism ju. kui tuhkur vanemaks jääb, siis söövad ka natuke vähem.

Tuhkrutele on kõik söögikraam huvitav, eriti kui see on kuskil vabalt kättesaadav. Minu omad on laua peal pidevad külalised, ja kõiksugu maitsvat üritatakse ära vedada. Poekotist on ka kapsapead tahetud voodi alla panipaika viia. Kahjuks ei mahtunud :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Ailen » 22. juuli 2012, 00:06

Ma olen vist aru saanud, et mida suurem pesakond seda agaramad kutsikad on. Vaja ju süüa kiirelt ära, et keegi teine jumala eest ei saaks... Armani on pärit 6-kutsikalisest pesakonnast, temal pole kunagi hea isu olnud, süüakse selleks et elada. Conel on pärit 13-kutsikalisest pesakonnast, tema elab selleks et süüa.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 22. juuli 2012, 07:01

Nooh ma eile ostsingi perele terve kana ja poisule teise :-) Üks päev kui tal rullbiskviidi tükk nina alt ära tõmmati tegi ta sellist jalustrabavat häält, ütleks et mingi röövlinnu vms, et mul suurest ehmatusest kukkus see tükk hoopis põrandale.
Samas on ta ikka veel pisike argpüks. Käisin töökaaslastele tuhkrukarja näitamas. Poiss teeskles nunnukat ja sülelooma :-) Istus rahulikult töökaaslasel süles ja andis ennast silitada, ei mürgeldanud, ei väänelnud, ei närinud näppe nööpe kingi ei varbaid, olin ise ka imestunud et ta sihuke oskab olla. hetkel kirjutan ja jalad on kõrgel tugitoolil kuna poiss jahib neid sest Arabellal on tast hetkel siiber.
Üks õhtu hüppas Alts (hetkel kasutame seda nime :-) ) mu varraste sahtlisse ja sai vist torgata ja ei saanud sealt eriti välja, oli sihuke kisa lahti pissis ja pussutas ennast täis, olime kõik shokis, Arabella terve õhtu nuusutas tal imestunult saba alt. Nüüd me siis saimegi teada mis on tõeline puss. :wacko:
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 23. juuli 2012, 09:04

Iga päev on mingi uus üllatus ja probleem mis nõuab ajude ragistamist. Kui enne Alts ei osanud eriti kuivtoitu süüa, ta ei leidnud krõbuskeid kausist ja tükid olid pisikesed kukkusid hammaste vahelt välja, ta lihtsalt kühveldas neid närimata kui peale sattus. Nüüd siis tühjendab päeva ja öö jooksul kaks korda kausi tühjaks, nii et õhtul enam ei mahu lihakraam sisse. Jälle vaja nuputamist kuidas Arabella mitte nälga jätta ja poisile ikka õhtul liha sisse mahuks.
Ja ütleks, et nendes krõbuskites on vist liiga palju vitamiine :-D Poiss mürgeldab nagu segane, õhtuks oleme me kõik läbi. :-) Ei tea kas peaks tuhkruhoidja-mürgeldaja palkama.
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas väike kuradike » 23. juuli 2012, 20:48

Pange lihtsalt suurem kauss krõbuskate jaoks. Kuskilt peab ikka piir ette tulema, palju sisse mahub :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas triinabelle » 25. juuli 2012, 11:39

Kindel, et hoopis kuskile "padja alla" ei varu? :-D Meie Karla viis alati paar esimest suutäit kuskile pesasügavustesse ja alles siis hakkas sööma. Ükskord täitsin poiste kausse ja Karla tuli vaatama, mis ma Harri puuri kallal toimetan. Siis viid ka Harrile magamiskotti paar suutäit valmis kuigi Harri ise ei teinud seda kunagi :biglove:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Heleri » 27. juuli 2012, 07:21

See pesakond on üldse kõvad sööjad. Krõbuskeid süüakse vähemalt nii palju kui sisse mahub. Aga kodus olevad poisid leiavad alati ruumi ka liha jaoks. Kuigi kõht on täis, siis kriisatakse ja kakeldakse nii liha kui ka krõbuskite pärast (seda viimast ma pole küll eriti oma praktikas näinud, aga noh, pole varem ka 13 kutsikaga pesa olnud....)
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 27. juuli 2012, 10:48

Krõbuskeid ta ei peida, ta sihuke lihtsameelne totu veel, lihakraami peidab lähimasse nurka ja korra leidsin poleeritud kondi kiigest. Krõbuskeid lihtsalt neelab närimata :shock:
Jah ja siis on ta veel häälitseja. Päris tihti joriseb ja poriseb oma tegevusega kaasa, kas siis mängides, unes või kätelt välja rabeledes.
Lisaks suuremale toidunõule otsin ka suuremat potti, olen mõelnud juba mingi tsemendialuse peale :-)
Alts avastas ka junnidega graanulites kaevamise :wacko: Isegi kui ta tähelepanu mujale pöörata tuleb tal nagunii meelde, et tal kaevamine pooleli jäi.
Siis tal meeldib susse varastada, möödamineval inimesel lakub-näksab varvast ja ongi suss käes!
Kaal oli nüüd 11 nädalaselt täpselt 1 kilo, ei tea muidugi kui õige see tavalines köögikaal on.
Ja nüüd meil tegutsebki bande paharette :-) Arabella ronib kõrgematesse kohtadesse ja viskab asju alla ning siis mõlemad teevad neile lõpu peale. Eile siis koristati aknalauda, Arabella tiris vaasist välja ja puistas poisi kuntsroosidega üle, pole enam ühtegi lehte ja kõige hullem et virutati mu üks käsitöö kotike kus olid mohäärist välja kammitud karva tuustikud, mis nad siis maha murdsid ja mööda tuba laiali lennutasid . Mõlemad läkastasid eile õtul kuna olid seda endale kurku tõmmanud, olime päris mures, Alts köhis ikka päris kõvasti kuigi mürgeldas edasi aga tunda oli et ta pidevalt neelatas ja tal seal miskit segab. Õnneks hommikuks oli üle läinud. Ja mul paar halli juust juurde tulnud :-) Ma juba ei oska oodata, mida nad veel välja mõtlevad. Mingi hetk poiss võib hakata kiskuma ja närima ajalehti mis poti all või siis heast peast oma paksu pepuga aknalaule hüppama ja kolinal pea peale maanduma. Hetkel mul on tunne,et ma olen lasteaia kasvataja, kellel 30 last vaadata :-)
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 06. august 2012, 12:01

Käisime Arabellaga nätusel ja saime ootamatult oma klassis I koha (Senior Female Neutered) :-)

Arabella terve näituse päeva teeskles apaatiat ja mängis melanhoolilist neiut ning rippus kohtuniku käte vahel nagu vana rätik, sai ka selle eest -1 punkt, rahulik :-)

Pilt

no ei saanud kuidagi normaalselt pildistada
miss ise,
http://i1254.photobucket.com/albums/hh6 ... C_1877.jpg

Edit postituvi: tegin lubatust suurema pildi lingiks

miss fänniga
Pilt
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Johhi » 06. august 2012, 13:43

Pilt

Üks armas pilt Arabellast näitusel. Loodan, et Adelle ei pahanda. :)
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arabella ja Alnico

PostitusPostitas Adelle (Teema autor) » 06. august 2012, 13:47

Suured tänud piltide eest:-)
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist