Mustela (& Tudish)

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas triinabelle » 23. juuli 2011, 21:25

Kui mina elus esimest korda tuhkruid vabalt toimetamas nägin, siis mulle jäi mulje, et nad liiguvad, nagu oleks neil selg haige :-D Erinevatel tuhkrutel võib olla ka VÄGA erinev kehahoiak.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas mesimummu » 27. juuli 2011, 17:19

Mustela ja Tudish on väga vinged.
Kuid mul jäi märkamata,et mis soost Tudish on?
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 27. juuli 2011, 21:41

Me ei ole ise ka päris kindlad selles :ups: Varjupaiga veterinaar ei osanud kindlalt määrata ja ega me ise ka väga head selles pole. Varjupaigast alguses arvati et ta on isane, aga kui järgi läksime, siis öeldi et tegelikult võib emane ka olla. ISa pakkus mul et ta on siiski emane. Kuigig kehaehituselt on nad Mustelaga väga erinevad. Mustela on siuke pehme vorstike aga Tudish ikka päris kõva vennike, selle järgi tundub nagu nad võiksid ikkagi erinevast soost olla:D Aga eks kui arsti juurde läheme, siis saame kindlalt teada:D

ahjaa, vennikesed said ju mu bikiinid kätte...
Pilt

ja nad said uued ristinimed kohalike parmude kuid tegelikult siiski nukitsamehest tuntud Mõhu ja Tölpa näol:D:D

Pilt

Pilt
Viimati muutis krokudill 27. juuli 2011, 21:52, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas DessaMerisiga » 27. juuli 2011, 21:46

Nii ilusad ja mõnusad mõmmikud ! :biglove:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas mesimummu » 27. juuli 2011, 22:18

Ei noh,tubli töö M & T :rofl:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas Johhi » 28. juuli 2011, 19:37

Tundub, et koostöö neil klapib! :lol:

Nad on sul ikka väga vinged vennikesed. :wink:
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 01. august 2011, 22:19

Nii, meie pisikesed on nüüd päris mitu korda juba põranda alla pääsenud. Koguaeg leiavad uusi ja uusi auke:D Nüüd siis tirisime kapid kõik seina äärest eemale ja panime praod kinni. Viimastel kordadel kui nad putku pistsid siis ma enam isegi ei kartnud nende pärast, pigem olin kuri nende peale:D

Ja Tudishil hakkavad kihvad vahetuma, noh, praegu on nagu topletkihvad tal... lugesin et need pidid tuhkrutel 7-9 nädala vanuselt tulema. Mis siis toimub, kas Tudish polegi kasvult samasuure Mustelaga sama vana? Arvasime et mõlemad on ca 3 kuused.

Ja kõhud on mõlemil lahti. Alguses arvasin et asukoha muutusega kaasnevast stressist aga see on juba niiiii kaua kestnud ju. Värsket nad saavad väga harva - killukese kurki siis. Ainult krõbuskeid ja vahepealt toorest liha ning vutimuna. Kas peaks toidu vahetust proovima?
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas Heleri » 03. august 2011, 15:09

KUi kõhuprobleem on, siis igasugune kurk jne tuleks menüüst täiesti välja jätta. Lisaks võib tõesti kohavahetusega seotud kõhulahtisus veidi kauem aega võtta. UUe kutsika majja toomisega on alati ka oht saada kaasa haigus ECE. Kui tuhkur on kord elus seda põdenud, siis ta võib ka tulevikus selle haiguse kandja olla. Lisaks võivad oma pere loomad selle haiguse suhtes immuunsed olla, aga kui sellest perest läheb tuhkur uude koju, siis uues kodus ees olevad tuhkrud võivad haigestuda. Segane jutt, aga selline variant on olemas.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 04. august 2011, 14:16

Uhh, ma loodan et see on lihtsalt stressist/toiduga seotud kõhuprobla:)

Tudish on meil palju sotsiaalsemaks muutunud. Julgeb juba inimestega mängida, käe nägemisest ei saa enam shokki ja ei jookse peitu jne:D
Tudishil on komme Mustela kõrva lutsutada, kui tal endal eriti und pole aga Mustelat magab nagu nott:D Mustelat see ei häiri vist, aga kui ta vahepeal ikka hammastega kõrvast kinni hoiab ja Mustelat alumisele korrusele tahab lohistada, siis lähen igaks juhuks vahele... Vahel on Mustelal pool pead tatist läbimärgxD
Tudish on ka tuhkrutele omase kõverselgsuse lõpuks omistanud:D Tundub, et kõik hirmud ja kartused hakkavad tal lõpuks ununema..
Tudish laseb ka koguaeg ''pussu''. Kui sülle võtan, niisama mänguhoos, väga tihti igatahes. Mustela pole siiani kordagi lasknud seda. Tudish on ka tugevama kehaehitusega, ei ole selline vedelvorst nagu Mustela. Ja üldisel lõhnab tugevamini.
Meie kahtlus et ta on metsik, või vähemalt pooleldi metsik, hakkab järjest süvenema. Või võib asi olla selles et ta on siiski hoopis isane, mitte emane? Kas nii noortel need sugude erinevused üldse on arusaadavad? Noh et me võiksime lõhnast ja kehaehitusest juba aru saada et üks on emane ja teine isane?
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas maris2 » 04. august 2011, 17:22

No pisikesed kutsikad alguses ongi malbemad, sa said Tudishi ju nii noorelt. Kui ma omale Edisoni tõin siis oli ta ka haprake ja tupsunupsu( seda on siiani ) kuid iseloom on nüüd ikka nagu röövlil. Bindiga nad nagu öö ja päev. Ja see habras Edison, kes mulle koju tuli, on juba ammu minevik. Kui teda jooksmas ja hüppamas vaadata, siis võib mõnele inimesele, kes tuhkrutest vähe teab ka tunduda ,et ta täitsa metsik.
Igal tuhkrul on erinev lõhn, kellel tugevam kellel mitte nii väga.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas oliverharris » 06. august 2011, 21:17

Mustela on mängu huviline ja ei karda uldse Tudish algul oli koguaeg kuskil all aga nüüd kui nad kahekeisti teises toas on siis küll müravad aga kui sinna lähed kadunud nagu niuhti. Mina ei julge tudishit sülle võtta kuna ta kammistas mul üks kord vere välja :-D.
oliverharris
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 7
Pildid: 0
Asukoht: Luua küla jõgevamaa Palamuse vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 08. august 2011, 17:02

oliverharris on mu väike vend :rofl:

nii, me saime UUE PUURI endale!!!jeii:D:D

Pilt

ukse kinnitus:
Pilt

traatvõrgu servad on selliste soonte sees:
Pilt

vahepõrandad on selliste julladega(need mõeldud tšintšilja puuri ehitamiseks muidu) seinte küljes:
Pilt

üles-alla käivad sellise augu kaudu(ühe augu juures on redel ja teise jall papp kast):
Pilt

et endal lihtsam oleks keeras paps traadist sellised konksud millega on ülilihtne kiikesid kinnitada, muidu sõlmimine oli pöris tülikas;)
Pilt

mõõtmed on laius:~1m, kõrgus:~1m, sügavus:~50cm

ja aega läks meil(noh, tegelikult pigem isal) kolme päeva jooksul alla 10 tunni:D

alumine korrus on hetkel ainult nn vetsukorrus, keskmisel magatakse hetkel, seal on söögi-ja jooginõud, ning ülemisele paigutasin kiiged.

lisan meie transpordipuuri pildi ka. pole täiuslik, aga autosõidul täidab täielikult oma ülesannet (kuigi nad polegi veel kahekeisti seal sees olnud, autosõidu ajal.). see on tegelikult tehtud mu meriseale, kes nüüd kahjuks juba vikerkaare taga on.
Pilt
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas DessaMerisiga » 08. august 2011, 21:57

Oi kuidas ma kadestan . Nii ilus suur uhke puur !
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas ferret111 » 11. august 2011, 21:31

Väga vinge puur:) !
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas Anete12 » 17. august 2011, 13:07

Lahe puur ja üsna suur! :-D
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas Johhi » 17. august 2011, 17:00

Väga tore puur! Ruumi peaks neile ikka jätkuma. :)
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas maris2 » 17. august 2011, 18:22

Kuidas neil kakamisega on, kas juba parem?
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 18. august 2011, 20:52

Jaaaa, puur on neil ülimõnus:D

Noh, kaka on juba parem, aga ma olen üsna kindel et kringlid pole nii kringlid kui teistel tuhkrutel.

Muidu tüübid kasvavad ikka meeletu kiirusega. Olin ise ~5 päeva eemal ja tagasijõudes olid nad ikka tükkmaad suuremad:)
Kui korterisse lähen nendega, siis tahaks kaaluda ka.

Pättusi tehakse aina rohkem, akna äärest kraapisid villa välja, hea et õigel ajal märkasime, muidu oleksid nad juba kuskil voodri vahel...
Diivanipatjade vahele ronivad ja üldse igale poole alla peitu.
Toidukauss aetakse ümber, muide kahekesi samast kausist süüa ei saa, aga joogipudeleid on jälle liiga palju....tahaks sama kasutada koguaeg mida teine parasjagu:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 28. august 2011, 09:24

Nii, me kolisime nüüd korterisse lõpuks:D Oi seal neile meeldib möllata...üleeeile mul oli aknalaual üks jõulukaktus...täna enam pole:D Noh jah, tegelikult see oli üleüleeile ehk neljapäeval, kui nad üksi kodus lahtiselt olles avastasid et lahtise uksega puuri ülemiselt korruselt annab ronida lauale->puurile->riiulile->aknalauale ja siis igaltpoolt KÕIK asjad alla ajada. Aga siis jäi enamus esemeid siiski lihtsalt laiali põrandale vedelema, kuniks ma öösel koju jõudsin ning väikesed tolmukollid mind uhkelt vastu võtsid. No tõesti, nad nagu kättemaksuks selle eest et ma nad üksi jätsin ajasid kõik lillepotid ja paberid jms maha. Ja pärast olid ise väga õnnelikud. Ega ma pahandada ka ei raatsinud, hommikul koristasin kõik ära. Ja 'endaarust' sättisin kõik nii, et nad ei saaks enam kuhugi ronida. Aga kui siis õhtul jälle koju jõudsin... oli laastamistöö veelgi suurem ja isegi kapialune teises toa otsas ning voodi olid mulda täis:O:O No tegelikult mulle see jõulukaktus ei meeldinudki aga kott mille küljest narmad ära söödi OLI küll lemmikute seas.. Ja see šokolaadikomm mida nad proovisid ei mõjunud neile väga hästi...hüpped muutusid topelt kõrgemaks ja mööda paljast säärt suudeti üles ronida:D
Igatahes nüüd ma neid enam üksinda lahtiselt jooksma ei jäta..vähemalt sel nädalal:D:D
Kaamera piltidega pole hetkel käe-ega isegi kõnniulatuses, seega ma lisan need kunagi hiljem:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas Angoora » 28. august 2011, 09:45

krokudill kirjutas:No tegelikult mulle see jõulukaktus ei meeldinudki

:rofl: see lause lihtsalt ajas naerma :rofl: .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas mesimummu » 28. august 2011, 10:18

Pärast seiilist seiklus su toas pidid nad siis ju küll väsinud olema :-)
Ootan ikkagi pilte :-P
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas Johhi » 28. august 2011, 11:02

No sul on ikka küll see nädal kõvasti koristamist olnud!

Ja nagu Mesimummugi- ootan pilte. :)
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 31. august 2011, 10:22

Mõned pilddid nende vägiteost nüüd:D
Kahjuks saan praegu lisada ainult need, mida ma eile kiiruga teise arvutisse ära ei tõmmanud, ehk paremad palad tulevad kunagi hiljem:D

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Tudish hakkas mul ka lõpuks fotogeeniliseks:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas HelloKitty12 » 31. august 2011, 10:26

Klassitunnistus :-(! Oi, oi kui paha pättuse-tuhkur :-)!
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas maris2 » 31. august 2011, 11:20

Neil on lõbus olnud!!!
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 04. september 2011, 10:11

Hehe, meil on nüüd väike mure majas... Nimelt koer sõi tuhkrute krõbinad ära:D:D Kuna elame maal, siis peame paar päeva ilma krõbuskiteta hakkama saama. Kassitoitu, vahel paar koerakrõbinat ja põhiliselt liha saavad niikaua.

Eile õhtul tegime väikese ''vannipäeva'' ka. Dushinurga äravoolu panin rätikute ja muu juraga kinni ja lasin ~5cm vett sinna. Oi suslikutel oli niiii põnev. Alguses kumbki vette ei julgenud minna, aga lõpuks olin isegi mina läbimärg:D WC-poti taguse, kuhu muidu kuidagi ligi ei pääse, pühkisid nad täitsa korralikult tolmust puhtaks lol. Puhaste rätikute vahel oli ka väääga mõnus kasukas veest kuivaks püherdada. Vette panin venna mudelautod, mida neile meeldis sealt minema vedada. Lõpuks olid tüübid nii väsinud, et magasid TERVE ÖÖ!!! vaikselt oma pesas. Kui tavaliselt ärgatakse kella viie paiku ja hakatakse möllama, siis täna hommikul juhtus see alles kell üheksa:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas mesimummu » 04. september 2011, 15:27

Neil on tõesti-tõesti vahva päev olnud.
Viimane pilt on hästi tabatud,nunnukas selline :biglove:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas ferret111 » 06. september 2011, 17:46

Neil oli küll väga vinge päev.
Viimane pilt on tõesti hästi ära tabatud , aga seitsmes pilt on väga nunnu :biglove: .
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 06. september 2011, 21:24

Pilt

Need olid täiesti uued ja kasutamatta niidirullid :happy:

Täna said nad esimest korda kanasüdameid:D Oi kuidas meeldis. Viimasel ajal nad on üldse palju liha saanud, vist sellest tingituna nad magavad hommikuti kauem:D
Eile õhtul panin neile kaussi krõbinaid juurde, kuid Tudish lootis et saab liha, seega ta haaras mu pöidlast ja enam lahti ei lasknud, raputas, sikutas ja tegi kõike muud võimalikku. Kuna mul ülejäänud perekond magas üritasin mitte kõvasti karjuda aga siiski ema tuli teise korteri kaugeimaist otsast ja küsis keda tapetakse :rofl: No õnneks näpp jäi ikka külge, ainult ühel pool on kaks hambajälge ja teiselpool on küüneservast katki.
Eile käis sõbranna ka külas, ma väga ennastohverdavalt hoidsin Tudishit kinni, et teda pildistada saaks...Tudishile ei meeldi kui teda kinni hoitakse...randmel paar kriimustust:D Aga ma juba immuunne nende tehtavate vigastuste suhtes, seega käte/sõrmede väljanägemine on hull aga tunne hea.
Okei, nüüd vist jäi mulje nagu Tudish oleks mingi mõrtsuk-tuhkur :lol: Päris nii küll pole aga ega ta kõige rahulikum hing ka pole. Mulle enam pussu ei lasta kui kinni võtan ta. Paps peab päris tihti oma haisvaid riideid pesema:D:D Aga tasakaaluks Mustela on väga rahulik, paigal ei istu ja paitamine ei meeldi, aga kedagi ei ründa ka. (v.a. siis, kui õde kiljub ja karjub ja hüpleb ja käsib elaja'' oma varvaste küljest ära võtta:D:D)
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustela & Tudish

PostitusPostitas krokudill (Teema autor) » 11. september 2011, 10:05

Pilt
Pilt
Pilt
Mustela ei ole tegelikult nii kollane, kui siin tundub, ja üleslaadimisel poolitati keskmine pilt millegipärast...

Nad on kohutavalt tüütud hommikuti-.- Sain täna kolme aegu magama, ja enne kaheksat hakkasid suslikud puuris laaamendama. Lasin lahti, siis laamendati toas ja roniti voodisse, pugesin tekialla peitu, kõik ääred kinni, et tüübid tekialla ei saaks...ikka said:D
Noh, lõpuks jäeti mind rahule, hakati õpikupaberite ja pinaliga möllama, kuni ma need ära võtsin. Siis leidsid saepurugraanuliteämbri. Vot kui nad selle leiavad, siis tagajärg on ko-hu-tav!! Ruttu-ruttu panin selle kõrgele ära ja pühkisin graanulid kokku. Ja mis te arvate et nad mind siis rahule jätsid, oooo ei:D Mina sain ~5 tundi magada. Ja nemad lasid jälle lebosse ära kui olid mind lõplikult jalule ajanud:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist