Ferrily & Baileys

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Ferrily

PostitusPostitas Heleri » 12. aprill 2011, 07:41

No Offence Siret:) Aga tugeva hammustamise puhul ei ole puuri panek või pime tuba tuhkru jaoks miskine karistus :sleep: St et see ei ravi hammustamist välja. Oma pere täiskasvnud tuhkur ei tohiks oma peremeest küll tugevasti hammsutada, kui üldse. Mina teen oma tuhkrutele erandi, kui emastel on pojad. Siis on hammustamine ja igasuguste pesale lähenevate asjade ründamine normaalne ja ei kuulu ümberõpetamise alla.
Muul ajal oma tuhkur küll hammustada ei tohiks...
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 12. aprill 2011, 08:48

Minule tundub, et Ferru jaoks pole puuri panek mingi karistus. Tal on seal nii palju tegemist, et ta ei lase ennast üldse häirida sellest, et ma ta puuri panin. Olen seda mõnel korral teinud. Hakkab kohe rõõmsalt puuris ringi susserdama ja naudib elu edasi. Ja vannituppa tõstmine ei tule kahjuks kõne allagi kuna mul ei mahu puur lihtsalt uksest sisse ;) Selleks pean ma seda lahti hakkama lammutama.

Mina ei tohi ilmselt praegu erandeid teha, vaid pean teda aktiivselt välja õpetama.
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Heleri » 12. aprill 2011, 08:58

Ega see puuri panek ja pimedasse viimine tuhkru puhul ei olegi karistuseks. Pigem on see võimalus mõlemal osapoolel rahuneda, kui selleks peaks vajadust olema. Koer on karjaloom ja tahab üle kõige olla oma perega. Koera jaoks on teise tuppa kinni panek ehk karjast eraldamine karistuseks. Tuhkru jaoks aga mitte.
Mõni kasvataja kasutab ka sellist karistust, et hammustamise peale võtab kratist kinni, hoiab päris tugevalt turja nahaks ja siis teeb tuhkrule samasugust sisina häält vastu nagu tuhkur teeb, kui tuhkur on kuri. šššššššš või hhhhhhhh moodi häält. Mina sellist varianti väga ei praktiseeri, hammustamise puhul eriti mitte. PIgem kasutan seda kutsikate puhul, kui mul on midagi tähtsat vaja toimetada (nt liivakasti puhastada) ja mul ei ole üldse tahtmist ega aega nendega mässata, junnikühvlit neile loovutada või tõsta liiva liivakasti 5 tüüpi käe peal rippumas.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas kuku22 » 12. aprill 2011, 11:22

Mina kah ei soovitaks puuri panekut karistusena, sest Ferreli jaoks on puur koht, kuhu minnakse ööseks tudule ja ma ei taha, et tal on tunne, et see on karistus. Ikka visa nipsutamine :-)
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas karvasuslik » 12. aprill 2011, 14:22

ma olen tähele pannud, et Debbs kipub naksama siis, kui on juba pikemat aega ringi tuustinud. kui siis pärast naksamist kratist sakutan ja puuri panen kobibki ta suht kiiresti tudile. Natu aja pärast on puur endiselt lahti ja saab vabalt sisse - välja voorida. Ei usu, et Debbsi jaoks puur karistust tähendab...aga võibolla ma loodan ühest tuhkrust jälle liiga palju :) Sest Debbs läheb siiski tihti ka vabatahtlikult puuri tuiama-turnima, ennekõike on see ikkagi ta kodu ja turvatsooon...kinnipanek pärast hamustamist on ikka kohene tagajärg ehk siis no more amps amps :D
Kui pärast seda Debbsi välja luban-tõstan, on ta ikka illikuku pikka aega, ainult käib ja lakub mind :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas maris2 » 12. aprill 2011, 15:28

Bindi väiksena ja vahel ka nüüd hakkab hammustama kui on väsinud, aga tahaks veel mürada. Ta siis nagu ei saa aru et teeb haiget. Väiksena panin ma ta ka puuri ja ta läks kohe magama. Nüüd aga lihtsalt lõpetan mängu ära ja kõnnin minema. Tavaliselt peale seda läheb ka tema ära magama. Bindi kuulab aga hästi sõna ja kui ütlen "Ei" siis tõmbub tagasi. Muidugi Bindil on ka vastav iseloom, vahel on kurat ise :devil: .
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 12. aprill 2011, 15:36

Minule tundus eile, et mul ka kurdadike kodus. Kõva EI peale ta ka reageerib tavaliselt ja laseb kohe lahti, aga eile oli väga aktsioonis mingil põhjusel. Eks vaatame, mis tänane õhtupoolik toob.
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas maris2 » 12. aprill 2011, 15:37

No väljas ka üsna ilusaks läinud ja enam pole nii külm ka, eks siis muutuvad ka nemad aktiivsemaks.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas karvasuslik » 12. aprill 2011, 16:31

Kodus on meil naksamine vaheldunud kappi murdmisega, kui ära väsitakse :D j akuna kapis "vahelejäämine" tähendab pahandust, siis kohati tundub, et Debbs suisa tänulik, kui ta puuri ninnipidi söögikausi juurde pistan - siis vitsutab nagu lõvi ja poeb põhku :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 12. aprill 2011, 19:26

Huvitav, mis hammustamise periood meil jälle hakkas? Täna jälle üritas mitu korda, kõvasti kinni ei saanud. Katse peale ütlesin EI ja siis loobus. Igale ampsule järgnes ka karistus muidugi.

Nõksu üle nädala aja saime täitsa ilma hammustamiseta hakkama. Ja nüüd siis läks trall jälle lahti.
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas karvasuslik » 12. aprill 2011, 19:30

Asja nimi on kevad - siis lähevad kõik peast soojaks :D
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas maris2 » 12. aprill 2011, 19:31

Ta paneb sind proovile ja katsetab kui kaugele minna võib.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 12. aprill 2011, 19:37

Mulle juba tundus, et ma sain piirid paika. :ups: Aga no lootus on lollide lohutus.

Kui vanalt tuhkrutel puberteet hakkab? :D

Reedel saame oma vaktsiinid tehtud ja eks ma peale seda katsun selle halva energia õue jooksmise peale rohkem kulutada. :)
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 13. aprill 2011, 14:33

Selline laisklooma pilt sai üks päev tehtud:

Pilt
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Anete12 » 13. aprill 2011, 15:23

Oiii kui armas.. :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas mesimummu » 13. aprill 2011, 16:29

Hihii,aitäh vastuse eest.Sellel pildil on ta nagu väike nunnu vampiiri laps :D Tänu kõrvadele ja kikudele :) Nunnu!
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 14. aprill 2011, 13:20

Tundub jah, et meil hakkas uus proovile paneku periood. Nädala aega sain ma siis nautida oma eeskujulikku tuhkrut ja selle üle juba rõõmustada, et sain suht kergelt hakkama. Aga nüüd läheb samamoodi edasi nagu alguses.

Ta kipub hammustama ja näksama ning süles olla väga ei taha. Eks ma ikka ajan oma jonni edasi- üritan teda harjutada oma kätega ja karistan hammustamise eest.

On kellegil veel häid soovitusi?
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas maris2 » 14. aprill 2011, 16:47

No ega neid sületuhkruid meil just väga palju pole. Kui ta sülle ei taha ära siis teda ka sunni. Bindile ka süles olla eriti ei meeldi, aga kui ma ta sülle võtan ja mööda tuba kõnnin siis on rahulik ja vist isegi veidi uhke. Talle nimelt meeldib kui ma ühe käe veidi ette situtan, siis ta saab esimesed käpad sinna panna ja siis on ülevaade kõigest olemas. Kui maha panen siis tahab kohe sülle tagasi. Aga et ma ta istudes sülle võtan ja silitama hakkan, nii talle ei meeldi. Vahel aga tahab ta ise sülle magama tulla, aga seda juhtub harva. Emased ongi sellised aktiivsed tegelased, neile ei meeldi paigal olla. Isased nagu rahulikumad ja rohkem memmekamad. See nüüd minu arvamus ja põhineb oma kogemusel.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas postituvi » 14. aprill 2011, 17:05

Olen Marisega nõus. enamik tuhkruid ei olegi süles istujad ja need kes on.. nendel see tuleb enamasti siiski vanusega- kutsikad polegi süleloomad- neil ju nii palju avastada ja teha vaja ;) Samuti olen mina märgand, et emased on aktiivsemad(püsivamad oma mängus) kui isased. Isased väsivad kiiremini ja siis on kohe ka nõus süles väsimusest puhkama. :) Need ka mu isiklikud kogemused ( isased siis 2 hoiul olnud tõhku)
Deeli saan ma sülle paigale siis, kui ta on oma 2h täis möllanud. Isased möllavad 10-15 minni ja juba on neil vaja puhkepausi... eks nad ole kogukamad ka ;)
Ja teine aeg, mil Deeli mul illikukuna süles on, on siis kui me Dr. Triinu juures oleme. Siis ei juleta end liigutada ka mitte ja ollakse nõus süles lebotamisega...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 14. aprill 2011, 19:14

No selle süles olemise pärast ma väga ei muretsegi, tean et ta on selle jaoks veel liiga titt. Kuid pean Heleri soovitusel siiski harjutama ja hoian teda lihtsal julmalt kaela ümbert kinni ja silitan, hoian süles.

Mure pigem hammustamisega. Kuidas küll need hambad vähem minu kätte jõuaksid?

Viimase aja uus mäng on jooksmine- hetkel on selline ralli tal mu mehega, ajavad üksteist taga. Hullult meeldib talle niimoodi edasi-tagasi joosta. Mees jookseb esikusse, Ferrily ajab taga, ja siis tagasi ajab minu mees teda taga. Ja siis uuesti ja uuesti ja uuesti.
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 15. aprill 2011, 15:26

postituvi kirjutas: Ja teine aeg, mil Deeli mul illikukuna süles on, on siis kui me Dr. Triinu juures oleme. Siis ei juleta end liigutada ka mitte ja ollakse nõus süles lebotamisega...


Eks ma täna õhtul näha ole, kas meil Västrikus ollakse eeskujulik või mitte :)
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 15. aprill 2011, 21:02

Nii, meil siis arstil käidud. Saime kätte esimesed vaktsiinid + parasiidi tõrje. Kõrvas Ferrilyl mingid ''sõbrad''. Kaalume me juba 780g- Abel ütles selle peale, et meil on juba täiskasvanud emase kaal- arvas, et temast tuleb vähe kobedam tükk. :) Ütles veel, et ta käitub nagu terve tuhkur ja kõik okei.

Nädala aja pärast siis esimene jalutuskäik. Ja kuu aja pärast teist korda süstile.

Minu omast ei saanud isegi mitte arsti juures sülelooma, kuid Nutri abil vaktsineerimisest ta vist küll midagi aru ei saanud. dr Abel arvas, et 4-5 aasta pärast saan oma sülelooma ka :D.

Kuid kodulooma ja lemmikut tahaks ikka Heleri poolt ennustatult 2 kuu pärast saada.
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas karvasuslik » 16. aprill 2011, 20:36

Tahaks saada, aga vot ei saa :D Debbs on süles olemisega mind vaid 2 korda üllatanud (seda siis peaaegu aasta jooksul): esimene kord, kui maal voodis pikutasin ja ta mul pärast tunnikest ringi kimamist pisikese sunniviisilisele kõhu peal kinni hiodmist ja silitamist, jäi mulle sülle nii kenasti ja sügavalt tukkuma, et iseki koera haukumine ei ajanud teda üles :) teine kord oli alles mõni nädal tagasi, kui rongiga maalt tagasi sõitsime - tibin ei suutnud oma kastis istuda ning lõhnu ja liikumist oli piisavalt palju, et mingil hetkel tundis ta end vaatamata täpselt silma paistvale päikesele nii mõnusalt ja turvaliselt, et peaaegu poole teest (ca 1,5h) lihtsalt tukkus ja unistas mul süles. vot see oli nii mõnus ja nummi :biglove:
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 17. aprill 2011, 11:05

Lisan siia mõned pildid

Unimüts:
Pilt

Eile õhtul vaatasin telekat ja olin unustanud Nutri endale kätte ja ühel hetkel oli sõbrake platsis ja ronis käe peale:
Pilt

Siin siis näha ta täies hiilguses oma radika-residentsi ees:
Pilt
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas mesimummu » 17. aprill 2011, 19:49

Nii mõnusalt trulla on ta :)
Leiab küll selle hea ülesse,eksju:D
Vahva sell :)
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 17. aprill 2011, 20:11

On, on trulla- kael on eriti paisunud tal viimaste nädalatega. Hea söögi peal ;).
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas kuku22 » 17. aprill 2011, 21:11

Oi kui ilus ja mõnusalt suur plikatirts!!
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 18. aprill 2011, 19:08

Räägin siis mõne sõnaga meie tegemistest. Ferrily on viimastel päevadel täitsa tubli tegelane. Pissimise-kakamise katseid teeb ta toas küll, kuid kui ma õigel ajal pihta saan ja ta Nutriga kiirelt sülle võtan ja puuri tõstan, siis tehakse häda ikka õigesse kohta. Muidu käib ta päris tublisti oma puuris.

Hammustamise koha pealt tundub, et ta niisama hammustama ei kipu. Kuid kohe, kui ma teda niisama möödaminnes paitada proovin või sülle tahan võtta, siis kihvad kohe välguvad. Samuti tundub, et vahepeal kipub ära ununema, et seda teha ei tohi. Näiteks ronib ise mulle sülle, sahkerdab ringi ja siis teeb aeglaselt suu lahti ja üritab mind maitsta. Kui ütlen EI, siis jääb katse poolikuks ja hammustamiseni - korraliku karistuseni asi ei jõua.

Nädalavahetusel eemaldasin ma viimased ''kaitsevahendid'' meie suhtluselt- nimet käin nüüd toas paljajalu. Selle tegemiseks ajendas mind see, et ma armastan kodus väga paljajalu ringi käia. Kuna suvi on tulemas, siis ei taha koju tulles sokke jalga tõmmata. Mu varbad ei ole üldse nii maitsvad kui talle esialgu tundusid. :)

Sülle võtmine toimub endiselt Nutri abi ja hoian teda endiselt sunniviisiliselt kaelast kinni. Ja maha tagasi lasen ta siis, kui ta rahuneb ja kui mul isu täis saab. Vahest on ta süles pikemalt, vahest saan ma aru, et ta tahab ringi joosta ja lasen ta mõne minuti pärast tagasi mängima. Rabelemise peale vabadust ei tule, kuid seda ta veel ära õppinud pole. :D

Mis teie, tublid meie tegemiste jälgijad asjast arvate? :roll:
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas postituvi » 18. aprill 2011, 19:28

Sokkide ära võtmine on pigem just hea :) Paljudele tuhkrutele meeldib just sokkides varbaid hammustada. Kuid paljad varbaid ei kõlba isegi mitte näksata :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Ferrily

PostitusPostitas Liisukas (Teema autor) » 18. aprill 2011, 19:42

Kusjuures ta ei ole väga jalgade närija tüüp minu arust. Vähemalt varbast ta kindlasti ei võta. Pigem läheb loosi kand või siis see luu osa, mis kannast nagu sääre poole läheb.

Aga nuuskimas käib paljaid jalgu rohkem kui sokkidega. Ja nii kõdi on ju, harjumatu ilmselt- vurrud ja märg nina ja siis ta nuusib ka veel. :D
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist