Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Misty1 » 09. oktoober 2010, 20:57

Jaah kahju et need lahedad tegelinskid nii palju maha magavad.Aga meie autosõidust -kui mootor töötab, kerib oma isikliku suure, kavase padja peale magama. Ja kui mootor välja, tehakse üks unine silm lahti-et mis nüüd.:)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Liivakakene » 10. oktoober 2010, 07:30

Parim tuhkruteema! Koguaeg ootan, kuni siia mõni naljakas kirjutis ilmub! Perfeckto! :D
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas väike kuradike » 11. oktoober 2010, 21:42

Hmm... et minu omadele ei ole mu autolembesus külge hakanud. Kuigi elutoas vedelevad subaru pagašniku paneelid on neile küll meeltmööda, aga ma kahtlustan et pigem seetõttu, et need varustavad pätte vaba teega põrandalt suure laua peale. Aga suvel suures toas olnud sidruni naelrehvid olid poiste suured lemmikud, sest seal sai ju igasugu lolle mänge mängida :-D

Aga autoga on meil küll hea suhe. Nii kui auto suudab hoida ühtlast kiirust, on kuttidel silm loojas kuni järgmise peatuseni. Aga kohe kui vähegi kiirus kõigub, on silmad lahti ja logistatakse transpordipuuri võre küljes. Kahtlustan et kuskile mu autosse jättis Arnold ka pool oma kihva :lol: Muidugi tagumise pingi peale neid panna ei saa - siis läheb hirmsaks pussulaskmiseks. Nii ongi välja kujunenud reziim, et mina koos pättidega ees, ja kaassõitjad tagapingil, see kõigi haistmismeele jaoks parim variant.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 19. oktoober 2010, 00:56

Suhkur on muutunud peaagu täitsa viisakaks. Enamus külalisi ei kuulu enam augustamisele (Sellega seoses lagunes koost ka minu plaan lisaraha teenida kõrvade,ninade jms augustamisega) peale paari isiku aga noh, neid tahaks mina ka vahel hammustada :devil:
Küll aga sattus meile külla noormees, kellest ka kunagi juttu olen teinud. Suhkru kunagine "toanaaber" ja meie korterinaaber, kes Suhkru hammustamisrallit kõvasti taluma pidi. No ütleme nii, et midagi ei ole muutunud. Vaene noormees ei saanudki jalanõusid jalast ära võtta ja kuna ma vahel ikkagi olen hea inimene, siis eemaldasin Suhkru seltskonnast. Muidu olekski üks jäänud diivaninurka, jalanõud jalas ja tekk enam vähem üle pea :rofl: Suhkur väljendas oma arvamust tema isoleerimisest sellega, et alustati kauaplaanitud remondiga ja eemaldati väike osa tapeedist :dry:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Misty1 » 19. oktoober 2010, 07:36

:blol: Jaajah. Eks ma ka omi külalisi tuhkru meelejärgi pean valima. :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas väike kuradike » 19. oktoober 2010, 12:47

Kusjuures, kui korra on külalisse tuhkruhirm süstitud, siis see hirm sinna ka jääb, ja selle hirmu tunneb tuhkur ka kilomeetri kauguselt ära, ning lausa naudib kõnealuse isiku kiusamist.. Mul on sama asi vennaga. Võib olla, et nad pole üksteist aasta näinud, aga kohe kui vend tsipa julgemaks läheb, ja Arnoldile julgeb pai teha, siis on viimane naks venna käe küljes hammastega kinni.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 19. oktoober 2010, 12:54

Ahh too noormees on tore poiss aga vot loomadega tal on mingi eriline läbisaamine. Või õigemini ei olegi teist suurt. Koer nimelt trügis ta ka diivaninurgast minema :rofl:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 30. oktoober 2010, 21:16

Meil siin oli sõpradega filmiõhtu ja pisike pidu. No see tähendas automaatselt ka Suhkrule pidu. Vedelevad nõud kraanikausis ja palju tavaari põrandal ning boonusena nii niiii palju inimesi, keda varbast hammustada :-D Igastahes hommikul oli mul uut sorti tuhkur kodus, punatriip-augustajatuhkur ehk siis Suhkur oli ketšupi ja dipikastmega koos, mis muidugi oli juba kuivanud :dry: Ehk siis järjekordne pesupäev.
Ja siin on peategelane peale pesu:
Pilt
Pilt
Suhkur on ka heledamaks läinud, küllatulev sõber küsis juba veidi hirmunult, et kas oled teise tuhkru võtnud :rofl:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Misty1 » 30. oktoober 2010, 22:48

:rofl: Heh lahe. Tore kui tuhkruid varvastega varustatakse. Ja karva värvi kohta meil seesugune lugu, et tütar oli vaid nädala ära, tuli kodu, tuhkur jooksis vastu, tüdruk jõllitas:,,Kes see on, kus Misty on?,,
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas postituvi » 31. oktoober 2010, 00:23

Sama siin- olin 2 nädalat ära, ja nüüd kui Deeli tagasi sain... Tibin on nii hele... täiesti võõras nägi välja :) Aint kombed olid tuttavad ;) Suhkur tundub ikka päris tume. Või on heledamaks läinud?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 31. oktoober 2010, 04:12

No endaga võrreldes ikka heledamaks läinud tunduvalt
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Tupsuuuu » 01. november 2010, 21:00

vääga lahe :D, nagu okastuhkur ^^.
Ise ka olen tähele pannud, et minu suslik heledamaks veidike läinud.
Kasutaja avatar
Tupsuuuu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 21. november 2010, 01:13

Kõik oli päris vaikne ja rahulik vahepeal. No lausa nii rahulik, et imelik hakkas. Aga selle aasta suvi sattus tõesti selline, mis jääb ikka kauaks-kauaks meelde. Aga miski ei ole igavene ja kohe kindlasti mitte ei ole ka igavene idüll siin majas. Ehk siis hommikul toodi mulle pappkarbis hamstrid. Ehkki poes rahakotti tühjendades, et loomadele midagi paremat pakkuda, kui pappkarp, sai kirutud, et esimesele tahtjale annan nad ära siis...Noh, teinepool tegi kurva näo ja ütles, et ta tahab endale hamstreid ja tal nimed ka olemas jne jne. Kui veel õhtul sõbraga hamstrite ringiaega võeti (jooksurattal siis), oli asi kindel. Siia nad jäävad...Aga nüüd siis hakkab planeerimine pihta..Hamstrid puuriga vannituppa, Suhkur korteri peale lahti möllama..Suhkur magamistuppa, hamstrid tagasi elutuppa. Koer, kes küll praegu ajutiselt ära, ei vaja õnneks eriti tubadevahelises majandamises suurt osa.
Aga nüüd on tekkinud siin arutlelu, et ehk peaks suhkrule ka puuri ostma. Noh, siis kõik loomad ikkagi oma pesas, kui kodunt ära ollakse ja süda rahul. Siiani on Suhkur saanud terve korteri peal boss olla aga akvaariumi ja hamstritega seoses oleks juba turvalisem, kui Suhkur puuris. Ehkki kui korterist lahkutakse, on Suhkur magamistoas ja muu seltskond jääks elutuppa aga kunagi ei tea, kui kasvõi vaheuks kogemata lahti jääb :roll: Ja võrdus ennekõike :-D

Pilte pole kahjuks võimalik pakkuda, tiim Spice girls ehk Suhkur ja Kaneel suutsid mölluhoos fotoka laualt maha tõmmata koos muude asjadega ja fotokas keeldub peale seda koostööst. Jõuluvana, auuuu :-D
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Misty1 » 21. november 2010, 01:25

Hmm :scr: seni boss tuhkur hakkab kindlasti puuri idee peale streikima: ,,Vabadus, vabadus!"
Hamstri puur nööriga lakke. :shy:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 21. november 2010, 01:29

:blol: Idee on hea ja lakke vaadates peab tõdema, et sinna mahuks puure palju, saaks omale vöötoravad ka ära tuua
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Heleri » 25. november 2010, 11:28

Ma arvan et kodurahu huvides peaks need hamstrid pigem kapiotsa kolima.

Kui tuhkur on harjunud elama vabalt ja siis järsku peab puurieluga harjuma, võib see päris raskeks osutuda, ennekõike kannatavad inimnärvid.

Muidugi kui on hea puur, siis annab ka laamendamist ja hammastega puurinärimist vältida. Muidu on Suhkur varsti kihvade võrra vaesem...
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 25. november 2010, 12:06

Hamstrid ongi kapi otsas aga nüüd mul on vaja akvaariumile uut kohta :rofl:
See puurimõte jäigi kahe päeva mõtteks. Ei ole kuidagi aus Suhkru suhtes see ja no nagunii ta veedab selle aja magamistoas, kui ma ära. Kui ma kodus, siis vudib mul või koeral järgi või veab asju kapi alla. Ja kui teise tuhkru soov suuremaks läheb, siis magavad kahekesi magamistoas. Lisaks mulle tundub, et mida suurem vabadus tal on, seda viisakamalt ta käitub.
Ja kui maja tuleb, siis tuleb sinna magamistuba, elutuba, külalistetuba, koertetuba, tuhkrutetuba ja närilistetuba :rofl:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Misty1 » 25. november 2010, 23:01

Mh-mh :rofl: Paistab et köögi ja vannitoa jaoks enam pinda ei jagu.Ja wc? Suvel pole hullu a talvel külmavõitu maja nuka taha lipata. Jääb loota ehk satuvad lahked ja arusaajad naabrid tulema , lubavad vahest vee alt läbi lobistada :-D Aga kalade tuba?
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 25. november 2010, 23:20

Naabrid jätaks mõne kilomeetri kaugusele. :shy:
Ja siis veel vaja nelja auto garaaži ja suurt elutuba, kuhu mitmed akvaariumid paigutada ja veel mõnda lisatuba sest eks neid loomi ole veel, mida tahaks omada. Aga hetkel tuleb leppida tuhkrutoa ja elutoaga ning parkimiskohaga akna all :-D
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas väike kuradike » 26. november 2010, 23:51

Skunksi ei taha :rofl: Ma mustika keskuse loomapoes nägin, neil seal müügis. Nii armas tegelane oli :biglove:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Marilin » 27. november 2010, 00:05

väike kuradike, ma võin väita, et ta tahaks küll :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 27. november 2010, 00:42

Ma käin seda skunki koguaeg luuramas. Vahepeal hakati juba imestama, et miks ma mustika prismas käin kui lähedamal on kaks selverit, säästumarket ja rimi. No ma siis rääkisin miks ja nüüd käime noormehega kahekesi teda vahtimas :rofl:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Misty1 » 27. november 2010, 00:47

Niih-varsti siis skunksi foorumit ka siin oodata :rofl:
Igasugu loomi ikka tuleb kaubandusse. Tea kas kunagi kängurud ka. Oleks praktiline ühtlasi -ei pea ise poe kotti tassima:)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas väike kuradike » 27. november 2010, 13:09

No kui aus olla, siis ma isegi käiks seda loomakest luuramas, ta oli nii armas :biglove: Ja tahaks teda kunagi ärkvelolekus ka näha, kui ma käisin siis ta tudis. Kahju oli lihtsalt temast, sest tal oli ainult pisike padjake mille peal magada, ei mingit urgu, kuigi ma usun et nad tahavad samamoodi urus või pesas magada.

Teil oleks siis tõelline Segasummasuvila seal :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 01. detsember 2010, 00:23

Me käime nüüd iga õhtu enne magamaminekut väljas lund nautimas koos Suhkru ja koeraga. Tegelt see rohkem näeb küll välja nii, et ma harutan rihmasid lahti ja need kaks tuhnivad võidu, samal ajal uuesti rihmad omavahel keerdu ajades. Aga ükshaaval ei taha ka õhtuti käia, nad on just koos toredad :-D
Koera üks lemmiktegevusi peale lumes tuhnimise, on ka ronida sügavasse lumme ja siis seal antiloobihüpetega edasi liikuda. Suhkur vana tola üritas eile järgi hüpata aga noh, nii kõrgele ja nii suuri hüppeid tal teha ei õnnestu. Vaatepilt oli koomiline muidugi, koer kalpsas ees, suhkur järgi ja kõige lõpuks mina, lume ja naeruga võideldes. Eemal oodanud taksojuhil võis muidugi hea mulje jääda, mingi hull hüppab lumes ja naerab (koer suurt välja ei paistnud nimelt). Aga vähemalt polnud tunnistajaks mõni majaelanik :rofl:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas kuku22 » 03. detsember 2010, 16:23

:lol: Väga lahe on Suhkru ja Kaneeli tegevustest lugeda :happy:
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 18. detsember 2010, 04:04

Meie eluke veereb vaikselt. Suhkur magab enamuse päevast maha. Mõned tunnid päevasel ajal on ta liikvel ning siis käi ja kõnni tal sabas ja korja igaltpoolt alla lendavaid asju või roni talle kapi alla järgi ja võta temalt ära just varastatud uksevõtmed, välgumihkel, sinepituub vms. Öösiti ta tegutseb küll, läbi une on kuulda kuidas kõrisev pall mööda tuba ringi veereb ja need ei ole vaimud :-D
Ükspäev enne külalisi hakkasin prügikotti õue viima kuid siis vaadates mölluhoos Suhkrut ja laual olevaid suupisteid, otsustasin päti kaasa võtta. No mõeldud-tehtud, pistsin Suhkru põue ja marssisin välja. Minuga samal ajal oli prügi välja viimas nii kuskil 6-7 aastane tüdruk, kes vaatas Suhkrut ja küsis siis siiralt, et tädi, kas sa viskad tema ka ära? Vastuse "Ei" peale tüdruk rõõmustas ja ütles, et ta ütleb emale ka, et ma ei visanudki suurt rotti prügikasti. Ma tahaks kohe väga teada, mida ema sellise lause peale mõelda võis. :rofl:
Kokkuvõttes siis on meil kõigil talvepuhkus ja -uni. Eks kevadeks tule rammu ja energiat koguda, et uusi pättusi teha :8
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas postituvi » 18. detsember 2010, 13:28

:blol: :blol: :blol: Lapsed on ikka andekad. Mul ka enamik väiksemaid lapsi tänavalt peab Deelit rotiks :sneaky:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sissu (Teema autor) » 24. jaanuar 2011, 21:46

Suhkru elu möödub suuremas osas magades. Vahepeal peab muidugi tüütu koera ja omanikuga tegelema. Viimaste kahjuks aga on seda aega väga vähe. Natuke kummaline mõelda, et kui palju pahandusi Suhkur suvel-sügisel jõudis teha, see tundub kohe uskumatu. Ja mis siin salata, see aeg oli tunduvalt lõbusam. Nii, et ootan väga kevadet ja Suhkru tuhkrupahanduste generaatori aktiveerumist. :razz:
Õues olevad lapsed aga ootavad teda väga välja, kuna sõbrad mul rääkisid suure suuga lastele, et mul on kiskja kodus. Lapsed nimelt ei taha uskuda, et kiskja võib väike olla. Ma arvan, et nad ootavad, et ma miskisuguse tiigri või lõviga ükspäev õue maandun :-D
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhksuhkur alias Al-Qaeda

PostitusPostitas Sipsuka » 24. jaanuar 2011, 21:54

Haha :D Seda "Tiiger"tuhkrut tahaks ma ka näha. :D Ja oh seda imestust, kui hoopis Suhkur läheb tiigri asemel.. :D
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline