Quiksilver Ramya

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Anete12 » 24. november 2011, 20:42

Kuidas Ramyale talve tulek mõjub? :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 03. jaanuar 2012, 13:51

Mina olen olnud päris mitu kuud juba väga laisk ja ei ole jõudnud siia teile midagi kirjutada meie tegemistest. Ega meil siin ka midagi erilist ei ole midagi juhtunud ka peale poegade uutesse kodudesse minemist. Ramya pojad on ka olnud väga tublid minu arvates, näitustel on ka olnud head tulemused. Kuid Ramya mõtlemises on midagi valesti, kuna Ramya ei taha omale siiamaani talvekarva kasvatada ja sellem pärast ta on natuke roots. Aga loodame, et see saab korda. Kuna me oleme alates septembrist uues korteris, siis lasin Ramyal siin päris palju ringi joosta, isegi proovisin seda, et jätan ta ka ööseks lahti, ootasin kui ta ära väsis ja magama puges kuskile. Siis sain ka ise magama jääda, aga Ramyal sellised toredad käpad ja minul on liiga head kõrvad ja igasugune asi ajab mind kohe üles. Seega Ramya magas mõned tunnid ja öösel umbes 3-4 ajal otsustas ta mööda toa põrandat jooksma hakata kus on parkett maas ja see tee päris mõnusat häält kui Ramya seal jookseb. Ramya suutis ka meie voodisse tulla ja siis teki alla pugeda ja jalgu lakkuda..aga see on ju kõdiii :rofl:. Siis pidingi ta öösel jälle puuri viima, et saaksin hommikul ilusti ärgata ja tööle minna.
Novembri lõpu poole algas Ramyal jooksuaeg, meie lootsime, et ehk ta lõpetab selle ise ära, kuna ajastus ja aeg oli väga halb. Ootasime umbes kuu, siis proovisin veel üht Heleri soovitust mida Lätlased pidid tegema, aga ka see Ramyale ei aidanud. Saime Sandra käest Riia lähedal elava vasektoomia isase kontakt andmed ja võtsime kohe temaga ühendust. Nüüd siis 31. detsmber sõitsime elukaaslase ja Ramyaga Riiga bussiga. Olgugi, et see oli rahvusvaheline buss siis ei olnud bussijuht ja reisisaatja looma vastu, panime alla kus olid teiste reisjate kohvrid. Eelmine päev olime just uurinud ecoline-st, et kas lubatakse looma transport puuriga bussi siis seal vastati meile, raudne EI!! kuna loomal peab olema vktsiinid tehtud ja kiibitud ütlesime, et kõik on korras ja passis kõik ka kirjas aga see neid ei rahuldanud. Peab olema veel veterinaari poolt tõend, et kõik ikka on korras. Ohh.. siis mina kohe kiiresti helistasin Terveksisse kus me käime vaktsineerimas ja seal öeldi, et uuritakse seda kellegi teise arsti käest ja arvasid, et kui tavalise arsti tempel ei sobi passi siis peab minema veterinaar ametisse ja sealt selle tõendi saama. Meie õnneks sobis ka loomakliiniku arsti tempel passi. Siis saime selle korda. Riias saime kokku minu elukaaslase tädiga kes on lätlane ja teadis kuhu peame Ramya viima vasektoomia isase juurde. Tänaseks on Ramya olnud seal kolm päeva ja täna pani elukaaslase tädi Ramya bussi peale js Ramya sõidab praegu Pärnu poole ja varsti lähen talle bussijaama vastu. Meie pisike saab jälle koju :hug: . Aga omanik kellel oli vasektoomia isane - väga vahva looma seltskond seal: pisiloomadest siis 2 rotti, 2 emast tuhkrut, 2 isast tuhkrut ja 1 mink. Mink oli väga ilusa karvastikuga aga kuna omanik ütles, et mink hammustab kõvemini kui tuhkur ja ta saab aru kui inimene teda kardab ja pidi käituma hoopis teist moodi siis mina teda ausalt sülle võtta ei julgenud. Ta oli väga jõulise kehaehitusega.
Lisan ka siis mõned pildid Ramyast :

Pilt

Pilt
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Misty1 » 08. jaanuar 2012, 01:55

Paras ports sahmimist teil. Said ikka oma karvakera kenasti kätte? Küll ta võis hirmul olla seal all kohvrite hulgas ilma peremehe pehme käeta.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 08. jaanuar 2012, 13:55

Sain ta jah ilusti kätte, ta ainult oli väsinud sellest mitmest päevast. Magas ja sõi, magas ja sõi :-)
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas mesimummu » 08. jaanuar 2012, 14:14

Ilusad pildid on ja vahva jutt.Tore,et Ramya ilusti koju tagasi jõudis :wink:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 15. veebruar 2012, 21:40

Minul oli selline sabarakk täna :-) :rofl:
tegime koos süüa köögis, ja vahepeal jooksime jälle telekat vaatama.
nüüd siiis väsisime ära niimoodi minu kõrvale bleedi sisse, aga nii kui mina tõusen püsti on Ramya ka kohe ärkvel ja jookseb mulle kohe järgi :razz:

Pilt
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas mesimummu » 15. veebruar 2012, 21:48

:biglove:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Anete12 » 17. veebruar 2012, 21:59

Oioioi, Ramya on tõeliselt nunnu! :biglove: :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 17. märts 2012, 20:24

Anname ka siis teada, et Ramya käis 9-12 märts Riias Hagrid od Bungo juures paaritumas, kes on ilus must :-) Nüüd ootame Ramya kosumist ja ka esimese peaaegu nädalaga on Ramya juurde võtnud tublisti, koguni 40g :-) Aprilli alguses lähme ka ultrahelisse, et kindlaks teha meie tiinus. Pisikeste sündi ootame Aprilli teisel poolel. Ootame suure huviga :-)
Viimati muutis salajane14 18. märts 2012, 20:16, kokku muudetud 1 kord.
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Adelle » 18. märts 2012, 19:30

Oh kui tore! Hagrid ja Ramya, sealt on oodata vahvaid mustaninalisi iludusi :-) Hoian pöialt!
Viimati muutis Adelle 19. märts 2012, 12:11, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Marvin » 19. märts 2012, 11:54

Väga tore, ootame pisikesi! :)
Kui kõik loomad oleksid kadunud, sureksid inimesed suurest hingeüksindusest.
Kasutaja avatar
Marvin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 31. märts 2012, 12:35

Meie Ramya kaalub tänase seisuga 950g, kui Hagridi juurest tulles kaalus ta alla 800g natuke.
On juba ilusti juurde võtnud, uuel nädalal proovime ka juba ultrahelisse minna. Siis näeme mis meile ilusat öeldakse :-) Ramyal saab sellel nädalavahetusel 3 nädalat tiinust :-)
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 04. aprill 2012, 17:43

Kirjutan siis ka tänasest, käisime Ramyaga kaua oodatud ultrahelis. Käisin Pärnus Terveksis, olen seal siiamaani koguaeg käinud naisterahvaste juures põhiliselt selliseid lihtsamaid asju tegemas. Aga täna, kui eile helistasin sinna, et aega kinni panna siis unustasin küsida, millise arsti ma saan. Aeg oli meil kell 12.00 ja läksin kohale, tuli üks meesterahvas, küsis kas mul on varem tiinusega olnud kogemusi, ma ütlesin, et jah ta oli eelmine aasta ka tiine. Ajas siis Ramyal praktiliselt terve kõhu paljaks (eelmine aasta aeti vaid väike riba), ma ütlesin, et eelmine aasta ei aetud nii palju. Ta vastas, et noh, nii on parem vaadata. Ramya muidugi siples kui talle väga palju seda geeli kõhu peale pani, terve hunnik oli seda. Siis sain ta nutriga rahulikumaks ja ta sai siis vaadata ultraheli, vaatas ja vaatas, vaatas ja vaatas, aga ei öelnud midagi, päris pikalt läks tal sellega aega. Mina ütleks, et ma nägin seal vähemalt kolme nelja, aga ta ütles mulle lõpus, et on jah ta tiine, aga täpset arvu ma ei oska öelda, või tahate? Olin natuke nördinud, vastasin, et eelmine aasta öeldi mulle ilusti ära, et näeb vähemalt nelja aga ta ütles, et noh mina nägin umbes kahte. Mulle tundus, et ma sattusin natuke vale arsti otsa, kes ei olnud sellise tuhkru ultraheliga väga kogenud. Nais arstid on seal küll väga tublid ja on mulle alati positiivselt meelde jäänud. Meil on kolm nädalat tiinust täis, võib-olla tõesti on nii, et ei olnud nii hästi näha ja ta ei näinud seal nii hästi neid jupikesi :-)
Aga natuke nördinud olen ikka :wink:

Aga Ramya kaal näitab varsti juba 1000g, et siis on varsti 200g juurde võtnud :-)
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Heleri » 06. aprill 2012, 09:17

Mujal riikides aetakse suht igal pool tuhkrutel kõht paljaks. Me ei ole sellega harjunud, kuna Triin ei aja vist kunagi tuhkrul kõhtu paljaks :D Vähemalt minu omadel on kõigil kõhud karva jäänud.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas triinabelle » 06. aprill 2012, 11:19

Tegelikult on väga korrektne pügada suur ala - nii õpetatakse paremates ülikoolides jne. Muide, kõigi reeglite järele peaks ka operatsioonihaava pügama 15 cm raadiuses - st siis päris palju ka tuhkrust kaugemalt :-D
Minu teada on Terveksis üks arst ise lapsehoolduspuhkusel ja teine perekondlikel pühjustel elukohta vahetanud/vahetamas. Sealne noormees aga on väga asjalik ja asjades, milles ta kindel pole ning mis tuhkruid puudutavad, "tüütab" mind kasvõi mitu korda päevas telefonikõnedega. Ma pole muidugi kogu aeg kättesaadav... Ja kutsikate arvu tõrgun mina kindlalt ütlemast sest ultraheli on selline keeruline füüsika - peab oskama vahet teha, mida sa näed mitmekordselt - seal tekib siuke peegeldusefekt. Näiteks kui osata vaadata, siis ekaani servas on kriipsukesed, mis tähistavad tegelikke sentimeetreid - vastavalt sellele, kui "lähedalt" me objekti vaatame, on need cm-d ekraanipildil pikemad või lühemad - st me saame pilti suurendada ja tegelikkuses paarimillimeetrist objekti vaadata ka ekraanil mitmesentimeetrisena. Siis muutub muidugi pilt "hõredamaks". Seda ja peegeldust arvestades on kerge avastada, et umbes 6-7 cm paksuse looma pilt on ekraanil ikkagi näha kogu ulatuses - st vastavalt ekraani seadistusele ja aparaadile ka 11 või 20 cm ulatuses. Tegelikult hakkab mingi maa pärast kujutis korduma. Sry, jutt tuli keeruline ja mitte teemasse puutuv aga kuskile mujale ja arusaadavamalt ma seda paigutada ei oska.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Loomahull » 06. aprill 2012, 14:38

Isver-susver, lugesin kaks korda läbi ja mitte mõhkugi aru ei saanud. :shock: Teoreetilist ma pean kah sellest kunagi sotti saama vist, hmm... Ja mis Terveksisse puutub, siis seal jah mingid jamad, meile tuli ülikooli meilerisse vetlisti kiri, et Terveks otsib loomaarste või viimase kursa vetitudengeid tööle. Aga olgu, aitab offtopicust nüüd. :ups:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas Sandra » 06. aprill 2012, 19:39

Terveksis on minuarust ainult üks arst, kelle juurde minna tasub ja kuna tema on nüüd tõesti lapsehoolduspuhkusel, siis mina sinna oma jalga ei tõstakski üldse.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 06. aprill 2012, 20:38

Just see sama ongi väga tore arst, ning on veel üks, kelle käest mina olen saanud väga head teenindust :-) :-)
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas northerna » 03. mai 2012, 13:21

Ma ei usu, et alla 8 tuleb :) Ramya on ju selline kangelasema, ei tema vähemaga piirdu.
Kasutaja avatar
northerna
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Quiksilver Ramya

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 13. juuni 2012, 20:45

Nii, nii meie Ramya on nüüd tiine..kaalu on juba päris normaalselt juurde võtnud. Armas pirnike meil :-)

Pisikesi hakkame ootama 18 - 20 juuni...ehk siis juba varsti varsti :rofl:
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist