Ronny ja Perry

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas anery (Teema autor) » 15. september 2010, 19:29

Ehk püüdis sinna purki sisse mahtuda :D Ei tea kas teistel on tuhkrud ka sellised, et kui miskit uut näevad ja tunnevad uut lõhna, pannakse kohe hambad sisse ja jooksu, kui kätte ei saa siis Ronny susiseb ka :D Ja nad mul ikka parajad pärdikud, ei julge neid teise tuppa lasta, siis näritakse veel igast jama endale sisse :D
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas väike kuradike » 16. september 2010, 12:57

Eks noortel pättidel kõik uus ja huvitav, ja peab kuskile peitu viima kus seda rahus lahata saaks :lol:

Arnold ja Sylvester ei ole mul kunagi erilised vedaja olnud, enamasti läksid peiduurkasse söögimaterjalid mida söödavaks peeti. Mõmmi seevastu on aga täielik pätt. Üritas mul paar päeva tagasi riidepuhastusrulli ka käest ära vedada, rääkimata siis aluspükstest ja tossudest. Aluspükse leian tihtipeale köögist ja tossud veetakse vannituppa. Ei tea miks, aga nii on kujunenud :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas anery (Teema autor) » 16. september 2010, 21:08

:D :D appi kui naljakas :D Kujutan ette kui tuled koju mõni tuttav kaasas ja järsku köögis piiluvad aluspüksid välja :D Püüavad korteri sisustada ikka oma maitse järgi, kes ütles et tossude koht on koridoris :D
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas triinabelle » 16. september 2010, 21:19

Kusjuures siiani olid meie peres olnud tuhkrud, kes lihtsalt peidavad asju. Seoses Karla tulekuga on meil siis nüüd ka tõhk, kes asju aeg-ajalt tuulutab - st toob peiduurkast välja ja tassib ringi. Väga tavaline on mingi asi tunneli tagant hambusse võtta ja sellega siis tõhuturbokiirusel mööda tuba joosta ning tunnelit läbida. Kuna meil ei ole ripakil asju, mida ei tohiks ära virutada - kaasa arvatud sokid, aluspesu jne, siis satub ohvriks põhiliselt Kutsi varandus - poolnäritud kondid, mänguasjad, kaigas jne, mida siis õrritades peab vedama sellistesse kohtadesse, kust omanik neid kätte ei saa.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas anery (Teema autor) » 17. september 2010, 12:29

:D naljakad loomad ikka ja see mulle meeldibki tegelikult, vahest vihastavad, aga rohkem saab ikka naerda nende üle :D
Kuna nad mul elavad ühes toas, siis kui keegi teeb ukse lahti, alati püüavad kiiresti plehku panna. Suht naljakas vaatepilt. Jookseb täiega teise tuppa, teades et ma jooksen järgi, kuid vedelevast sokist mööda joostes, pidurdatakse, tagakäik sisse, sokk hammaste vahele ja edasi :D Mees siis imestab, miks ta sokk voodi all oli :D
Ärgates minnakse pissile ja järgmine kohustuslik käik on ukse juurde, äkki unustati lahti :D
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas anery (Teema autor) » 21. oktoober 2010, 07:28

Perryl oli esimene ebameeldiv olek, mis on nüüd õnneks möödas. Algas see laupäeval. Kui kaisutasin, nunnutasin, siis panin tähele et kohati neelab raskelt. Pühapäeva õhtul oli päris hirmus hetk käes, oksendas nii hirmsalt, tal oli jõud täitsa otsas. Olin päris mures, kuna ta oli juba külili ja hingeldas. Kuid pool tunnikest ja läks üle. Mäng ja trall jätkus. Järgmine päev see raske neelamine jätkus, nüüd olid junnid ka vedelad ja heledad. Pidimi proovima karvapalli geeli, kuid seda ta ei saanud süüa, proovis ja siis see ajas teda lausa iiveldama. Püüdsin küll vägisi, aga palju ei saanud siiski anda, see oli liiga ebameeldiv talle. Õnneks tänaseks junnid korras ja tundub et seda rasket neelamist enam pole. Ei saagi aru, mis haigus see oli.
Nüüd jõudis talveaeg ka meieni, magame hirmus palju.
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas Cazzike » 21. oktoober 2010, 08:37

Meie tibul Pliksul oli täpselt sama kummaline "haigus". Eile päeval viimati
oksendas aga õhtul sõi-jõi ja trallis ringi :huh:. Üleeile trallis, oksendas, trallis oksendas.
Loomadel on erilised võimed, mida keegi ei oska seletada...
R.I.P Kissi, Poksi, Nupsik, Mõmmi, Pliksu(kallis)
Kasutaja avatar
Cazzike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas anery (Teema autor) » 20. veebruar 2012, 18:00

Soovin leida oma kahele tuhkrule uut kodu. Olen lapseootel ja ei saa ma neid paraku endale jätta. Soovin leida neile head kodu, mitte suvalisetele müüa, vaid ära anda just neile, kellel on olnud pikemat aega tuhkrud (soovi korral anda kaasa nende suur maja jne). Palun ärge halvustage. Ma tõsiselt soovin leida neile head kodu, kus nende eest hoolitsetakse ja ei hoita puuris kinni. Ootan teateid postkasti.
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas Sandra » 20. veebruar 2012, 18:37

Soovitan kuulutuse veel eraldi "Tuhkrute kuulutused" rubriiki panna.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas Dasha » 21. juuni 2012, 11:15

Nii, lõpuks jõudsin nii kaugele, et siia ka märk jätta - Ronny ja Perry on juba tükk aega oma uues kodus ja uue elu ja omanikega täielikult kohanenud. Mõtlesime küll, et peale Rogeri surma möödunud detsembrikuus enam tuhkrut ei võta ja tegelikult pole siiani sellest toibunud, kuid imekombel leidsid meie juurde tee Ronny ja Perry - täiesti pisiväliselt ja ootamatult. Algusest peale ütlesin mehele ka, et ju siis nii pidi ikka minema ja oleme nüüd väga happyd oma uute kasulastega :)
Igatahes on mul väike dilemma, kas teha uus teema ja panna see kinni, nii et oleks seda parem hallata, kuna kasutajanimi ju nüüd teine või jätkata siinsamas?
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas 3rika » 28. juuni 2012, 19:38

Ma arvan, et tee siiski uus teema ja palu modedel see teema kas kustutada või lukku panna. Ja uues teemas saaksid siis tsiteerida siia eelmise omaniku poolt postitatud sissekanded :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas Johhike » 28. juuni 2012, 20:44

Noh eks see on ilmselt sisetunde küsimus, kuidas ise ennast mugavamalt tunned :)
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas väike kuradike » 28. juuni 2012, 23:27

Kui vanal omanikul selle vastu midagi ei ole, et jutt samas teemas edasi läheb, ja kui endal ka OK on siin jätkata, siis ei ole otsest karjuvat vajadust uut teemat teha.

Aga kui tekib ikka tahtmine uus teema teha, kirjuta mulle privasse, paneme selle lukku, ja saate omale uue teema teha kus tegemisi arutada :-)
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas Dasha » 09. juuli 2012, 11:44

Ma usun, et endisel omanikul ei tohiks selle vastu midagi olla küll, nii et jätkan praeguseks siin. Poisid meil selleks aastaks vaktsineeritud ja tervisekontrolli läbinud. Käime nüüd mõnuga jalutamas. Üks päev käisime Löwenruh pargis jooksmas ja endal oli lõpuks võhm väljas - sama hea kui koeraga joosta. Avastasime hea triki - kui muidu nad liiguvad kaootiliselt ja vahepeal jäävad niisama vahtima ja ei viitsi üldse kuskile poole kõndida, siis on abiks kott, kuhu nad kangesti tahavad sisse ronida. Asi näeb välja umbes nii, et mees hoiab kotti poiste ees ja nemad jooksevad suure hurraaga järele, mina jalutusrihmade otsas taga. Meenutab multikaid, kus koerte ees hoitakse motivatsiooniks õngega viinereid. Pealtvaatajatele jääb igatahes mulje, et meil on jube hästi dresseeritud loomad :rofl:
Viimasel ajal (u kuu aega ehk) on meil ilmnenud selline nähtus - Ronny laseb eriti tihti vussu ja mul on mõistus otsas, miks see järsku nii tihenenud on. Pluss viimased paar päeva on jubedalt läkastanud. Eile köhis u 2 min järjest ja mul tekkis paanika, et ta lämbub ära. Ei teagi, kas tõmbas endale midagi kurku või milles asi, aga esineb sedda nii paar-kolm korda päevas vähemalt. Muidu mängib ja on rõõmus nagu ikka. Sööb, joob ja kakab ka okeilt. Kas peaks paanikat tõstatama või mis te arvate?
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas Adelle » 09. juuli 2012, 13:48

See kott õngeotsas on hea idee :-D Peaks kasutusele võtma.
Ma muidugi eriline spetsialist pole aga selle pussu laskmise kohalt, et need haisukotid või paunad vajavad vahel tühjendamist ja siis on näiteks meil kodus pussuhooaeg mõned päevad kuus.

Köha puhul ma läheks küll arsti juurde või helistaks vähemalt doktor Triinule :-)
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas 3rika » 09. juuli 2012, 20:04

See võis tõesti hea vaatepilt olla! Pilte ka ikka tegite? :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas väike kuradike » 09. juuli 2012, 23:20

Pussuga on nii, et see on iga tuhkru puhul individuaalne. Mõnelt ei tule terve elu jooksul piuksu kah, ja mõni laseb igapäevaselt (kahju pererahvast muidugi). Enamikul on asi kuidagi tasakaalus.

Minu omadel käib mõned korras aastas periood kus lastakse nädal-paar järjest ja siis on jälle paariks kuuks rahu majas. Ei ole 5 aasta jooksul veel mingit mustrit avastanud, mille põhjal see käib :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ronny ja Perry

PostitusPostitas anery (Teema autor) » 04. august 2012, 12:51

Endine omanik annab teada, et ma ei ole üldse vastu :) Kui saan lapse kätte ja siis võin nutta jne, tulen kindlasti teid vaatama, praegu ma lihtsalt ei saa...
Suurimad kallid :)
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline