Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 12. jaanuar 2010, 23:33

Kunagi kirjutan teile siin ooperi ka, aga hetkel üks pilt talle eraldatud alast, kust ta öösel välja murdis ja kuna meid kodus ei olnud siis igasugu pättust tegi. (lükkas lauapealt klaasi maha puruks, s*ttus voodi mulle jms :P - tore oli tal igatahes kindlasti)
Lõppes sellega, et ronis alla korrusele, kus mul on 3 koera ja tahtis vist suitsiidi sooritada, kuid kuna ta koeri nähes ümber mõtles siis peitis ennast kapialla, kust mu teised pereliikmed teda välja ei julgenud võtta, sest ta pidi ju üks jube elukas olema. Lõpuks lõppes kõik hästi ja ma sain oma korrust täna korralikult tuhkruturvalisemaks teha.

Pilt
Viimati muutis Ints 14. jaanuar 2010, 11:55, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas maris2 » 12. jaanuar 2010, 23:39

Soovitan talle lihtsalt mingi puuri osta. Kui kodust eemal oled siis väike pätt on puuris, ja endal ka süda rahulikum sees :-) .
Kuid eks need pahandused käivad tuhkrute loomuse juurde, mida suuremaks saab seda suuremaks kasvavad pahandused. Rahulikku meelt ja palju kannatust.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 13. jaanuar 2010, 00:21

Ah ei, tuleb lihtsalt klaase lauapeal mitte hoida ja loota et ta ikka õigesse kohta oma hädasid hakkab kasvatuse peale tegema. Väga teda kusagil kinni küll hoidma ei kavatse hakata, las laps mängib, peaasi, et laps ei nuta :P. Tuleb aint vaadata, et ta mul alla korrusele ei saaks.
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas väike kuradike » 13. jaanuar 2010, 01:15

Lohutuseks niipalju, et kombed tulevad vanusega. Potitreeningust on päris hea ja ülevaatlik teema siin ka olemas, soovitan tutvuda :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Kellykaazz » 13. jaanuar 2010, 08:46

Paljud algajad tuhkruomanikud algul räägivad, et kinni hoidma ei hakka,las jookseb, aga kui ikka kodus kapitaalremont tuleb ette võtta, sest tuhkur sirtsutab ja junnitab, kuhu tagumik lustib, siis mõeldakse ümber. Või kui lõhub midagi väärtuslikku ära. Ega ta sulle oma taskurahast seda kompenseerima ei hakka, ega?? :-D Sest lõpuks on see hais ja kodu väljanägemine suht talumatu. Seega soovitan ikka võtta kuulda nende nõu, kes teavad mis räägivad.Ja kuna see loom on võetud ikkagi lemmikloomaks, siis sa peaks ju ka lähtuma sellest hoiakust, et teed kõik, et temaga midagi ei juhtuks. Eriti siis, kui kedagi kodus ei ole ja puudub ülevaade sellest, mida ta teeb.
Seega puurijutt on kohane siin küll ...
Aga muidu tundub ehe mägironija olevat see väike pätt :rofl:
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas väike kuradike » 13. jaanuar 2010, 09:41

Jah, isegi minul, paadunud mittepuurikasutajal, olid pätid esimesed paar kuud puuris. Siis nad olid väikesed, ja ma olin võõras korteris mis polnud tuhkrukindlustatud. Ei tahtnud korterit ära retsida ja et tuhkrutega midagi juhtuks. Seega, alguses nö sisseelamisperioodil on puur täitsa õigustatud. Väljas on tegelinski siis kui sina või keegi kodus on, ja muul ajal magab niikuinii niiet vahet pole kas puuris või all korrusel kapi all :lol:
Puuris õpib ta ka üsna kiiresti potti kasutama, sest seal on väike ruum, ja tal ei ole palju valikut kuhu häda teha. Siis ongi kõige loogilisem valik pott. Aga ära seda kolmnurkset minipotti puuri pane, proovi leida mingi väiksem neljakandiline. Mina leidsin ühe just prismast või rimist(täpselt ei mäleta). Aga kui puuri otsustad kasutada, siis ikka võimalikult suur, et tal oleks seal ruumi.

Ja kui te juba teineteise ja uue kodukorraga piisavalt harjunud olete, võib pätakas niisama ringi lammutada :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Loomahull » 13. jaanuar 2010, 14:50

See ju kass, mitte tuhkur. Kes muu niimoodi püstloodis mööda puitu üles ronib... :rofl:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 14. jaanuar 2010, 06:28

ühesõnaga ta ei hakka siis reeglina ikkagi koguaeg ühte kohta oma hädasid tegema ? (olen siiani teda ikka karvadest sinna ühte kohta visanud :D)
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Kellykaazz » 14. jaanuar 2010, 09:49

Kogu elamise peale ühest kastist kindlasti piisa. Nagu aru saan on tegemist eramajaga? Siis tuleb lihtsalt välja peilida kohad kuhu talle kõige rohkem meeldib häda teha ja sinna kast panna. Meil on kogu maja peale enamvähem 4 kohta koos puuriga. Igal tuhkrul omamoodi.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 14. jaanuar 2010, 10:30

no iseenesest on ta ainult ühes toas, aga see on terve korrus :P (katusetuba) ilmselt on mul siia 2 seda liivakasti vähemalt vaja jah
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas maris2 » 14. jaanuar 2010, 11:53

Minul on kolm tuba ja liivakaste koos puuri omaga kokku 5. Mida rohkem kaste seda puhtam elamine, juhul kui ta neid ikka kasutab. Aga ega ta ise kasutama ei hakka, teda vaja ikka veidi suunata ka.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Bandu

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 14. jaanuar 2010, 11:54

Ja kui keegi tahab Tartus näha mu hullu looma siis võib julgelt emaili saata või kasvõi helistada (56219502), kutil on raudselt ainult meieseltsis igav ja tahab liigikaaslasi ka näha.
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

PostitusPostitas Marilin » 14. jaanuar 2010, 12:40

Tartu tuhkru jalutuskäikude teema on siin: SIIN
Ja liivakasti teema on siin: SIIN

Siis ei lähe siin jutt nii segaseks :-) Las see teema jääb Bandust ja tema tegemistest.
Edu teile!
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 14. jaanuar 2010, 15:05

ütleme nii, et hetkel oleme ikka mingi 70% hädadest saanud õigesse kohta (ehk ma olen liiga sinisilmne, aga enam-vähem sinna kanti peaks olema) - ta on tegelt üldse päris tubli poiss olnud, siiani oleme vist suht hästi hakkama saanud
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

PostitusPostitas väike kuradike » 14. jaanuar 2010, 15:20

Ütleme nii, et 70% nendest hädadest mis tehakse maanduvad kuskile kapi alla või nurka mida sa veel leidnud pole :rofl:

Mina soovitan oodata veidike, las ta otsib omale need kohad, kus talle meeldib hädal käia. Niikaua varud hunniku vetsupaberit ja nopid neid junne. Kui on näha, et mingit kohta on hakatud eelistama, siis pista sinna pott. Üldiselt nad taipavad ära küll, milleks see imelik asi sinna topitud on. Kui ei taipa, või ka kiusu pärast, hakkavad nad poti kõrvale käima. Siis tuleb kannatlikult teda sinna potti tõsta, kohe kui on näha, et hakkab tagurdama.

Toon väikese näite - minu albiino Arnold on täielik purikas, ta kohe naudib valesse kohta häda tegemist. Samas, kui tõin koju uue diivani, mille sees nad nüüd suurema osa ajast magavad, siis kolisid sinna kõrvale pimedasse nurka häda tegema. Ma paigutasin sinna poti, ja isegi Arnold käib seal peal lausa usklikult. Mujal muidugi nii hästi pole läinud. Tundub et ta on lausa õnnelik kui suudab minu nähes poti kõrvale häda teha (kui ma vetsu lähen, ja parasjagu asjal olen, siis tema tuleb ka vetsu ette ja teeb omal häda ukse ette vaiba peale. Ta teab, et kui ma juba potil olen, siis ei jookse teda kasti tõstma. Ja ta veel vaatab mulle koguaeg otsa ka, et mis ma nüüd teen :bang: :lol: ). Mõnikord on veel eriti suur narrimine, siis ta ronib korraks potti, vaatab mulle otsa, et kas ma ikka näen. Ja siis läheb lõpuks ikkagi poti kõrvale häda tegema :grr:
Igaljuhul, potte on mul korteri peale 6, seega ühest ei piisa kindlasti. Ja selle aja peale, kui sa ta transportimise oled ühest toa nurgast teise lõpetanud, on temal häda tehtud ka. Sest ega nad kinni hoida eriti ei oska.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

PostitusPostitas Ints (Teema autor) » 08. veebruar 2010, 19:52

Mu üleni hallist hullukesest on nüüdseks saanud süsimsutade käppade ja sabaga veel suurm hulluke.

Pilt

Pilt

Pokkeriteooria on talle samaväsitav kui mulle. :)
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Bandu (tahab teisi Tartu pätte ka näha)

PostitusPostitas Kati » 12. veebruar 2010, 17:34

Kellegi karvane jalg pildi. :D (ja see pole mitte tõhu oma). Väga ilus tuhkur sul.
Bob & Neegu
Kasutaja avatar
Kati
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 4
Pildid: 9
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist