teise tuhkru kojutoomine

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

teise tuhkru kojutoomine

PostitusPostitas Tuhksuhkur (Teema autor) » 25. juuni 2015, 13:02

Tere mul on kodus aastane tuhkrupreili ja nüüd oleks soov võtta talle sõber juurde aga ei julge kuna ei tea kuidas Preili Nööp suhtuks teise tuhrkusse. Kuidas saab kahte tuhkrut üldse omavahel tutvustada ja mis saab kui olemas olev Preili teist omaks ei võta ?
Tuhkru piigad Nööp ja Grisli
Kasutaja avatar
Tuhksuhkur
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: teise tuhkru kojutoomine

PostitusPostitas BLackRat » 25. juuni 2015, 19:14

Hei! Pole mõtet karta, peamine, et alguses toimuks tutvumine mõlemale võõras kohas, siis on mõlemad samas olukorras, mitte, et yhe territooriumile tungib võõras sisse. Ma ise võtsin oma neiu Minnale see aasta kaaslaseks poisslaps Valgetuhkur Butter Bowl'i ehk koduselt Diesel. Tüdruk algul pirtsutas, seega esimese öö veetis Diesel transpordikas, aga oli Minna puuri vastas, et tema lõhn oli koguaeg Minnal ninas, teisel päeval olin kuri ja pistsin Dieseli ka ööseks Minnaga puuri :D
Dieselil ei olnud Minna vastu midagi, kui Minna susises ta peale siis see vanderdas lihtsalt eemale ja puuris ka, Minna ei lubanud Dislat algul teisele puuri korrusele, kuid paar päeva hiljem ta juba mängis kutiga ja nyyd tudutakse ühes kiiges öösel :3
Kõik oleneb ikka tuhkrute iseloomust. Minul Minna on veidi printsess, aga Diesel on vahva pohhuist ja ei solvunud, kui algul ta ära põlati :D Lõpuks sai vist Minna aru, et pole mõtet tujutseda, et siis endal ka lihtsam ja nüüd tormatakse ja sigatsetakse kaksi ;)
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: teise tuhkru kojutoomine

PostitusPostitas Tuhksuhkur (Teema autor) » 25. juuni 2015, 23:51

Me ise tahaks teist ka tüdrukut nagu esimenegi on aga ei kujuta ette kas kaks emast saaks omavahel ka hästi läbi :) natuke hirm on võtta sest ta on meil praegu "ainuke laps" keda hellitatakse ja kui tuleb teine juurde ja ta pole enam ainuke siis kuidas ta ise sellesse suhtuks :D
Tuhkru piigad Nööp ja Grisli
Kasutaja avatar
Tuhksuhkur
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: teise tuhkru kojutoomine

PostitusPostitas Adelle » 26. juuni 2015, 11:28

Kui tuleb pisike siis loodetavasti lepivad kiiresti. Kui juurde tuleb täiskasvanud loom siis lepitamine võib kaua aega võtta. Meil tüdrukud ei saagi omavahel läbi.
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: teise tuhkru kojutoomine

PostitusPostitas 3rika » 01. juuli 2015, 14:12

Üldiselt beebidega on täiskasvanud tuhkrud viisakad ja saavad aru, et pisikestele haiget teha ei tohi. Täiskasvanu ja beebi omavaheline suhe on hoopis teistsugusem kui täiskasvanute omavaheline suhtlus. Mina võtsin oma aastasele poisile Kuubikule ka see aasta sõbra Skaudi juurde. Kartsin ka hirmsasti, et oi, mis saama hakkab. Heleri soovitas mul lihtsalt julmalt kohe kokku lasta. Nii ma tegingi ja poisid said kohe läbi. Skaudil oli ees ka teine tutvustamine Kuubiku venna Hõbelusega. Kuna käisin linnas, siis ma ei tahtnud Skauti terve päeva transas hoida ja nii siis otsustasin ta Hõbeluse puuri seniks panna (Kuubiku vend Hõbelus on minu venna pere lemmik) :). Ei mingit ninnu nännutamust- viskasin julmalt Skaudi Hõbeluse puuri ja sama moodi olid kohe sõbrad ja mürasid. Ühtegi valu piiksu ma ei kuulnud :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: teise tuhkru kojutoomine

PostitusPostitas Tuhksuhkur (Teema autor) » 27. jaanuar 2016, 13:20

Tere

Saigi võetud teine emane tuhkur juurde, eile kohtusid esimest korda. Vana tuhkur on 1.5 aastane ja uus 2 kuune. Täitsa ühte puuri pole neid veel pannud. Kui nad ninapidi korra kokku panime siis vanem asulane oli igatahes väga ehmunud ja kohkundud kui uut väikest sõppra nägi... muutus kivikujuks ja poetas pisara... :D ja kohe kui sai jooksis minema peitu. Uue asuka puurist läheb hiilides mööda või kui uudistab siis väga tasakesti ning ettevaatlikult... korra liputas sabaga ja loomulikult haisutas korralikult. :D Uuel asukal tundub täitsa savi olevat.

Vanemast asukast on nii kahju nii solvunud või pelglikult tasane tundub. On kellelgi kogemusi kuidas käituma peaks, kas peaks nad lihtsalt ühte puuri pistma?
Tuhkru piigad Nööp ja Grisli
Kasutaja avatar
Tuhksuhkur
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist